نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

SCORPIO طالع بینی متولد آبان ماه

SCORPIO طالع بینی متولد آبان

SCORPIO

طالع بینی متولد آبان ماه

سنگ های ماه تولد : سیترین – مالاکیت – فیروزه – لاجورد – کلیر کوارتز – اونتورین –  آکوامارین – اپال – تورمالین – توپاز

SCORPIO

عنصر: آب

رنگ: قرمز ، قرمز تیره

روز: سه شنبه

حاکم: پلوتو ، مریخ

اعداد خوش شانس: ۸ ، ۱۱ ، ۱۸ ، ۲۲

دامنه تاریخ: ۲۳ اکتبر – ۲۱ نوامبر

صفات عقرب

نقاط قوت متولد آبان SCORPIO :

مدبر ، شجاع ، پرشور ، لجباز ، یک دوست واقعی

 

نقاط ضعف:

 

بی اعتماد ، حسود ، رازدار ، خشن

 

عقرب دوست دارد:

 

حقیقت ، حقایق ، حق داشتن ، دوستان دیرینه ، تحریک ، یک اشتیاق بزرگ

 

عقرب دوست ندارد:

 

عدم صداقت ، افشای اسرار ، افراد منفعل

 

افراد آبان متولد شده افرادی پرشور و قاطع هستند. آنها مصمم و قاطع هستند و تا زمان کشف حقیقت تحقیق خواهند کرد. عقرب یک رهبر بزرگ است ، که همیشه از شرایط آگاه است و همچنین دارای ویژگی های برجسته ای در تدبیر است.

عقرب یک علامت آب است و برای تجربه و ابراز احساسات زندگی می کند. اگرچه احساسات برای عقرب بسیار مهم هستند ، اما آنها متفاوت از سایر علائم آب ظاهر می شوند. در هر صورت ، می توانید مطمئن باشید که عقرب اسرار شما را ، هرچه که باشد حفظ خواهد کرد.

پلوتو سیاره تحول و احیا و همچنین حاکم این علامت زودیاک است. عقرب ها با رفتار آرام و خونسرد و ظاهر مرموزشان شناخته می شوند. مردم غالباً می گویند که متولد آبان خشن هستند ، احتمالاً به این دلیل که قوانین جهان را به خوبی درک می کنند. بعضی از عقرب ها می توانند پیرتر از سن واقعی خود به نظر برسند. آنها رهبران بسیار خوبی هستند زیرا به آنچه انجام می دهند بسیار فداکار هستند. عقرب ها از عدم صداقت متنفر هستند و ممکن است بسیار حسادت و مشکوک باشند ، بنابراین باید یاد بگیرند که چگونه راحت تر با رفتارهای مختلف انسان سازگار شوند. عقرب ها شجاع هستند و بنابراین دوستان زیادی دارند.

 

عشق آبان ماهی و جنس مخالف
متولد آبان ماه احساسی ترین علامت زودیاک است. عقربها فوق العاده پرشور هستند و صمیمیت برای آنها بسیار مهم است. آنها شرکای باهوش و صادقی می خواهند. عقرب ها وقتی عاشق شوند ، بسیار فداکار و وفادار هستند. با این حال ، آنها بسیار دقیق وارد رابطه می شوند ، زیرا گاهی اوقات برای ایجاد اعتماد و احترام به شرکا به زمان زیادی نیاز دارند.

 

عقرب SCORPIO متولد آبان
دوستان و خانواده عقرب SCORPIO
صداقت و انصاف دو ویژگی است که عقرب را به یک دوست بزرگ تبدیل می کند. متولدین علامت عقرب ، هنگام کار ، بسیار فداکار و وفادار هستند. آنها زودرنج و باهوش هستند ، بنابراین بهتر است در کنار افراد عاشق شوخ طبع و سرگرم کننده باشند. آنها پر از شگفتی هستند و هر آنچه را که نیاز دارید به شما ارائه می دهند ، اما اگر یک بار آنها را ناامید کنید – بازگشتی وجود ندارد. عقرب ها بسیار احساساتی هستند ، وقتی درد می کشند ، به راحتی احساس بهتر شدن آنها غیرممکن است. آنها بسیار فداکار هستند و از خانواده خود به خوبی مراقبت می کنند.

شغل و پول عقرب SCORPIO
عقرب ها در مدیریت ، حل و ایجاد فوق العاده هستند. وقتی یک عقرب هدف تعیین می کند ، دیگر تسلیم نمی شود. عقرب ها در حل وظایفی که نیاز به یک رویکرد علمی و دقیق دارند عالی هستند. توانایی آنها در تمرکز با عزم راسخ ، آنها را مدیران بسیار توانمند می کند. آنها هرگز تجارت و دوستی را با هم مخلوط نمی کنند.

مشاغلی مانند دانشمند ، پزشک ، محقق ، دریانورد ، کارآگاه ، پلیس ، مدیر تجارت و روانشناس برای این علامت زودیاک قدرتمند مناسب است. متولد آبان به افراد دیگر احترام می گذارد ، بنابراین انتظار دارد که در مقابل احترام بگذارد.

عقربها به اندازه کافی نظم و انضباط دارند تا بتوانند به بودجه پایبند بمانند ، اما آنها همچنین از سخت کوشی برای رسیدن به وضعیت مالی بهتر نمی ترسند. با این حال ، آنها تمایل به صرف هزینه های زیاد ندارند. پول برای آنها به معنای امنیت و احساس کنترل است ، به این معنی که آنها در پس انداز مهارت دارند و قبل از سرمایه گذاری در چیزی با دقت تصمیم می گیرند.

چگونه می توان مرد متولد آبان را جذب کرد
یادگیری نحوه جذب مرد عقرب کار آسانی نیست. مردان آبان خسته ، با اعتماد به نفس شدید ، جنسی و بسیار رقابتی هستند. برخی از صفات منفی عقرب این واقعیت است که افراد بسیار وسواسی ، اجباری و حسودی هستند. برای اغوای مرد عقرب ، باید اطمینان حاصل کنید که  رمز و راز را  نگه دارید. بازی ها چیزی است که مردانی را که با علامت طالع بینی عقرب متولد می شوند ، جلب می کند ، به این معنی که شما مجبورید برای علاقه مند کردن آنها تلاش کنید.

با یک مرد آبان ، همه چیز در مورد چالش و در مورد گرفتن چیزی است ، بنابراین این کار را آسان نکنید و سخت کار کنید. صادق بودن و محبت با این علامت نیز بسیار مهم است. آنها جذب زنان با اعتماد به نفس و معاشقه می شوند. با این حال ، باید بیش از جذابیت جسمی وجود داشته باشد تا او را به جایی برساند که به شما اجازه دهد او را فریب دهید. او همچنین به یک جذابیت عاطفی نیاز دارد ، زیرا یکی از مهمترین ویژگی های عقرب واقعیت ماهر بودن او است

چگونه می توان زن آبان ماهی را جذب کرد
شخصیت عقرب هم پیچیده و هم جذاب است.

زنان عقرب پنهانی کار، اما همچنین  آرام به نظر می رسند. زن عقرب ظرفیت زیادی برای مهربانی و تمایل به انجام کارهای خوب در جهان دارد.

اگر می خواهید او را اغوای کنید ، باید صبور باشید و مایل باشید اجازه دهید او زمام رابطه را بدست بگیرد. شنونده خوبی باشید و هنگام صحبت او کاملاً توجه کنید.

قرار ملاقات با یک زن عقرب می تواند واقعاً سرگرم کننده باشد ، اما اجازه ندهید طرف وحشی او شما را گول بزند و فکر کند که این آسان خواهد بود. در اولین قرار ملاقات انتظار برخورد جنسی با زن عقرب را نداشته باشید.

به دست آوردن عشق او به زمان و حوصله زیادی نیاز دارد ، اما هنگامی که عاشق شود ، همه چیز را به رابطه می بخشد. زنی که با علامت زودیاک عقرب متولد می شود می تواند بسیار شریک زندگی باشد اما کاملاً فداکار باشد صادق باشید و از درگیری با او خودداری کنید ، زیرا او از کسانی نیست که به راحتی ببخشد و فراموش کند.

زنی آبان کنجکاو است ، بنابراین برای اینکه او را راضی نگه دارید ، باید راه های جدیدی برای ارضای کنجکاوی او پیدا کنید. اگر بتوانید به او اجازه دهید غرور خود را حفظ کند ، او به خاطر آن به شما احترام می گذارد و به سرعت عاشق شما می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *