Rules قوانین سایت

هیلند، یک وب سایت مستقل است و کلیه کالاهای عرضه شده در این سایت متعلق به هیلند می باشد. در این سایت هیچ گونه کالایی به صورت امانی یا واسطه عرضه نمی گردد.

خدماتی مانند فال و مطالب آموزشی و سرگرمی در هیلند اراعه میشود که بیشتر آنها بصورت ترجمه شده و یا اطلاعات جمع آوردی شده میباشد هیلند فقط در زمینه فروش سنگ پشتیبانی دارد و گاه دیده شده است کاربران گرامی سوالاتی در این زمینه ها دارند لذا هیلند وظیفه ای در قبال پاسخ گویی به این گونه سوالات ندارد  .

هیلند یک فروشگاه اینترنتی با محوریت فروش نگین، سنگ راف، سنگ های زینتی و زیورآلات سنگی می باشد. در هیلند هیچ گونه خدماتی از قبیل تراش، برش، حکاکی، ساخت رکاب انجام نمی گیرد.

 

کلیه خرید های کاربران فقط  از طریق پست جمهوری اسلامی ایران با انتخاب کاربر ( پست سفارشی – پست پیشتاز ) به سراسر ایران ارسال خواهند شد.

 

روز های پنج شنبه و جمعه ، تعطیلات رسمی و ۵ روز پایانی سال بسته بندی و ارسال انجام نخواهد شد.

 

خرید ها، با توجه به اولویت درخواست های کاربران به نوبت در فرایند بسته بندی قرار خواهند گرفت و مرسوله ها تحویل پست می گردند. در محاسبات زمان ارسال کالا یک روز جهت بسته بندی کالاها در نظر گرفته خواهد شد.

 

تصاویر تهیه شده ازهر کالا منحصر به همان کالا می باشد. با توجه به تفاوت های ظاهری، از تمام کالاها به صورت مجزا تصویر تهیه و در سایت قرار گرفته است.

 

کلیه کالاهای ارائه شده در سایت مطابق با تصاویر، ابعاد و وزن درج شده برای خریداران ارسال می گردند. دقت در تصاویر، ابعاد، وزن کالا بر عهده کاربران می باشد.

 

در صورت مغایرت بین کالای ارسالی و خرید کاربر، با درخواست کاربر کالا مرجوع می گردد. برای انتقال وجه به حساب کاربر نیاز به اعلام شماره شبا مطابق با نام کاربر می باشد.

 

کلیه کالاهای سایت شامل ۷ روز گارانتی مرجوع بدون قید و شرط می باشند. در صورت درخواست کاربر برای مرجوع کردن کالا، هزینه ارسال و مرجوع کالا، فراهم نمودن شرایط بسته بندی مناسب جهت جلوگیری از صدمه دیدن کالا  بر عهده کاربر خواهد بود.

 

مسئولیت بسته بندی صحیح و تحویل سالم کالا بر عهده کاربر می باشد و در صورت صدمه دیدن کالا در پست، کاربر موظف است سریعا موارد را اعلام نمایید تا پیگیری های لازم انجام شود.

 

توضیحات و اطلاعات درج شده در مورد خواص سنگ ها، کاربرد ها و … از منابع اینترنتی، کتابهای سنگ شناسی و سنگ درمانی،وب سایت های  خارجی استخراج گردیده اند و هیچ مسئولیتی در مورد صحت یا عدم صحت این موارد متوجه هیلند نخواهد بود.