نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

SAGITTARIUS طالع بینی متولدین آذر

SAGITTARIUS طالع بینی متولد آذر

SAGITTARIUS

طالع بینی متولدین آذر

سنگ های ماه تولد : فیروزه – گارنت – آمیتیست – مالاکیت – جید – عقیق  – سنگ خون – چاروییت – اونتورین – رودراکشا – سنگ ماه

عنصر: آتش

رنگ آبی

روز: پنجشنبه

حاکم: مشتری

اعداد خوش شانس: ۳ ، ۷ ، ۹ ، ۱۲ ، ۲۱

دامنه تاریخ: ۲۲ نوامبر – ۲۱ دسامبر

صفات متولد آذر

نقاط قوت:

شوخ طبعی سخاوتمندانه عمل کردن ، ایده آلیست ، عالی نگر

 

نقاط ضعف

وعده هایی بیش از توان تحقق ، بسیار بی صبر ، هر چیزی را بیان می کند

 

متولد آذر دوست دارد

آزادی ، مسافرت ، فلسفه ، بیرون بودن

 

متولد آذر دوست ندارد:

مقصر بودن ، نظریه های نادرست ، جزئیات

کنجکا و پرانرژی ، قوس  یکی از بزرگترین مسافران در میان علائم زودیاک است. ذهن باز و دیدگاه فلسفی آنها را وادار می کند تا در جستجوی معنای زندگی در سراسر جهان سرگردان شوند.

متولد آذر برون گرا ، خوش بین و مشتاق است و تغییرات را دوست دارد. متولدین آذر قادرند افکار خود را به اقدامات مشخص تبدیل کنند و برای رسیدن به اهداف خود دست به هر کاری می زنند.

مانند سایر علائم آتش ، آذر نیز باید به طور مداوم با جهان در تماس باشد تا آنجا که ممکن است تجربه کند. سیاره حاکم قوس مشتری ، بزرگترین سیاره زودیاک است. اشتیاق آنها حد و مرزی ندارد و بنابراین افرادی که آذر متولد می شوند دارای شوخ طبعی و کنجکاوی شدیدی هستند.

آزادی بزرگترین گنجینه آنهاست ، زیرا فقط در این صورت است که آنها می توانند آزادانه سفر کنند و فرهنگ ها و فلسفه های مختلف را کشف کنند. متولدین آذر ، به دلیل صداقتشان ، در هنگام نیاز به گفتن یا انجام کاری ، غالباً بی تاب و بی تدبیر هستند ، بنابراین یادگیری بیان خود به روشی تحمل پذیر و از نظر اجتماعی مهم است.

عشق و متولد آذر SAGITTARIUS
متولدین علامت قوس بسیار بازیگوش و شوخ طبع هستند ، به این معنی که از تفریح ​​در کنار شریک زندگی خود لذت خواهند برد. شرکایی که به همان اندازه باز هستند ، مطمئناً با یک قوس دلباخته و پرشور که تقریباً هر چیزی را امتحان می کند ، مطابقت دارند.

FRIENDS و دوستان SAGITTARIUS
متولد آذر بسیار سرگرم کننده است و همیشه توسط دوستان احاطه شده است. متولدین آذر عاشق خندیدن و لذت بردن از تنوع زندگی و فرهنگ ها  هستند

بنابراین به راحتی دوستان زیادی را در سراسر جهان به دست می آورند. آنها سخاوتمند هستند و از کسانی نیستند که سخنرانی می کنند

وقتی صحبت از خانواده می شود ، قوس متعهد است و تقریباً برای انجام هر کاری مایل است.

شغل و پول قوس
وقتی متولدین قوس چیزی را در ذهن خود تجسم می کنند ، اراده برای رسیدن به این هدف تمام تلاش خود را می کنند. آنها همیشه می دانند

در یک شرایط خاص چه بگویند و فروشندگان خوبی هستند. قوس وظایف مختلف و جو پویا را ترجیح می دهد

مشاغلی مانند آژانس مسافرتی ، عکاس ، پژوهشگر ، هنرمند ، سفیر ، وارد کننده و صادر کننده برای این فرد با حرکت خاصیه آزاد مناسب هستند.

قوس دلباخته سرگرم کننده از ساختن و خرج کردن لذت می برد. در نظر گرفته می شود خوشبختانه ترین نشانه از زودیاک

قوس بسیار مهم نیست که در آن پول زیر را بدست آورد. آنها ریسک می کنند و بسیار خوش بین هستند. آنها معتقدند که جهان هر آنچه را که لازم داشته باشند فراهم خواهد کرد.

چگونه می توان مرد آذر را جذب کرد
مردان قوس افراد سرگرم کننده و مسافران ابدی هستند ، که به دین ، ​​فلسفه و معنای همه چیز علاقه مند هستند. مردی که در علامت طالع بینی قوس متولد می شود عاشق ماجراجویی است و تمام احتمالات زندگی را می بیند. او می خواهد تک تک آنها را کاوش کند تا مشخص کند حقیقت کجاست.

برخی از بهترین صفات قوس صریح ، شجاعت و خوش بینی او است. او یک سرگردان بی قرار است ، بنابراین بهترین کاری که می توانید برای جلب توجه او انجام دهید این است که در تلاش او شرکت کنید ، از خرد او قدردانی کنید و به عقایدش احترام بگذارید. برخی از خصوصیات منفی قوس شامل بی احتیاطی و بی حوصلگی وی است. مرد قوس همچنین می تواند در بعضی مواقع بی تدبیری ، سطحی نگری و اعتماد به نفس بیش از حد داشته باشد.

او به آزادی احتیاج دارد و زنانی که دست او را  میبندند دوست ندارد. اگر می خواهید او را اغوا کنید ، باید یاد بگیرید که چه موقع دست نگه دارید و چه موقع باید آن را رها کنید. مرد قوس یک متفکر منطقی و یک شنونده مشتاق است ، که قبل از پردازش اطلاعات و نتیجه گیری خود ، با دقت به همه چیزهایی که می خواهید گوش دهید.

چگونه می توان زن قوس را جذب کرد
زنان آذر شیتون ، مستقل ، سرگرم کننده ، دوستانه و برون ریز هستند. آنها از بیان خود به شیوه های خود لذت می برند و مصمم هستند که زندگی کنند .

طور کامل شخصیت قوس SAGITTARIUS پر جنب و جوش ، کنجکاو و هیجان انگیز است.

زنی که با علامت زودیاک قوس  SAGITTARIUS متولد  آذر می شود زنی صادق است ، که همیشه حرف هایش را می زند و برای آزادی و استقلال ارزش قائل است. اگر می خواهید زن آذر را اغوا کنید ، باید از او در یک قرار خارج از خانه بخواهید. او عاشق ماجراها و گفتگوهای طولانی است. قرار ملاقات با زنی که تحت علامت ستاره قوس متولد می شود ، حرکت خاصیه ماجراجویانه ای می خواهد ، زیرا او همه چیز را یک چالش می داند و تحمل بی حوصلگی را ندارد.

با این حال ، اگرچه او کنجکاو است ، اما انتظار نداشته باشید که بلافاصله عاشق شما شود. هنگامی که زن قوس عاشق شود ، او یک شریک وفادار و مراقب خواهد بود. اگر به او دلیل بیاورید که فکر کند رابطه با شما دشوار است ، او به راحتی از در بیرون می رود. زن قوس معمولاً در طول زندگی خود عاشقانه های متعددی دارد ، به این دلیل که به رابطه ای که باعث ناراحتی او شود راضی نخواهد شد.

برای قرار ملاقات با زن قوس ، باید حرکت خاصیه آزاد و عشق به سفر را داشته باشید. او زندگی را یک ماجراجویی بزرگ می داند و انتظار دارد شریک زندگی اش یک ماجراجو  خودجوش و عاشق باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *