نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

۳۸۹ فال – راز – معنی عدد – دیدن این اعداد نشانه چیست و چه مفهومی خواهد داشت ؟

389 راز عدد معنا و مفهوم

۳۸۹

عدد ۳۸۹ ترکیبی از ویژگی ها و انرژی های عدد ۳ ، تأثیرات عدد ۸ و ارتعاشات عدد ۹ است. عدد ۳ با شجاعت ، استغفار ، حرکت خاصیه باز و شادی ، دستیابی به خود ، بیان و ارتباط ، خوش بینی و اشتیاق ، مهارت و اسعدد ، رشد و گسترش. عدد ۳ عدد ۸ مربوط به ارتعاشات تجلی ثروت و فراوانی ، تسلط مادی و پولی ، درآمد و مالی ، اعتماد به نفس و اقتدار شخصی ، خرد و باطن و تشخیص ، کمک به دیگران و دریافت آن به عنوان پاداش کارمایی و خدمت به به طبیعت است. عدد ۸ همچنین عدد ، قانون علت و معلول است. عدد ۹ مربوط به قوانین است ، یک دیدگاه بالاتر ، زندگی را به عنوان یک مثال مثبت برای دیگران ، خیرخواهی و نوعدوستی ، آگاهی و روشنگری و نورپردازی راهنمایی می کند. عدد ۹ همچنین بیانگر پایان و نتیجه گیری است.

عدد ۳۸۹ نتیجه گیری از موقعیت ها یا مراحل زندگی شما ، آغازها و فرصت های جدید را برای شما فراهم می کند و کارها را به روش خود انجام می دهد.

اگر به طور صدای درونی خودی احساس کرده اید که بخشی از زندگی شما به پایان می رسد یا پایان می یابد ، عدد ۳۸۹ پیام اعتبارسنجی برای شما است. چیزی در زندگی شما در حال ترک است و جایگزین چیزی بهتر خواهد شد. در دریافت و پذیرش دارایی های جدید که فراتر از انتظارات شما باشد ، باز باشید. باور کنید که شما لیاقت بهترین ها را دارید.

یکی از درها شروع به باز شدن می کند ، و یک درب دیگر بسته می شود. مطمئن باشید که صدای درونی را از نزدیک گوش می دهید زیرا این کار شما را به انجام مراحلی می رساند که از وجود پایدار شما در طی این انتقال ها اطمینان حاصل کند.

عدد ۳۸۹ پیامی است که این عدد با شما هستند و همیشه تشویق و پشتیبانی می کنند. کمک می کنند تا به عنوان یک فرد خوب نور وظیفه روح خود را انجام دهید و که به شما ایمان و اعتماد داشته باشید که تمام مهارت ها ، اسعددها و توانایی های درون خود را در اختیار دارید که برای موفقیت در انجام وظایف روح خود در این زندگی لازم دارید. وقتی تلاش می کنید و روی زندگی در حقیقت شخصی خود متمرکز می شوید و برای دیگران نمونه ای مثبتی می باشید ، به طور خودکار فراوانی و مقدار زیادی را در زندگی خود جلوه می دهید.

عدد ۳۸۹ می تواند پیامی در مورد شیوه زندگی و انتخاب شغلی شما باشد و این عدد هنگام تمرکز روی هدف زندگی خود به عنوان یک دوست داشتنی ، شما را راهنمایی و پشتیبانی می کنند.

اگر می خواهید روی شروع (یا گسترش) یک تمرین ، حرفه و یا حرفه ای متمرکز شوید ، عدد ۳۸۹ نشانه ای مثبت از موفقیت در سرمایه گذاری انتخابی شما است. این نشانه ای است که شما را به اهداف تماس روح واقعی خود سوق می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *