نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Solomon Agate فواید سنگ عقیق سلیمانی

Solomon Agate فواید سنگ عقیق سلیمانی فروشگاه هیلند سنگ های درمانی

Solomon Agate فواید سنگ عقیق سلیمانی

چاکراها – چاکرای ساکرال
عنصر – آتش

بهبود با عقیق سلیمانی
گرمای احساسی ♥ جامعه پذیری ♥ خلاقیت ♥ فردیت ♥ حافظه ♥ قدرشناسی از طبیعت ♥ هماهنگی ♥ شجاعت ♥ خوشبختی-عزت نفس ♥ تولد دوباره ♥ یادآوری زندگی گذشته

عقیق سلیمانی با یک سنگ تثبیت کننده ، نشاط و انگیزه را بازیابی می کند و خلاقیت را تحریک می کند. این شجاعت می بخشد ، گزینه های مثبت زندگی را ارتقا می دهد ، بی علاقگی را از بین می برد و انگیزه های موفقیت را ایجاد می کند. به اعتماد به خود و ادراکات کمک می کند. این امر بر شرطی سازی منفی غلبه می کند و ثبات را تشویق می کند. عقیق سلیمانی توانایی های تحلیلی را بهبود می بخشد و درک را روشن می کند. تمرکز را تیزتر می کند و بی حالی روانی را از بین می برد. از حسادت ، خشم و کینه محافظت می کند. خشم را آرام می کند ،  انرژی منفی احساسی را از بین می برد و عشق به زندگی را جایگزین آن می کند. عقیق سلیمانی باعث افزایش باروری و تحریک جنسیت می شود.

فواید و خواص عقیق سلیمانی

این سنگ عقیق مشکلات کمر ، روماتیسم ، آرتروز ، نورالژی و افسردگی را درمان می کند. کلیه ها و  بیماری های دستگاه تناسلی را بهبود میبخشد و باعث تسریع در ترمیم استخوان ها و رباط ها می شود. جذب ویتامین و مواد معدنی را بهبود می بخشد و خون رسانی مناسب به اندام و بافت را تضمین می کند.

Solomon Agate

هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید . Healland.Shop

فواید سنگ لابرادوریت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *