نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Solar Plexus Chakra وظایف چاکرای خورشیدی – عدم تعادل – بهبود – نشانه ها

Solar وظایف چاکرای سوم

Solar

Solar Plexus Chakra

قدرت خود را در انرژی این چاکرا مشاهده کنید. با بیان اراده ، قدرت شخصی و توانایی های ذهنی مشخص می شود ، انرژی چاکرای سوم یا مانیپورا به زبان سانسکریت زمانی بسیج می شود که خودمان را در انرژی این چاکرا ادعا کنیم. ویژگی های اصلی آن و نحوه استفاده بیشتر از این مرکز انرژی قدرتمند را کشف کنید.

چاکرای خورشیدی Solar Plexus Chakra با بیماری های پانکراس سوخت و ساز بدن در ارتباط است . همچنین برای بیماری های روده لوزالمعده – کبد – معده – ستون فقرات فوقانی موثر باشد .

معرفی چاکرای خورشیدی Plexus یا Manipura
بیایید با بررسی اصول اولیه ، از جمله مکان ، رنگ و نماد چاکرای پلکسی خورشیدی شروع کنیم. سپس ، ما می خواهیم به علائم احتمالی عدم تعادل در چاکرای سوم بپردازیم و چه کارهایی باید انجام شود تا مرکز پلکسوس خورشیدی شما بهبود یابد و تعادل آن به وضعیت مطلوب خود بازگردد.

عناصر کلیدی چاکرا
ابتدا می خواهیم به اصول اولیه چاکرای Solar Plexus بپردازیم

محل: چاکرای پلکسوس خورشیدی (قسمت بالای شکم ، جایی که دیافراگم شما قرار دارد)؛ این سومین چاکرا از پایین در سیستم سنتی است که ۷ چاکرا را به خود اختصاص داده است
رنگ: زرد (فرکانس های بالاتر این چاکرا می تواند به رنگ زرد طلایی تبدیل شود)
نام اصلی در سانسکریت: Manipura
عنصر: آتش

روغنهای اساسی: بابونه ، ترنج ، چوب سدر ، رزماری از محبوب ترین روغنهای تسکین دهنده هستند

معانی اصلی چاکرا
معانی اصلی مرتبط با چاکرای سوم عبارتند از:

اراده ، قدرت شخصی
مسئولیت زندگی شخص ، مسئولیت پذیر بودن
توانایی های ذهنی ، عقل
ایجاد عقاید و عقاید شخصی
تصمیم گیری ، تعیین جهت
وضوح داوری
هویت شخصی ، شخصیت
اعتماد به نفس ، اعتماد به نفس
خود نظم و انضباط
استقلال
هنگامی که چاکرای خورشیدی Plexus باز است و انرژی در این مرکز متعادل است ، این عملکردها به طور طبیعی یک خروجی روشن و بی دردسر پیدا می کنند. اما در صورت مختل شدن جریان انرژی ، خواه به دلیل چاکرای مانیپورا بیش فعال یا مسدود باشد ، علائم ممکن است از انرژی و احساسات تا انرژِی منفی متغیر باشد.

چاکرای عنصر: آتش
چاکرای Manipura به طور سنتی با عنصر آتش مرتبط است ، اگرچه برخی از حرکات درمانی معاصر ، آن را به عنصر هوا متصل می کنند. این یک ارتباط با خورشید ، گرما ، انرژی نور ، همه اشکال قدرت است.

رنگ چاکرا: زرد
چاکرای Solar Plexus بیشتر با رنگ زرد نشان داده می شود. از آنجا که با عنصر آتش همراه است ، گاهی اوقات با قرمز مایل به زرد به تصویر کشیده می شود.

مکان چاکرا: خورشیدی Solar Plexus Chakra
رایج ترین مکان مورد پذیرش چاکرای سوم در سطح پلکسوس خورشیدی ، بین ناف و قسمت تحتانی قفسه سینه است. به همین دلیل است که اغلب به آن “چاکرای پلکسوس خورشیدی”  گفته میشود .

وظیفه اصلی آن کمک به تبدیل ماده به انرژی به منظور سوخت رسانی به بدن شماست و به سیستم گوارشی بویژه پلکسی معده و هیپوگاستریک متصل است. این بر متابولیسم حاکم است و معمولاً با لوزالمعده همراه است.

نماد چاکرا Solar Plexus Chakra
عناصر اصلی نماد چاکرای خورشیدی Solar Plexus Chakra عبارتند از:

دایره ای با ده گلبرگ
مثلث رو به پایین
مثلث معکوس نشان دهنده عنصر آتش و قدرت تحول بخش این مرکز انرژی است. آتش ماده را به انرژی تبدیل می کند که می تواند برای پیشبرد حرکت کند ، به جلو حرکت کند. ده گلبرگ اغلب با رنگ آبی مانند رنگ آبی شعله نمایان می شوند.

وظایف چاکرایی خورشیدی Solar Plexus Chakra

معنی سانسکریت “Manipura” چیست؟
رایج ترین نام سانسکریت برای چاکرای خورشیدی Plexus “Manipura” است که به معنای “شهر جواهرات” یا “صندلی سنگها” است.

اسم های دیگر این چاکرا

مانی پورا
مانیپوراک
“چاکرای قدرت”
کلمه “نابی” را می توان به عنوان “ناف” ترجمه کرد.

چاکرای خورشیدی Plexus با عملکردهای روانی و رفتاری زیر همراه است:

بیان اراده
توانایی های فکری

قدرت شخصی
امکان ایجاد ایده ها و برنامه ها به واقعیت
در سطوح بالاتر ، حکمت را منتقل می کند
کارکرد اصلی این مرکز انرژی تأمین حرکت واقعی برای حرکت به جلو تحقق خواسته ها  است. این نقش اساسی در رشد قدرت شخصی دارد. این جهت فرد را در زندگی و اقدامات انجام شده برای رسیدن به اهداف شما تغذیه می کند. این امر بر نگرانی های مربوط به وضعیت اجتماعی و تصویر خود تأثیر می گذارد.

علائم چاکرای خورشیدی Plexus شما ممکن است خارج از تعادل باشد
از یک طرف ، چاکرای پلکسیوس خورشیدی متعادل باعث می شود تعادل بین قدرت شخصی و روابط هماهنگ با دیگران آسان شود. از طرف دیگر ، چاکرای سوم نامتوازن می تواند عزت نفس و زندگی اجتماعی شما را تضعیف کند.

هنگامی که چاکرای خورشیدی Plexus متعادل است ، شما ممکن است:

قاطع باشید
وصیت خود را به گونه ای انجام دهید که تا حدودی با زحمت به نتایج مورد انتظار منتهی شود
با اطرافیان خود روابط هماهنگی برقرار کنید

عدم تعادل در چاکرای خورشیدی سوم می تواند به شرح زیر باشد:

کنترل و اقتدار بیش از حد بر محیط و مردم اطراف شما
یا برعکس در صورت کمبود یا انرژی مسدود شده: احساس ناتوانی ، بی مسئولیتی
وسواس  ، دیدن زندگی از با دید ضعیف به آینده
سوء استفاده از قدرت خود
فقدان جهت روشن ، عدم هدف یا جاه طلبی
ایجاد برنامه و یا داشتن ایده های زیادی بدون یافتن راههای کارآمد برای تحقق آنها

چاکرای شبکه خورشیدی به عنوان مرکز انرژی “خورشیدی” در بدن ما شناخته می شود زیرا هنگام تعادل به خوبی مانند خورشید می درخشد.

آیا تا به حال اعتماد به نفس ، استقلال و انگیزه زیادی در زندگی خود تجربه کرده اید؟ این احتمال زمانی رخ می داد که چاکرای شبکه خورشیدی شما سالم ، هماهنگ و در حالت مطلوب کار می کرد.

با این حال ، عادات ، ذهنیت ها و تجربیات آسیب زای زیادی در زندگی وجود دارد که می تواند باعث انسداد ، سرکوب یا راکد شدن چاکرای شبکه خورشیدی شود. اگر شما در زندگی ، سو استفاده رفتار ذهنی ، عاطفی ، جنسی یا جسمی ، تربیت ، قلدری ، والدین یا شخصیت های اقتدارگرا را تجربه کرده اید یا در کودکی با ایدئولوژی های ضد قدرت (مانند اعتقادات سنتی یا اجتماعی) مشروط شده اید ، احتمالاً دارای چاکرای شبکه خورشیدی مختل شده است.

این راهنما روند منحصر به فرد خود را در زمینه بهبود چاکرای شبکه خورشیدی آغاز کنید.

Solar Plexus Chakra چیست؟
چاکرای شبکه خورشیدی یا Manipura ، مرکز قدرت اراده ، عزت نفس و انرژی تحول ماست. چاکرای شبکه خورشیدی که حدود شش اینچ بالای شکم شما در دیافراگم قرار دارد ، با رنگ زرد و عنصر آتش ارتباط دارد. این چاکرا وظیفه تنظیم انرژی مرتبط با عمل ، قصد ، هویت و نشاط را دارد.

Solar Plexus Chakra Healing چیست؟ نماد بهبود چاکرای شبکه خورشیدی Manipura
بهبود چاکرای خورشیدی به روش باز کردن ، پاکسازی ، پشتیبانی و تقویت چاکرای شبکه خورشیدی در بدن ما است. درمان Solar Plexus Chakra شامل استفاده از تعدادی از درمان های جامع مانند رایحه درمانی ، درمان با فرکانس های صوتی ، سنگ های درمانی ، حرکت و درمان عاطفی برای برقراری مجدد هماهنگی در ارگانیسم بدن و ذهن است.

۱۷ نشانه چاکرای خورشیدی نا سالم و نا متعادل

بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا شما نیاز به درمان چاکرای شبکه خورشیدی دارید ، توجه به افکار ، احساسات ، اعمال و احساسات جسمی در بدن است.

در اینجا برخی از علائم وجود دارد که باید مراقب آنها باشید:

شما دائما احساس خستگی و تنبلی می کنید
شما در پرخوری و زیاده خواهی مشکل دارید
شما تمایل دارید دیگران را دستکاری کنید تا به آنچه می خواهید برسید ، یا …
شما اغلب احساس ناتوانی و ضعف می کنید
شما تمایل به قلدری یا تسلط بیش از حد بر دیگران دارید ، یا …
احساس ناامنی و عدم اطمینان می کنید
در اکثر زمینه های زندگی اعتماد به نفس ندارید
عزت نفس پایینی دارید ، یا …
شما بیش از حد احساس  اعتماد به نفس بی جهت می کنید
دمای بدن شما معمولاً بسیار سرد یا بسیار گرم است
شما گرایش های اعتیادی دارید
شما تمایل به ایجاد روابط وابسته با دیگران دارید
شما از یک اختلال سیستم گوارشی مانند IBS ، زخم ، افت قند خون ، دیابت و … رنج می برید.
شما از یبوست یا ناراحتی معده رنج می برید
ورن شما بسیار سنگین است

در این لیست می توانید با چند مورد از این علائم ارتباط برقرار کنید؟

آیا شما چاکرای پلکسوس خورشیدی ضعفیر یا بر عکس پیش فعالی دارید؟
آیا می دانید در واقع دو نوع عدم تعادل چاکرا وجود دارد؟

در حالی که یک چاکرای شبکه خورشیدی دارای کمبود انرژی منفعل یا بی حس است ، یک چاکرای بیش فعال شبکه خورشیدی از نظر انرژی تهاجمی یا دیوانه است.

در اینجا تجزیه و تحلیل تفاوت بین این دو:

کمبود = بی روح ، تنبل ، منفعل ، مسدود ، درون گرا
بیش از حد = پر جنب و جوش ، آشفته ، واکنش پذیر ، پرخاشگر به اطرافیان

بنابراین ، اگر کمبود چاکرای شبکه خورشیدی داشته باشید ، بیشتر در معرض مسائلی مانند خستگی ، عزت نفس پایین و قدرت اراده ضعیف خواهید بود. از طرف دیگر ، اگر چاکرای شبکه خورشیدی بیش از حد داشته باشید ، مستعد خودخواه ، کنترل رفتارها و اعتیاداتی می شوید که شما را بی حس می کند.

سوال این است که چه نوع عدم تعادل دارید؟ همچنین ممکن است جایی در وسط بیفتید.

۱۸ روش التیام چاکرای خورشیدی Solar Plexus
چاکرای شبکه خورشیدی سالم و متعادل چه شکلی دارد و چه حسی دارد؟

وقتی یک چاکرای شبکه خورشیدی باز ، قوی و هماهنگ داشته باشید ، ابتدا احساس اطمینان به خود خواهید کرد. دیگر با اعتماد به نفس یا خودخواهی پرخاشگرانه مبارزه نخواهید کرد ، بلکه در پوست خود احساس راحتی خواهید کرد و به توانایی های خود اعتماد خواهید کرد. خواهید فهمید که شما قدرت انتخاب دارید ، یعنی قدرت انتخاب ذهنیت خود را ، و بنابراین نحوه برخورد شما با زندگی و افراد دیگر.

نه تنها احساس اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت ، بلکه انرژی و اراده لازم برای ایجاد مرزهای سالم را نیز خواهید داشت. دیگر در نقش های انفجاری یا کمینه سازی خود در اطراف دیگران نخواهید رفت ، اما در عوض ، با احترام به خود و دیگران ایستادگی خواهید کرد. انرژی تازه پیدا شده به شما این امکان را می دهد که از الگوی رخوت و اعتیاد خارج شوید و درعوض با اشتیاق اهداف و رویاهای خود را انجام دهید. احساس انرژی خواهید کرد ، تمرکز کنید

عالی به نظر می رسد ، اینطور نیست؟ اما به یاد داشته باشید ، ایجاد این تغییرات فقط یک شبه اتفاق نمی افتد. برای پاک کردن شبکه خورشیدی ، باید صادقانه و صبور باشید ، مخصوصاً اگر سالهاست که مسدود شده است.

در اینجا برخی از بهترین روشهای بهبود چاکرای شبکه خورشیدی وجود دارد که تا این مرکز پرانرژی را بهبود ببخشید:

۱. از روال معمول خارج شوید و ریسک کنید

روال سستی و “بی خطر” فقط باعث تداوم احساس ناتوانی در ما می شود. تکرار کسل کننده زندگی خود را بشکنید و چیز جدیدی را امتحان کنید. از روال معمول خود خارج شوید و به کاوش بپردازید ، حتی اگر این به معنای رفتن به یک مرکز خرید متفاوت در سفر شنبه خود باشد. حتی وقفه های کوچک در زندگی روزمره ، انرژی و نشاط را در شما ایجاد می کند. یک تغییر کوچک می تواند انگیزه و انرژی تازه ای را که نیاز دارید به شما بدهد.

۲. قطع ارتباط با افراد منتقد و منفی گرا

اگر نمی توانید برای همیشه با افراد تحقیر کننده و انتقاد کننده ارتباط داشته باشید رابطه خود را قطع کنید ، تمام تلاش خود را بکنید تا از آنها فاصله بگیرید. در این دوره از زندگی خود ، از افراد حمایتی که شما را به رشد ترغیب می کنند ، بهره مند خواهید شد ، نه افراد بی پشتوانه که شما را در لجن فرو می کشند. به یاد داشته باشید که قدرت در دست شماست. این شما هستید که تصمیم می گیرید چه کسی در زندگی شما می ماند و می رود. اگر شخصی مرتباً شما را بی اعتبار می کند ، دست کم می گیرد یا بد دهان می کند ، برای حذف او از زندگی خود قدم هایی بردارید.

