نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فواید سنگ اپال – خواص درمانی Opal – خاصیت و چاکرا

فواید سنگ اپال | خواص درمانی | چاکرا | Opal

فواید سنگ اپال – خواص درمانی Opal – خاصیت و چاکرا

فواید سنگ اپالخواص درمانی Opalخاصیت و چاکرا

اوپال نوعی شکل آمورف هیدراته از سیلیس است. اوپال یک سنگ محبوب است که اوج آوازه آن به قرن 14 میلادی برمیگردد

اوپال سنگی احساسی است و نشان دهنده خلق و خوی پوشنده آن است. احساسات را تشدید کرده و مهارها را آزاد می کند. ناامید نشدن و استقلال را تشویق می کند. اوپال کیهانی را افزایش می دهد و بینش های حرکت خاصی و عرفانی را القا می کند .

اصالت و خلاقیت را تحریک می کند. در آزادسازی خشم و ادعای ارزشمند بودن خود

در دستیابی و ابراز وجود واقعی خود کمک می کند. اوپال حافظه را تقویت می کند. علاقه به هنر را تشویق می کند. داشتن اپال ، وفاداری و خودانگیختگی را به همراه دارد.

فواید سنگ اپال opal

خواص سنگ اپال – فواید درمانی Opal – خاصیت و چاکرا

خواص سنگ اپال – فواید درمانی Opal – خاصیت و چاکرا

اوپال اراده زندگی را تقویت می کند و عفونت ها و تب ها را درمان می کند. با تمیز کردن خون و کلیه ها ، اوپال انسولین را نیز تنظیم می کند. این زایمان را کاهش می دهد و PMS را کاهش می دهد.

علاوه بر خواص درمانی عمومی Opal ، رنگ ها و انواع خاص دارای ویژگی های اضافی هستند:

اپال صورتی
چاکرای قلب

اپال صورتی سنگی از عشق و لطافت است ، و انرژی های مهربانانه و مهربانی را برای انواع روابط به ارمغان می آورد. از نظر جسمی برای بینایی ، بیماری قلبی و آسیب دیدگی ، بیماری پارکینسون ، ریه ها و طحال مفید است. همچنین برای دیابت و افت قند خون مفید است.

مورخ رومی باستان ، Opalus اوپال را سنگی گرانبها توصیف کرد که حاوی شعله آتشین Carbuncle (گارنت) ، بنفش باشکوه آمتیست و شکوه سبز زمرد است – همه در کنار هم می درخشند اتحاد باورنکردنی و زیبا

فواید سنگ اپال

خاصیت سنگ اپال – فواید درمانی Opal

از نظر همه در جهان باستان مسحورکننده ترین و مرموزترین گوهبود ، که به دلیل فضائل تسکین و تقویت بینایی ، بهبودی بیماری های چشم ، و توانایی ارائه شانس بزرگ ، پوشیده شده است

زیرا دارای تمام فضایل سنگهای که رنگ آن قرار دارد. این شهرت ” جواهرات” با وجود زیبایی و هدفی غبطه برانگیز آن ، برای مدتی از لطف افتاد چون با شایعات ، بدبختی ها و مرگ و میرهای مرموز مرتبط بود

علیرغم خرافات ، اوپال در قرن بیستم بازخرید شد ، و امروز یک گوهر مورد علاقه است ، به ویژه به عنوان سنگ تولد متولدین ماه آبان است. به طور سنتی ، این هدیه ای است که برای چهاردهمین سالگرد ازدواج اهدا می شود.

در دنیای متافیزیکی ، اوپال به عنوان منشوری دربهبودی هاله کلی عمل می کند ، طیف کاملی از انرژی نور را به سیستم وارد می کند ، بدن احساسی را تسکین می دهد و پاک می کند

و اراده برای زندگی و لذت خود را تقویت می کند. این خوش بینی ، اشتیاق و خلاقیت را تقویت می کند و اجازه می دهد تا مهارهای نشانه بودن عشق و اشتیاق باشد. اوپال باعث افزایش هوشیاری کیهانی و تحریک افکار و خلاقیت های جدید و بینش می شود .

با این وجود سنگ محافظی هست ، مراقبه ها و حرکت های عرفانی را عمیق تر خواهد کرد.

opal چاکرا درمانی خرید

افسانه های باستانی – بهبود – معنی و مفهوم

افسانه های باستانی – بهبود – معنی و مفهوم

خواص درمانی سنگ اپال
اپال قلب ما را باز می کند تا بتوانیم عشق الهی و حضورخدا خود را احساس کنیم. این سنگ به ما کمک می کند تا به بالاترین خیر خودمان متصل شویم و با تمام خلقت احساس یگانگی کنیم.

معنی و مفهوم سنپ اپال ما را تشویق می‌کند که سخاوتمندتر و جامعه‌گراتر باشیم، وابستگی‌های خود محور را کنار بگذاریم و در عوض به سمت یک ایده‌آل بالاتر تلاش کنیم.

خواص متافیزیکی اپال
چاکرا : خورشیدی – قلب – تاج
عنصر زمین و آب
زودیاک شهریور – مهر – آذر ، تیر، آبان – اردیبهشت

خواص فیزیکی شفابخش
اپال برای افرادی که در حال بهبودی از سوء استفاده فیزیکی یا جنسی هستند توصیه می شود. اگر سوء استفاده اخیر بوده باشد، مانند یک آغوش در اطراف ما می پیچد، در حالی که بدن ما بهبود می یابد و ذهن ما سعی می کند آنچه را که اتفاق افتاده است بفهمد.

اگر سوء استفاده در گذشته اتفاق افتاده باشد، اپال به ما کمک می کند تا با بدن خود ارتباط برقرار کنیم تا بتوانیم روابط سالم و ایمن پرورش دهیم. اگر از کابوس ها یا افکار مزاحم رنج می بریم، اپال به ما کمک کند تا بدن و ذهن خود را آرام کنیم. این به ما یادآوری می کند که ما شایسته شادی و امنیت هستیم.

خرید سنگ اپال
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *