نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Red Agate فواید و خواص سنگ عقیق سرخ ( قرمز )

Red Agate فواید و خواص سنگ عقیق سرخ ( قرمز )

Red Agate فواید و خواص سنگ عقیق سرخ ( قرمز )

عقیق در واقع نوعی سنگ کوارتز است .

Reg Agate عقیق سرخ  شما را از حالت امتناع خارج می کند. دید گسترده تری به شما می دهد و شما را به سمت فضای جدید و بهتر سوق می دهد. در اینجا در مقاله ما می خواهیم به حقایق بیشتری در مورد عقیق قرمز و فواید ، خواص و کاربردهای آن بپردازیم.

فواید و خواص سنگ عقیق سرخ Red Agate

همه ما باید بدانیم که این نام عقیق از رودخانه آچاتس در سیسیل گرفته شده است. این مکان در سیسیل جایی است که عقیق ها کشف می شوند. سنگی که پیش از ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد توسط مصریان ا به عنوان جواهرات و حتی در هند باستان استفاده می شده است.

در فرهنگ اسلامی روایات بسیاری در مورد استفاده از عقیق موجود است .

عقیق سرخ نشاط را برای حرکت به جلو در آینده به ارمغان می آورد. یک سنگ قیمتی شگفت انگیز برای نشان دادن و آتش قلب شما

. بسیاری آن را نیز سنگ رزمندگان نام گذاری کرده اند . 

عقیق ها معمولاً با رنگهای مختلفی از سفید ، قهوه ای ، خاکستری ، سیاه ، نارنجی و زرد دیده می شوند. با این حال ، بیایید امروز روی نوع قرمز تمرکز کنیم.

هر سنگی با توجه به اهداف شما ، اشکال مختلف انرژی را می دهد و از آن ساطع می کند. این خاصیت محافظتی با دارا بودن ثبات عاطفی ، اعتماد به نفس و امنیت را تحت تأثیر قرار می دهد

عقیق سرخ نیروهای منفی و ارتعاشات بد را دفع می کند ، این قدرت را برای ارتقا اتصال به منابع انرژی پایدار می کند.

حقایقی درباره عقیق سرخ Red Agate که شما نمی دانید

اثرات عقیق قرمز بر پایداری فراتر از حد طبیعی است. یک واقعیت عالی در مورد عقیق قرمز کمک به افرادی است که چند وظیفه انجام می دهند. از نظر هنرمندان ، عقیق قرمز به آنها کمک می کند تا ایده های خود را بیان کنند و ذهن را متمرکز کنند تا آن را به سمت خلاقیت هدایت کند.

این سنگ باید هر ماه یک بار یا بیشتر بیشتر تخلیه انرژی و پاکسازی شود. می توانید این کار را با قرار دادن سنگ روی آب روان انجام دهید. شما می توانید عقیق قرمز را در زیر نور خورشید قرار دهید . 

حقایقی درباره عقیق قرمز برای سلامتی

عقیق های قرمز از چاکرای اول در بدن انسان که معمولاً چاکرای ریشه نامیده می شود ، بهبود میبخشد . مکانی که در ناحیه کشاله ران قرار دارد و معمولاً در ناحیه دستگاه تناسلی است.

Red Agates باعث ایمنی  و نشاط می شود. همچنین ، سایر نقاط انرژی موجود در بدن را تحت تأثیر قرار دهید.

چاکرای قلب:  عشق را افزایش داده ، دل شکسته و کینه را که مانع از روابط پایدار می شود ، التیام می بخشد.

چاکرای ساکرال (جنسی): بیماری های مثانه و کلیه را میتواند بهبود بخشد . 

حقایقی درباره عقیق قرمز و شفابخشی

خواص عقیق قرمز

قدرت عقیق قرمز از سیستم گوارش ما عبور می کند و به بهبود ورم روده کمک می کند. کریستالی شگفت انگیز که به معده ، رحم ، روده ، چشم و بسیاری از مشکلات دیگر کمک می کند. این شامل بهبود بیماری های پوستی مانند گزش حشرات هم است.

عقیق قرمز سنگ قدرتمندی است که به جریان مناسب رگ های خونی و همچنین تقویت قلب کمک می کند. با این وجود ، استفاده از این سنگ در منطقه قلب شما قلب شما را قویتر می کند.

عقیق قرمز فقط با قرار دادن کریستال روی پیشانی شما در تسکین تب و آنفولانزا عالی است.

حقایقی درباره قرمز دوباره در بهبود عاطفی

عقیق سرخ به رشد احساس واقعیت شما کمک می کند. این باعث بهبود تفکر منطقی می شود و کمک به تصمیم گیری مهم می کند.  آرامش و ثبات ، که می تواند در تجزیه و تحلیل مفید باشد. تفکر منطقی می تواند منجر به کشف موضوعات پنهانی شود .

کریستالی قدرتمند که باعث پذیرش خود و اعتماد به نفس می شود. ثباتی که کسی را ترغیب می کند تا احساسات درونی را در آنجا گوش دهد و منطقاً به حقیقت بیندیشد. این فرض منفی و تلخ عشق شما را منحرف می کند و خشم را التیام می بخشد. به افراد مبتلا به اختلالات آسیب زا بسیار کمک می کند.

حقایقی درباره عقیق سرخ برای عشق

قدرت این سنگ به شما علاقه و اشتیاق بیشتری می بخشد و زندگی عاشقانه شما را تا حد زیادی بهبود می بخشد. در واقع ، این کریستال را می توانید هنگام قرار ملاقات با شخصی بیاورید و حتی می توانید آن را با او هدیه دهید . 

توضیخات پایانی در مورد عقیق قرمز

سنگی برای ثبات که می تواند به شما تمرکز و ذهن روشنی برای تجزیه و تحلیل و اجرای یک تصمیم صحیح دهد. 

فواید و کاربرد رنگ قرمز

گفت گو در اینستاگرام در مورد محصول Red Agate فواید و خواص سنگ عقیق سرخ ( قرمز )

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *