نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Violet فواید و کاربرد رنگ بنفش

violet فواید و کاربرد رنگ بنفش در رنگ درمانی

رنگ بنفش رنگ چاکرای Crown هست و با بیماری های نخاع – ساقه مغز – بهبود کارایی چشم سوم – چرخه های بیولوژیکی – از جمله خواب در ارتباط میباشد .

فرکانس رنگ بنفش بین ۶۷۰–۷۵۰ THz میباشد .

بنفش بالاترین فرکانس سرعت ارتعاش و احتمالاً بیشترین انرژی افراد است.

این انرژی با داشتن توانایی برقراری ارتباط با هر آنچه کهاین عدد است ، ارتباط دارد و این انرژی دارای قدرت شدیدترین الکتروشیمیاییا است. با این انرژی هدیه و امکاناتی را داریم که بسیار فراتر از چیز های فیریکی قرار می گیرند.

بنفش ترکیبی از رنگ های آبی و قرمز است و به تعادل رشد ، عشق کمک می کند ، جریان تخیل و ادغام ایده ها را ترغیب می کند و اجازه می دهد تا به خرداین عدد ، دوست داشتن خود و سرعت بخشیدن به بهبودی طبیعی کمک کند.

بنفشه در بهبود
انرژی بنفش با Crown Chakra همراه است و استرس حرکت خاصی را تسکین می دهد. این برای مقابله با هیستری ، هذیان و اعتیاد استفاده می شود و بینش و تجدید خود را بالاتر می بخشد. این رنگ خنک کننده و آرامش بخش پیشرفته ترین رنگ طیف نور مرئی است. این رنگ بر سیستم عصبی مرکزی (CNS) ، غده پینهال ، قشر مغز ، چشم راست و عملکرد مغز فوقانی حاکم است. این یک قلب و ذهن بیش فعال را کند می کند. این رنگ برای کسانی که از افسردگی یا مالیخولیا رنج می برند منع مصرف دارد.

طبیعت بنفش
بنفشه رنگ آمیستیک ، اسطوخودوس و توت های زیبایی است. نام آن را از گل بنفشه می گیرد. بنفش رنگی است در انتهای طیف نور مرئی ، بین آبی و ماوراء بنفش. بنفش و بنفش بسیار شبیه به هم هستند؛ اما بنفش یک رنگ واقعی است ، با مجموعه ای از طول موج های خاص خود را در طیف نور مرئی ، در حالی که بنفش یک رنگ کامپوزیت است. بنفشه در سنگهای آمتیست ، شاروئیت و لپیدولییت ، ماوی ، بنفشه ، شیرین و گل عنبیه و گلهای عنبیه به رنگ بنفشه ، طوطی امپریال آمازون ، هچ ماهی دریایی ، جوجه دریایی دریایی ، خارپشت دریایی بنفش و زنبور بنفش یافت می شود.

بنفش مقدس
تقریباً در هر فرهنگ ، بنفشه نشان دهنده حق امتیاز ، اعتماد کردن به و خرد است. بنفش رنگی است که بیشتر با رنگهای پاپی ، پادشاهان و ها و کاهنان و افراد با انرژی زیادان ارتباط دارد. این مه بلند و بنفش رنگی رنگ گرگ و میش است که به نور خزنده یا رد معروف است و به آن یک ارتباط می بخشد. در تئوری طب چینی ، بنفشه نشان دهنده هارمونی است زیرا ترکیبی از قرمز و آبی است (به ترتیب یین انرژی و یانگ انرژی). در هندوئیسم و ​​بودیسم بنفشه با تاج چاکره در ارتباط است.

تائو بنفشه
فنگ شویی برای قرار دادن جریان “انرژی حیاتی حیات” یا چی ، هنر باستانی چینی قرار دادن است. پزشکان معتقدند که می توان محیط ها را به گونه ای ترتیب داد و تزئین کرد که جریان Qi را به حداکثر برساند و در نتیجه باعث بهبود سلامتی و خوشبختی کسانی که در آن محیط زندگی می کنند می شود. بنفشه با تعادل قدرت یین انرژی و یانگ انرژی همراه است. از آن در منطقه جنوب شرقی نقشه bagua منزل یا محل کار شما در منطقه سعادت و منطقه جنوب غربی برای ازدواج و روابط استفاده شده است. به عنوان لهجه ای با رنگ زرد یا طلایی استفاده کنید تا تعادل بین دو رنگ ایجاد شود.

طعم بنفشه
مواد غذایی یک روش مهم و تغذیه ای برای معرفی رنگ در روند بهبودی ما است. رنگدانه های موجود در غذاهای آبی و بنفش از نظر خاصیت ضد سرطان بسیار زیاد هستند. مانند سیستم Chakra ، این مواد غذایی با همان مراکز انرژی هماهنگ هستند. این غذاهای آبی / نیلی / بنفش را در رژیم غذایی خود بگنجانید: زغال اخته ، توت سیاه ، بادمجان ، آلو ، انگور کنکورد ، کلم بنفش ، سیب زمینی بنفش پرو ​​همچنین ویتامین E ، کلم ، ید و محصولات جلبک دریایی. غذاهای بنفش از جمله قند و الکل به این دلیل عملکرد آن روی مغز در این گروه قرار می گیرند.

داشتن بنفش
تشویق پر شور و شوق ، بنفش و سایه های قهوه ای ، میناکاری و بنفش ابراز پر شور و اشتیاق است. بنفش پرخاشگرتر است. اسطوخودوس جنس مخالف را به خود جلب می کند ، زیرا این سیگنال را برای شخص آسیب پذیر می فرستد ، در حالی که سایه های مات یا صورتی ، عشق و محبت را برقرار می کند. از لباس بنفشه به عنوان لهجه استفاده می شود ، هوای زیبایی و ظرافت را به شما می بخشد. جفت با رنگهای مکمل آن از طلا یا زرد ، حق امتیاز ، مشروعیت و فروتنی را پیشنهاد می کند. داشتن بنفش پر شور و اشتیاق شما به زندگی و نحوه پیوند با آن را به معنای تر برجسته می کند.

قدرت بیش از ما؟
روانشناسان و کسانی که می توانند هاله را با چاکرای چشم سوم خود مشاهده کنند ، گزارش می دهند که افرادی که بیشتر از لحاظ حرکت خاصی متمایل هستند ، اغلب یک هاله بنفش (کتری) دارند. در افسانه ها گفته میشود افراد مبتلا به اورا بنفش به دنبال چشم اندازهایی هستند که ممکن است حرفه هایی مانند مجریان ، هنرمندان ، بهبود دهنده ها ، عکاسان ، سرمایه داران سرمایه گذار ، فضانوردان ، آینده نگر یا فیزیکدانان کوانتومی را در بر بگیرد. این غیوه به این دلیل ارتباط با رمز وز ، فتنه و خرد با بنفشه گره خورده است.

تعادل بنفشه
همه ما به میزان مشخصی از نور بنفش در زندگی خود نیاز داریم. هنگامی که خودمان را بیش از حد بنفش احاطه کرده ایم ، می توانیم کمبود تماسی با واقعیت ایجاد کنیم و این باعث رفتار متعصبانه ، نگرانی دیگران یا احساس دروغین برتری نسبت به دیگران می شود. تعادل بنفشه ، قدرت ذهنی بزرگی را با فروتنی ، مهربانی و انصاف به ما ارائه می دهد. ما احساس دوباره بیشتری می کنیم

به همه زندگی احترام می گذارم این فرصتی را می بخشد تا بیشتر آرمانگرایان ، فداکارانه و انسانی باشند ،

تعارف بهبود
رنگ مکمل به بنفش زرد است. درمان “بیش از حد بنفش” در زندگی ما با اضافه کردن رنگ زرد به شکل نور زرد ، لباس ، غذا یا مراقبه متعادل می شود. رنگ زرد بسیار شاد و قدرتمند است ، یک رنگ جوانی و شادابی و قدرت اراده است. تعادل بنفش با زرد ، تعادل را به ما می بخشد. این احساس رابط in در عین حال با یک آرامش ایجاد می کند. این تقویت هیجان انگیز از یک رنگ گرم با سردی ، ارتباط خوبی را ارائه می دهد!

ارغوانی
رنگ بنفش ئوری رنگ ، سرخس با قدرت کمتری در طول موج های سبز نسبت به طول موج های آبی / بنفش و قرمز (مکمل های سرخابی) برانگیخته می شود. در سیستم رنگ Munsell ، سرخابی به رنگ قرمز بنفش در افسانه ها گفته میشود .

این رنگ بهبودبخش با خاصیت های درمانی با خصوصیات خنک کننده بنفش از جنبه های گرم قرمز ترکیب شده است. تصور می شود این رنگ هارمونی و تعادل عاطفی را به ارمغان می آورد. این (به این دلیل بنفش) اما عملی (به این دلیل قرمز) ، تشویق عقل سلیم (از قرمز) و چشم انداز متعادل از زندگی (از بنفش) است.

سرخ رنگ رنگی است که رفتار خود به خودی و تکانشی را تشویق می کند. برعکس آن ، همچنین می تواند رویکردی مدبرانه و سازمان یافته به زندگی داشته باشد.

این یکی از دلایلی است که استفاده از سرخچه می تواند به مذاکره صلح و آرامش در کسانی که با یکدیگر اختلاف دارند کمک کند. دلیل دیگر ، به این دلیل است که سرخ می تواند شفقت ، مهربانی و همکاری را ترویج کند. سرر برای تشویق احترام به خود و قناعت و در عین حال عشق در بالاترین سطح خود استفاده می شود. آی تی

احاطه شده توسط انرژی بسیار زیاد سرخ می تواند باعث ایجاد تکبر و سرسختی شود و باعث شود احساس غرق شدن ، تحریک ، اضطراب و عدم تحمل شود. مژگان می تواند افسردگی و ناامیدی را در بعضی از افراد به وجود آورد و دیگران را از مواجهه با چالش ها جلوگیری کند – ممکن است برای افراد درونگرا و افسردگی مزمن بسیار آرامش بخش باشد.

با وارد کردن رنگ سبز در محیط اطراف خود ، می توانید مقدار اضافی انرژی سرخ را متعادل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *