نوشته شده در یک دیدگاه

330 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

330 راز عدد . فال . معنی و مفهوم . اعداد تکرار شونده . نمادگرایی . انرژی مثبت

330 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

330 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

حضور داشته باشید
اگر در دام زندگی در خلبان خودکار بیفتید شما به آنچه در اطرافتان اتفاق می افتد توجه کافی ندارید. می توان در این تله افتاد زیرا در سر خود گرفتار شده ایم و نه آنچه در اطراف ما اتفاق می افتد.

اگر چیزهایی که هر روز می بینید به نویز پس زمینه تبدیل شده اند و دیگر نمی توانید چیزهای جدید و متفاوت را ببینید. وقتی دیگران در حال صحبت کردن هستند دیگر واقعا گوش نمی دهید، زیرا فکر می کنید به هر حال می دانید آنها چه خواهند گفت. بنابراین، شما فقط منتظر نوبت خود برای صحبت هستید.

زمانی که توجه خود را به آنچه در اطرافتان اتفاق می‌افتد متوقف کنید، زندگی ممکن است کمی از درخشش خود را از دست بدهد، و شما می‌توانید انگیزه‌ای را که برای پیشرفت نیاز دارید از دست بدهید. شما همچنین در موقعیتی نیستید که فرصت های جدید را تشخیص دهید، زیرا جزئیات در تمرکز نیستند. همچنین ممکن است متوجه شوید که دیگران علاقه خود را نسبت به شما از دست می دهند. سخت است که برای کسی که واقعاً حضور ندارد، وقت بگذارید.

روی حضور خود کار کنید و سعی کنید در لحظه باشید و به جای چیزهای دیگر (مخصوصا تلفنتان) روی اتفاقات اطرافتان تمرکز کنید. اگر می خواهید آن را بیشتر کنید، سعی کنید ذهن آگاهی را به عنوان روشی برای تمرین حضور در نظر بگیرید.

پذیرای تجربیات جدید باشید
زمانی که شما در حال نه گفتن هستید ، زمانی که باید بله بگویید! قرار گرفتن در یک روتین می تواند آسان باشد، و روتین می تواند در برخی از زمینه های زندگی ما مفید باشد. داشتن یک برنامه صبحگاهی که به شما انرژی می دهد و یک برنامه ورزشی که برای سلامتی و تناسب اندام مفید است می تواند مفید باشد.

اما اگر همه چیز روتین است، ماجرا کجاست، ادویه کجاست؟ همچنین نه گفتن به چیزها آسان می شود، زیرا آنها سخت به نظر می رسند.

در مواقع دیگر از ترس به چیزهایی نه می گوییم. اگر شکست بخوریم چه؟ اگر خودمان را خجالت زده کنم چه؟ اما وقتی به خود اجازه می‌دهیم این افکار را داشته باشیم، اجازه می‌دهیم نگرانی‌هایمان در مورد آنچه دیگران فکر می‌کنند بر تمایل ما برای انجام کاری که برایمان خوب است غلبه کند.

به یاد داشته باشید، دیگران هرگز به اندازه ای که شما فکر می کنید توجه نمی کنند. دیگر نگران آنها نباشید و نگران خود باشید.

از منطقه راحتی خود خارج شوید. چیزهای بدی که شما را عقب نگه می دارند به ندرت آنقدر بد هستند که تصور می کنید، و هر تجربه فرصتی برای رشد و بیشتر دانستن و یادگیری جدیدی برای ما است.

مسیر خود را بسازید جاده خود را آسفالت کنید و در جاده زندگی خود حرکت کنید .
گاهی پیش می آید ما در مسیر اشتباهی قرار میگیریم !

این به این دلیل نیست که برای هر کسی یک مسیر درست و یک مسیر اشتباه وجود دارد | هرکسی بیش از یک مسیر بالقوه در مقابل خود دارد اینها محدودیت هایی هستند که یک فرد برای خود ایجاد میکند .

گاهی ما کورکورانه مسیری را دنبال می‌کنیم که توسط شخص دیگری تعیین شده است ، یا مسیری را دنبال می‌کنیم که کمترین مقاومت را در مقابله با آنها داریم ! زیرا آسان‌تر از مبارزه با تلاش زیاد تر برای آنچه واقعاً می‌خواهیم است.

ما مسئول رفتار خود هستیم، مسئولیت مسیری است که زندگی مان طی می کند و مسئولیت خوشبختی خود بر عهده ماست. وقتی همه چیز طبق خواسته ما پیش نمی رود، سرزنش کسی یا چیز دیگری فایده ای ندارد. کاری که ما باید انجام دهیم این است که برای ساختن زندگی‌مان آنطور که می‌خواهیم اقدام کنیم .

اگر چیزی در زندگی شما وجود دارد که دوست ندارید، آن را تغییر دهید. تصمیم بگیرید که کارها را متفاوت انجام دهید. به یاد داشته باشید، شما تنها یک تصمیم صحیح با یک زندگی کاملا متفاوت فاصله دارید.

330 | ساعت

برای یک زن هیچ چیز مهمتر از مادر بودن و داشتن خانواده و خانه نخواهد بود .
پدر کسی است که همیشه بار خستگی را از دوش ما برمی دارد .
مادر تمام وقت بودن یکی از پر ارزش ترین مشاغل است زیرا عشق خالص هزینه آن را می پردازد.
اگر بچه ها هنوز خیلی کوچک هستند نباید از ابراز عقیده در خانواده جلوگیری کرد.
سرمایه گذار فردی باید به عنوان یک سرمایه گذار عمل کند نه به عنوان یک سفته باز.
یک بدبین در هر فرصتی سختی را می بیند. یک خوش بین در هر سختی فرصت می بیند.
من کاری را که آن موقع می دانستم انجام دادم. حالا که بهتر می دانم، بهتر عمل می کنم.

نگران این نباشید که افرادی کار طراحی شما را می دزدند. نگران روزی باشید که متوقف می شوند.

وعده های خدا مانند ستارگان است، هر چه شب تاریک تر باشد، درخشان تر می شود.

انسان ذاتاً معجزه است. خدا تنها معجزه انسان است.
احساس خشم می تواند به همان اندازه ناسالم باشد که خشم بیش از حد را تجربه می کنید. وقتی خشم به روشی سالم و سازنده هدایت شود، می تواند به ما کمک کند تا بر موانع موفقیت و رفاه خود غلبه کنیم.
نیمه اول زندگی ام به مدرسه رفتم، نیمه دوم زندگی ام را آموزش دیدم.
دوستان خانواده ای هستند که شما انتخاب می کنید.
شکست ها بخشی از زندگی هستند. اگر شکست نخورید، یاد نمی گیرید. اگر یاد نگیرید، هرگز تغییر نخواهید کرد.

هرگز به یک فرد عصبانی با بازگشتی آتشین جواب نده، حتی اگر لیاقتش را داشته باشد… اجازه نده عصبانیت او به خشم تو تبدیل شود، زیرا تو آدم دیگری هستی، عصبانیت دیگران را خشم خود نکن.
مطمئن شوید که زمان زیادی برای رسیدن به هدف به خود اختصاص می دهید و در حین پیشرفت، خود را تشویق کنید. برای جلوگیری از غرق شدن در تجربه جدید، از کوچک شروع کنید و سپس به مرور زمان انتظارات خود را افزایش دهید.
ایمان زمانی است که باور کردن از قدرت عقل خارج باشد.

اینقدر برنامه ریزی نکنید و به آن فکر نکنید و همین الان کاری انجام دهید.

گاهی اوقات نداشتن برنامه زندگی را سرگرم کننده تر و هیجان انگیزتر می کند. گاهی اوقات رفتن به جایی که زندگی شما را می برد، سالم است.

از اشتباهات خود درس بگیرید و اگر مهم هستند آنها را بپذیرید. آماده سازش باشید تا هر دو به آنچه از رابطه خود می خواهید برسید.

وقتی اوضاع سخت می شود، ایمان داشته باشید که همه چیز درست خواهد شد. مشکلات خود را حل کنید و به جای امتناع از مشارکت و امید به برطرف شدن مشکل، آنچه دارید ذخیره کنید.

تغییراتی را تجربه کنید که شما را مجبور می کند بزرگ شوید و زندگی را جدی تر بگیرید. اینها تغییراتی هستند که به اندازه کافی بزرگ هستند که شما را شوکه کنند یا تحت تأثیر قرار دهند.

قرار نیست همه کسانی که وارد زندگی شما می شوند بمانند، پس مراقب باشید به چه کسانی اعتماد دارید.

غلبه بر چالش ها و دانستن اینکه آنها دائمی نیستند.

دیدگاه‌های جدید زیادی وجود دارد که می‌تواند شما را دوباره هیجان زده و نشانه‌گذاری کند.

سعی کنید نسخه بهتری از خودتان باشید. تجربه این تحول راه را برای زندگی شما هموار می کند

در زندگی، شما همیشه آنچه را که نیاز دارید یا می خواهید نخواهید داشت، و گاهی اوقات باید به آنچه دارید بسنده کنید.

این باعث می شود قدر نعمت هایی را بدانید که به شما می رسد و از آنچه به دست می آورید راضی باشید.

مهم است که همیشه این را در نظر داشته باشید و به اسرار و ایده های خود بیش از حد به کسی اعتماد نکنید.

💎 حدیث: امام علی (ع)

💎 حدیث : امام علی ( ع )

شگفت‏ترين عضو انسان از بدن قلب اوست و قلب مايه هايى از حكمت و ضد حكمت دارد. اگر آرزو به آن دست دهد، طمع خوارش مى گرداند و اگر طمع در آن سر بركشد، حرص نابودش مى‏كند و اگر نااميدى بر آن مسلّط شود، اندوه، او را مى‏كُشد… هر كوتاهى برايش زيانبار است و هر زياده‏روى برايش تباهى آفرين .

علل الشرايع ج1، ص 109

1 دیدگاه دربارهٔ «330 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد»

  1. خدایا شکرت
    ممنون از سایت فوق العادهتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.