نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Lapis Lazuli فواید و خواص سنگ لاجورد

Lapis Lazuli خواص سنگ لاجورد

Lapis Lazuli فواید و خواص سنگ لاجورد

سنگ لاجورد Lapis Lazuli با توجه به رنگ های آن بخوبی با چاکرای گلو و چشم سوم ارتباط برقرار میکند .

Code 0165 خرید دستبند سنگ سودالیت - لاجورد - عقیق سیاه - انیکس

 

آیا بسختی انتخواب میکنید؟ آیا انتخاب یا گزینه های زیادی باعث شده است که اصلاً احساس ناتوانی در تصمیم گیری کنید.

فواید و خواص سنگ لاجورد Lapis Lazuli

سنگی از خرد ، صدای درونی خود و حقیقت ، لاجورد یک سنگ قدرتمند برای هر کسی است که به دنبال تعمیق ارتباط با انرژی خود است.  این برای بهبود چاکرای چشم سوم ، مرکز صدای درونی خود و خرد شناخته شده است. با افزایش توانایی شما در جهت به سمت درون گرایی و کشف حقیقت ، خصوصیات درمانی سنگ لاجورد است .

سنگ لاپیس لازولی سابقه ای به اندازه رنگهای آبی دارد. رنگ آمیزی آن چنان بی نظیر است که در واقع برای ظاهر آن نامگذاری شده است ، از آنجا که نام آن به “سنگ آبی” ترجمه شده است. این سنگ ارتباطات بی پایان با انواع فرهنگها در طول زمان و مکان های مختلف تاریخ دارد ، از تمدنهای باستانی چین و یونان گرفته تا گذشته و فرهنگ ایرانی

در دوره رنسانس ، سنگ لاجورد  غالباً  از آن برای ایجاد رنگ آبی استفاده می شده است. به شکل پودری ، این سنگ همچنین در سایه های آبی در مصر باستان مورد استفاده قرار می گرفت که معروف ترین آن توسط کلئوپاترا بود. از سنگ لاجورد نیز برای تزئین مکان های خاکسپاری برای خانواده های سلطنتی استفاده می شد .

مبدا و منطقه ای
بلورهای لاجورد در درجه اول در  افغانستان . آرژانتین ، شیلی ، ایتالیا ، روسیه و ایالات متحده یافت می شود.

خواص سنگ لاجورد Lapis Lazuli

گاهی اوقات به عنوان یک حافظ خردمند یاد می شود . لاجورد توانایی شما برای اتصال به روح خود را باز می کند و ارزش دانش خود را به رسمیت می شناسد.

Code 232 آویز سنگ لاجورد

 

با رهبری در زندگی شما
مالکیت و رهبری ممکن است نقش مهمی در یک محیط حرفه ای بازی کنند . اما آنها همچنین تأثیر زیادی در زندگی شخصی شما دارند. اگر غالباً در تصمیم گیری در زندگی به دیگران کمک کرده اید ، سنگ لاجورد می تواند به شما در بازگرداندن انرژِی خود کمک کند .

لاجورد با درخشش طلایی خود در آبی به انرژی خورشیدی وصل شده است . که به تعادل چاکرای پلکسیوس خورشیدی و چاکرای چشم سوم کمک می کند. وقتی این دو مرکز انرژی با هم هماهنگ باشند ، خواستهای شخصی شما  را با اراده شما ادغام می کند.

با اعتماد به نفس بالا می توانید مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرید. حالا که با قدرت کنترل می کنید . چه کاری متفاوت انجام خواهید داد؟  لاجورد این قدرت را به شما میدهد که به روشی مناسب برای شما پیش برود.

لاجورد مخصوصاً برای کسانی که به دنبال ایجاد تغییر بزرگی در زندگی خود هستند . مانند تغییر شغل یا مشاغل یا حرکت ، بسیار قدرتمند است.

تلنگر در حرکت

فواید سنگ لاجورد Lapis Lazuli

انرژی لاجورد Lapis Lazuli . شخصیت اصلی خود را کشف کنید. معنی کریستال Lapis Lazuli با تقویت صدای درونی خود و گسترش آگاهی ذهنی . به شما نشان می دهد که چگونه می توانید به دانش و قدرتی که در درون خود دارید دسترسی پیدا کنید.و به بهترین ورژن خودتان تبدیل شوید .

رنگهای آبی درخشان این سنگ آگاهی شما را گسترش می دهد و ذهن شما را به سوی قلمرو دانش و خرد باز می کند. کریستال لاپیس لازولی ، مشابه روشی که در دوران باستان مورد استفاده قرار می گرفت ، می تواند به شما در دستیابی به حالت انرژِی مثبت بیشتر باعث افزایش ظرفیت ذهنی شود . کمک کند هر زمان که می خواهید راهنمایی یا اطلاعات بخواهید . خواص درمانی سنگ لاجورد تا به سمت خود بروید و به خود اعتماد کنید.

Code 14 گردنبند سنگ منشور لاجورد بسیار با کیفیت و معدنی سنگ سودالیت و لابرادوریت

 

اگر لاجورد Lapis Lazuli را در خانه دارید و استفاده نمیکنید  آن را در نزدیکی میز یا هر مکانی که وقت زیادی را صرف کرده اید . نگه دارید تا بتوانید یک یادآوری ثابت داشته باشید تا به کسی که هستید و چه چیزی را در زندگی می خواهید صادق باشید.

لینک های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *