نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Lapis Lazuli فواید و خواص سنگ لاجورد

Lapis Lazuli خواص سنگ لاجورد

Lapis Lazuli

سنگ لاجورد با توجه به رنگ های آن بخوبی با چاکرای گلو و چشم سوم ارتباط برقرار میکند .

آیا بسختی انتخواب میکنید؟ آیا انتخاب یا گزینه های زیادی باعث شده است که اصلاً احساس ناتوانی در تصمیم گیری کنید.

آیا آسان تر تصمیم گیری برای شخص دیگری در زندگی خود را آسان تر می دانید؟ اگر به هر یک از این سؤالات گفتید بله به لاجورد احتیاج دارید.

آشنایی با خواص درمانی لاجورد

سنگی از خرد ، صدای درونی خود و حقیقت ، لاجورد یک بلور قدرتمند برای هر کسی است که به دنبال تعمیق ارتباط با انرژی خود است.  این برای  بهبود چاکرای چشم سوم ، مرکز صدای درونی خود و خرد شناخته شده است. با افزایش توانایی شما در جهت به سمت داخل و کشف حقیقت ، خصوصیات درمانی سنگ لاجورد است .

سنگ لاپیس لازولی سابقه ای به اندازه رنگهای آبی دارد. رنگ آمیزی آن چنان بی نظیر است که در واقع برای ظاهر آن نامگذاری شده است ، از آنجا که نام آن به “سنگ آبی” ترجمه شده است. این سنگ ارتباطات بی پایان با انواع فرهنگها در طول زمان و مکان های مختلف تاریخ دارد ، از تمدنهای باستانی چین و یونان گرفته تا گذشته و فرهنگ ایرانی

در دوره رنسانس ، سنگ لاجورد  غالباً خاکی بوده و از آن برای ایجاد رنگ آبی استفاده می شده است. به شکل پودری ، این سنگ همچنین در سایه های آبی در مصر باستان مورد استفاده قرار می گرفت که معروف ترین آن توسط کلئوپاترا بود. از سنگ لاجورد نیز برای تزئین مکان های خاکسپاری برای خانواده های سلطنتی استفاده می شد .

مبدا و منطقه ای
بلورهای لاجورد در درجه اول در ایران افغانستان ، آرژانتین ، شیلی ، ایتالیا ، روسیه و ایالات متحده یافت می شود.

محافظت از سنگ
معنی کریستالی لاپیس لازولی با خواص کریستال های نیلی ، که به آگاهی و صدای درونی خود ذهنی فرد نزدیک است ، ارتباط دارد. گاهی اوقات به عنوان یک حافظ خردمند یاد می شود ، لاپیس لازولی توانایی شما برای اتصال به روح خود را باز می کند و ارزش دانش خود را به رسمیت می شناسد.

با رهبری در زندگی شما
مالکیت و رهبری ممکن است نقش مهمی در یک محیط حرفه ای بازی کنند ، اما آنها همچنین تأثیر زیادی در زندگی شخصی شما دارند. اگر غالباً در تصمیم گیری در زندگی به دیگران کمک کرده اید ، کریستال Lapis Lazuli می تواند به شما در بازگرداندن انرژِی خود کمک کند .

سنگ کریستالی لاجورد با درج طلایی خود پیریت به انرژی خورشیدی وصل شده است ، که به تعادل چاکرای پلکسیوس خورشیدی و چاکرای چشم سوم کمک می کند. وقتی این دو مرکز انرژی با هم هماهنگ باشند ، خواستهای شخصی شما  را با اراده شما ادغام می کند. ادغام سنگ کریستالی لاپیس لازولی در زندگی روزمره شما را قادر می سازد .

با اعتماد به نفس بالا می توانید مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیرید. حالا که با قدرت کنترل می کنید ، چه کاری متفاوت انجام خواهید داد؟ دفعه بعد که با یک تصمیم  روبرو شدید ،  کریستال لاجورد این قدرت را به شما میدهد که به روشی مناسب برای شما پیش برود.

این کریستال مخصوصاً برای کسانی که به دنبال ایجاد تغییر بزرگی در زندگی خود هستند ، مانند تغییر شغل یا مشاغل یا حرکت ، بسیار قدرتمند است. اگر مطمئن نیستید که بهترین حرکت برای شما چیست یا اگر اجازه دهید نظرات دیگران شما را در جهت خاصی هدایت کند ، معنی کریستالی لاپیس لازولی که زندگی را برای خودتان زنده کنید. شما می دانید چه چیزی برای شما بهتر است و شما آماده هستید که رهبر خود در زندگی باشید

تلنگر حرکت

انرژی لاپیس لازولی به شما کمک می کند وقتی که ارتعاشات این سنگ با شماست ، شخصیت اصلی خود را کشف کنید. معنی کریستال Lapis Lazuli با تقویت صدای درونی خود و گسترش آگاهی ذهنی ، به شما نشان می دهد که چگونه می توانید به دانش و قدرتی که در درون خود دارید دسترسی پیدا کنید.و به بهترین ورژن خودتان تبدیل شوید .

رنگهای آبی درخشان این سنگ آگاهی شما را گسترش می دهد و ذهن شما را به سوی قلمرو دانش و خرد باز می کند. کریستال لاپیس لازولی ، مشابه روشی که در دوران باستان مورد استفاده قرار می گرفت ، می تواند به شما در دستیابی به حالت انرژِی مثبت بیشتر باعث افزایش ظرفیت ذهنی شود . کمک کند هر زمان که می خواهید راهنمایی یا اطلاعات بخواهید ، خواص درمانی سنگ لاجورد به شما کمک می کند تا به سمت خود بروید و به خود اعتماد کنید.

اگر لاجورد را در خانه دارید و استفاده نمیکنید  آن را در نزدیکی میز یا هر مکانی که وقت زیادی را صرف کرده اید . نگه دارید تا بتوانید یک یادآوری ثابت داشته باشید تا به کسی که هستید و چه چیزی را در زندگی می خواهید صادق باشید.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *