نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

87 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

87

87 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

زمان اقدام اکنون است
اگر ما احساس می کنیم که هیچ اتفاق خوبی نمی افتد و در یک رکود هستیم. این هیچ فایده ای ندارد که در اطراف منتظر اتفاقات باشیم، باید آنها را به وقوع بپیوندیم.

همه چیز ممکن است، اما هیچ چیز ممکن نیست اگر کسی آنها را انجام ندهد. اگر می خواهید اتفاقات خوبی در زندگی شما بیفتد، باید دست به کار شوید.

حتی اگر همه چیز درست نشود، ترسناک‌تر از گیر کردن در یک مکان برای همیشه است.

فقط روی اولین قدم تمرکز کنید
اگر هدف بزرگی داریم ، اما ما برای انجام آن فلج هستیم زیرا نمی دانیم چگونه به آن برسیم. از طرف دیگر، شاید ما نمی‌دانیم برای آینده چه می‌خواهیم، ​​و بنابراین نمی‌دانیم در حال حاضر چه کاری باید انجام دهیم.

این تلنگر ما را ترغیب می کند که در دام فلج تصمیم گرفتار نشویم. گاهی اوقات تصویر بزرگ می تواند بسیار حواس پرت کننده باشد. فقط روی کاری تمرکز کنید که اکنون باید انجام دهید که می دانید شادی شما را بعدا تضمین می کند. پس از انجام این کار، روی مورد بعدی تمرکز کنید. شما سریعتر از آنچه تصور می کنید به مقصد خواهید رسید.

گاهی ممکن است نیت کسی آن چیزی نباشد که ما تصور می کنیم. یا شاید یکی از نزدیکان ما به کمک نیاز دارد. هر چه که باشد، پیش فرض های خودمان ما را نسبت به آن کور می کند.

حالت خلبان خودکار را خاموش کنید و شروع به دیدن و شنیدن افراد اطراف خود کنید. لحظه ای به چیزها نگاه کنید. آنچه یاد می گیرید ممکن است دیدگاه شما را نسبت به چیز مهمی کاملاً تغییر دهد.

گاهی ما با تردید یا ترس دست و پنجه نرم می کنیم. به احتمال زیاد ما در حال تسلیم شدن به آن صدای منفی در ذهن خود هستیم و شروع به باور آنچه می گوید داریم. اما باید به خاطر داشته باشیم که ما آن صدا نیستیم. این به سادگی مکانیسم دفاع شخصی ما است که سعی می کند با نگه داشتن ما در جعبه خود ما را ایمن نگه دارد. اما ما برای آن جعبه ترس خیلی بزرگ هستیم.

برای خاموش کردن آن صدا و افزایش عزت نفس خود اقدام کنیم. بهتر یاد بگیرید که چگونه با آن کنار بیایید. همچنین اهداف کوچک قابل دستیابی را تعیین کنید. شگفت انگیز است که چگونه دستیابی به چیز کوچک می تواند به شما کمک کند باور کنید که قادر به دستیابی به چیز بزرگ هستید.

87 | ساعت

راز یک تیم کامل، توانایی همکاری با یکدیگر است، بنابراین دفعه بعد که شریک زندگی شما به شما نیاز دارد، مطمئن شوید که به نیازهای او توجه کرده اید و به آنها نشان دهید که می توانند برای همه چیز روی شما حساب کنند.

پس از شکسته شدن، اعتماد قابل بازگرداندن نیست. مهم نیست چقدر برای به دست آوردن آن تلاش می کنید، همیشه یک شکاف در پایه وجود خواهد داشت.

اعتماد شریک زندگی خود را تضعیف نکنید. از هر سختی که گذرانده اید بهتر است با هم بگذرید.

وقتی مشکل را بشناسید، می توانید بهترین راه حل را پیدا کنید. هر چه زودتر متوجه شوید که چیزی اشتباه است، زودتر می توانید آن را برطرف کنید.

مادران فکر می کنند فرزندانشان بهترین هستند. ما طوری بزرگ می شویم که همیشه به گفته های مادرمان باور داشته باشیم.

محبت خانواده و تحسین دوستان مهمتر از ثروت و امتیاز است.

در طول روز فرصت های زیادی برای عصبانی شدن، ایجاد تنش درونی یا عصبانی شدن داریم. شما باید انتخاب کنید که آیا اجازه دهید چیزهای کوچک شما را آزار دهند یا خیر.

خوشبختی از انجام یک کار آسان حاصل نمی شود، بلکه از شادی پس از رضایت حاصل از دستیابی به چند کار دشوار است که حداکثر تلاش ما را می طلبد.

دوست شما که همیشه در شرایط سخت در کنار شما بوده است، می توان به رفع تاریکی در روزهای تاریک کمک کرد.

شکست همیشه یک اشتباه نیست، بلکه ممکن است در شرایط خاص بهترین اقدام باشد. اشتباه واقعی این است که دست از تلاش بردارید.

تجربه بدون نظریه کور است و تئوری بدون تجربه یک بازی ذهنی است.

ایمان یعنی اعتقاد به چیزی که نمی بینی یا نمی دانی.

روابط شکست می خورد زیرا دو نفر عاشق به عنوان شریک زندگی نمی کنند.

  💎 حدیث عدد 87 از امام هادی ( ع ) 

بجای ناراحتی و حسرت برای عدم موفقیتهای گذشته، با گرفتن تصمیم و اراده قوی جبران کن .
(میزان الحکمه، ج۷، ص۴۵۴)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.