۳. بزرگترین منابع مقاومت در زندگی خود را کشف کنید

مدام با چه چیزی می جنگید؟ از چی میترسی؟ چه مسائلی در زندگی شما مرتباً برمی گردد؟ وقتی این سوالات را می پرسید و جواب آن را کشف می کنید ، بزرگترین منبع اتلاف انرژی در زندگی خود را کشف خواهید کرد. گام بعدی این است که یاد بگیرید چگونه انرژی خود را حفظ کنید و مقاومت را متوقف کنید. از خود بپرسید ، “چه چیزی باید درک کنم ، دوست داشته باشم یا آن را رها کنم که باعث آزاد شدن انرژی من شود؟” غالباً ، کسانی که دارای چاکراهای شبکه خورشیدی مسدود شده هستند ، تمایل دارند مقدار زیادی انرژی برای جنگیدن ، جلوگیری یا سرکوب چیزی سرمایه گذاری کنند.

۴. بیشتر از این غذاها بخورید

غلات کامل مانند برنج ، جو دوسر ، املا و چاودار را بخورید که همه برای هضم غذا مناسب هستند. سعی کنید از حبوبات بیشتری در رژیم غذایی خود مانند عدس ، نخود و لوبیا استفاده کنید. ادویه هایی مانند زردچوبه ، زنجبیل ، زیره و دارچین را به غذای خود اضافه کنید زیرا این ادویه ها به بدن گرم می شوند. میوه و سبزیجات زرد مانند لیمو ، موز ، ذرت ، آناناس و فلفل دلمه ای زرد را نیز در برنامه غذایی خود قرار دهید.

۵- بیشتر در آفتاب بیرون بروید

از آنجا که چاکرای شبکه خورشیدی با عنصر آتش نشان داده می شود ، خورشید منبع نشاط بسیار بهبودبخش است. در حقیقت ، هرچه ویتامین D در زندگی شما کمتر باشد ، مستعد ابتلا به مسائلی مانند اضطراب و افسردگی هستید. یک پیاده روی ساده صبحانه در زیر آفتاب ، یا حتی استراحت در آفتاب بعد از ظهر با یک فنجان چای خوب یک عمل قدرتمند برای چاکرای شبکه خورشیدی است.

۶. خشم خود را در درون خود آزاد کنید

هنگامی که همراه با اتصال به زمین انجام می شود ، آزاد کردن خشم و عصبانیت می تواند به شما کمک کند تا به سرعت انسداد شبکه خورشیدی خود را رفع انسداد کنید. قدرت متراکم ما غالباً به صورت خشم مسدود شده بیان می شود، بنابراین وقتی این عصبانیت را آزاد کنیم ، می توانیم دوباره به آن انرژی دسترسی پیدا کنیم.

عصبانیت خود را به روشی سالم مانند ورزش شدید ، مشت زدن ، کیک بوکسینگ  ، آواز ، نوشتن ، گریه یا بیان آن از طریق هنر آزاد کنید.

۷. بیشتر از گیاهان پاک کننده استفاده کنید

از گیاهان برای کمک به زمین و پاکسازی شبکه خورشیدی مانند بابونه ، رزماری ، لیموترش ، برگ گل ختمی و زنجبیل استفاده کنید.

یکی از بهترین روش های مصرف گیاهان ، نوشیدن آنها به صورت چای است.

۸. دیگر خود را به عنوان “قربانی” نبینید

یکی از آسیب رسان ترین ذهنیت هایی که افراد مبتلا به چاکراهای شبکه خورشیدی مسدود شده دارند ، تصور این است که آنها “ناتوان” و بی دفاع قربانیان زندگی هستند. اگر این ذهنیت را داشته باشید ، این تمایل به سرزنش سایر افراد برای ناراحتی شما آشکار می شود. همچنین ممکن است خود را مداوم نیازهای خود را فدای دیگران کنید که همیشه قدردان تلاش های شما نیستند.

۹. تأییدهای زیر را تکرار کنید

با تکرار اظهارات زیر قدرت شخصی خود را پس بگیرید: “من می توانم” ، “من خواهم شد” ، “من قدرت تصمیم گیری دارم” ، “من قدرتمند و شجاع هستم” ، “من قدرت خود را در آغوش می گیرم” ، “من شخصی را دوست دارم که هستم “،” من برای خودم ایستادگی می کنم “،” من مسئول زندگی ام هستم “،” من لیاقت عشق و مهربانی را دارم “،” من کامل هستم ” هرچه این اظهارات را با صداقت تکرار کنید ، بیشتر ذهن ناخودآگاه شما را دوباره برنامه ریزی می کنند و بنابراین ، چاکرای شبکه خورشیدی را باز می کنند. سعی کنید هر روز صبح را با یکی از این اظهارات آغاز کنید.

۱۰. به خود بخندید

وقتی می توانیم به خود بخندیم و شوخ طبعی در زندگی پیدا کنیم ، قدرت داریم. حتی تاریک ترین دوره های زندگی را می توان با شوخ طبعی تزریق کرد. شوخ طبعی منبع قدرت خوبی است و به ما یادآوری می کند که زندگی همیشه در مرحله گذار است. هیچ وقت واقعاً مثل سابق باقی نمی ماند. وقتی شوخ طبعی پیدا می کنیم ، آزادی پیدا می کنیم. هرچه جدی تر باشید ، از منبع قدرت خود جدا می شوید.

۱۱. با سنگ هی چاکرای خورشیدی Solar Plexus Chakra مراقبه کنید

از کریستال ها به عنوان توتم های پرانرژی استفاده کنید که انرژی خود را هماهنگ کنید. مدیتیشن کنید یا بلورهایی مانند کهربا ، توپاز ، سیترین ، چشم ببر و کلسیت زرد و … استفاده کنید.

۱۲. دلبستگی های ناسالم را کنار بگذارید

وابستگی ناسالم منابع عظیمی از دست دادن انرژی هستند و اغلب مسئول انسداد شبکه خورشیدی و رکود انرژی هستند. پیوست ها می توانند عاطفی ، ذهنی و همچنین جسمی باشند. ما می توانیم به آرمان ها ، اعتقادات ، خاطرات ، انتظارات ، خواسته ها ، ترس ها ، افراد ، مکان ها ، وابسته شویم.

وابستگی ها اساساً اشکال انرژی هستند که در بدن و ذهن ما گیر می کنند. گاهی اوقات ، انرژی آنقدر متراکم می شوند که منجر به اعتیاد خطرناک و عادات محدود کننده شدید می شوند. بهترین راه برای شکستن دلبستگی ناسالم این است که از خود بپرسید ، “آیا این باور / حافظه / تمایل / به بالاترین سود من است؟” لحظه ای که می توانید اذعان کنید که چیزی در زندگی شما مضر است ، نکته ای است که می توانید روند بهبودی را شروع کنید. رها کردن در مورد یادگیری نحوه مراقبت از خود و یافتن ثبات و امنیت بدون نیاز به نیروی خارجی است.

۱۳. هر روز مراقب خود باشید

عزت نفس سالم یکی از ارکان سنگین چاکرای شبکه خورشیدی Solar Plexus Chakra است. وقتی از بدن و سلامت روانی خود مراقبت می کنید ، انرژی شما فوراً هماهنگ می شود. به این فکر کنید که از چه بخشهایی از سلامت جسمی ، حرکت خاصی ، عاطفی یا معنوی خود غافل شده اید. در غیر این صورت ، در نظر بگیرید که چه چیزی بیشترین درد را در زندگی شما ایجاد می کند و آن را هدف قرار دهید! به عنوان مثال ، اگر از بدن خود غافل شده اید ، به صورت درد و بیماری های مزمن بروز می کند. اگر از قلب خود غافل شده اید ، مرتباً دچار استرس ، عصبانیت یا خستگی شدید می شوید.

مراقبت از خود نوعی عشق به خود و احترام است. به یاد داشته باشید ، هیچ کس بهتر از شما نمی تواند از شما مراقبت کند. فقط شما عمیق ترین نیازهای خود را در هر لحظه باید بدانید.

۱۴. یاد بگیرید نفس عمیق بکشید و یک قدم عقب بروید

اگر با تسلط بر دیگران کنترل می کنید ، یاد بگیرید چگونه روی نفس خود تمرکز کنید. با تنفس عمیق و یک قدم عقب رفتن ، می توانید واقع بینانه در مورد وضعیت (و شخص) موجود فکر کنید. تمرکز روی نفس به شما این فضا را می دهد تا با دلسوزی با خود رفتار کنید و بفهمید که هر نوع تورم نفسانی فریاد عشق و توجه است.

۱۵. ورزش یوگا

یوگا یک روش قدرتمند و زیبا برای تنظیم مجدد بدن و هر انرژی سرکوب شده ای است که ممکن است در بدن شما ذخیره شود. برای باز کردن شبکه خورشیدی ، حالت های یوگا مانند حالت تعظیم ، کشش رو به بالا ، حالت چرخ کامل و نفس کشیدن را امتحان کنید. لطفا توجه داشته باشید که وقتی این حالت های یوگا را امتحان می کنید ، ممکن است امواج انرژی احساسی را تجربه کنید. نگران نباشید این انرژی به عنوان بخشی از فرایند پاکسازی آزاد می شود.

۱۶. تجسم شبکه خورشیدی  Solar Plexus Chakra و رنگ آن در محل چاکرا در بدن  را انجام دهید

یک گلوله تپنده یا چرخان از نور زرد درخشان را در دیافراگم خود تصور کنید. گلوله ای از انرژی طلایی را احساس کنید که تمام انسدادها یا جریانهای تهاجمی انرژی را در شما حل می کند.

۱۷. با تعیین اهداف اراده خود را درگیر کنید

با تهیه لیستی از ده موردی که دوست دارید انجام دهید ، بر بی حالی غلبه کنید و خود را وقف تکمیل آن کنید. این لیست اراده می تواند به همان راحتی که دوست دارید پیچیده یا ساده باشد. به عنوان مثال ، شما ممکن است بخواهید وضعیت خود را بهبود ببخشید ، بیشتر بخوابید ، یک غذای جدید شروع کنید .

برنامه ریزی کنید ، هزینه های خود را پیگیری کنید ، یا کتاب خاصی بخوانید. با تعیین اهداف مشخص ، می توانید اراده خود را به راحتی اعمال کنید.

۱۸. چاکرای شبکه خورشیدی Solar Plexus Chakra را با روغنهای گیاهی اصل درمان کنید

از روغن هایی مانند فلفل سیاه ، دارچین ، رزماری ، سرو ، گل میخک و چوب صندل استفاده کنید.

سرانجام ، شما همچنین می توانید ماترا “RAM” را به خودتان زمزمه کنید. ارتعاشات این صدا با ارتعاشات شبکه خورشیدی مطابقت دارد.

به سفری در میان کوه ها و غارهای قلب خود بروید. با کودک دل شکسته دوست شوید ، بهبود دهید و او را پرورش دهید. به ریشه درد خود بروید و الگوهای قدیمی را تغییر دهید. این یک کار شدید و قدرتمند است!

مشاوره نهایی
بعد از خواندن همه این اطلاعات ، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چه کارهایی باید بعد انجام دهید.

من توصیه می کنم از لیست بالا تعداد کمی فعالیت انتخاب کنید که به طور طبیعی به آن علاقه مند هستید. اطمینان حاصل کنید که دچار انسداد چاکرای کمبود یا پی فعالی بیش از حد هستید و بر این اساس انتخاب کنید. چند هفته با هر روش بهبودی آزمایش کنید و احساس خود را مشاهده کنید.

هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید HEALLAND.SHOP

فواید سنگ سیترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *