نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فواید سنگ پیریت – خواص درمانی Pyrite – خاصیت

فواید سنگ پیریت | خواص | Pyrite | چاکرا

فواید سنگ پیریت – خواص درمانی Pyrite – خاصیت

فواید سنگ پیریت خواص درمانی Pyrite خاصیت

پیریت یک کانی سولفید آهن با درخشندگی فلزی است . دارای رنگ آمیزی برنجی است که شبیه به طلا است. به دلیل همین شباهت به نام Fools Gold نیز معروف است. از سیستم کریستالی مکعبی می آید و شفافیت مات و بافت شکننده ای دارد. معنای پیریت خلوص است و خلاقیت را افزایش می دهد .

 معنای پیریت از کلمه یونانی Pyr گرفته شده است که به آتش ترجمه می شود .

Pyrite همه چیز در مورد محافظت است. از حملات روانی محافظت کند. ارتعاشات منفی را از بین ببرد، پیریت همیشه مشتاق است شما را پاک نگه دارد.

پیریت به فرد کمک می کند تا پشت نماها را ببیند، و درک آنچه در زیر کلمات و اعمال نهفته است را ارتقا می دهد.

پیریت انرژی های جهانی را برای فعال کردن انرژی های مغذی بدن الهام می بخشد. ایده آل برای افزایش سلامتی، عقل و رفاه عاطفی است .

به شخص اجازه می دهد تا خلوص جهان را تشخیص دهد .

فواید سنگ پیریت - خواص درمانی Pyrite - خاصیت

خواص سنگ پیریت – فواید درمانی Pyrite – خاصیت

خواص سنگ پیریت – فواید درمانی Pyrite – خاصیت

از جمله دیگر فواید سنگ پیریت , یک سنگ محافظ قدرتمند است که در برابر انواع ارتعاشات منفی و/یا انرژی محافظت می کند و در سطوح فیزیکی، اتری و احساسی کار می کند. عقل را تحریک می کند و حافظه را تقویت می کند و به یادآوری اطلاعات مربوطه در صورت نیاز کمک می کند.

 گفته می شود سنگ پیریت که ابزار مفید برای مبارزه با عفونت های ویروسی، کاهش تب و تقویت سیستم ایمنی همراه با سیستم تنفسی است.

گفته شده است سلامت ریه ها را بهبود می بخشد و حتی می تواند برای کسانی که از آسم و سایر بیماری های مربوط به تنفس رنج می برند مفید باشد. همچنین خون را در جریان سالم نگه می دارد و می تواند عملکرد غدد درون ریز را تحریک کرده و به مشکلات باروری کمک کند.

کلمات کلیدی در مورد سنگ پیریت : هوش – ثبات ذهنی – منطق – خلاقیت . رشد روانی – حافظه عملی بودن – خوش بینی – یادگیری بهتر .

خواص سنگ پیریت - فواید درمانی Pyrite - خاصیت

افسانه های باستانی – بهبود – معنی و مفهوم

افسانه های باستانی – بهبود – معنی و مفهوم

خواص درمانی
پیریت سنگی برای خودشناسی و جستجوی دانش در این زندگی است. از ما می خواهد که برای آرمان های خود اقدام کنیم و با صداقت زیاد زندگی کنیم. به ما هدایایی از قدرت و اراده برای غلبه بر مبارزات ارائه می دهد. پیریت قطب ها را متعادل می کند و جنبه های روشن و تاریک ما را به ما نشان می دهد تا بتوان آنها را پذیرفت و ادغام کرد. همچنین سنگی فوق العاده برای جذب فراوانی و رفاه در همه سطوح است.

خواص متافیزیکی پیریت
شبکه خورشیدی چاکرا
عنصر زمین
زودیاک مرداد


خواص درمانی عاطفی
پیریت برای رویارویی با شیاطین عاطفی ما و آزاد کردن هر گونه افکار بدبینانه، به ویژه ترس، که در بدن عاطفی ما گیر کرده است، شجاعت و قدرت را برمی انگیزد. این سنگ محافظی است که هدف اصلی آن کمک به ما برای دستیابی به یک زندگی شادتر و رضایت بخش است. اعتماد به نفس را افزایش می دهد و ما را تشویق می کند که بیشتر برون گرا و اجتماعی باشیم. ارتعاش شاد و پرانرژی آن به ما می آموزد که به هر چیزی که در خودمان است عشق بورزیم. هم با لذت دادن و هم دریافت کردن.

خواص سنگ پیریت

سلامت روان – بهبود فیزیکی و عاطفی

سلامت روان – بهبود فیزیکی و عاطفی

خواص درمانی روانی
پیریت کمک می کند تا دلیل ایجاد موقعیت ها و آنچه می توانیم در مورد آنها انجام دهیم را آشکار کنیم. این سنگ ما را تشویق می کند که مایل به ابتکار عمل و مالکیت بیشتری بر زندگی خود باشیم. پیریت همچنین خاطرات پنهانی که در ضمیر ناخودآگاه ما به دام افتاده اند را آشکار می کند و آنها را به سطح می آورد تا بتوانیم آنها را به درستی ارزیابی کنیم. این سنگ حالات بسیار تسکین دهنده ای برای ذهن دارد و به ما این نوید را می دهد که ایمن هستیم و به طور کامل قادر به مدیریت هر چیزی که زندگی به سمت ما می زند، هستیم.

خواص فیزیکی شفابخش
پیریت برای نشاط جسمی عمومی و سلامتی توصیه می شود. ما را تشویق می کند که محیطی سالم در اطراف خود داشته باشیم و ذهنیت مثبتی در درون خود داشته باشیم. این سنگ به ما کمک می کند تا به آلودگی های موجود در محیط خود توجه بیشتری داشته باشیم و برای کاهش خطرات معقولانه عمل کنیم.

پیریت یک سنگ قدرتمند است زمانی که ما با بیماری های مرموز سروکار داریم که تشخیص آسانی ندارند. این به ما کمک می کند تا بین علائم گاه به گاه و مشکل ریشه ای تمایز قائل شویم و این موضوع را به طور موثر با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پزشکی خود در میان بگذاریم. برای زنان، می تواند به ویژه برای تشخیص و درمان آندومتریوز مفید باشد. برای مردان، می تواند برای درک و درمان ناتوانی جنسی مردان مفید باشد.

سلامت روان – بهبود فیزیکی – فواید و خواص پیریت

سلامت روان – بهبود فیزیکی – فواید و خواص پیریت

از خواص سنگ پیریت می توان از در درمان استخوان ها و در بهبود تشکیل سلول استفاده کرد. اختلالات ریوی و برونشیت را بهبود بخشید و برای کاهش تورم و تب استفاده می شود. پیریت به درمان بیماری های عفونی کمک می کند، در حالی که محافظت در برابر بیماری را برای مراقبان فراهم می کند.

وقتی صحبت از شفای فیزیکی می شود، پیریت تماماً در مورد افزایش قدرت و استقامت شما است. به یاد داشته باشید، این سنگ بر روی انرژی مردانه تکیه دارد. پیریت به دلیل عشق به محافظت. سنگی باورنکردنی برای کاهش آلودگی های محیطی و اثرات آن بر بدن است.

رنگ سنگ پیریتچاکرای سنگ پیریت
زردچاکرای سوم شبکه خورشیدی
خرید سنگ پیریت
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *