نوشته شده در

فواید رودراکشا – خواص درمانی – دانه مقدس Rudraksha چیست

فواید رودراکشا – خواص درمانی – دانه مقدس Rudraksha چیست

فواید رودراکشا خواص درمانی دانه مقدس Rudraksha چیست

Rudra (نام دیگر لرد شیوا) و akṣha (“چشم”) تشکیل شده است. همچنین به عنوان “چشم لرد شیوا” شناخته شود.

از نظر روحانی قرن هاست که برای مراقبه و آرامش در فرهنگ هندو استفاده می شود . یوگیس و مونک های آسیایی دریافتند که استفاده از مهره های رودراکشا به طور حیرت انگیزی آرامش فوق العاده ای را به آنها می دهد .

از زمان های بسیار قدیم ، قدرت مهره های رودراکشا Rudraksha در متن های مختلف مذهبی هندو موجود است. خصوصیات این مهره اولین بار در کتاب  هندو باستان مشاهده شد و در طول اعصار اعلام می شد: آنها با آرامش برکت می بخشند. محافظت در برابر نیروهای شرور از فرد استفاده کننده در برابر مرگ تصادفی زودرس یا نابهنگام محافظت می کند.  صلح و سعادت را برکت می دهد. هر رودراکشا مانند یک مولد انرژی زیستی عمل می کند ، میدان انرژی ، چاکراها ، انرژی کندالینی و 108 مرکز عصبی حساس در مغز انسان را شارژ می کند.

این دانه از دل طبیعت از درخت رودراکشا تشکیل می شوند ، در طبیعت و همچنین در مزارع پایدار رشد می کنند.

فواید-و-خواص-رودراکشا

خواص رودراکشا | Rudraksha | فواید تسبیح | دانه مقدس

خواص رودراکشا | Rudraksha | فواید تسبیح | دانه مقدس

بسیاری از بیماریهای ذهنی و بدن را التیام می بخشند . هنگام برخورد روی پوست خنک می شوند . بیماری قلبی را کاهش می دهند و فشار خون را کاهش می دهند ، وضوح ذهنی ، حافظه و عمومی را تقویت می کند ، سیستم اعصاب مرکزی را آرام می کنند ، ذهن را آرام می کنند ، ایمنی . انرژی و استقامت را افزایش دهید . و تمام ذهن و بدن را جوان کنید.

در طول سالها علمی گسترده ای توسط دانشمندان برجسته در دانشگاههای هند و اکنون نیز در غرب انجام شده است. یافته های آنها ثابت کرده است که مهره های رودراکش از خاصیت الکتریکی و مغناطیسی خاصی برخوردار هستند .

هنگامی که بر روی پوست و به ویژه در قلب قرار می گیرند . از طریق روش های مفید بر روی شبکه عصبی انسان ما عمل می کنند. این می تواند میدان مغناطیسی قلب را متعادل کند . میزان نبض را کنترل کند . گردش خون را بهبود بخشد و خون را تصفیه کند.

هنگامی که از رودراکش استفاده می کنیم . در حالی که ارتعاشات این موجودات زنده خالص را حس می کنیم . کیسه های اکسیژن ، کربن و هیدروژن را علیه بدن خود حمل می کنیم. رودراکشها همچنین با انتشار برخی مواد شیمیایی در بدن که مسئول احساسات مثبت و ذهن آرام هستند . میتواند مفید باشد .

Rudraksha-خاصیت-درمانی-چیست

خواص درمانی | رودراکشا

سطح یون منفی را افزایش داده و مستقیماً بر روی سیستم عصبی مرکزی ما عمل می کنند. فقط به همین دلیل بسیاری از افراد در هنگام استفاده از رودراکشا از استرس . افسردگی رهایی یافته اند. همچنین  رودراکشا انرژی خود را از خورشید جذب می کند .

بر بدن خود برای محافظت ، نعمت ، خوش شانسی ، سلامتی و رفاه میتوان استفاده کرد .

برای بهبود کبد ، کلیه ها ، ریه ها ، قلب ، سینه ها ، اختلالات جنسی . حافظه . استخوان ، آرتروز ، گوش ها .

ران ها و تنظیم فشار خون ، دیابت ، چربی و تصفیه خون مفید است. به طور کلی ، برای سلامتی فرد عالی است. همچنین گفته می شود که باعث تقویت شهرت . صلح و رفاه و حل کردن کارما و استرس می شود. این برای تکامل استفاده می شود. استفاده از رودراکش منجر به از بین رفتن کارمای منفی که باعث ایجاد مشکلاتی در زندگی فعلی می شود.

خرید رودراکشا