SCORPIO طالع بینی متولد آبان

SCORPIO | متولد آبان | ویژگیهای شخصیتی | زن | مرد | سازگاری | زودیاک عقرب

شخصیت، ویژگی ها و ویژگی های زن آبان

زنان آبان دید بسیار روشنی از خود و آنچه برای زندگی خود می خواهند دارند. عزم و اراده آنها می تواند آنها را افرادی سختگیر به نظر برساند، به خصوص وقتی که با زبان تیزشان ترکیب شود. اما هیچ چیز نمی تواند فراتر از حقیقت باشد. آنها عمیقاً حساس هستند، اما یاد گرفته‌اند که آن قسمت‌های خود را به عنوان محافظ برای خود نگه دارند.

زنان آبان تمایل به پنهان کاری دارند و دوست ندارند دیگران بدانند که در حال انجام چه کاری هستند. اما در عین حال دوست دارند همه چیز را در مورد همه بدانند . زیرا آنها به ارزیابی های مبتنی بر شواهد و تصمیم گیری منطقی اعتقاد دارند، بنابراین باید تا آنجا که می توانند بدانند تا بهترین تصمیمات ممکن را بگیرند.

ویژگی های شخصیتی :

 • سرسخت
 • گویا
 • عاطفی
 • محافظ

چیزهایی که دوست دارد

زنان آبان دوست دارند بر همه چیز در زندگی خود کنترل داشته باشند و به طور خاص غافلگیری را زیاد دوست ندارند.  اما در واقع احساسات حساس و متلاطمی دارند که اغلب به سطح می‌آیند. آنها همیشه این نمایش های ناخواسته احساسات را شرم آور می دانند و از احساس خجالت در مقابل دیگران متنفرند.

زنان آبانی اوقات مشاجره خوانده می شوند، اما آنها فقط از بحث داغ لذت می برند. آنها در مورد نکته ظریف بحث می کنند ، اما از اینکه دیگران با آنها موافق نیستند آزرده نمی شوند. این بدان معنا نیست که او به راحتی توهین را هم میشنود . . . اگر او فکر کند که کسی با او ناصادق است، می تواند بسیار عصبانی شود. او همچنین نمی تواند تحمل کند که فکر می کند کسی از او رازی را پنهان می کند. او هر کاری که لازم باشد انجام می دهد تا به ته یک داستان برسد.

دوست دارد :

 • کنترل
 • استدلال
 • اسرار

دوست ندارد :

 • خجالت
 • سورپرایز
 • بی صداقتی

خانه زندگی و خانواده

زنان آبان تمایل دارند برنامه سختی داشته باشند مردم همیشه قبل از سر زدن باید تماس بگیرند . خانه او بی عیب و نقص و کاربردی است و همه چیز در خدمت هدف است. اگر خود را در فضای او می بینید، انتظار داشته باشید که طبق قوانین او بازی کنید و برنامه ها، نیازها او را برآورده کنید.

شغل و پول

زنان آبان رهبران پروژه بسیار خوبی هستند. آنها در کنار هم نگه داشتن بسیاری از موضوعات مختلف و ایجاد چیزی منسجم خوب هستند. این همچنین آنها را به محققان بزرگ تبدیل می کند، به خصوص وقتی که با عطش طبیعی آنها برای کشف اسرار پنهان ترکیب شود. آنها کمتر به عنوان عضوی از یک تیم خوب بازی می کنند، زیرا نمی توانند هر اقدام و تصمیمی را که مربوط به خودشان نیست زیر سوال ببرند و در مورد چیزها تا جزییات جزئی بحث کنند.

زنان آبانی وقتی می خواهند پول پس انداز کنند، از نظر پول خوب هستند. آنها از امنیت مالی خود بسیار محافظت می کنند و دوست ندارند جزئیات را با دیگران در میان بگذارند. زیرا ترجیح می دهد که فضایه خصوصی و جدا برای هر فرد مشخص شود .

آبان زنان عاشق در روابط

وقتی صحبت از عشق به میان می آید، زنان آبان می خواهند دنبال شوند. با حرکات عاشقانه دیگر مورد تشویق قرار گیرند. او به دنبال آن نوع عاشقانه های طوفانی است که در فیلم ها می بینید .

شخصیت بسیار عاطفی او به این معنی است که او به سرعت عاشق می شود، اگرچه طبیعت پنهانی او به این معنی است که او این موضوع را تا حد امکان پنهان نگه می دارد. تمایل طبیعی او این است که سریع حرکت کند

اگر احساس امنیت می کند و اوقات خوبی را سپری کند، از ماجراجویی خوشحال می شود.

جذب یک زن آبان

زنان آبان خواهان عاشقانه های کلاسیک و فوق العاده با ژست های عاشقانه شدید هستند. این به حساسیت های او توجه می کند. او همچنین کسی را می‌خواهد که ذهن خودش را داشته باشد و از او انتظار نداشته باشد که چیزی را در مورد خودش برای طرف مقابل تغییر دهد. آنها باید او را دقیقاً همانطور که هست دوست داشته باشند.

شخصیت، صفات و ویژگی های مرد آبان

مردان آبان دقیقاً می دانند که چه کسانی هستند. آنها در مورد همه چیز نظرات بسیار ثابتی دارند و تقریباً غیرممکن است که نظرات خود را در مورد هر چیزی تغییر دهند. آنها از استدلال خوب در مورد سیاست یا مذهب لذت می برند این مردان سرسخت هستند و تمایل عمیقی به کنترل مطلق همه چیز در زندگی خود دارند. پسرهای آبان از غافلگیری یا ناآماده ماندن خوششان نمی آید. عدم تمایل آنها به خم شدن زیر نظرات دیگران می تواند آنها را کمی مغرور به نظر برساند.

مردان آبان ظاهری فوق العاده سخت دارند . اما این زره فولادی فضای داخلی نرمی را می پوشاند و در واقع فوق العاده حساس هستند. هنگامی که اعتماد آنها شکسته شد، آنها کمی خشمگین می شوند زبان تیز آنها به این معنی است که شما از آن مطلع خواهید شد. آنها بدجنس نیستند، اما زندگی اهمیت محافظت از خود را به آنها آموخته است.

ویژگی های شخصیتی:

 • سرسخت
 • کنترلی
 • دفاعی
 • عاطفی
 • بخشش سخت ( نقطه ضعف )

چیزهایی که دوست دارند

یک مرد آبان هرگز به موضوعی برخورد نکرده است که در مورد آن نظری نداشته باشد و همچنین از به اشتراک گذاشتن نظر خود لذت می برد. اگر شما با او مخالفت کنید اشکالی ندارد، زیرا او عاشق بحث و مناظره خوب است. آنها هرگز آنچه را که به آنها گفته می شود راحت نمی پذیرند همیشه باید بر اساس شواهد و تجربیات خود تصمیم خود را بگیرند.

مردان آبان نمی توانند تحمل کنند که دیگران در تجارت آنها جاسوسی کنند. اما در مقابل، آنها خودشان کاملاً بررسی میکنند و دوست دارند بدانند به دیگران چه می گذرد. زمانی که احساس می کنند شخصی با آنها ناصادقانه رفتار می کند یا رازی را پنهان می کند، ناامید می شوند. آنها همچنین عاشق دنبال کردن سرنخ ها و کنار هم قرار دادن قطعات برای حل یک معما هستند.

چیز هایی که او دوست دارد :

 • استدلال
 • معماها

دوست ندارد:

 • بی صداقتی
 • اسرار
 • آخر هر چیز

خانه زندگی و خانواده

مردان آبان در مورد محیط خانه بسیار کنترل کننده هستند. آنها می دانند چه چیزی را دوست دارند و این همان چیزی است که می خواهند. خانه او به طور کلی مرتب است، به خوبی سازماندهی شده است، با چیزهای مهم به نمایش درآمده و چیزی مازاد بر ضرورت نیست. او می تواند در هنگام اجازه دادن به افراد دیگر در فضای خود مبارزه کند. او می تواند حتی خفیف ترین رفتارها را مختل کننده بداند و برای سازش واقعی تلاش می کند.

شغل و پول

مردان آبان در نقش های رهبری پیشرفت می کنند. آنها توانایی شگفت انگیزی در ترکیب حجم زیادی از اطلاعات، نگه داشتن آن در ذهن خود و استفاده از آن برای تصمیم گیری خوب دارند. بر خلاف برخی که تحت فشار مسئولیت پذیری فرو می ریزند، مرد آبان رشد می کند. آنها همچنین زمانی که نیاز به عضویت در تیم داشته باشند، خوب عمل نمی کنند، زیرا نمی توانند در صورت عدم موافقت دیگران، پیروی از دستورالعمل های دیگران را تحمل کنند.

مردان آبان با پول خوب هستند، اما هیچ کس نزدیک به آنها واقعا نمی داند چقدر خوب است، زیرا آنها دوست ندارند جزئیات درآمد و سرمایه گذاری را به اشتراک بگذارند. آنها همچنین احتمالاً پول خود را در تعدادی از حساب ها و سرمایه گذاری های مختلف ذخیره می کنند تا خطرات او را به حداقل برسانند.

مردان آبان عاشق

مردان آبان در شروع یک رابطه آهسته عمل می کنند، زیرا آنها به موضوع محبت خود نیاز دارند تا نشانه های روشنی به آنها بدهد. آنها کسی را که سخت بازی می کند دوست ندارند. او به دنبال کسی است که از بیان احساسات خود نترسد. پس از عبور از آن پل، او تمایل دارد به سرعت حرکت کند و به سرعت جدی شود. برای او سخت است که خط قزمزش آسیب ببیند و همیشه به دنبال شواهدی است که نشان دهد همه چیز آنطور که به نظر می رسد نیست .

جذب مرد آبان

مردان آبان به علائم واضحی نیاز دارند که نشان دهد طرف مقابل به آنها علاقه دارد و دوست ندارد بازی کند. بهترین راه برای جذب یک مرد ابان این است که محبت خود را نشان دهید. آنها همچنین از کسی که به آنها اجازه می دهد در روش های کنترلی خود زیاده روی کنند و به آنها اجازه می دهد انتخاب کنند که چه زمانی و کجا برای قرار ملاقات بگذارند، قدردانی می کنند.  اگر احساس کنند که قرار ملاقاتشان خیلی عمیق شروع به کنجکاوی کرده است، فوراً حالت تدافعی خواهند گرفت .

SCORPIO | متولد آبان | ویژگیها | نقاط ضعف | قوت

متولد آبان می دانند که چگونه نقش خود را بازی کنند تا بتوانند با هر چالشی کنار بیایند .

یک آبانی دوست دارد مرتباً از خلاقیت خود برای حرکت استفاده کند و همیشه خود را برای مقابله با چالش های فعلی زندگی خود به روز می کند .

شخصیت و ویژگی های آبان اسفند
نقاط قوت – رهبران بزرگ ، منطقی ، رفتاری کنترل شده
نقاط ضعف – کنترل کننده بیش از حد ، سرسخت ، طرد کننده
علایق – پازل ، مسئول بودن ، حل معما
دوست نداشتن – عدم صداقت ، اسرار

ویژگی ها، نقاط قوت و مورد پسند آبان اسفند
پرشور ، قاطع هستند

ممکن است نیاز به گوش دادن داشته باشند , پس دیگران باید بیشتر از بقیه به حرف هایه آنها گوش دهند زیرا اینگونه خود را تخلیه میکنند .

زمانی که صحبت از تصمیم گیری به میان می آید ، آبانی ها بسیار منطقی هستند و همیشه تصمیمات مبتنی بر شواهد را به جای قلب ترجیح می دهد .

آنها دوست دارند قبل از تصمیم گیری در مورد هر چیزی تا حد امکان اطلاعات را در اختیار داشته باشند تا با هیچ غافلگیری روبرو نشوند .

بیشتر اوقات آنها به اندازه کافی قاطع هستند که این امر آنها را سرپا می دارد

علیرغم طغیان های گاه و بیگاه ، آنها به طور کلی دارای یک قدرت درونی هستند که به این معنی است که می توانند با هر چیزی که زندگی به سمت آنها می آید خوب مقابله کنند .

چالش ها و نقاط ضعف آبان اسفند
در حالی که متولد برج عقرب در کلام خود دقیق است و هرگز یک دروغ آشکار نمی گوید ، گاهی دیده شده است آنها تمایل به پنهان کاری دارند یا چیزهایی را درون خود نگه میدارند .

آن‌ها نمی‌توانند این ایده که مردم در کسب‌ و کارشان بی‌تفاوت می‌شوند را تحمل کنند ، و تمایل دارند فکر کنند که مردم بیشتر از آنچه واقعاً هستند به کارهایشان علاقه‌ مند هستند .

اما به عنوان یک تضاد آشکار، عقرب نمی‌تواند معمایی را حل‌ نشده رها کند و تمایل دارد به فعالیت‌ های دیگران سرکشی کند .

آنها همچنین زمانی که احساس می کنند شخصی با آنها ناصادق است بسیار ناراحت می شوند .

عقرب می تواند تمایل داشته باشد که بدترین چیزها را در دیگران ببیند و به دنبال شواهدی برای تایید نظر خود باشد . آنها همچنین بسیار نابخشودنی هستند که میبایست روی بخشش و آرامش قلبی خود و بهبود آن در زندگی خود کار کنند .

یک آبانی تحلیلگر و باهوش است ، به این معنی که آنها اغلب مستقیماً به قلب موقعیت ها می پردازند .

می دانند که چقدر باهوش هستند و در نتیجه می توانند به نادیده گرفتن نظرات دیگران تمایل داشته باشند . این می تواند آنها را مغرور نشان دهد و اطرافیانشان را ناامید کند , در این صورت باید روی بهبود غرور خود کار کنند تا به اطرافیان اهمیت بیشتری نشان دهند .

یک آبانی دوست دارد تحت تعقیب قرار بگیرد . آنها دوست دارند احساس کنند که مورد علاقه هستند و شریک بالقوه آنها این را نشان می دهد .

این ماه همچنین دوست دارد بازی کند و ممکن است کمی به فعالیت موش و گربه بپردازد تا روند خواستگاری را کمی هیجان انگیزتر و جالب تر کند .

آنها همچنین از کمی از عاشقانه های فوق العاده لذت می برند .

آنها به سختی و سریع عاشق می شوند.

آنها به طور باور نکردنی در یک رابطه فداکار هستند . با این حال ، گاهی ممکن است آنها نیز بسیار مشکوک باشند . آنها همیشه به دنبال شواهدی هستند که نشان دهد کسی با آنها صادق نیست , که با نگاه کردن به قسمت هایه خوب دیگران میتوانند این مورد را بهبود ببخشند .

مرد آبانی
مردان عقرب گاهی اوقات دوستیابی را دشوار می بینند ، زیرا دوست دارند دنبال شوند ، اما جامعه هنوز عموماً انتظار دارد که مرد تعقیب کننده باشد .

در حالی که آنها فوق العاده فداکار هستند ، اما چندان قابل اعتماد نیستند .گاهی دیده میشود آنها همیشه مراقب رفتارهای مشکوکی هستند که می تواند نشان دهد که شریک زندگی آنها چیزی در سر دارد , که میتوانند با اعتماد بیشتر به شریک خود زندگی بهتری را برای خود رقم بزنند .


زن آبان اسفند
زنان عقرب می خواهند مورد تشویق قرار بگیرند و از حرکات بزرگ قدردانی کنند .

آنها دوستیابی سنتی را دوست دارند

این زن تندخو نیز سریع عاشق می شود و به سرعت عمیقاً درگیر عاطفی می شود .

او همچنین ممکن است کمی ناامن شود گاهی و به دنبال کردن سر نخ مانند سریال خانم مارپل شود .

آنها توانایی عجیبی دارند که تمام جزئیات را در ذهن خود نگه می دارند و هرگز چیزی را از دست نمی دهند .

آنها همچنین زمانی که نیاز به تعامل با افراد مختلف با اولویت‌های متفاوت دارند ، رشد می‌کنند ، زیرا می‌توانند برای هر موقعیتی چهره مناسبی داشته باشند .

پول
هیچ کس دقیقاً نمی داند که یک آبانی چقدر پول دارد ، زیرا آنها در مورد آن بسیار مخفیانه هستند .

عقرب هرگز به کسی نمی گوید که چقدر درآمد دارد یا خانه اش چقدر ارزش دارد ، اگرچه آنها احتمالاً این جزئیات را در مورد همه افراد نزدیک به خود می دانند .

آنها همچنین احتمالاً چند حساب بانکی مخفی دارند که برای یک روز بارانی پول ذخیره کرده اند .

وقتی صحبت از پس‌انداز و بودجه‌بندی به میان می‌آید ، آبان عالی است

آبانی ها برایشان مشکل است که اعتماد کنند ، و سخت اعتماد میکنند .

عقرب باید نگاه دقیق تری به ریشه بیاندازد

مرد اسفند ، زن آبان : قوی ترین نقاط سازگاری

 • استواری
 • لطافت
 • عشق و محبت واقعی
 • قدرت
 • انعطاف پذیری
 • یک پیوند عاطفی قدرتمند

نتیجه

ترکیبی عالی هستند. آنها یک ارتباط عمیق با یکدیگر خواهند داشت. پیوند بالقوه بین این دو قدرتمند است. در واقع، آنقدر قدرتمند است که آنها حتی ممکن است احساسات یکدیگر را احساس کنند. آنها یکدیگر را متعادل می کنند و بهترین ها را در یکدیگر به نمایش می گذارند. به همین دلیل، آنها می توانند یک رابطه طولانی و موفق با هم داشته باشند .

مرد برج دی ، زن آبان : قوی ترین نقاط سازگاری

 • درک متقابل
 • تعادل
 • تمرکز
 • توانایی غلبه بر موانع
 • توانایی برنامه ریزی و تطبیق در صورت نیاز

نتیجه

در هر کاری که تصمیم می گیرند با هم انجام دهند ترکیبی عالی ایجاد می کنند. آنها از این نظر شبیه هستند که هم به آینده نگاه می کنند و هم برای آینده برنامه ریزی می کنند. در عین حال می توانند تعادل را برای یکدیگر فراهم کنند. وقتی نوبت به مدیریت احساسات قدرتمندش می‌رسد، او را پایه‌گذاری می‌کند. او به نوبه خود با کمک خود دیگری را گرم و نرم می کند. آنها با هم تمام منابع مورد نیاز برای ساختن یک زندگی مشترک، پایدار و موفق را دارند.

مرد آذر ، زن آبان : قوی ترین نقاط سازگاری

 • طبیعت خوش قلب
 • وفاداری
 • حس شوخ طبعی
 • استواری
 • صداقت
 • تصمیمی برای با هم بودن با وجود اختلافاتشان

نتیجه

اگر بخواهند با هم شاد باشند، باید سخت کار کنند و خلاق باشند.

از سوی دیگر، همه روابط مستلزم کار سخت و خلاقیت هستند.

اگر آنها تصمیم بگیرند که علیرغم اختلافاتشان با هم کنار بیایند ، تمایل آنها به انجام این کار بر ناسازگاری های طبیعی آنها غلبه می کند و می توانند یک رابطه موفق را حفظ کنند.

مرد آبان ، زن فروردین اسفند : قوی ترین نقاط سازگاری

 • تعادل
 • قدرت
 • لطافت
 • ثبات
 • سازگاری
 • عشق و محبت واقعی

نتیجه

یک زوج عالی هستند.

آنها می توانند در سطح بسیار عمیقی با هم پیوند برقرار کنند و صمیمیت مورد نظر هر دو را با یکدیگر خواهند یافت.

یک مرد عقرب از زن اسفند محافظت و حمایت عملی می کند. او به نوبه خود به او لطافت و شفا می بخشد.

این حمایت متقابل به آن‌ها کمک می‌کند تا بهترین ویژگی‌های یکدیگر را نشان دهند.

آنها پتانسیل حفظ یک رابطه قوی و محبت آمیز را دارند که تا آخر عمر ادامه خواهد داشت.

مرد آبان ، زن بهمن : قوی ترین نقاط سازگاری

 • ارتباط قوی
 • درک متقابل و احترام
 • ثبات
 • استواری
 • برابری
 • تعادل

نتیجه

به طور مساوی به عنوان شریک زندگی مشابه هستند. آنها یکدیگر را درک خواهند کرد و به یکدیگر احترام خواهند گذاشت.

اگرچه هر دوی آنها تمایل دارند که در مسیر خود قرار بگیرند، اما می توانند خود را با یکدیگر وفق دهند.

مرد آبان ، زن دی : قوی ترین نقاط سازگاری

 • درک متقابل
 • تعادل
 • مهارت های عملی قوی
 • توانایی غلبه بر سختی ها
 • استواری

نتیجه

وجوه مشترک زیادی دارند. آنها یکدیگر را دوست خواهند داشت و به یکدیگر احترام می گذارند.

این دو به دقت زندگی مشترک خود را برنامه ریزی می کنند و می توانند یک رابطه پایدار و طولانی مدت با یکدیگر ایجاد کنند.

هر دوی آنها انگیزه خواهند داشت تا با مشکلاتی که ممکن است پیش بیاید کار کنند.

از سوی دیگر، هر دوی آنها سخت کوش هستند که می توانند در حرفه خود گیر بیفتند، بنابراین باید مراقب باشند تا به رابطه خود آنطور که شایسته است توجه کنند.

مرد آبان ، زن آذر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • میل شدید به با هم بودن
 • عزم
 • حس شوخ طبعی
 • وفاداری
 • طبیعت راحت
 • ارتباط صادقانه

نتیجه

باید راه‌هایی برای رفع هر یک از نیازهای بسیار متفاوت خود بیابند.

به ویژه، آنها باید راهی بیابند تا همدیگر را محدود نکنند

از سوی دیگر، هر دوی این نشانه‌ها تمایل دارند صادقانه و مستقیم حرف بزنند . این به آنها توانایی سازش و مذاکره برای هر دوی آنها را می دهد تا در کنار هم شاد باشند.

مرد آبان ، زن آبان : قوی ترین نقاط سازگاری

 • یک پیوند عمیق و قدرتمند
 • وفاداری
 • درک متقابل
 • ثبات
 • حمایت عاطفی

نتیجه

با هم خیلی خوب عمل می کنند.

آنها از نظر عاطفی و روانی پیوند بسیار عمیقی خواهند داشت. که آنها را احتمالاً برای تمام عمر با هم نگه می دارد.

آنها در معرض خطر قوی شدن پیوند هستند و باید احساسات قدرتمند خود را مدیریت کنند.

با این حال، این دو می توانند یکدیگر را درک کنند و می توانند یک رابطه طولانی مدت شاد و سالم داشته باشند.

مرد بهمن | زن آبان سازگاری

 • یک برابری طبیعی
 • استواری
 • عزم
 • تعادل
 • ثبات
 • صبر

نتیجه

یک جفت غیر معمول هستند، آنها به طور شگفت انگیزی با هم به عنوان یک زوج خوب عمل می کنند.

آنها به یکدیگر احترام طبیعی دارند. مدت زیادی طول می کشد تا رابطه آنها توسعه یابد، اما زمانی که این رابطه برقرار شود، قوی و پایدار خواهد بود.

نتیجه

هر دوی آنها در رابطه با یکدیگر وفادار و فداکار هستند. این می تواند باعث شود که آنها حتی اگر ناراضی باشند کنار هم بمانند.


از سوی دیگر، می‌تواند به آنها انگیزه دهد تا در ارتباطات صادقانه شرکت کنند و در جهت تفاهم و سازش تلاش کنند.

با این ارتباط و سازش، آنها می توانند رابطه موفقی داشته باشند که در آزمون زمان مقاومت کند.

مرد مهر ، زن آبان : قوی ترین نقاط سازگاری

 • مهارت های اجتماعی
 • وفاداری و اراده
 • هدایا و توانایی های مکمل
 • تعادل
 • انگیزه ایجاد رابطه
 • ارتباط قوی

نتیجه

با این حال، با صداقت و سازش، این دو می توانند یک رابطه پایدار و رضایت بخش داشته باشند.

مرد آبان ، زن شهریور : قوی ترین نقاط سازگاری

 • تعادل
 • درک متقابل
 • تعهد به رابطه
 • تمایل به کار سخت
 • مراقبت و احترام متقابل
 • ارزش های مشترک

نتیجه

یک زوج عالی هستند. آنها به خوبی یکدیگر را درک می کنند و یکدیگر را متعادل می کنند.

علاوه بر این، هر دوی آن‌ها در ایجاد رابطه‌شان انگیزه بالایی دارند .

مرد آبان ، زن مرداد : قوی ترین نقاط سازگاری

 • استقامت
 • وفاداری عمیق
 • وفاداری
 • احترام متقابل
 • ارتیاط قوی
 • تعادل

مرد مرداد ، زن آبان : قوی ترین نقاط سازگاری

 • شیمی جنسی
 • احترام متقابل
 • وفاداری عمیق
 • وفاداری
 • توانایی غلبه بر مشکلات
 • عزم

نتیجه

رابطه پیچیده است.

چالش ها و مشکلاتی وجود خواهد داشت.

هر دوی آنها مصمم و پایدار هستند.

هر دوی آنها توانایی غلبه بر چالش ها و مشکلات خود را دارند و می توانند رابطه ای ایجاد کنند که در آزمون زمان مقاومت کند.

مرد آبان ، زن خرداد : قوی ترین نقاط سازگاری

 • پشتکار و اراده
 • علاقه به افرادی که با او متفاوت هستند
 • تمایل آنها برای با هم بودن
 • سازگاری
 • حساسیت
 • توانایی آنها در خلاقیت در حل مشکلات

نتیجه

رابطه بین آنها غیرممکن نیست، اما مستلزم کار سخت زیادی در هر دو قسمت آنها خواهد بود.

هر دو باید تلاش زیادی برای درک یکدیگر انجام دهند.

از سوی دیگر، اگر آنها این کار را انجام دهند، هر یک از آنها در صورتی که به اندازه کافی دوست داشته باشند، ظرفیت انجام این چالش را دارند.

مرد خرداد ، زن مرداد : قوی ترین نقاط سازگاری

 • مهارت های ارتباطی
 • عزم
 • توانایی غلبه بر سختی ها
 • میل شدید به با هم بودن
 • هر دو توانایی آنها در یافتن راه حل های خلاقانه است
 • توانایی هر دوی آنها در مذاکره است

نتیجه

این امکان برای آنها وجود دارد که رابطه خوبی داشته باشند، اما آنها واقعاً باید روی آن کار کنند.

به ویژه، آنها باید زمان بگذارند تا یاد بگیرند که هر کدام چگونه دنیا را پردازش می کنند و تفاوت های خود را بپذیرند.

آنها همچنین باید آنقدر یکدیگر را دوست داشته باشند که با وجود مشکلات روی هم حساب کنند

مرد آبان ، زن اردیبهشت : قوی ترین نقاط سازگاری

 • احساس تعهد قوی
 • وفاداری عمیق به یکدیگر و خانواده
 • تعادل
 • اعتماد متقابل
 • ثبات

نتیجه

مرد انرژی و اشتیاق را به رابطه وارد می کند، در حالی که زن او را با ثبات و رفتار آرام خود متعادل می کند.

هر دوی آنها کارهای روزمره را دوست دارند و به هر تعهدی که می دهند احترام می گذارند. رابطه بین این دو مدت طولانی خواهد بود.

مرد برج اردیبهشت ، زن مرداد : قوی ترین نقاط سازگاری

 • ثبات
 • حس
 • تعهد عمیق
 • اعتماد متقابل
 • آرامش
 • قدرت

نتیجه

جفت واقعاً خوبی هستند.

آنها بسیار متفاوت از یکدیگر هستند، اما این تفاوت ها تمایل به تکمیل یکدیگر دارند.

هر دوی آنها تعهدات خود را بسیار جدی می گیرند و هیچ کدام از عهد یا قولی که به یکدیگر می دهند زیر پا نمی گذارند.

آنها این توانایی را دارند که یک رابطه طولانی مدت و بسیار پایدار داشته باشند که یک عمر طول بکشد.

مرد مرداد ، زن فروردین : قوی ترین نقاط سازگاری

 • توانایی عالی در کار با یکدیگر
 • احترام متقابل
 • رفاقت قوی
 • توانایی غلبه بر چالش ها و سختی ها
 • وفاداری عمیق به یکدیگر
 • حفاظت از خانواده

نتیجه

بهتر از آنچه انتظار می رود با یکدیگر کنار می آیند.

اگر آنها به صورت عاشقانه هم را دوست داشته باشند ، احتمال نوسانات وجود دارد. حتی در این صورت، آنها می توانند یک رابطه شاد و پایدار با یکدیگر داشته باشند.

سازگاری مرد فروردین و زن مرداد

 • احترام متقابل
 • تمایل به غلبه بر مشکلات
 • شجاعت در برابر سختی ها
 • هدایا و توانایی های مکمل
 • عزم
 • برابری با توجه به قدرت

نتیجه

ممکن است با هم کار کنند، زیرا آنها جذب یک نوع مشاغل می شوند.

با این حال، اگر این دو در نهایت به یک رابطه عاشقانه ختم شوند، با هم کار بسیار خوبی خواهند داشت.

مرد مرداد ، زن تیر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • یک پیوند عمیق و شدید
 • یک ارتباط روانی قوی
 • درک شهودی نیازهای یکدیگر
 • تعهد و وفاداری متقابل
 • نیازهای مکمل در یک رابطه
 • عشق حقیقی

نتیجه

آسمان برای مرد آبان و زن تیر حد است و آنها مسابقه ای خواهند داشت که در بهشت ​​ساخته شده است.

تعداد کمی از مردم از سعادت ناب یافتن یک همسر بسیار سازگار لذت می برند. این جفت خوش شانس هستند که یکدیگر را پیدا کرده اند.

مرد شهریور ، زن مرداد : قوی ترین نقاط سازگاری

 • ارزش های مشترک
 • احساس مسئولیت و تعهد قوی متقابل نسبت به یکدیگر
 • درک شهودی از یکدیگر
 • سازگاری عاطفی
 • نیازهای مشابه در یک رابطه
 • مراقبت و احترام متقابل


نتیجه

در بیشتر موارد، آنها بسیار سازگار هستند و یکدیگر را به خوبی درک می کنند.

چند مشکل جزئی در این جفت رابطه وجود دارد، اما این مشکلات به راحتی حل می شوند.

به طور کلی، یک ترکیبی عالی است.

مرد تیر ، زن مرداد : قوی ترین نقاط سازگاری

 • وفاداری و تعهد عمیق
 • لطافت
 • یک ارتباط روانی قوی
 • عشق حقیقی
 • توانایی ها و نیازهای مکمل

نتیجه

آنها حساس، حسی و شهودی هستند. هر دوی آنها به عشق و توجه زیادی نیاز دارند.

به عنوان یک زوج، آنها به خوبی با هم کنار می آیند و زندگی جنسی بسیار فعال و رضایت بخشی خواهند داشت.

مهمترین چیزهایی که آنها باید به خاطر بسپارند این است که رابطه آنها بین آنها و فقط آنهاست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.