نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Red فواید و کاربرد رنگ ها قرمز

Red فواید و کاربرد رنگ قرمز

Red

درمان بیماریها با رنگ قرمز : رنگ قرمز رنگ چاکرا ریشه میباشد و با بیماری های غدد تولید مثلی بیضیه در مردان و تخمدان در زنان رشد جنسی را کنترل میکند و هورمون های جنسی را ترشح میدهد . همچنین بیماری های کلیه ها و ستون فقرات جز بیماری های این چاکرا میباشد رنگ درمانی میتواند در بهبود این بیماری ها با تولید انرژِی پر امید برای بهبود موثر باشد .

فرکانس ساخت رنگ قرمز : ۴۳۰–۴۸۰ THz

رنگ تأثیر بسزایی در احساسات ، ادراکات ما و سلامت و انرژِی منفی ما دارد. آیا هنگام انتخاب رنگ برای نام تجاری خود ، رنگی که نمایانگر شما ، تجارت و پیام شما باشد ، آیا رنگ های مناسب را انتخاب می کنید؟ درک معنای پشت رنگ مهم است. وقتی معنای و قدرت یک رنگ را می فهمید می توانید از این طریق به شما کمک کنید تا پیام خود را بهتر بشناسید و با مشتریان و مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

دقیقاً به همین دلیل است که من در حال انجام سری وبلاگ Color Mean هستم و مفاهیم مربوط به رنگ هایی مانند قرمز ، نارنجی ، زرد ، سبز ، آبی ، بنفش ، خاکستری ، سیاه ، سفید ، قهوه ای ، صورتی ، فیروزه ای ، طلا ، نقره و رنگ بژ.

قرمز ، رنگ خون و آتش ، با معانی عشق ، پر شور ، میل ، گرما ، اشتیاق ، شهوت ، تمایلات جنسی ، حساسیت ، عاشقانه ، شادی ، قدرت ، رهبری ، شجاعت ، نیرو ، اراده ، خشم ، عصبانیت ، خطر ، همراه است بدخواهی ، غضب ، استرس ، عمل ، ارتعاش ، تابش و عزم.

سرخ قاطع ، جسورانه ، مصمم ، پرانرژی ، قدرتمند ، مشتاق ، تکان دهنده ، هیجان انگیز و پرخاشگر است. قرمز نشان دهنده انرژی بدنی ، شهوت ، اشتیاق و میل است. این سمبل عمل ، اعتماد به نفس و شجاعت است. رنگ قرمز با ابتدایی ترین نیازهای انرژِی منفی ، عاطفی و مالی بقا و حفظ خود مرتبط است.

رنگ قرمز رنگی شدید است که از احساساتی پرپر شور است ، از عشق پرپر شور ، شدید گرفته تا خشم و خشونت – که نمایانگر دوزبان و است. این یک رنگ گرم ، قوی ، تحریک کننده است که نشان دهنده هیجان و انرژی است. مطالعات نشان می دهد که رنگ قرمز می تواند اثرات انرژِی منفی مانند فشار خون بالا ، افزایش میل جنسی ، افزایش میزان تنفس ، افزایش متابولیسم ، افزایش اشتیاق ، سطح انرژی بالاتر و افزایش اعتماد به نفس ایجاد کند.

رنگ قرمز رنگی است که کاملاً قابل رویت است و شاید قادر باشد توجه را به سرعت جلب کند و افراد را به تصمیم گیری سریع برساند که این یکی از دلایلی است که معمولاً کامیون های آتش نشانی و موتورهای آتش نشانی به رنگ قرمز رنگ می شوند. چراغ قرمز چشمک زن به معنای خطر یا اضطراری است ، در حالی که علائم متوقف و چراغ های متوقف از رنگ قرمز برای هشدار دادن به رانندگان در مورد خطرات تقاطع استفاده می کنند.

قرمز نشان دهنده قدرت و شجاعت است. رنگ قرمز پایه و اساس سنتی کراوات قرمز یا کت و شلوار قرمز در تجارت و فرش قرمز برای افراد مشهور و VIP است. ارتباط قرمز با شجاعت و شجاعت ، آنرا به رنگی تبدیل می کند که اغلب در پرچم های ملی ، در سپرها و ت دستیابی به کار می رود.

Red

رنگ قرمز بیش از حد باعث از بین رفتن خلق و خوی ، آشفتگی ، عصبانیت و رفتارهای بیش از حد ، خواستار و سرکوبگر می شود. رنگ قرمز بیش از حد باعث احساسات بی حسی ، محتاط ، سفید و تحریک کننده می شود. برای خارج شدن از کنترل احساسات تحت کنترل ، رنگ سبز ، نقطه مقابل قرمز را اضافه کنید. برای خلاص شدن از فرسودگی ، قرمز بیشتری اضافه کنید.

Red

در فرهنگ های مختلف قرمز معنای متفاوتی دارد. در برخی فرهنگ ها ، قرمز نشان دهنده خلوص ، نشاط و جشن است و رنگی سنتی است که توسط عروس ها پوشیده می شود. در چین از قرمز برای خوشبختی استفاده می شود و نشانگر خوشبختی و سعادت است. در آفریقای جنوبی ، رنگ قرمز عزاداری است و در روسیه قرمز با کمونیسم همراه است زیرا در تاریخ ، هنگام سرنگونی تزار از یک پرچم قرمز استفاده می شده است. در ایالات متحده ، قرمز ، هنگامی که با رنگ های سفید و آبی ترکیب شود ، نشان دهنده میهن پرستی و غرور کپر شور است.

اعتقاد بر این است که سنگهای قیمتی قرمز باعث افزایش اشتیاق و علاقه ، تقویت انرژی ، ایجاد اعتماد به نفس و محافظت از ترس و اضطراب می شوند.

سایر معانی مرتبط با رنگ قرمز Red

هنگامی که رنگ سبز و رنگ قرمز با هم ترکیب می شوند ، آنها به طور سنتی نمایانگر کریسمس و فصل تعطیلات شاد هستند.
قرمز اغلب با چهلمین سالگرد عروسی همراه است ، زیرا سرخ سرخ هدیه سنتی چهلمین سالگرد عروسی است.

Red
انبارها و سازه های بزرگ به طور سنتی به رنگ قرمز رنگ شده اند زیرا رنگ قرمز ارزان ترین رنگ برای خرید و ساده ترین رنگ برای ساخت بود.
گل رز قرمز بدون خار نمادی از پر شور ، عشق و عاشقانه است. در حالی که یک گل سرخ با خارها به طور معمول نمونه ای از مبارزات و چالش های مرتبط با سفر عشق است ، به این معنی که می تواند هم شاد باشد ، هم عملی و هم لطیف و هم دردناک و بی رحمانه.
گفته “به رنگ قرمز” به معنای از دست دادن پول ، پول و یا برداشت بیش از حساب در بانک است و تصور می شود از احساس استرس و اضطراب و علائم انرژِی منفی ناشی از آن مانند فشار خون بالا و اغلب عصبانیت یا خطر ناشی می شود.
اصطلاح “شاه ماهی قرمز” در هنگام مراجعه به چیزی که فریب دهنده ، نامحسوس یا دور از حقیقت است ، به کار می رود.
عبارت “نقاشی شهر قرمز” با جشن ، مهمانی ، ترک ، سرگرمی و هیجان همراه است.
تصور می شود که عبارت “دیدن قرمز” بر اساس ویژگی انرژِی منفی عصبانیت از جمله قرمزی گونه ها ، فشار بدنی و فشار خون بالا است.
اصطلاح “چشم قرمز” به این دلیل عدم درک خواب مسافرانی و ظاهر قرمز در نتیجه چشمان قرمز با پروازهای هواپیمایی شبانه همراه است.
خوردن غذا ”به معنای احساس خاص بودن و تعمق کسی است که انگار شخص وی پی وی یا شخص بالا است.

Red
عبارت “پرچم سرخ” غالباً به عنوان هشدار از خطر ، مشکلات ، جنگ و جنگ استفاده می شود.
کلمات اضافی که نمایانگر سایه ها ، رنگ های مختلف و مقادیر رنگ قرمز است: روسری ، زرشکی ، ورمیلیون ، کارمین ، مارون ، بورگوندی ، یاقوت ، گل رز ، دیوانه ، روژ ، آجری ، قرمز خون ، سرخ شدن ، موتور آتش نشانی قرمز ، دارچین ، روتست ، زنگ زدگی ، قرمز ونیزی ، شعله ، قرمز هندی ، گوجه فرنگی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *