نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Tanzanite خواص و فواید سنگ تانزانیت

Tanzanite خواص و فواید سنگ تانزانیت

Tanzanite خواص و فواید سنگ تانزانیت

♥ ترکیب شدن با محیط ♥ متانت و هماهنگی ♥ کمک میکند با سرعت کم تر ولی سنجیده تر جلو رویم ♥ شفافیت و وضوح ذهن ♥ بهبود ارتیاطات با دیگران

فواید سنگ تانزانیت Tanzanite

تانزانیت باعث تحریک چاکرای گلو ، چاکرای چشم سوم و چاکرای تاج می شود. این توانایی های روانی و میزان تفسیر ما را فعال می کند و ارتباط با ابعاد بالاتر را تسهیل می کند.

تانزانیت سنگ تحول است که می تواند به حل الگوهای قدیمی بیمارگونه و کارما کمک کند. این به ما امکان می دهد تا با خوش بینی و الهام به جلو حرکت کنیم ، به ما احساس جهت دهی می دهد  امکان می دهد قدرت خود را برای بالاترین حسن خود نشان دهیم.

خواص سنگ تانزانیت Tanzanite

تانزانیت باعث بهبودی در تمام سطوح و همچنین محافظت از کسانی که در حال بهبود هستند ، می شود. از نظر جسمی ، تانزانیت اختلالات پوستی را تسکین می دهد ، گلو و ریه ها را پاکسازی می کند و می تواند برای درمان اختلالات گوش و چشم مورد استفاده قرار گیرد.  سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند ، سرعت بهبودی پس از یک بیماری را تسریع می کند و سلول ها و بافت ها را سم زدایی و بازسازی می کند. تانزانیت همچنین در درمان مشکلات ستون فقرات و بیماری های سیستم تولید مثل مفید است.

تانزانیت سنگ آبی و کمیابی است که در تانزانیا معادن آن وجود دارند . با چاکرای گلو و چشم سوم بخوبی کار میکند و جواهرات آن بسیار گران و نفیس هستند .

Tanzanite فواید و خواص سنگ تانزانیت

اگر در مورد سنگ تانزانیا سوالی دارین میتوانید در اینستاگرام با ما ارتباط برقرار کنید .

لینک های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *