نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Blue Aventurine فواید و خواص سنگ اونتورین آبی

Blue Aventurine فواید و خواص سنگ

Blue Aventurine فواید و خواص سنگ آونتورین آبی

عشق و روابط

 فواید و خواص سنگ آونتورین آبی

[1] انرژِی های خوب رو جذب میکند
[2] درک افکار دیگران آسان تر میشود .
[3] موفقیت در معاملات
[4] دوست داشتن دیگران
[5] روابط را تثبیت میکند .

پول و تجارت
[1] بهبود رابطه
[2] تلاش منجر به نتایج می شود
[3] ارتباط با دوستان مطمعن تر
[4] استرس را به روش خوبی از بین میبرد
[5] حس کردن جواب درست موضوع ها

[1] طلسم در برابر شر
[2] شما را به آرامش میرساند
[3] ارتباط حرکت خاصی بالا
[4] خوب زندگی را بهبود ببخشید
[5] بهبود بیماری های سر

فواید سنگ آونتورین آبی

سنگ چاکرای چشم سوم جز سنگهای با معنی و خواص آرام کردن ذهن شما است. این قدرت را دارد که اضطراب و استرس را بهبود بخشد. Blue Aventurine هنگامی که می خواهید فراز و نشیب احساسات را بهبود بببخشید یا وقتی می خواهید خود را ریکاوری کنید ، استفاده می شود. همچنین وقتی می خواهید تصمیم بگیرید ، استفاده از آن نیز خوب است.

Blue Aventurine برای تشویق تصمیم گیری دارای معنی و ویژگی هایی است. این همه نوع تردید را خاموش می کند و شما را به نتیجه می رساند. این سنگ می تواند برای بیدار کردن احساسات صادقانه شما در اعماق قلب شما مورد استفاده قرار گیرد. با شناخت احساسات واقعی شما ، استرس روزانه را کاهش می دهد. اگر احساس می کنید محفوظ می باشید ، سنگ خوبی برای استفاده است.

دارای یک معنی و ویژگی های تقویت توان ذهنی مالک است. این اونتورین آبی به شما قدرت انجام کارها را تا پایان می دهد. اگر در جایگاه مهمی در محل کار قرار دارید یا پروژه ای دارید که می خواهید آن را یه موفقیت برسانید ، معنی و تأثیر Blue Aventurine را امتحان کنید. همچنین برای افرادی که می خواهند به همسالان خود اعتماد داشته باشند ، خوب است.

Blue Aventurine

سنگ با معنی و خواص بهبود مهارت های ارتباطی است. مردم اعتقاد داشته اند كه این مهارت می تواند مهارت احساس دیگران را تقویت كند. وقتی می خواهید قبل از عمل بر اساس عمل دیگران اقدام کنید ، مفید است. لطفاً از آن برای بهبود روابط انسانی یا افزایش شانس عشق استفاده کنید.

Blue Aventurine  درخشش بسیار زیبایی  دارد. این درخشش نمادی از امید است و آینده صاحب را روشن می کند. این می تواند افکار منفی را به افکار مثبت تغییر دهد. این سنگ  وقتی می خواهید عادات بد را بهبود بببخشید یا استرس را کاهش دهید مفید است. انرژی نور نیرویی خواهد بود که به شما امکان می دهد اقداماتی انجام دهید.

خواص سنگ آونتورین آبی

Green Aventurine رایج تر و شناخته شده است. آبی Aventurine در نظر گرفته می شود که دارای معانی و جلوه های ویژه ای است ، بنابراین بسیار ارزشمند بوده است.

Blue Aventurine سنگ در گروه کوارتز است. وقتی می خواهید با سایر سنگهای ترکیب شوید ، ترکیب آن با سنگهای از نوع کوارتز خوب خواهد بود. انرژی آنها به خوبی ادغام می شود.

Blue Aventurine سنگی با معنی و خاصیت است. از زمان های قدیم به عنوان یک سنگ مقدس در نظر گرفته شده است. . مردم به خاطر قدرت آن برای احساس بحران و جلوگیری از بدبختی از آن استفاده میکردند. این امر صاحب را به روشی صحیح سوق می دهد.

لینک های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.