نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Indigo فواید و کاربرد رنگ نیلی

Indigo راز عدد معنا و مفهوم

Indigo

رنگ نیلی رنگ چاکرای چشم سوم میباشد غده Pineal با بیماری های چشم ها – غده های هیپفیز و کاج – مغز – ساخت هورمون در بدن – در بهبود فعالیت تمام چاکرا های بدن – تنظیم خواب در بدن را کنترل میکند .

فرکانس ساخت رنگ نیلی بین  ۶۱۰–۶۷۰ THz میباشد .

نیلی بیانگر پذیرش صدای درونی خودی “احساس ” ما است و از آن صدای درونی خود برای راهنمایی و خوبی استفاده می کند.

نیلی اجازه می دهد تا شما را به درون خود درآورد. این امکان را به شما می دهد تا برای دستیابی به صلح ، آرام و آزادی در کشش مرزها عقب نشینی کنید. همچنین این منبع برای صدای درونی خود ، بهبودفیت ، ادراک موثر است.

نیلی باعث تحریک اندام های حس مانند چشم و گوش می شود. آبی عمیق یا نیلی ترکیبی از خون گرم کننده قرمز و ضد عفونی کننده خنک کننده آبی است. بدون تحریک کننده یک محرک عالی است.

نیلی در بهبود
نیلی رنگی است که به طور سنتی به عنوان یک رنگ در طیف قابل مشاهده و همچنین یکی از هفت رنگMoonstone (رنگ بین آبی و بنفش) در نظر گرفته می شود. این یک رنگ است که هم برای سیستم عصبی و هم برای سیستم لنفاوی آرام بخش است. اعتقاد بر این است که نیلی خون از جریان خون به عنوان یک رنگ تصفیه سود می برد و همچنین از مشکلات حرکت خاصی مانند ADD ، ADHD و اوتیسم سود می برد. اصطلاح “کودک نیلی” مانند برخی از متخصصان معتقد است که نسبت به دیگران همدلی و خلاق تر است.

طبیعت نیلی
نیلی رنگ “بین و بین” است. این گرگ و میش است ، جایی که خورشید آبشار می تواند از سفر طولانی خود بر روی زمین ، دقیقاً قبل از اینکه روز را بخواهد ، بیرون ببرد. نیلی آماده سازی برای تغییر است! در طبیعت ، آن زمان تفکر و مراقبه است. این بهترین زمان روز برای تشخیص “هاله” است زیرا طول موجهای طولانی از نور خنک می شوند. بوته نیلی ، گوزن آبی و مار نیلی شرقی یک آبی / سیاه تیره است در حالی که نیلی لاکتاریوس یکی از گونه های قارچ است که به رنگهای آبی رنگ است.

نیلی مقدس
نیلی رنگ صدای درونی خود و ادراک است و در باز کردن چاکرای چشم سوم کمک کننده است. این تمرکز باعث افزایش تمرکز عمیق در مواقع درون نگرانی و مراقبه می شود و به شما در رسیدن به سطوح زیبا آگاهی کمک می کند. کسانی که هاله نیلی دارند اغلب به روایات علاقه دارند یا دارای اعتماد کردن به و صدای درونی خود شدید هستند. در افسانه ها گفته میشود که کودکان نیلی بطور عمده ائروهای نیلی دارند. در افسانه ها گفته میشود افراد مبتلا به اوره نیلی به مشاغلی از قبیل تحلیلگر رایانه ، در رابطه با شما حیوانات و مشاور کمک می کنند.

تائو نیلی
فنگ شویی برای قرار دادن جریان “انرژی حیاتی حیات” یا چی ، هنر باستانی چینی قرار دادن است. پزشکان معتقدند که می توان محیط ها را به گونه ای ترتیب داد و تزئین کرد که جریان Qi را به حداکثر برساند و در نتیجه باعث بهبود سلامتی و خوشبختی کسانی که در آن محیط زندگی می کنند می شود. نیلی با انرژی مدیونانه و مراقبه در ارتباط است ، می تواند در اتاق خواب یا اتاق مراقبه به خوبی کار کند. همچنین از این قاهداف در دانش ، مهارت ها یا مناطق شمال شرقی باگوا برای خانه یا محل کار خود استفاده کنید. این عقل و هماهنگی را ابراز می کند ، این نشان دهنده رشد خود و رشد یک زندگی مسالمت آمیز است

طعم نیلی
رنگدانه های موجود در غذاهای آبی و بنفش از نظر خاصیت ضد سرطانی زیاد هستند. غذاهای آبی تمایل دارند برای صدا ، اندام ها و غدد گردن مفید باشند ، در حالی که غذاهای نیلی و بنفش در رابطه با غدد پینه و هیپوفیز کار می کنند. حاوی ویتامین های محلول در آب هستند که رگ های خونی ریز را تقویت می کنند ، که می تواند به تورم پاها یا مچ پا کمک کند ، بهبودی در کبودی ها را تسریع می کند و باعث ایجاد کلاژن سالم برای کمتر چین و چروک می شود. این غذاهای آبی و نیلی را در رژیم غذایی خود بگنجانید: زغال اخته ، توت سیاه ، آلو ، انگور کنکورد ، کلم بنفش و همچنین ویتامین E ، کلم ، ید و جلبک دریایی.

داشتن نیلی
این رنگ باعث احترام می شود. آبی تیره اهمیت مردم را افزایش می دهد. برای کسانی که آن را استفاده میکنند ، به عنوان یک رنگ سخت و جدی و جدی تلقی می شود. سایه های آبی همچنین باعث ایجاد همدلی می شوند. در دادگاه ، آبی نیروی دریایی می گوید ، “من حقیقت را می گویم”. همچنین این ارتباط با صدای درونی خود ماست. به عنوان کودکانی که به طور غریزی در ارتباط هستیم ، روزانه از «حس ششم» یا صدای درونی استفاده می کنیم. هرچه پیرتر می شویم ، تمایل داریم به خود و احساس شناخت خود بی اعتماد باشیم. نیلی به ما کمک می کند تا به این موضوع بپردازیم.

قدرت بیش از ما؟
نیلی با چاکرای چشم سوم ارتباط برقرار می کند و غده هیپوفیز را کنترل می کند و با چشم چپ ، ناحیه سینوس ، بینی و همچنین بینایی مطابقت دارد. نیلی در محدوده طیف خنک کننده قرار دارد و در پیدا کردن الهام ، تمرکز ، بینش ، تخیل ، تمرکز ، فداکاری کامل ، وضوح آگاهی و صدای درونی خود کمک می کند. این آرامش را به ارمغان می آورد. به عنوان موجوداتی از نور و انرژی ، احساس قدرت ما با هدف ما پیوند دارد. قصد ما با احساس روده ما همراه است و این ارتباط توسط چاکرای چشم سوم دریافت می شود.

تعادل نیلی
نیلی ترکیب آبی سرد و آبی دریا را با رنگ قرمز گرم و تثبیت شده ترکیب می کند. نیلی سرما ، برقی ، شدید است. این امر به ما تعمق عینی با احساس فداکاری متعهدانه ارائه می دهد. تعادل این رنگ برای ما مهم است که جنبه های بالاتر شخصیت خود (صدای درونی خود ، ایمان ، وحدت) را درک کنیم ، ضمن درک تامل در روح روح خود (فداکاری ، وظیفه ، آرمان گرایی). وقتی ما بیش از حد نیلی را تجربه می کنیم ، می تواند منجر به احساس افسردگی و احساس سپهر شود .

آرامش از دیگران. ما می توانیم غیرممکن و ترسناک ، قضاوت کننده و بی امان و غیرقابل تحمل اطرافیان شویم.

تعارف بهبود
رنگ مکمل نیلی ، نارنجی است. درمان “نیلی بیش از حد” در زندگی ما با اضافه کردن رنگ نارنج به شکل نور نارنجی ، لباس ، غذا یا مراقبه متعادل می شود. نارنجی بسیار متعادل است و فضایی شاد و روشن از روشنگری بی قید و شرط ایجاد می کند. متعادل کردن نیلی با نارنج ، حس شادی را به ما می بخشد. این حرکت خاصیه ما را بالا می برد و توانایی بهتری برای برقراری ارتباط به ما می بخشد. این حساسیت زدایی از رنگ سرد و گرمایش ، راحتی مطلوبی را ارائه می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *