نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Rudraksha فواید و خواص دانه رودراکشا

Rudraksha فواید و خواص دانه رودراکشا

Rudraksha فواید و خواص دانه رودراکشا

Rudra (نام دیگر لرد شیوا) و akṣha (“چشم”) تشکیل شده است. همچنین به عنوان “چشم لرد شیوا” شناخته شود.

فواید رودراکشا

از نظر روحانی قرن هاست که برای مراقبه استفاده می شود . یوگیس و مونک های آسیایی دریافتند که صرف استفاد ه از مهره های رودراکشا به طور حیرت انگیزی آرامش فوق العاده ای را به آنها می دهد ، تمرکزی که به آنها کمک می کند برای مدتی طولانی با کنترل چشمگیر بر ذهن خود مراقبه کنند. بودا مهره های رودراکشا را به همراه دالایی لاما ، گاندی و بسیاری از یوگی های روشنفکر هندی استفاده میکردند .

Code 0081 دستبند ۱۸ دانه مقدس رودراکشا طبیعی از هند Rudraksha

از زمان های بسیار قدیم ، قدرت مهره های رودراکشا Rudraksha در متن های مختلف مذهبی هندو موجود در وداها . پوراناس و اوپانیشاد نوشته شده است. خصوصیات این مهره اولین بار در کتاب  هندو باستان مشاهده شد و در طول اعصار اعلام می شد: آنها با آرامش برکت می بخشند. محافظت در برابر نیروهای شرور از فرد استفاده کننده در برابر مرگ تصادفی زودرس یا نابهنگام محافظت می کند.  صلح و سعادت را برکت می دهد. هر رودراکشا مانند یک مولد انرژی زیستی عمل می کند ، میدان انرژی ، چاکراها ، انرژی کندالینی و ۱۰۸ مرکز عصبی حساس در مغز انسان را شارژ می کند.

Photo by Healland on January 23, 2021.

Rudraksha فواید و خواص دانه رودراکشا

این دانه از دل طبیعت از درخت رودراکشا تشکیل می شوند ، در طبیعت و همچنین در مزارع پایدار رشد می کنند.

فواید رودراکشا

بسیاری از بیماریهای ذهنی و بدن را التیام می بخشند . هنگام برخورد روی پوست خنک می شوند . بیماری قلبی را کاهش می دهند و فشار خون را کاهش می دهند ، وضوح ذهنی ، حافظه و آگاهی عمومی را تقویت می کند ، سیستم اعصاب مرکزی را آرام می کنند ، ذهن را آرام می کنند ، ایمنی . انرژی و استقامت را افزایش دهید . و تمام ذهن و بدن را جوان کنید.

در طول سالها تحقیقات علمی گسترده ای توسط دانشمندان برجسته در دانشگاههای هند و اکنون نیز در غرب انجام شده است. یافته های آنها ثابت کرده است که مهره های رودراکش از خاصیت الکتریکی و مغناطیسی خاصی برخوردار هستند .

هنگامی که بر روی پوست و به ویژه در قلب قرار می گیرند . از طریق روش های مفید بر روی شبکه عصبی انسان ما عمل می کنند. این می تواند میدان مغناطیسی قلب را متعادل کند . میزان نبض را کنترل کند . گردش خون را بهبود بخشد و خون را تصفیه کند.

هنگامی که از رودراکش استفاده می کنیم . در حالی که ارتعاشات این موجودات زنده خالص را حس می کنیم . کیسه های اکسیژن ، کربن و هیدروژن را علیه بدن خود حمل می کنیم. رودراکشها همچنین با انتشار برخی مواد شیمیایی در بدن که مسئول احساسات مثبت و ذهن آرام هستند . میتواند مفید باشد .

سطح یون منفی را افزایش داده و مستقیماً بر روی سیستم عصبی مرکزی ما عمل می کنند. فقط به همین دلیل بسیاری از افراد در هنگام استفاده از رودراکشا از استرس . افسردگی رهایی یافته اند. همچنین  رودراکشا انرژی خود را از خورشیدی را جذب می کند .

خواص رودراکشا

Code 002106 خرید دستبند رودراکشا چشم ببر 

 

بر بدن خود برای محافظت ، نعمت ، خوش شانسی ، سلامتی و رفاه و تکامل معنوی استفاده باید کرد .

برای بهبود کبد ، کلیه ها ، ریه ها ، قلب ، سینه ها ، اختلالات جنسی . حافظه . استخوان ، آرتروز ، گوش ها .

ران ها و تنظیم فشار خون ، دیابت ، چربی و تصفیه خون مفید است. به طور کلی ، برای سلامتی فرد عالی است. همچنین گفته می شود که باعث تقویت شهرت . صلح و رفاه و حل کردن کارما و ترس می شود. این برای تکامل معنوی استفاده می شود. استفاده از رودراکش منجر به از بین رفتن کارمای منفی حاصل از تولد های قبلی می شود که باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی فعلی می شود.

Code 00605 دستبند 9 دانه رودراکشا , سنگ انیکس یخی - Rudraksha

خرید دستبند رودراکشا از اینستاگرام

فواید سنگ گارنت

لینک های مرتبط با رودراکشا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *