نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Tanzanite فواید و خواص سنگ تانزانیت

Tanzanite خواص و فواید سنگ تانزانیت

Tanzanite

عشق و روابط
[۱] رابطه اجتماعی بیشتری ایجاد کنید
[۲] قلب را با عشق پر کنید
[۳] دیگری را عمیقاً بشناسید
[۴] در مسابقات برنده باشید .
[۵] رفاه

پول و تجارت
[۱] صدای درونی خود را بهبود بخشید
[۲] مهارت ها را افزایش دهید
[۳] جذب دانش
[۴] قدرت معنوی بدست آورید
[۵] با انجام کارهای جدید خود را به چالش بکشید

انرژی های دیگر
[۱] روح را رشد دهید
[۲] ضمیر ناخودآگاه را بیدار کنید
[۳] انرژی را بهبود می بخشد
[۴] یک قلب مثبت شکل میدهد
[۵] ارزش خود را بالا ببرید

تانزانیت معنا و خواص رشد ذهن و روح شما را دارد. Tanzanite با انعکاس فرکانس های بالا می تواند پتانسیل مالک را بیدار کند. این سنگ باعث ایجاد انرژی در اعماق بدن می شود و انواع مهارت ها را تقویت می کند. به ویژه برای افرادی که می خواهند ذهنیت قوی داشته باشند بسیار مناسب است. اگر کار شما به قدرت ذهنی زیادی نیاز دارد یا اگر زیاد با مردم کار می کنید ، این سنگ را امتحان کنید .

تانزانیت به عنوان سنگهای قیمتی با معانی و تأثیرات درمانی شناخته می شود. انواع سنگهای قیمتی درمانی بسیاری وجود دارد ، اما یکی از مهمترین آنها است. Tanzanite است که در گروهی از Zoisite قرار دارد. Zoisite از زمان های بسیار قدیم به عنوان یک سنگ درمانی مورد استفاده قرار می گرفت و امروزه هنوز هم محبوب است.

تانزانیت تولید شده در تانزانیا ، آفریقا محبوب ترین است. همانطور که مشاهده می کنید نام آن از منطقه تانزانیا آمده است. رنگ رایج تانزانیت بنفش-آبی است. همچنین رنگهای قهوه ای و مایل به خاکستری وجود دارد. تانزانیت با بهبودفیت بالا و رنگ زیبا بهترین معانی و تأثیرات را دارد. تانزانیت با کیفیت بالا به عنوان جواهرات مورد استفاده قرار می گیرد و در مقایسه با دیگران بسیار گران است. اگر یک تانزانیت قدرتمند می خواهید ، احتمالاً به بودجه های کلانی احتیاج دارید. با این حال ، این یک سنگ قیمتی در تقاضای بسیار زیاد است ، بنابراین حتی اگر بودجه خوبی هم دارید ، تهیه آن ساده نیست. تانزانیت با کیفیت عالی معمولاً موجودی ندارد .

تانزانیت سنگی است که می تواند “چشم سوم” را بر پیشانی شما تحریک کند. تانزانیت برای افرادی که صدای درونی خود یا الهام می خواهند خوب است. همچنین وقتی می خواهید چیز جدیدی را امتحان کنید یا می خواهید ایده های کاملاً جدید داشته باشید بسیار مفید است.

Tanzanite به عنوان سنگ پر از انرژی عشق شناخته شده است. به سنگی مشهور است که عشق بسیار زیادی می دهد . این سنگ قیمتی می تواند با پر کردن ذهن شما با عشق ، باعث شود جهان را به طور مثبت ببیند. تانزانیت برای افرادی که می خواهند مثبت باشند ، مناسب است. لطفاً وقتی ذهن شما منفی است یا اینکه از مردم فاصله دارید ، از آن استفاده کنید. تانزانیت می تواند اوراق قرضه را با مردم بازیابی کند و از شما برای تغییر جریان شانس خود پشتیبانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *