نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فواید سنگ گارنت – خواص درمانی – خاصیت فیزیکی – Garnet

فواید سنگ گارنت - خواص درمانی - خاصیت فیزیکی - Garnet

فواید سنگ گارنت – خواص درمانی – خاصیت فیزیکی – Garnet

گارنت – فواید سنگ گارنت – خواص درمانیخاصیت فیزیکیGarnet

سنگ تولد متولدین دی ماه

ریشه شناسی گارنت از کلمه لاتین Granatus به معنای دانه انار گرفته شده است . رسوبات گارنت از دانه های کریستال قرمز ریز تشکیل شده اند که در داخل یک سنگ قرار گرفته اند .

Garnet یکی از پیچیده ترین سنگ ها در قلمرو جواهرات است . بسیاری از گونه های گارنت وجود دارد معروف‌ترین گونه‌های گارنت آلماندین ، دمانتوئید سبز ، آندرادیت-گروسولار ، هسونیت ، ترانسوال جید ، گارنت مالایا ، کروم پیروپ ، امبالیت و بسیاری دیگر هستند .

گارنت یک سنگ قدرتمند انرژی زا و بازسازی کننده است. تمام چاکراها را تمیز می کند و انرژی می بخشد. انرژی را احیا می کند، تصفیه می کند و متعادل می کند و آرامش یا اشتیاق را در آن زمان به ارمغان می آورد. گارنت الهام بخش عشق و فداکاری است. میل جنسی را متعادل می کند و ناهماهنگی عاطفی را کاهش می دهد. این سنگ تعهد به یک شخص یا ایده است.

گارنت یک کریستال مفید برای داشتن در بحران است. این به ویژه در موقعیت هایی که به نظر می رسد هیچ راهی برای خروج وجود ندارد یا جایی که زندگی تکه تکه شده یا آسیب زا است مفید است. این سنگ غریزه بقا را تقویت، فعال و تقویت می کند. که پس از آن در شرایطی که به نظر می رسد ناامید کننده است، به شما شجاعت و امید می دهد. گارنت با غده هیپوفیز ارتباط دارد و می تواند آگاهی را تحریک کند. گارنت سایر کریستال های شفابخش را فعال کرده و اثر آنها را تقویت می کند. fnfdkd را پاک می کند. درک شما از خود و دیگران را تشدید می کند.

فواید سنگ گارنت - خواص درمانی - خاصیت فیزیکی - Garnet
گارنت رودولایت | Rodolite Garnet

خواص سنگ گارنت – فواید درمانی – خاصیت فیزیکی – Garnet

خواص سنگ گارنت – فواید درمانی – خاصیت فیزیکی – Garnet

فواید سنگ گارنت , این سنگ را را به یک سنگ برجسته و نیروبخش و تجدید کننده تبدیل کرده است . یک اثر پاک کنندگی و انرژی باورنکردنی بر روی تمام چاکراهای بدن دارد . همچنین نشاط را بازیابی ، پاکسازی و تثبیت می کند و گفته شده است آرامش و شادی را به ارمغان می آورد .

از دیگر فواید سنگ گارنت ترویج تحسین و وفاداری است . دارای اثرات درمانی استادانه ای بر ذهن، بدن، روح و سلامت عاطفی فرد است . همچنین مشکلات جنسی و احساسات را بهبود میبخشد . در دوران باستانی اعتقاد بر این است که قطعات گارنت به عنوان روشنایی برای کشتی عظیم نوح عمل شده است .

در طول سیل مرگبار کشتی را درخشان کرد . در نتیجه ، بسیاری معتقد بودند که این به معنای امید و ایمان است . گارنت را سنگ عزم و نشاط می نامند . همچنین بیانگر ذهن مثبت ، پر شور ، گرما ، نور و ارتباط است . اگر می خواهید برای احساسات ، عواطف ، ذهن ، بدن و روح خود شفایی داشته باشید ، گارنت انتخاب عاقلانه ای برای یک سنگ قیمتی همراه است .

الگوهای رفتاری ریشه‌دار را که دیگر نیازهای شما را برآورده نمی‌کنند، از بین می‌برد. گارنت ممانعت هایی را که توسط دیگران به جای خود شما وضع شده اند را از بین می برد. قلب را باز می کند و اعتماد به نفس می بخشد.

افسانه های باستانی – معنی و مفهوم – بهبود

افسانه های باستانی – معنی و مفهوم – بهبود

خواص درمانی سنگ گارنت
گارنت یکسنگ قدرتمند برای رزمندگان است که به دنبال حقیقت هستند و از پرداخت بهای آن دانش نمی ترسند. این میل شدید به خودشناسی را در درون ما برمی انگیزد و به ما قدرت می دهد تا هم سختی های روحی و هم مبارزات معمولی تری را که همه ما با آن روبرو هستیم تحمل کنیم.

گارنت نیز یک سنگ بسیار شادی آور است که زیبایی باورنکردنی این دنیا را به ما نشان می دهد و به ما یادآوری می کند که واقعا چقدر خوش شانس هستیم.

گارنت به ما شجاعت و امید می دهد و به ما کمک می کند تا چالش ها را به عنوان یک ماجراجویی ببینیم و به ما یاد می دهد که با اشتیاق و آرامش حرکت کنیم. گارنت با چاکرای ریشه هماهنگ است و با علائم نجومی مرداد ، تیر ، آبان ، دی ، بهمن مرتبط است. به عناصر زمین و آتش متصل است .

خواص درمانی عاطفی گارنت
گارنت ما را به جایی راهنمایی می کند که در آن احساس آزادی و آرامش داشته باشیم. به قلب ما شهامت می دهد و ما را جرأت می دهد که شجاعانه و آشکارا عشق بورزیم. گارنت بازدارندگی ها و احساس شرم و بی لیاقتی را از بین می برد و به ما این امکان را می دهد که واقعاً احساسات و تمایلات جنسی خود را در آغوش بگیریم و تعادل ایجاد کنیم .

به همین ترتیب ما را تشویق می کند که تمایلات جنسی دیگران را بیشتر بپذیریم و راحت تر باشیم. گارنت در نهایت یک سنگ عمیقا معقول است. این به ما توصیه می کند که یک مسیر عاقلانه را دنبال کنیم و احساسات آتشین خود را با عقل سلیم زمینی متعادل کنیم.

سلامت روان – بهبود – معنا و نماد

سلامت روان – بهبود – معنا و نماد

همین تعادل را می توان در مورد مسائل مالی نیز اعمال کرد و به ما کمک می کند پول خود را به گونه ای کسب کنیم، پس انداز کنیم و خرج کنیم. گارنت همچنین می تواند به ما کمک کند تا بهتر از شرکت انفرادی خود لذت ببریم و ما را تشویق می کند تا فعالانه عشق به خود و احترام به خود را پرورش دهیم.

خواص درمانی گارنت
گارنت به ما کمک می کند تا ایده ها، باورها و الگوهای قدیمی را هر زمان که دیگر به طور دقیق نشان دهنده سطح دانش یا سبک زندگی واقعی ما نباشند، آزاد کنیم. این سنگی از آغازهای جدید است که ما را از هر بلایی که در آن قرار داریم می لرزاند و ما را به چالش می کشد تا از نظر فکری و خلاقانه زنده شویم.

گارنت ما را تشویق می کند تا از تخیل خود استفاده کنیم و برای تبدیل بهترین اهداف خود به واقعیتی خارق العاده دست به کار شویم. این پشتیبانی فوق‌العاده برای هر کسی که مشتاق دانش عملی و درک باطنی است، ارائه می‌کند، و آن را به حالات ویژه‌ای برای ستاره‌شناسان و ریاضیدانان تبدیل می‌کند.

سلامت روان – بهبود فیزیکی

سلامت روان – بهبود فیزیکی

گارنت خواص درمانی فیزیکی
گارنت برای هر کسی که می خواهد تمایلات جنسی خود را بهتر بپذیرد توصیه می شود. این سنگ ما را تشویق می‌کند که برای تجربه‌های جدید باز باشیم، در حالی که همیشه ایمنی و رفاه کامل خود را در ذهن داریم. گارنت یک طلسم فوق العاده برای کسانی است که مشتاق باردار شدن هستند و به والدین باردار کمک می کند تا از زندگی جدیدی که به دنیا می آورند هیجان زده شوند.

گارنت سرخ همچنین برای هر کسی که از آسیب تروماتیک یا بیماری رنج می برد که نیاز به فیزیوتراپی یا کارهای دیگر دارد تا ما را به حالت طبیعی سالم برگرداند، توصیه می شود. اگر رویداد آسیب زا منجر به PTSD شده باشد، آلماندین گارنت قویاً از سلامت روان ما حمایت می کند و ما را به این باور می برد که ذهن عاطفی ما قابل درمان است. این به ما یادآوری می‌کند که در حالی که گذشته درس‌هایی ارائه می‌دهد، ما می‌توانیم درباره آینده خود انتخاب کنیم. گارنت به ما کمک می کند تا به زندگی بازگردیم و از آن نهایت لذت را ببریم.

بهبود فیزیکی و شفای عاطفی

بهبود فیزیکی و شفای عاطفی

گارنت به شما یادآوری می‌کند که به خودتان احترام بگذارید و از شما می‌خواهد که با دیگران مرزبندی کنید. به دلیل تمایل آن به ایجاد بار قوی، از این سنگ در مواقع آشفتگی یا عصبانیت اجتناب کنید. در عوض، زمانی از آن استفاده کنید که به سادگی می خواهید پرونده خود را بیان کنید و فضای خود را ادعا کنید. گارنت ممانعت ها و تابوها را از بین می برد. قلب را باز می کند و اعتماد به نفس را ایجاد می کند.

گارنت شما را بر قدرت خلاقیت خود متمرکز می کند. این سنگ با حمل ارتعاش شور و اراده به شما کمک می کند تا اهداف خود را دنبال کنید. زمانی از آن استفاده کنید که نیاز به تعلل و ایجاد انگیزه دارید. همچنین به شما کمک می کند تا تعادل را حفظ کنید و از عصبانیت و ناامیدی جلوگیری کنید. گارنت ادراکات شما را از خود و دیگران تیز می کند. الگوهای رفتاری ریشه‌دار را که دیگر در خدمت شما نیستند، از بین می‌برد و مقاومت یا خرابکاری ناخودآگاه خودساخته را دور می‌زند. گارنت به شما کمک می کند تا ایده های بی فایده، قدیمی یا منسوخ شده و ناکارآمد را کنار بگذارید.

Garnet به شما در یافتن شادی در سطح فیزیکی، احساس حمایت در نیازها و خواسته های خود و در دادن و دریافت عشق کمک می کند. گارنت یک سنگ محافظ روانی است.

خواص سنگ گارنت - فواید درمانی - خاصیت فیزیکی - Garnet
گارنت هسونیت | Hessonite Garnet

خاصیت سنگ گارنت – فواید فیزیکی – خاصیت درمانی – Garnet

خاصیت سنگ گارنت – فواید فیزیکی – خاصیت درمانی – Garnet

از جمله دیگر خواص سنگ گارنت میشود به آن عنوان سنگ فداکاری لقب داد , زیرا در تقویت احساسات بسیار مفید است . گارنت به عنوان یک سنگ ذهنی نیز شناخته می شود , اعتقاد بر این است که باور هایه بد و افکار مخرب و منفی را آرام میکند ، ذهن حامل خود را به چیزی بزرگتر و بهتر از آنچه بود تبدیل می کند .

گارنت هر زمان که کسی در دنیای اسرارآمیز ناشناخته خود سرگردان باشد ، ذهنش را راهنمایی می کند . سنگ گارنت صمیمیت جنسی حامل خود را تقویت می کند . میل جنسی یک فرد را غنی می کند .

از جمله از دیگر خواص سنگ گارنت روشن کردن آتش درونی است ، چشمه ای از سرزندگی دارد که به حامل آن استقامت می بخشد . از نظر مواد معدنی مفید ، گارنت یک سنگ غنی است . این به حامل خود کمک می کند تا تمام مواد مغذی ضروری مورد نیاز بدن را بدست آورد .

گارنت یک سنگ خوب برای کار با آن زمانی است که در حال تجلی هستید. این سنگ به طور مستقیم به نیروی حیاتی حیات، جریان خون شما، گردش سایر مایعات در سراسر بدن و هم ترازی ستون فقرات و مایعات مرتبط است. یک سنگ باروری است، همچنین به بهبود میل جنسی و زندگی عاشقانه شما کمک می کند. گارنت بدن را بازسازی می کند و متابولیسم را تحریک می کند. گارنت به درمان اختلالات ستون فقرات و سلولی را درمان می کند، خون، قلب، ریه ها و DNA را تصفیه و دوباره انرژی می بخشد. به جذب مواد معدنی و ویتامین ها کمک می کند.

خاصیت گارنت دمانتوئید
گارنت دمانتوئید | Demantoid-Garnet

بهبود فیزیکی و عاطفی

اشتیاق و شوق و آرامش گرما، فداکاری، درک، اعتماد، صداقت در جهت ادامه دادن در مسیر . احساس امنیت – ایجاد تعادل و افزایش میل جنسی – بهبود در روابط جنسی .

عشق رمانتیک – صمیمیت – افکار عاشقانه – کمک به بهبود وضعیت قلب . کاهش ناهماهنگی عاطفی – سنگ تعهد . اعتماد بنفس و انگیزه شجاعت و قدرت تفکر و نشاط‌بخش .

سنگ تسکین دهنده در مقابله با بیماری و لحظات سخت – سنگ احیا کننده و پاکسازی و تعادل متابولیسم در بدن . تقویت به بهبود غریزه بقا و تقویت شجاعت و امید .

بهبود در درک موضوع ها و درک خود و دیگران . کمک به اختلالات ستون فقرات و مایع نخاعی، استخوان . ساختار و ترکیب سلولی10. کمک به تصفیه  قلب، ریه ها، خون و DNA – کمک به سیستم ایمنی بدن و تقویت سطح انرژی فیزیکی .

خاصیت | چاکرا درمانی | سنگ گارنت
گارنت آلمانداین | Almandine Garnet

تقویت کردن دفع سموم بدن و در تعادل نگه داشتن گردش خون – جذب مواد مغذی به بدن . کمک به بهبود احساس شک و رفع حسادت . کمک به عزت نفس در انتخاب تصمیم هایه سالم – دوری از هیجانات .

گارنت از 3000 سال قبل از میلاد مسیح استفاده شده است و جز سنگ ها زینتی از دوران بسیار دور میباشد .

در برخی روایات تاریخی آمده است که حضرت نوح (ع) برای فانوس کشتی خود از سنگ گارنت ( لعل ) استفاده کرده است

چاکرا : ریشه | خاجی | قلب

خرید سنگ گارنت
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *