virgo طالع بینی متولدین شهریور

Virgo | متولد شهریور | ویژگیهایه شخصیتی | زن | مرد | سازگاری | زودیاک نماد باکره

شخصیت، صفات و ویژگی های زن شهریور | صورت فلکی VIRGO

زنان شهریوری خاکی بسیار خودآگاه هستند. آنها می دانند که چقدر باهوش، با استعداد و سخت کوش هستند، که به آنها اعتماد به نفس می دهد تا رویاهای خود را دنبال کنند. با این حال، آنها همچنین از شکست های خود بسیار آگاه هستند. همچنین، کمال گراها، حتی کوچکترین مشکل در چشمان آنها یک نقص بزرگ است . اما شهریوری اجازه نمی دهد که او را عقب نگه دارد. در عوض، او را تشویق می کند که حتی سخت تر کار کند .

زنان شهریوری بسیار مستقل هستند و از قطب‌ نمای اخلاقی و غرایز خود پیروی می‌کنند، بدون اینکه نگران این باشند که دیگران چه کار می‌کنند. چیزی که او واقعاً به دنبال یک شخص در زندگی است. او فقط به زندگی راضی نیست، او همیشه به هدفی برای دنبال کردن یا هدفی بالاتر نیاز دارد تا به او معنایی بدهد. او دوست ندارد بیکار باشد یا وقت خود را تلف کند. اگر می خواهید کاری انجام دهید، آن را به یک زن شهریوری بدهید. او احساس مسئولیت عمیقی دارد و وقتی قولش را می دهد به آن عمل می کند.

ویژگی های شخصیتی زن شهریوری :

 • خودآگاه
 • با انگیزه
 • هدف گرا
 • کمال گرا

چیزهایی که زن شهریور دوست دارد

زنان شهریور دوست دارند زندگی خود را بسیار منظم کنند و دوست دارند جایی داشته باشند که همه چیز را در آن ثبت کنند. آنها دوست ندارند زندگی خود را با چیزهایی که به آنها نیاز ندارند شلوغ کنند. او قطعاً این ذهنیت را دارد که هر چیزی به یک هدف و مکان نیاز دارد. وقتی نوبت به ویرایش زندگی‌شان می‌رسد، می‌توانند بی‌رحم باشند

زنان شهریور مجالس کوچکی را ترجیح می دهند که در آن بتوانند گفتگوی عمیقی با دوستان خوب داشته باشند. وقتی صحبت از گروه‌های بزرگ به میان می‌آید، می‌توانند مبارزه کنند. در حالی که آنها انتقاد را بر روی بینی خود می گیرند و واقعاً اجازه نمی دهند که آنها را تحت تأثیر قرار دهد، آنها ممکن است در مورد تمجید دچار مشکل شوند. آنها واقعاً فکر می کنند که باید آنقدر واضح باشد که چقدر خوب هستند که هیچ کس نیازی به گفتن ندارد.

چیزهایی که دوست دارد :

 • سازماندهی
 • هنر , نقاشی , موسیقی و . . .
 • گفتگوی خوب

دوست ندارد :

 • گروه بزرگ
 • ستایش

خانه زندگی و خانواده

زنان شهریوری دوست دارند خانه های خود را تمیز نگه دارند و ترجیح می دهند فقط چیزهایی را داشته باشند که نیاز دارند یا برایشان شادی می آورد.  در سلیقه خود بسیار خاص هستند . آنها همیشه زندگی بسیار شلوغی دارند و بنابراین باید سازماندهی خود را حفظ کنند.

زن شهریور از آن دسته افرادی است که از بیدار شدن در ساعت 5 صبح خوشحال می شود تا همه چیز را در خود جای دهد. آنها می توانند به سختی فضای خود را به اشتراک بگذارند، زیرا دوست دارند بر آن کنترل داشته باشند، اما به نظر می رسد راهی پیدا می کنند. شهریور اغلب به نظر می رسد که زره آهنین دارد و هیچ کس نمی تواند با کلماتش به او صدمه بزند . اما خواهر و برادرش احتمالاً بدون اینکه متوجه شوند دکمه های خشم او را میتوانند فشار دهند .

شغل و پول

زنان شهریور هدفمند و سخت کوش هستند و اغلب مشاغل موفقی ایجاد می کنند زیرا همیشه قابل اعتماد و مسئولیت پذیر هستند، اما از صحبت کردن و به اشتراک گذاشتن نظرات خود نمی ترسند، به خصوص اگر در این موضوع متخصص باشند. او اغلب در نقش‌های مستقل بهتر عمل می‌کند، زیرا وقتی دیگران همگام با او نیستند و او را نگه می‌دارند، احساس ناامیدی می‌کند.

زنان باکره هدف گرا هستند و اغلب اهداف پس انداز دارند، چه برای یک ماشین جدید یا تعطیلات بعدی. آنها در انجام فداکاری های کوچک برای کمک به آنها برای رسیدن سریعتر به جایی که نیاز دارند خوب هستند.

زن شهریور در عشق و روابط

زنان شهریور اغلب در ظاهر آرام به نظر می رسند، اما در باطن، رمانتیک های ناامید هستند. آنها به عشق واقعی اعتقاد دارند

اعتماد به نفس آرام او به این معنی است که او هیچ کمبودی از طرفداران ندارد و در زمینه دوستیابی به خوبی به او خدمت می کند. هنگامی که در یک رابطه قرار می گیرد، ناامنی های او ممکن است شروع شود، و او می تواند شروع به زیر سوال بردن مسائل کند. او به اطمینان دائمی هم از محبت های شریک زندگی اش و هم از صحت احساسات خود نیاز دارد.

شریک مناسب باید به او ، احساس امنیت و آرامش بدهد، اینگونه می تواند جنبه ماجراجویانه او را نیز آشکار کند .

جذب یک زن شهریور

زنان شهریور شریکی می خواهند که بتوانند به او احترام بگذارند و اغلب جذب افرادی می شوند که به نوعی آنها را تحسین می کنند. فراتر از آن، او به دنبال گفتگوی خوب است. او تحمل نشستن پشت میز در سکوت را ندارد.

شخصیت، صفات و خصوصیات مرد شهریور

مردان شهریور بسیار روشنفکر هستند، زیرا آنها متفکران عمیق و سخنوران واضح هستند. همچنین، آنها یک اعتماد به نفس درونی دارند که به این معنی است که آنها بیش از حد نگران افکار دیگران نیستند و همیشه به دنبال علایق منحصر به فرد خود هستند. اما، در حالی که آنها هرگز اجازه نمی دهند نظر دیگران اعتماد آنها را خدشه دار کند، آنها بدترین منتقدان خود هستند. به نظر می رسد که واقعیت جاه طلب و کمال گرا همیشه از انتظارات آنها کوتاهی می کند.

مردان شهریور دائماً خود را بهبود می بخشند، هیچ چیز را بیشتر از شروع کاری جدید دوست ندارند، زیرا به این معنی است که فرصتی برای شروع تازه دارند، بدون بار اشتباهات قبلی. آنها مصمم و سخت کوش هستند و دوست دارند پیشرفت خود را دنبال کنند. 

ویژگی های شخصیتی :

 • پر فکر
 • مستقل
 • هدفمند
 • کمال گرا
 • قدرت بهبود خود

چیز هایی که دوست دارند

بسته به موضوع، گفتگو با یک مرد شهریوری می تواند مانند پایین رفتن از سوراخ خرگوش باشد. وقتی آنها به چیزی علاقه مند هستند، به دنبال شناخت عمیق و کامل از آن چیز هستند و می توانند تمام روز در مورد آن صحبت کنند.

در حالی که شهریوری زیاد به نظرات دیگران اهمیت نمی دهد، اما در پذیرش انتقاد مشکل دارند و یکی از ضعف هایه او حساب میشود ، زیرا هرگز باور نمی کنند که اشتباه می کنند. آنها همچنین می توانند در هنگام انتقاد از خود کمی بیش از حد خشن باشند که این هم مورد دیگریست که نیاز به بهبود دارند .

چیز هایی که دوست دارد

 • دانش عمیق
 • علاقه به انواع هنر
 • پیشرفت

دوست ندارد:

 • رسانه های اجتماعی
 • شکست
 • انتقاد

خانه زندگی و خانواده

خانه یک مرد شهریوری معمولاً کاملاً تمیز و منظم است. ظروف بعد از استفاده سریع در جای خود قرار میگیرند . این می‌تواند زندگی او را برای برخی سخت کند، اما او در واقع بدش نمی‌آید نظافت کند. به نظر او نظافت و نظافت منزل، تمیز کردن روح است

شغل و پول

مردان شهریور هدفمند هستند، اما چیزی که آنها به دنبال آن هستند شغلی است که از نظر فکری رضایت بخش باشد، نه لزوماً تصویر معمولی شما از موفقیت. او دوست دارد علایق خود را دنبال کند و دانش عمیق او از حوزه تخصصی خود، همراه با اخلاق کاری، به این معنی است که در طول زمان هیچ مشکلی برای موفقیت در شغل انتخابی خود ندارد. او خوشحال است که شمع را در دو انتها بسوزاند تا کارها را همانطور که علاقه اوست انجام دهد، و همچنین سطوح عمیقی از مسئولیت ذاتی را احساس می کند. کاری که او تولید می کند همیشه از استانداردهای بالایی برخوردار است، تقریباً بی نقص…

مردان شهریور در پس‌انداز پول بسیار عالی هستند، زیرا می‌دانند وقتی به تصویر بزرگ نگاه می‌کنند چگونه چیزهای کوچک را در اولویت قرار دهند آنها می توانند تمایل داشته باشند که به جای ریسک سرمایه گذاری، پس انداز خود را ترجیح دهند.

مرد شهریور در عشق و روابط

مردان باکره اعتماد به نفس آرامی دارند که به راحتی قابل مشاهده است، اما ممکن است کمی تمایلی به نزدیک شدن به موضوع مورد علاقه خود نداشته باشند. این به این دلیل است که آنها همچنین یک صدای خودانتقادی فعال در سر خود دارند که به همه چیزهایی که در مورد خودشان کامل نیست اشاره می کند که میتواند نقطه ضعفی باشد که نیاز به بهبود دارد. ممکن است کمی طول بکشد تا بر آن صدا غلبه کنند و خودشان را بیرون بیاورند.

هنگامی که آنها در یک رابطه هستند، آنها شریک وفادار و دوست داشتنی هستند. 

شریک مناسب می تواند کمک کند تا آنها را از پوسته خود بیرون بیاورند اگر در فضایی از آرامش و اعتماد باشند .

جذب یک مرد شهریوری

مردان شهریور از شریک باهوش و روشنفکری که می توانند درباره معنای زندگی با او تبادل نظر کنند قدردانی می کنند. آنها همچنین از کسی که مرتب و خوش تیپ است ، اما به روشی طبیعی و سنتی ، قدردانی می کنند . 

Virgo | متولد شهریور | ویژگیهایه شخصیتی | نقاط قوت | نقات ضعف

عنصر – زمین
رنگ – آبی، سبز و خاکستری
کیفیت – قابل تغییر

ممکن است باعث شود فکر کنید آنها بی گناه و آسیب پذیر هستند ، اما این دور از واقعیت است ، آنها اراده ای آهنین دارند !

یکی از نشانه های زمینی ، آنها زرق و برق دار نیستند ، اما رویای بزرگی دارند .

یک شهریوری می داند که چه توانایی هایی دارد و از اراده آهنین خود برای رسیدن استفاده می کند .

آنها از خود در برابر چشمان دیگران محافظت می کنند و فقط به مردم اجازه می دهند آنچه را که می خواهند ببینند .

یکی از نشانه های تغییرپذیر آن بسیار سازگار است و در هر شرایطی می تواند مسیر خود را پیدا کند .

بسیار خوش بیان است و همیشه خود را با نهایت دقت و وضوح بیان می کند .

نقاط قوت – جاه طلب ، مصمم ، خودآگاه
نقاط ضعف – در شرایت سخت انتقاد از خود ، ناامن ، غیر واقعی
دوست نداشتن – بی ادبی ، دنبال کردن جمعیت

ویژگی ها ، نقاط قوت و پسند شهریوری
شک شهریوری همیشه در تمام جنبه های زندگی خود برای کمال تلاش می کند . در نتیجه، اکثر آنها بیش از حد موفق هستند ، اما در عین حال هرگز راضی نیستند .

آنها همیشه معتقدند که می توانستند بیشتر یا بهتر انجام دهند . اما این باعث نمی شود که آنها احساس شکست کنند . در عوض ، آنها انگیزه دارند که دفعه بعد بیشتر تلاش کنند .

متولد شهریور همیشه برنامه و هدفی دارد که برای رسیدن به آن تلاش می کنند .

اگر همه به یک سمت می روند و باکره چیز دیگری می خواهد ، مشکلی ندارند که از دسته جدا شوند و کارهای خودشان را انجام دهند .

آنها موجودات مستقلی هستند که اجازه نمی دهند بی جهت تحت تأثیر ذهنیت درگران قرار گیرند . به همین دلیل ، شما همیشه شهریوری را خواهید دید که وجدان خود را دنبال می کند و کار درست را انجام می دهد ، حتی زمانی که دشوار است .

اعضای این ماه روشمند و هدفمند هستند . آن‌ها می‌دانند که چیزهایی در زندگی که ارزش داشتن را دارند ، نیازمند تلاش سخت هستند ، و عزم خود را برای انجام آنچه لازم است دارند .

یک شهریوری به روشی کاملاً خودآگاه اعتماد به نفس بالایی دارد . آنها نقاط قوت و ضعف خود را می شناسند .

در حالی که آن‌ها برای جبران ضعف‌های خود هر کاری که می‌توانند انجام می‌دهند ، تمایل دارند بر نقاط قوت خود تمرکز کنند ، این چیزی است که به آنها اجازه می‌دهد به برتری برسند .

چالش ها و نقاط ضعف یک شهریوری

آنها از آن دسته افرادی هستند که مراحلی را طی می کنند که معتقدند هیچ یک از دوستانشان واقعاً آنها را دوست ندارند .

زیرا آنها بازیگران عالی هستند . آنها برای محافظت از خود یک نما می سازند و آنها را به ایده آل کمال خود نزدیک می کنند .

آنها به ندرت افکار و دنیای درونی ، شخصی خود را با دیگران در میان می گذارند . وقتی این کار را انجام می دهند ، اغلب بعداً پشیمان می شوند زیرا دوست ندارند کسی پشت زره آنها را ببیند .

هیجان زده شدن در مورد چیزها برای آنها سخت است . اما وقتی آنها هیجان زده می شوند ، بسیار سیری ناپذیر است . آن‌ها می‌توانند علایقی ایجاد کنند که با وسواس هم مرز است که باید مواظب این موضوع باشند و بر روی بهتر شدن آن کار کنند .

وقتی صحبت از وسواس شد، شهریوری ها عجیب و غریب هستند . در خانه این افراد ، همه چیز جایی خاص دارد و معمولا افرادی منظم هستند .

زندگی خود را به طور منظم تمیز و ویرایش می کند.

آنها دوست دارند بسیار منظم باشند و از آن دسته افرادی هستند که همیشه یک برنامه ریز در جیب خود دارند .

اعتماد به نفس شهریوری به این معنی است که آنها هیچ مشکلی در جذب تحسین کنندگان ندارند .

حتی زمانی که آنها واقعاً کسی را دوست دارند ، آنها را مجبور می کنند برای جلب اعتماد او سخت تلاش کنند .

آنها باید قبل از اینکه شهریوری به آنها اجازه دهد فراتر از نمای کاملاً طراحی شده خود را ببینند ، ثابت کنند که شایسته و قابل اعتماد هستند .

آنها به دنبال اطمینان مداوم از طرف خود هستند

شهریور زمانی در روابط بهتر عمل می کند که بسیار مستقل باشد و بتواند در جایی غیر از روابط خود احساس ارزشمندی پیدا کند . 

این ماه یک شریک بسیار فداکار است که عشق خود را به سمت بهترین نسخه ممکن از خود سوق می دهد .

مرد شهریوری
می‌دانند که چگونه از خودشان مراقبت کنند .

مردان شهریوری عاشق هستند و می خواهند زندگی خود را با شخص دیگری به اشتراک بگذارند ، بنابراین آنها را پیدا می کنند .

خودسازی های بی امان ، این ویژگی به رابطه آنها نیز گسترش می یابد . آنها احتمالاً برنامه ای برای بهینه سازی شادی از طریق قرارهای سرگرم کننده و گفتگوهای برنامه ریزی شده دارند .

در حالی که این می تواند خوب باشد ، او می تواند از شریکی بهره مند شود که می تواند کمی خودانگیختگی بیشتری را وارد زندگی او کند .

مردان شهریوری باید مراقب رگه های حسادت خود باشند .

عادت ها را تنظیم کنید
به دنبال شریک زندگی
از سرگرمی ساختار یافته لذت ببرید
مبارزه برای سازش

زن شهریوری
زنان شهریور دوست دارند که از دور مورد تحسین قرار گیرند ، اما در ایجاد پیوندهای نزدیک بسیار حساس تر هستند .

آنها قبل از اینکه شریک احتمالی را پشت زره خود بگذارند ، مدتی صبر می کنند . با این حال ، هنگامی که آنها به کسی اجازه ورود می دهند ، می تواند مانند باز کردن دریچه سیل باشد .

این می تواند برای کسی که به شهریوری خونسرد و با اعتماد به نفس عادت کرده است ، نگران کننده باشد . با این حال ، بیشتر شرکا چیزهای بیشتری برای عشق ورزیدن در شخصیت او پیدا می کنند .

زیر سوال بردن دائمی شهریوری از رابطه می تواند برای فرسودگی هر کسی کافی باشد .

با وجود این، زنان این علامت در روابط خود بسیار مستقل هستند و می خواهند مسیرهای خود را بسازند .

حرفه
آنها سخت کوش ، خلاق و سازگار هستند و به جزئیات توجه می کنند.

آنها همچنین احتمالاً یک مسیر شغلی را پیش روی خود دارند که به گونه ای طراحی شده است که بهترین نتایج را به آنها بدهد . در حالی که این مطمئنا کمک خواهد کرد ، آنها همچنین به اندازه کافی سازگار هستند تا از هر فرصت خوش شانسی که ممکن است به طور غیرمنتظره ای به وجود بیاید ، بهره ببرند .

بزرگ‌ترین مشکل یک شهریوری این است که خودشان را تبلیغ نمی‌کنند . آنها بر این باورند که اخلاق کاری و کیفیت کارشان باید حرف اول را بزند .

آنها همچنین در نقش های فروش عالی نیستند .

در حالی که یک شهریوری تمایل عمیقی به ارزش گذاری و احترام دارد ، تحسین و تمجید را به خوبی انجام نمی دهند . آنها می خواهند همه بدانند که خوب هستند ، اما باید آنقدر واضح باشد که نیازی به گفتن نباشد .

این نشان متواضع می تواند در ستایش آنها نیز بخیل باشد . این تا حدی به این دلیل است که راضی کردن آنها سخت است، و تا حدی فقط طبیعت آنهاست .

یک شهریوری باید به خاطر داشته باشد که در هنگام هدایت یک تیم با کلمات خود سخاوتمندتر باشد .

پول
اگر برنامه ای داشته باشد . اگر آن‌ها برای چیزی پس‌انداز می‌کنند

آنها امروز با فدا کردن ت کوچک برای منافع بیشتر در آینده مشکل کمی خواهند داشت . 

شهریوری ترجیح می دهد حساب مشترکی با شریک زندگی خود نداشته باشد ، زیرا آنها دوست دارند کنترل کامل بر امور مالی خود داشته باشند و خوشحال هستند که به شریک زندگی خود نیز اجازه می دهند همین کار را داشته باشد .

علاوه بر این ، صحبت کردن در مورد پول برای آنها بسیار دشوار است و برای صحبت با نیمه دیگر خود در مورد مسائل مالی جدی مشکل دارند .

شهریوری ترکیبی پیچیده از اعتماد به نفس و شک به خود است که آنها را در جای حاص به طور منحصر به فردی عصبی می کند که باید روی بهبود ببخشیدن به این موضوع کار کنند .

در حالی که آنها کاملاً به خود اعتقاد دارند ، انتظارات بالای آنها ، به ویژه از خودشان ، می تواند عزت نفس را ضعیف کنند که یکی از از مواردی است که آنها به آن نیاز دارند .

می توانند از تعیین اهداف واقعی تر سود ببرند . این بدان معنا نیست که اهداف بزرگتر و کامل تر از جدول خارج می شوند .

باکره باید بفهمد هیچ کس کامل نیست . همه چیز یک فرآیند است و آنها باید به خودشان زمان بدهند تا رشد کنند .

باید به خاطر داشته باشد که شکست بخشی از فرآیند یادگیری است و آنها را به کمال مطلوب خود نزدیک می کند .

مرد اسفند ، زن شهریور : قوی ترین نقاط سازگاری

 • اعتماد و درک متقابل
 • توانایی ها و استعدادهای مکمل
 • تعادل
 • مراقبت و توجه به یکدیگر
 • تعلق خاطر
 • عشق و محبت واقعی

نتیجه

یک ترکیب عالی است. به عنوان علائم متضاد، آنها شریک طبیعی یکدیگر هستند. آنها همچنین یکی از جفت های متضاد هستند که می توانند با یکدیگر کنار بیایند و هم را تکمیل کنند . در واقع، آن‌ها آنقدر یکدیگر را تکمیل می‌کنند که وقتی دور از هم هستند، برای مدیریت مشکل خواهند داشت. آنها توانایی ایجاد یک شریک طولانی مدت را دارند که در آزمون زمان مقاومت کند.

سازگاری مرد بهمن و زن شهریور

 • استواری 
 • فداکاری
 • تحریک فکری
 • سرگرمی های مشترک
 • میل به با هم بودن
 • تمایل به یادگیری در مورد یکدیگر

مرد برج دی ، زن شهریور : قوی ترین نقاط سازگاری

 • ارزش های مشترک
 • تقدیم به رابطه آنها
 • مهارت های عملی قوی
 • ثبات
 • درک متقابل
 • ارتباط خوب

نتیجه

یک زوج عالی هستند. آنها به خوبی یکدیگر را درک می کنند و ارزش های مشترکی دارند. آنها از بسیاری جهات شبیه هم هستند، اما به اندازه کافی متفاوت هستند که می توانند یکدیگر را متعادل کنند. این زوج پتانسیل این را دارند که زندگی مشترک طولانی و مرفهی داشته باشند.

مرد آذر ، زن شهریور : قوی ترین نقاط سازگاری

 • تحریک فکری
 • شیمی عالی
 • شور
 • تعادل
 • مهارت های عملی 
 • حس شوخ طبعی

مرد آبان ، زن شهریور : قوی ترین نقاط سازگاری

 • تعادل
 • درک متقابل
 • تعهد به رابطه
 • تمایل به کار سخت
 • مراقبت و احترام متقابل
 • ارزش های مشترک

نتیجه

یک زوج عالی هستند. آنها به خوبی یکدیگر را درک می کنند و یکدیگر را متعادل می کنند.

علاوه بر این، هر دوی آن‌ها در ایجاد رابطه‌شان انگیزه بالایی دارند.

مرد مهر ، زن شهریور  : قوی ترین نقاط سازگاری

 • تعادل
 • احترام متقابل
 • ارتباط خوب
 • انگیزه قوی
 • توانایی مذاکره
 • هدایا و توانایی های مکمل

مرد شهریور ، زن اسفند : قوی ترین نقاط سازگاری

 • تعادل
 • درک متقابل
 • اعتماد
 • هدایا و توانایی های مکمل
 • ارادت به رابطه
 • مراقبت و توجه به یکدیگر

نتیجه

شرکای عالی برای یکدیگر هستند.

آنها همیشه با هم کنار نمی آیند ، اما می توانند تعادل را برای یکدیگر فراهم کنند. این تعادل به آن‌ها کمک می‌کند تا بدترین ویژگی‌های خود را تعدیل کنند و بهترین ویژگی‌های خود را نشان دهند.

این دو قادر خواهند بود پیوندی عمیق و نزدیک با یکدیگر ایجاد کنند که تا آخر عمر باقی خواهد ماند.

مرد شهریور ، زن بهمن : قوی ترین نقاط سازگاری

 • تحریک فکری
 • ظرفیت برای سخت کوشی و تغییر
 • عزم و استواری
 • کنجکاوی در مورد یکدیگر
 • میل به با هم بودن
 • ارتباط خوب

نتیجه

آن ها دنیا را کاملاً متفاوت می بینند.

از سوی دیگر، هر دوی آنها از نظر فکری کنجکاو هستند، که به آنها انگیزه می دهد تا از محدوده راحتی خود خارج شوند و دیدگاه دیگری را بیاموزند.

این ممکن است چیزی باشد که این دو را به هم نزدیک می کند، به خصوص اگر آنها علایق یا سرگرمی های مشترکی داشته باشند.

اگر دور هم جمع شوند، شانس بسیار خوبی برای با هم ماندن و داشتن یک رابطه موفق خواهند داشت.

مرد شهریور ، زن دی : قوی ترین نقاط سازگاری

 • درک متقابل
 • ارتباط خوب
 • ارزش های مشترک
 • استعدادها و توانایی های مکمل
 • ثبات
 • مهارت های عملی قوی

نتیجه

باثبات خواهند بود که به طرز ماهرانه ای چالش های تشکیل خانواده و تقسیم زندگی مشترک خود را مدیریت خواهند کرد.

آنها در سطح عمیق یکدیگر را درک می کنند و می توانند زندگی شاد و مطمئنی را به عنوان یک زوج داشته باشند.

مرد شهریور ، زن آذر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • تحریک فکری
 • هیجان
 • تعادل
 • پتانسیل برای به نمایش گذاشتن بهترین ها در یکدیگر
 • شور

نتیجه

رابطه بین یک مرد شهریور و یک زن آذر می تواند چالش برانگیز باشد.

آنها عمیقاً مجذوب یکدیگر خواهند شد، اما با هم بودن بدون گفت گوی مداوم برایشان سخت خواهد بود.

با این حال، هر کدام چیز ارزشمندی برای دادن به دیگری دارند.

اگر آنها بتوانند زندگی مسالمت آمیز با هم را بیاموزند، در یکدیگر همراهی خواهند یافت که به آنها تعادل می بخشد و بهترین ویژگی های آنها را نشان می دهد.

مرد شهریور ، زن مهر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • احترام متقابل
 • انگیزه ایجاد یک رابطه خوب
 • ارتباط خوب
 • توانایی مذاکره
 • تعادل
 • هدایا و توانایی های مکمل

نتیجه

تمایل دارند که به خوبی با یکدیگر کنار بیایند.

این زوج علیرغم تفاوت هایشان درک شهودی از یکدیگر دارند.

مرد شهریور ، زن شهریور : قوی ترین نقاط سازگاری

 • ارتباط عالی
 • درک متقابل
 • میل شدید برای ایجاد بهترین رابطه بین آنها
 • فداکاری
 • فروتنی
 • نگرانی برای رفاه یکدیگر

نتیجه

سخت تلاش خواهند کرد تا رابطه خود را به موفقیت برسانند.

هر یک از آنها تمایل طبیعی به بهبود اوضاع دارند و می خواهند بهترین کار خود را انجام دهند.

این تمایل همچنین می تواند تا حدودی نتیجه معکوس داشته باشد اگر آنها یاد نگیرند که انتقادی خود را کنترل کنند.

هر دوی آنها باید در ابراز قدردانی از یکدیگر و ستایش یکدیگر استفاده کنند تا کم تر به مشکل بر بخورند 

اگر آنها این کار را انجام دهند، این می تواند مسابقه خوبی باشد که در آزمون زمان خود را نشان دهد 

مرد شهریور ، زن مرداد : قوی ترین نقاط سازگاری

 • ثبات 
 • فداکاری
 • تمایل به با هم ماندن علیرغم اختلافاتشان
 • خلق و خوی خوب
 • عملی بودن 
 • انگیزه ایجاد رابطه 

نتیجه

اختلافات بین آنها به حدی است که بعید است با هم جمع شوند.

از سوی دیگر، اگر با هم جمع شوند، هر دو انگیزه خواهند داشت تا رابطه را به نتیجه برسانند.

چنین انگیزه ای می تواند عدم سازگاری آنها را جبران کند و آنها را قادر سازد تا زندگی مشترک شاد و پرباری داشته باشند.

مرد مرداد ، زن شهریور : قوی ترین نقاط سازگاری

 • وفاداری
 • ظرفیت او برای کار سخت
 • توانایی او در حل مشکلات
 • روحیه شاد 
 • خلوص
 • تمایل به با هم ماندن علیرغم اختلافاتشان

نتیجه

آنها به روشی کاملاً متفاوت با جهان برخورد می کنند

با این حال، مانند هر ترکیب دیگر، عشق و سخت کوشی می تواند بر هر ناسازگاری طبیعی غلبه کند.

اگر آنها تصمیم بگیرند می توانند تعادل یکدیگر را به گونه ای حفظ کنند که برای هر دوی آنها مفید باشد.

مرد شهریور ، زن تیر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • درک متقابل
 • زمینه سازی برای کارهایه هم
 • خاکی بودن
 • ارتباط خوب
 • تعادل
 • تعهد قوی

نتیجه

زوج بسیار خوبی هستند.

آنها نقاط مشترک زیادی دارند، اما تفاوت های مهمی نیز دارند. این تفاوت ها می تواند به آنها کمک کند تا یکدیگر را متعادل کنند و بهترین ها را در یکدیگر نشان دهند.

این جفت شدن می تواند منجر به یک زندگی مشترک بسیار شاد شود.

مرد تیر ، زن شهریور : قوی ترین نقاط سازگاری

 • ظرفیت او برای مراقبت
 • عملی بودن 
 • تعادل
 • درک متقابل
 • تعهد قوی
 • ارتباط خوب

نتیجه

ترکیب بسیار خوبی هستند.

آنها درک می کنند که چگونه یکدیگر فکر می کنند و قادر به ایجاد تعادل برای افراط و تفریط یکدیگر هستند.

هر دوی آنها وقف یکدیگر و خانواده خود خواهند شد و زوجی پایدار و دوست داشتنی خواهند بود.

مرد شهریور ، زن خرداد : قوی ترین نقاط سازگاری

 • عملی بودن
 • طبیعت دلپذیر 
 • ارتباط عالی
 • علایق مشترک
 • درک متقابل.

نتیجه

هر دوی آنها در ارتباطات عالی هستند، بنابراین باید بتوانند مشکلاتی را که ممکن است داشته باشند، حل کنند.

اگر آنها تصمیم بگیرند، می توانند زندگی خوبی برای خود بسازند.

مرد خرداد ، زن شهریور : قوی ترین نقاط سازگاری

 • ارتباط عالی
 • درک متقابل
 • علایق مشترک
 • تعادل
 • حس شوخ طبعی 
 • عملی بودن 

نتیجه

شراکت آنها به احتمال زیاد یک دوستی خواهد بود.

اگر به یک رابطه عاشقانه شکوفا شود، احتمالاً رابطه خوبی خواهد بود.

هر دو بسیار باهوش هستند و از گفتگو با یکدیگر لذت خواهند برد.

تعادل را برای یکدیگر فراهم می کنند

مرد شهریور ، زن اردیبهشت : قوی ترین نقاط سازگاری

 • علایق مشابه
 • نقاط قوت مکمل
 • آرامش
 • توجه به جزئیات
 • جاذبه متقابل
 • توانایی عملی قوی

نتیجه

بسیار سازگار هستند و به خوبی یکدیگر را درک می کنند.

آنها به عنوان زن و شوهر خانه ای راحت و منظم خواهند داشت و می توانند به نیازهای عملی یکدیگر رسیدگی کنند.

توانایی ها و خلق و خوی آنها مکمل یکدیگر است. این یک جفت است که نوید یک زندگی طولانی و شاد را در کنار هم می دهد.

مرد برج اردیبهشت ، زن شهریور : قوی ترین نقاط سازگاری

 • درک متقابل
 • توانایی های عملی قوی
 • ثبات 
 • سخت کوشی
 • تعادل مزاج ها
 • رابطه جذاب

نتیجه

همخوانی بسیار خوبی دارند. آنها از نظر نحوه برخورد با زندگی شبیه یکدیگر هستند و درک عمیقی از یکدیگر دارند.

 

او ثبات لازم را دارد تا دیگری را آرام نگه دارد، و توانایی انجام کارها را دارد.

مرد شهریور ، زن فروردین : قوی ترین نقاط سازگاری

 • احترام متقابل
 • استعدادها و توانایی های مکمل
 • رابطه کاری خوب
 • ارتباط خوب
 • دوستی
 • برابری

نتیجه

با وجود شخصیت های بسیار متفاوت، احترام متقابلی برای یکدیگر قائل هستند. آنها می توانند رابطه بسیار خوبی داشته باشند.

کلید موفقیت برای آنها این است که او مایل به انجام برخی از کارهای خانه باشد و هنگام کار با هم از مسئولیت خودداری کند.

 

او نیز به نوبه خود باید خلق و خوی خود را مدیریت کند. اگر آنها می توانند این کار را انجام دهند، باید بتوانند زندگی طولانی و شادی را در کنار هم داشته باشند.

برج فروردین | زن شهریور | سازگاری

 • رفاقت قوی
 • احترام متقابل
 • هدایا و توانایی های مکمل
 • برابری طبیعی
 • دوستی عمیق
 • رابطه کاری خوب

نتیجه

 بیشتر دوست و رفیق خوبی هستند تا عاشق

از سوی دیگر، اگر آنها یک رابطه عاشقانه ایجاد کنند، پتانسیل ایجاد یک رابطه شاد را دارند که بتواند از آزمون زمان جان سالم به در ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.