نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Orange فواید و کابرد رنگ نارنجی

Orange فواید و کاربرد رنگ نارنجی

Orange

رنگ نارنجی رنگ چاکرای ساکرال میباشد و با بیماری های غذذ فوق کلیوی – سیستم ایمنی بدن – و متابولیسم در بدن در ارتباط است . در رنگ درمانی میتوان از آن در بیماری های مثانه پروستات – تخم دان ها – کلیه ها روده و تحال استفاده کرد …

فرکانس ساخت رنگ نارنجی در فرکانس درمانی : ۴۸۰–۵۱۰ THz

نارنجی ، ترکیبی از قرمز و زرد ، ترکیبی از انرژی مرتبط با قرمز و خوشبختی مرتبط با زرد است. نارنجی با معانی شادی ، گرما ، گرما ، آفتاب ، اشتیاق ، خلاقیت ، موفقیت ، تشویق ، تغییر ، عزم ، سلامتی ، تحریک ، خوشبختی ، سرگرمی ، لذت ، تعادل ، تمایلات جنسی ، آزادی ، بیان و جذابیت همراه است.

نارنجی رنگ شادی و خلاقیت است. نارنجی احساس سلامتی عمومی و انرژی عاطفی را که باید به اشتراک گذاشته شود ، مانند شفقت ، اشتیاق و گرما ، ترویج می کند. نارنجی به فرد کمک می کند تا از ناامیدی ، یک قلب مجروح یا ضربه ای به غرور شخص خود را بهبود بخشد.

معنی پرتقال رنگی تحریک کننده ، پر جنب و جوش و شعله ور است. در حالی که از رنگ قرمز و زرد ساخته شده است ، به این دلیل ترکیب آن با رنگ آرامش بخش زرد ، پرخاشگری و خشکی کمتری نسبت به رنگ قرمز دارد.

مطالعات نشان می دهد که رنگ نارنجی می تواند اثرات انرژِی منفی مانند افزایش گرسنگی ، افزایش احساس فعالیت ، افزایش اجتماعی شدن ، تقویت آسپیراسیون ، تحریک فعالیت ذهنی ، افزایش اکسیژن رسانی به مغز ، افزایش قناعت و اطمینان بیشتر داشته باشد. نارنجی همچنین به تصمیم گیری کمک می کند و باعث افزایش شادی ، اعتماد به نفس و درک می شود.

رنگ نارنجی رنگی بسیار گرم است و اغلب احساس گرما را فراهم می کند. در حالی که پرتقال یک رنگ رایج در ارتباط با تابستان و آفتاب گرم است ، که اغلب به این دلیل تغییر رنگ برگ و کدو تنبل ، با داشتن رنگ اصلی برداشت محصول و پاییز همراه است.

در حالی که پرتقال باعث تحریک اشتها می شود ، یک رنگ رایج است که در میوه سیترین یافت می شود و اغلب با ویتامین C و یک رژیم غذایی سالم همراه است. پرتقال یک رنگ محبوب در رستوران ها برای تشویق احساس گرسنگی و رضایت است.

رنگ نارنجی رنگ از دید بسیار بالایی برخوردار است و اغلب برای جلب توجه استفاده می شود. همچنان پیام شما بدون حضور جسورانه و در چهره شما که رنگ قرمز دارد ، متوجه می شود.

پرتقال بیش از حد باعث ایجاد ویژگیهای خودمحور و خودمراقبتی از جمله غرور ، تکبر و عدم مراقبت از دیگران می شود. پرتقال خیلی باعث از بین رفتن انگیزه ، کاهش اعتماد به نفس و تنهایی می شود.

سایه ها ، رنگ های مختلف و رنگ های نارنج دارای معانی مختلفی هستند. به عنوان مثال ، پرتقال تیره ممکن است نمایانگر فریب و بی اعتمادی باشد ، در حالی که رنگ نارنجی قرمز مربوط به پر شور ، لذت ، تمایل ، پرخاشگری ، سلطه و عمل است و یک نارنج طلایی اغلب مخفف عزت ، خرد ، روشنایی ، ثروت و کیفیت است. یک رنگ نارنجی روشن یا هلو کم رنگ تر و دوست داشتنی تر است.

سایر معانی مرتبط با رنگ نارنجی:

نارنجی اغلب با برگهای پاییزی ، کدو تنبل همراه است وقتی در کنار رنگ سیاه ، هالووین استفاده می شود. با تغییر رنگ برگهای پاییزی ، پرتقال اغلب نشان دهنده تغییر فصول است. به این دلیل ارتباط آن با تغییر ، پرتقال اغلب به عنوان یک رنگ انتقالی یا برای نشان دادن یک تغییر یا نوعی تغییر استفاده می شود.
نارنجی و آبی به خوبی با هم کار می کنند زیرا رنگ های تعارف هستند. پالت های رنگ نارنجی و آبی معمولاً برای نمایش های بازی و سرگرمی تابستانی استفاده می شوند و هم آب گرم و هم تابستان و آب خنک و طراوت را به تصویر می کشند.
نارنجی هنگام ترکیب با زرد باعث ایجاد گرما و آتش و همچنین میوه تازه می شود. رنگها هنگام ترکیب با رنگ سبز ، احساس ماجراجویی و مناطق گرمسیری را ایجاد می کنند.
کلمات اضافی که نشان دهنده سایه ها ، رنگ ها و مقادیر مختلف رنگ نارنجی رنگ است: کدو تنبل ، آتش ، طلا ، مس ، مس ، شعله ، برنج ، زردآلو ، هلو ، زنگ زدگی ، سیترین ، نارنگی ، نارنگی.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *