SAGITTARIUS طالع بینی متولد آذر

SAGITTARIUS | متولد آذر | ویژگیهایه شخصیتی | زن | مرد | سازگاری | زودیاک | کمان

شخصیت، صفات و خصوصیات زن آذر

زنان آذر مایلند از هر لحظه و هر فرصتی که ارائه می شود نهایت استفاده را ببرند. به ندرت آنها را در حالت نشسته پیدا خواهید کرد زیرا مشغول هستند

آنها می توانند به عنوان افرادی با تجربیات جدید رشد کنند. آنها واقعاً ارزش گسترش خود را با عمیق شدن در یک منطقه نمی بینند. آنها ترجیح می دهند کمی از همه چیز را امتحان کنند .

زنان آذر آنها از تغییر کامل خود لذت می برند. این زنان در انطباق با هر چیزی که برای چالشی که در مقابلشان است خوب هستند. آنها از ایفای نقش بسیار لذت می برند. اما آنها هرگز دروغگو نیستند. آنها می دانند چگونه آنچه را که می خواهند ببینند به مردم نشان دهند، اما هرگز آگاهانه خود را نادرست معرفی نمی کنند. آنها شخصیت های خاضی هستند و هیچ مشکلی برای متفاوت بودن با افراد مختلف ندارند.

ویژگی های شخصیتی :

 • مستقل
 • جستجوگران
 • سازگار
 • چند وجهی

چیزهایی که دوست ندارد

زنان آذر معمولا از هر چیزی که تصور می کنند آنها را به بند می آورد یا آزادی خود را محدود می کند اجتناب می کنند. 

او واقعاً دوست ندارد که از کار بیفتد زیرا آن زمان را تلف شده می داند. در حالی که او منعطف و خودجوش است، نمی‌تواند جلوی توقف‌هایی را که او را در انتظار نگه می‌دارد، مانند پروازهای تاخیری یا صف‌های غیرمنتظره طولانی تحمل کند. در حالی که او معمولاً راحت است، این می تواند زیر پوست او نفوذ کند و خلق و خوی بسیار گرم او را تحریک کند .

چیزهایی که دوست دارد

 • مشغول نگه داشتن
 • فعالیت های جدید
 • مسافرت

دوست ندارد:

 • تعهدات
 • در انتظار ماندن
 • زمان هدر رفته

خانه زندگی و خانواده

زنان آذر معمولاً از اشتراک‌گذاری فضایی با دوستان و خانواده خود خوشحال هستند , آنها تمایل دارند به فضای زیادی نیاز داشته باشند زیرا چیزهای زیادی را از طریق علایق مختلف خود انتخاب می کنند. در حالی که آنها احتکار کننده نیستند، تمایلی به صرف وقت برای مرور چیزها و بیرون انداختن آنها ندارند. به نظر می رسد استفاده غیر ضروری از زمان است.

شغل و پول

دوست دارند با افراد جدید ملاقات کنند، و در نشان دادن آنچه که می‌خواهند ببینند در حالی که هنوز هم واقعی هستند، خوب هستند. بزرگترین چالش در مورد این زنان، آنها همیشه با چشم اندازهای جدید وسوسه می شوند

نگه داشتن پول برای زنان آذر دشوار است  آنها روی تجربیات، روی رشد خود سرمایه گذاری می کنند

زنان آذر در عشق و روابط

آنها دوست دارند تا زمانی که ممکن است زندگی خود را جدا نگه دارند و از اشتراک در خانه یا گرفتن یک حساب بانکی مشترک اجتناب کنند. اما او یک شریک فداکار است و نیمه دیگر او به ندرت در مورد محبت آنها تردید میکند

آنها شریک بسیار خوبی می شود. آنها همچنین بسیار سخاوتمند و بخشنده هستند و از گذراندن اوقات خوش بدون هیچ گونه قطع رابطه لذت می برند .

جذب یک زن آذر

آنها مجذوب هر کسی می شوند که داستان های زیادی در مورد ماجراهای خود دارد. آنها همچنین دوست دارند داستان های خود را تعریف کنند، بنابراین به یک شنونده و همچنین یک سخنگو نیاز دارند. در حالی که آنها دوست دارند از محبت های کسی مطمئن باشند، اما از کسی که خیلی سریع حرکت می کند یا خیلی زود خود را میبازد ، خوششان نمی آید.

شخصیت، صفات و خصوصیات مرد آذر

یکی از نشانه های آتش، مردان آذر شهوت زندگی دارند و میل به حداکثر زندگی دارند. یکی از نشانه های تغییرپذیر، تصور آنها از زندگی داشتن هر چه بیشتر تجربیات مختلف است.

به این ترتیب، شما به ندرت این ماجراجویان را برای مدت طولانی در یک نقطه پیدا خواهید کرد، زیرا همیشه در حال سفر هستند یا چیز جدیدی یاد می گیرند. این به آنها می آموزد که زندگی مربوط به سفر است و از اشتباه کردن نترسند، زیرا فردا همیشه روز جدیدی است.

مردان آذر وقتی پای تعهد به میان می‌آیند می‌توانند پارانوئید باشند و فعالانه از هر چیزی که آنها را به هم می‌زند اجتناب می‌کنند. این شامل روابط، وام مسکن و قراردادهای کاری طولانی مدت است. واقعی یا نه، آنها دوست ندارند طوری به نظر برسند که در حال بسته شدن هستند. برای این مردان، زندگی برای نگه داشتن کینه یا توهین بسیار کوتاه است، بنابراین آنها هم راحت هستند و هم می بخشند.

ویژگی های شخصیتی مرد آذر :

 • مستقل
 • کاوشگران
 • ترس از تعهد
 • اسان گیر

چیزهایی که دوست دارد

مردان آذر دوست دارند چیزهای جدیدی را تجربه کنند. آنها دوست دارند اولین کسانی باشند که هر کاری را انجام می دهند و پیشگامان روند هستند. شما آنها را در حال تحقیق در مورد مقصدهای برتر تعطیلات نخواهید دید

در حالی که مردان آذر به راحتی رفتار می کنند و پوست ضخیمی دارند، وقتی خلق و خوی آنها مشتعل می شود، منفجر می شوند. آنها معمولاً زمانی به راه می افتند که احساس می کنند شخصی در حال خرابکاری آنها یا عمداً سر راه آنها قرار می گیرد. تا زمانی که این افراد فعال هستند، در سفر هستند یا چیز جدیدی یاد می‌گیرند، بیشتر از بقیه از زندگی راضی هستند.

دوست دارد :

 • مسافرت
 • فعال بودن
 • تجربه چیزهای جدید

دوست ندارد :

 • تأخیر یا کنترل شدن
 • در انتظار ماندن
 • به دنبال جمعیت حرکت کردن

شغل و پول

مردان آذر به شدت با همه موقعیت‌ها سازگار هستند و همچنین تمایل دارند تجربیات مختلفی داشته باشند، به این معنی که آنها چیزی منحصر به فرد را برای هر نقشی به ارمغان می‌آورند. تمایل دارند که خواهان کار باشند . آنها هرگز برای مدت طولانی در یک نقش نمی مانند زیرا به سرعت خسته می شوند و می خواهند چالش بعدی خود را انجام دهند .

در نتیجه ، این افراد اغلب برای خودشان بهتر کار می کنند ، یا قراردادهای کوتاه مدت یا کارهای مشاوره ای را بر عهده می گیرند ، زیرا این کار آنها را قادر می سازد سبک زندگی انعطاف پذیر خود را حفظ کنند .

مردان آذر بیهوده نیستند و ترجیح می دهند پول خود را صرف تجربیات کنند تا چیزها. اما مطمئناً آنها بیشتر به اینجا و اکنون علاقه مند هستند تا آینده، و بنابراین تمایل دارند امروز روی خودشان سرمایه گذاری کنند تا اینکه به دنبال وام مسکن و سرمایه گذاری باشند.

این تنها در صورتی تغییر خواهد کرد که سرمایه‌گذاری را به عنوان یک ماجراجویی ببینند، مانند خرید خانه برای انجام و تحویل سریع.

مردان آذرعاشق

انها از روابطی می ترسند که ممکن است آنها را گره بزند و آنها را از کشف تجربیات جدید باز دارد. در نتیجه، وقتی با شخصی که دوست دارند ملاقات می‌کنند، ترجیح می‌دهند همه چیز را معمولی نگه دارند

جذب مرد آذر

مردان آذر کسی را می خواهند که بتواند با آنها همراه باشد و در ماجراجویی آنها را همراهی کند. بنابراین، آنها افراد پرانرژی و نترس را غیر قابل مقاومت می دانند. سریعترین راه برای از بین بردن یک مرد آذر این است که بیش از حد نیازمند باشد. آنها به فضای خود نیاز دارند و از شریکی قدردانی می کنند که به آنها اعتماد دارد و به آنها اجازه می دهد کارهای خودشان را انجام دهند .

SAGITTARIUS | متولد آذر | ویژگیهایه شخصیتی | نقاط ضعف | قوت

آنها دوست ندارند بیکار بمانند یا احساس کنند که در حال درجا زدن هستند . آنها فقط زمانی خوشحال می شوند که در حال انجام و تجربه هستند .

این بدان معنی است که آنها می توانند قبل از اینکه به طور کامل در مورد پیامدهای تصمیم خود فکر کنند ، تمایل به عمل داشته باشند که این میتواند گاهی برای آنها خوشایند نباشد .

نقاط قوت – مستقل ، خودانگیخته ، ذهنیت روشن با پتانسیل رشد
نقاط ضعف – مبارزه برای تعهد ، تکانشی ، گاهی بی حوصله
دوست داشتن – ماجراجویی ، یادگیری ، فلسفه
دوست نداشتن – بی حرکتی ، بی صداقتی

ویژگی ها، نقاط قوت و پسندهای آذر ماه
آنها ماجراجویان زندگی هستند . آنها پرانرژی و کنجکاو هستند و عطش تجربه کردن چیزهایی را دارند که زندگی به آنها ارائه می دهد .

آنها همچنین بیش از همه اهمیت سفر و نه فقط نتیجه را درک می کنند .

به همین دلیل ، تا زمانی که آنها به طور فعال کاری را انجام می دهند ، همیشه از زندگی راضی هستند ، حتی زمانی که همه چیز طبق خواسته آنها پیش نمی رود . همه اینها بخشی از تجربه است .

این علامت قطعاً در دسته ذهنیت رشد قرار می گیرد . آنها می دانند که در حال پیشرفت هستند و توانایی یادگیری دارند و میتوانند امروز بهتر از دیروز باشند  .

به همین دلیل، آنها همیشه مایلند چیز جدیدی را امتحان کنند ، حتی اگر شامل شکست خوردن باشد زیرا میدانند که نیاز به تجربه دارند .

آن‌ها افرادی نیستند که هرگز بگویند «من همین‌ طور به دنیا آمده‌ام» و از چیزهایی که قبلاً در آن مهارت ندارند اجتناب کنند . به همین دلیل، آنها از آن دسته افرادی هستند که همیشه به نظر می رسد در حال دستیابی به چیز جدیدی هستند .

آذر اسفند دوست ندارد برای مدت طولانی در جای خود بماند و به آزادی هایه شخصی خود بسیار وابسته است . 

چالش ها و نقاط ضعف آذر اسفند
 خلق و خوی آتشین آنها می تواند باعث شود دیگران به دنبال آنها باشند 

در حالی که آنها هرگز از شکست شکایت نخواهند کرد ، اما نمی توانند افرادی را که به نظرشان تنبل هستند ، یا فکر می کنند سعی در کنترل آنها دارند یا مانع انجام کاری که می خواهند انجام دهند را تحمل کنند .

آنها می توانند به شیوه های کاملاً کودکانه علیه آنها خشمگین شوند که این عمیقا در آنها نیاز به بهبود دارد زیرا میتواند مشکلات خسارت باری بجا بگذارد .

می توانند زمانی که احساس می کنند دیگران با آنها ناصادقانه رفتار می کنند ، واکنش بدی نشان دهند . البته او سریع می بخشد و کینه ای به خود نمی گیرد ولی ممکن است در لحظه عصبانی شود .

گاهی اوقات آنها می توانند صداقت خود را بیش از حد پیش ببرند و تا حدی تند و رک باشند .

آنها خودشان پوست کلفتی دارند , آنها از دیگران انتظار دارند که همین کار را انجام دهند ، فراموش می کنند که همه افراد متفاوت هستند .

داشتن یک شریک به این معنی است که قبل از تصمیم گیری برای شروع ماجراجویی بعدی با کسی مشورت کنید .

احساسات و اولویت های طرف مقابل را بخشی از فرآیند تصمیم گیری خود در نظر می گیرند .

یک آذر اسفند باهوش است . 

او هیچ مشکلی در جذب تحسین کننده ندارد

زبان بی تدبیر و خشن آنها نیز می تواند برخی افراد را به روشی اشتباه ناراحت کنند 

مرد آذر اسفند

وقتی آنها در یک شراکت شاد هستند، واقعاً به رفتن یا جستجوی جای دیگری فکر نمی کنند، اما دوست دارند بدانند که می توانند هر زمان که بخواهند تصمیم جدید خود را بگیرد . او مرد حرفش است .

مردان آذر دوست دارند مستقل باشند و دوست دارند بتوانند کار خود را انجام دهند .

آنها نباید هر شب قبل از خواب پیامی بفرستند و قطعاً باید بتوانند در تعطیلات پسرانه بروند .

او همین آزادی را به شریک زندگی خود نیز تعمیم می دهد 

آنها به سرعت متوجه می شوند که اگر به کسی خیلی بچسبند ، ناامید می شوند .

زن آذر اسفند

آنها شریک زندگی خود را دوست دارند، اما زندگی خود را دارند. او همین آزادی را به شریک زندگی خود نیز تعمیم خواهد داد.

او از آن دسته ای نیست که اگر شریک زندگی اش نتواند موقعیت خاصی را ایجاد کند ناراحت شود.

بزرگترین چالش برای زنان آذری در یک رابطه این است که نمی توانند در برابر یک مبارزه خوب مقاومت کنند .

آنها ممکن است با شریک خود یک مسابقه فریاد زدن تمام عیار داشته باشند و حتی به خاطر نداشته باشند که از چه چیزی ناراحت بودند که در چنین مواقعی با دانستن این موضوع میتوانند در هنگام عصبانیت آتش خود را کمی خاموش کنند 

او در مورد کسی کینه ای نخواهد داشت ، اما شریک آنها ممکن است .

از نقاط منفی آنها گاهی با فشار دادن دکمه های داغ کردن شریک خود  , خود را تخلیه میکنند و برای پاسخی که دریافت میکنند هم زیاد ، مشکلی ندارند .
آذری ها دانش آموزانی باهوش ، سازگار و با یادگیری سریع هستند 

در یادگیری چیزهای جدید خوب است و همیشه در نیت خود صادق است . به همین دلیل، آنها هرگز پل ها را نمی سوزانند و همیشه توصیه های درخشان دریافت می کنند .

آذری ها می تواند به تنهایی بهتر از کار تیمی کار کند .

اولاً، آنها دوست دارند در ساعات کاری خود انعطاف پذیر باشند و اگر بدانند به زمان بیشتری نیاز دارند، کارهای سخت را زودتر از موعد انجام دهند.

در مشاغلی مانند مشاوره پیشرفت می کنند . آنها چتر نجات هستند 

آنها مربیان زندگی عالی می شوند زیرا می توانند به سرعت از پس مشکلات برآیند ، و انگیزه آنها برای متوقف کردن تعلل و شروع کار مسری است .

به همین دلیل، این علامت تمایل به پس‌انداز و سرمایه‌گذار خوبی دارد. آنها پول را برای چیزهای بیهوده هدر نمی دهند، فقط چیزهایی را که واقعا برای آنها مهم است.

آذر اسفند ها همیشه چشمش به افق و هدف بزرگی است . این برای انگیزه آنها عالی است .

اما اگر فکر می‌کنند که مسیر فعلی‌شان آن‌ها را به سرعت به جلو نمی‌برد ، می‌توانند همه چیز را کنار بگذارند و از نو شروع کنند .

به همین دلیل، آنها گاهی اوقات تجربیاتی را که می شد با کمی صبر بیشتر به دست آورد ، از دست می دهند .

آنها از این که یاد بگیرند که چیز هایه جدید تنها راه رشد نیست ، سود خواهند برد و با عمیق‌تر رفتن و خودشناسی می‌تواند بیش از آن چیزی که تصور می‌کنند برای آنهپاداش‌ بخش باشد.

مرد اسفند ، زن آذر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • حس مشترک آزاد بودن
 • لذت بردن از همراهی یکدیگر
 • طبیعت راحت آنها
 • ماجراهای مشترک
 • یک حس شوخ طبعی مشابه
 • تمایل به امتحان چیزهای جدید

نتیجه

ممکن است عاشقانه هیجان انگیزی داشته باشند 

سازگاری مرد بهمن و زن آذر

 • تعادل
 • ثبات 
 • انعطاف پذیری 
 • پذیرش متقابل
 • ارتباط خوب
 • نیازهای مکمل

نتیجه

به خوبی با یکدیگر سازگار هستند. هر دوی آنها از همنشینی لذت می برند اما به فاصله مشخصی نیاز دارند. این بدان معنی است که آنها می توانند راهی برای با هم بودن پیدا کنند که هر دو را خوشحال کند.

آنها قادر خواهند بود رابطه ای پایدار و رضایت بخش با یکدیگر داشته باشند.

مرد دی ، زن آذر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • احترام متقابل
 • نیاز مکمل به فضا
 • فقدان درام
 • مذاکره صادقانه
 • طبیعت راحت 
 • عملی بودن 

نتیجه

درست است که آنها بسیار متفاوت از یکدیگر هستند. با این حال، آنها می توانند یک رابطه شاد و موفق داشته باشند. هر دوی آنها در یک رابطه تقریباً به فاصله یکسانی نیاز دارند. این بدان معنی است که او می تواند جاه طلبی های خود را دنبال کند و دیگری می تواند ماجراجویی های خود را داشته باشد و هیچ یک از آنها دیگری را به خاطر دوری بیش از حد از خانه سرزنش نمی کند. آنها همچنین به خوبی یکدیگر را متعادل خواهند کرد. به هم کمک میکنند تا بیشتر سرگرم شود.

مرد آذر ، زن اسفند : قوی ترین نقاط سازگاری

 • تمایل به امتحان چیزهای جدید
 • طبیعت راحت 
 • یک حس شوخ طبعی مشابه
 • سرگرم کننده
 • ماجراجویی
 • لذت بردن از همراهی یکدیگر

نتیجه

 از همراهی یکدیگر لذت زیادی خواهند برد. برای آنها بهتر است که بتوانند موارد عملی را که باید با آنها سر و کار داشته باشند به حداقل برسانند. اگر آنها این کار را انجام دهند، رابطه آنها یک ماجراجویی سرگرم کننده و بی پایان خواهد بود .

مرد آذر زن بهمن : قوی ترین نقاط سازگاری

 • نیازهای مکمل
 • تعادل
 • طبیعت راحت 
 • ثبات 
 • منافع مشترک
 • ارتباط خوب

نتیجه

به خوبی یکدیگر را تکمیل می کنند. آنها از همراهی یکدیگر لذت خواهند برد و می توانند انگیزه های فکری برای یکدیگر فراهم کنند. می توانند رابطه ای پایدار داشته باشند، به هر شکلی که باشد. برای اینکه این رابطه دوام بیاورد، او باید تصمیم بگیرد که حتی اگر مشکلاتی وجود داشته باشد بماند، و باید هر از گاهی حاضر به سازش باشد. با این حال، اگر آنها قادر به انجام این کارها باشند، در یکدیگر شریکی خواهند یافت که می تواند آنها را درک کند و آنها را همانطور که هستند بپذیرد.

مرد آذر ، زن برج دی : قوی ترین نقاط سازگاری

 • مذاکره صادقانه
 • درک متقابل
 • طبیعت راحت
 • عزم 
 • ارتباط
 • توانایی سرگرم کردن یکدیگر

نتیجه

حتی اگر با یکدیگر تفاوت زیادی داشته باشند ، می توانند همتای خوبی با یکدیگر باشند . آنها در ابتدا باید مسائل زیادی را حل کنند ، اما اگر این دو تصمیم بگیرند که می خواهند با هم باشند ، می توانند منطقی مذاکره کنند. به ویژه برای آنها مهم است که زودتر بر سر تقسیم کار بین خود مذاکره کنند. اگر آنها این کار را انجام دهند، می توانند تعادل مناسبی از صمیمیت و فضا را برای شاد بودن هر دو ایجاد کنند.

مرد آذر ، زن آذر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • درک متقابل
 • دوستی
 • عشق مشترک به ماجراجویی
 • ارتباط قوی
 • بازیگوشی
 • لذت بردن از همراهی یکدیگر

نتیجه

باید راهی برای با هم بودن بیابند و در عین حال به یکدیگر فضای کافی و آزادی بدهند. اگر چنین کنند، می توانند یک رابطه طولانی مدت شاد و سالم داشته باشند

مرد آذر ، زن آبان : قوی ترین نقاط سازگاری

 • طبیعت خوش قلب 
 • وفاداری 
 • حس شوخ طبعی 
 • استواری 
 • صداقت
 • تصمیمی برای با هم بودن با وجود اختلافاتشان

نتیجه

باید سخت کار کنند و خلاق باشند.

از سوی دیگر، همه روابط مستلزم کار سخت و خلاقیت هستند.

اگر آنها تصمیم بگیرند که علیرغم اختلافاتشان می خواهند با هم باشند، تمایل آنها به انجام این کار بر ناسازگاری های طبیعی آنها غلبه می کند و می توانند یک رابطه موفق را حفظ کنند.

مرد آبان ، زن آذر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • میل شدید به با هم بودن
 • عزم 
 • حس شوخ طبعی 
 • وفاداری 
 • طبیعت راحت 
 • ارتباط صادقانه

نتیجه

اگر قرار است وارد یک رابطه شوند، باید راه‌هایی برای رفع هر یک از نیازهای بسیار متفاوت خود بیابند.

به ویژه، آنها باید راهی بیابند تا بدون محدود کردن آزادی او، نزدیکی او را به او بدهند.

از سوی دیگر، هر دوی این نشانه ها تمایل به صداقت دارند. این به آنها توانایی مصالحه و مذاکره برای هر دوی آنها را می دهد تا در کنار هم شاد باشند.

مرد آذر، زن مهر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • سرگرم کننده هستند
 • تحریک فکری
 • گفتگوهای جالب
 • بازیگوشی
 • تعادل
 • هیجان

نتیجه

از همراهی یکدیگر لذت خواهند برد و خیلی خوب با هم کنار می آیند.  بسیار سرگرم کننده برای هم خواهند شد.

مرد مهر ، زن آذر  : قوی ترین نقاط سازگاری

 • تحریک فکری
 • لذت بردن از همراهی یکدیگر
 • هیجان
 • گفتگوهای جالب
 • رفاقت
 • بازیگوشی

نتیجه

رابطه بسیار خوبی با یکدیگر خواهند داشت.

آنها تقریباً به طور قطع دوست خواهند شد و دوستی آنها ممکن است به چیزی بیشتر تبدیل شود.

آنها از قرارهای خود با یکدیگر لذت خواهند برد.

اگر یک مرد مهر بتواند او را متقاعد کند که با او زندگی هیجان انگیزی خواهد داشت، با این حال، آنها می توانند زندگی طولانی و شادی را در کنار هم داشته باشند.

مرد قوس، زن باکره: قوی ترین نقاط سازگاری

 • تحریک فکری
 • شیمی عالی
 • شور
 • تعادل
 • مهارت های عملی او
 • حس شوخ طبعی او

مرد شهریور ، زن آذر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • ارتباط خوب
 • تحریک فکری
 • هیجان
 • تعادل
 • پتانسیل برای به نمایش گذاشتن بهترین ها در یکدیگر
 • شور و شوق در زندگی

نتیجه

می تواند چالش برانگیز باشد.

آنها عمیقاً مجذوب یکدیگر خواهند شد

با این حال، هر کدام چیز ارزشمندی برای دادن به دیگری دارند.

اگر آنها بتوانند زندگی مسالمت آمیز با هم را بیاموزند و اختلافات را برای هم ببخشند ، در یکدیگر همراهی خواهند یافت که به آنها تعادل می بخشد و بهترین ویژگی های آنها را نشان می دهد.

مرد آذر ، زن مرداد : قوی ترین نقاط سازگاری

 • انرژی بالا
 • شور
 • لذت بردن از همراهی یکدیگر
 • تعادل
 • علایق مشترک
 • درک متقابل

نتیجه

یک جفت عالی می سازند. آنها یکدیگر را درک می کنند و می توانند نقاط ضعف یکدیگر را متعادل کنند.

او قادر خواهد بود بدون ترس از کسالت یا حبس شدن، تعهد بدهد.

او ثبات کافی را برای دیگری فراهم می کند تا بتوانند یک رابطه طولانی مدت را حفظ کنند، که پتانسیل آن را دارد که یک ماجراجویی مادام العمر باشد.

مرد مرداد ، زن آذر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • اشتیاق قوی
 • درک متقابل
 • تعادل
 • ثبات 
 • حس سرگرمی 
 • انرژی بالا

نتیجه

آنها هم مشتاق و هم پرانرژی هستند.

آنها قادر خواهند بود علاقه یکدیگر را حفظ کنند و تعادل را برای یکدیگر فراهم کنند.

رابطه بین این زوج شانس بسیار خوبی برای موفقیت و ماندگاری طولانی مدت دارد.

مرد آذر ، زن تیر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • حس شوخ طبعی 
 • فداکاری 
 • طبیعت سبک 
 • درک 
 • میل به با هم بودن
 • تعادل

نتیجه

اگر این اتفاق بیفتد، آنها می توانند یک رابطه هماهنگ طولانی مدت داشته باشند.

مرد تیر ، زن آذر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • توانایی های مکمل
 • حس شوخ طبعی 
 • ارادت 
 • رفتار راحت 
 • حس جهت گیری 
 • میل به با هم بودن

مرد آذر ، زن خرداد : قوی ترین نقاط سازگاری

 • احترام به آزادی یکدیگر
 • درک متقابل
 • لذت بردن از همراهی یکدیگر
 • نیازهای مکمل
 • هیجان
 • ارتباط خوب

نتیجه

آنها نیازهای یکدیگر را برای آزادی و تنوع درک می کنند.

همچنین عشق مشترکی به سرگرمی و ماجراجویی دارند و کارهای زیادی را خواهند یافت که از انجام آنها با هم لذت می برند.

یکی از مشکلات اصلی که آنها خواهند داشت این است که هر یک از انگیزه های درونی آنها برای ادامه دادن به جای چسبیدن به چیزها حتی اگر سخت شوند، خواهد بود.

اگر آنها بر این انگیزه ها غلبه کنند، می توانند یک رابطه طولانی مدت شاد و موفق داشته باشند.

مرد خرداد ، زن آذر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • درک متقابل
 • ارتباط خوب
 • توانایی حفظ علاقه یکدیگر
 • نیازهای مکمل
 • لذت بردن از همراهی یکدیگر
 • هیجان

نتیجه

از همراهی یکدیگر لذت زیادی خواهند برد.

باید بر غریزه خود غلبه کنند تا با کمترین نشانه ای از مشکل فرار نکنند ، اما احتمالاً رابطه بسیار شاد و رضایت بخشی خواهند داشت.

مرد آذر ، زن اردیبهشت : قوی ترین نقاط سازگاری

 • تصمیمی برای حل اختلافاتشان
 • صداقت
 • توانایی مذاکره
 • تمایل او به دیگری اجازه می دهد تا کارها را به روش خودش انجام دهد
 • توانایی مدیریت زندگی
 • ارتباط قوی

نتیجه

رابطه بین یک مرد قوس و یک زن برج ثور بعید است شروع شود و اگر شروع شود بعید است که به چیز جدی تبدیل شود.

اگر آنقدر همدیگر را دوست داشته باشند که از پس مشکلاتشان برآیند، این شانس را دارند که ازدواج بین خود را به نتیجه برسانند.

این واقعیت که آنها بر ناسازگاری های خود غلبه کرده اند به آنها مزیتی برای زنده ماندن به عنوان یک زوج در دراز مدت می دهد.

مرد آذر ، زن فروردین : قوی ترین نقاط سازگاری

 • عشق مشترک آزادی و ماجراجویی
 • لذت بردن از همراهی یکدیگر بدون اینکه خواسته ای داشته باشید
 • ارتباط
 • درک متقابل
 • سطح انرژی بالا مشابه
 • سهولت با هم بودن

نتیجه

بسیار خوب هستند. آنها به خوبی یکدیگر را درک می کنند.

او آزادی او دیگری تهدید نمی کند و سعی نمی کند به او بگوید که چه کاری انجام دهد و شنونده خوبی خواهند بود 

مرد فروردین ، زن آذر : قوی ترین نقاط سازگاری

 • درک متقابل
 • حس مشترک ماجراجویی
 • سطح انرژی مشابه
 • ارزش های مشترک
 • مزاج های مکمل

نتیجه

پر انرژی و پرشور هستند.

اگرچه برخی از مشکلات جزئی وجود دارد که باید بر آنها غلبه کرد، اما چیر مشترک زیادی دارند. آنها می توانند زندگی شاد و هیجان انگیزی را در کنار هم داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.