نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

NO.9 فال عدد مسیر زندگی ۹ ( نه )

راز عدد معنا و مفهوم - NO.9 فال عدد مسیر زندگی 9 ( نه ) - سنگ - چاکرا

NO.9

فال عدد مسیر زندگی ۹ ( نه )

۹ مسیر زندگی راهی است برای بصیرت ، سخاوت ، احساس ، عطوفت ، آگاهی ، تفسیر ، تنوع و قدرت. ۹ حاوی اندکی از همه اعداد دیگر و همچنین بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد خود است.

برای درک بهتر اثر جهانی غیر معمول NO.9 ، اعداد از ۱ تا ۸ را جمع کنید (۱ + ۲ + ۳ + ۴ + ۵ + ۶ + ۷ + ۸). جواب ۳۶ است. ۳ و ۶ را با هم جمع کنید ، و شما  ۹ دارید. ۹ تا ۹ را اضافه کنید و ۱۸ را داشته باشید. ۱ و ۸ را با هم جمع کنید و به ۹ برگردید.

وقتی ۹ را در ۹ ضرب می کنید ، ۸۱. بدست می آید و البته ۸ + ۱ = ۹. ببینید چه اتفاقی می افتد که ۹ مورد را در NO.9 ضرب کنید. (۱۱۱،۱۱۱،۱۱۱ x 111،۱۱۱،۱۱۱). نتیجه ۱۲،۳۴۵،۶۷۸،۹۸۷،۶۵۴،۳۲۱ جذاب است که با جمع شدن = ۹ = ۸۱ =.

این تنها عددی است که به این روشهای مرموز عمل می کند و دقیقاً همانطور که ۹ شامل انرژی سایر اعداد دیگر است ، شما می توانید همه چیزها را برای همه افراد داشته باشید .

عدد NO.9 شکل مارپیچ دارد. این حرکت ترکیبی از خلاقیت و تکامل را منعکس می کند. متولدین NO.9 مسیر زندگی از توانایی بالایی برای تفکر خلاق ، تولید هنری و تحول سریع ذهن ، عواطف برخوردارند. NO.9 شما را قادر می سازد زندگی پر از عشق ، موفقیت و رضایت شخصی داشته باشید. اما باید بپذیرید که احساسات همان چیزی است که شما برای بیان و درک آن وارد این زندگی شده اید. NO.9 مسیر زندگی در واقع یک مسیر احساسی است. ۹ از همه اعداد پیچیده ترین و منطقی ترین آن است. تا زمانی که هدف تکاملی آن را درک نکنید . تجربه شود تا اینکه سرانجام بپذیرید که احساسات همان چیزی است که شما برای یادگیری اینجا هستید.

وقتی ماهیت واقعی عدد NO.9 تکذیب یا اغراق می شود ، می توانید با گرفتن محبت به انسان و تلاش برای کنترل زندگی ، به آنها آسیب برسانید. شما ممکن است ، یکی از آنها گناه است. بعضی از افراد عدد NO.9 ها در ایجاد احساس گناه در دیگران مهارت دارند و بدبختی را بهانه می گیرند تا به جای اینکه بهتر شوند . آگاهی جهانی نیز ممکن است وجود داشته باشد ، اما از نقطه نظر ترسناک ، متعصب و غیر پذیرنده. بینش ممکن است بیاید ، اما پس زده می شود. شفقت به عنوان ضعف در نظر گرفته می شود به این معنی که مجبور باشید مراقب خود را کنار بگذارید و در واقع چیزی را احساس کنید. احساسات ابراز می شوند اما به جای اینکه آزاد شوند ، آنها را حفظ می کنند. شجاعتی که معمولاً برای کسانی است که در ۹ مسیر زندگی قرار دارند ، سپس به جای پذیرش خود و انصاف ، از طریق عصبانیت نابجا بیان می شود.

عدد شماره NO.9  نمی توانند خوشحال باشند وقتی که انرژی زندگی آنها اغراق میکند یا انکار می شود زیرا این عدم تعادل خوشبختی وجود ندارد یا فقط خوشبختی شما مهم است. وقتی NO.9 در این روش تجربه شود ، انرژی به شدت خودخواهانه و فاقد دلسوزی می شود. خوشبختانه بیشتر NO.9ها برای مدت طولانی در این مکان تاریک و تنها نمی مانند.

NO.9 ذهن به روشی تکامل می یابد که دیگران ممکن است آن را تجربه نکنند. این به شما امکان می دهد احساسات خود را به عمیق ترین و متنوع ترین شکل احساس کنید. برای رفتن به جلو اغلب مجبورید در مسیری اشتباه حرکت کنید – به عقب افرادی که سرنوشت آنها با شماره NO.9 مسیر زندگی به قدری پیچیده و چند لایه است که نمی توانید درگیر متافیزیک زندگی نشوید. شما اشتهای سیری ناپذیری برای تبدیل شدن به کسی که در تمام زندکی تعادل خواهد داشت دارید .

شما اینجا هستید تا مسائل حل نشده گذشته را نتیجه بگیرید  و درست کنید . شما باید این زندگی را به طور کامل زندگی کنید ، آنچه را که شروع کرده اید به پایان برسانید ،  از اشتباهات گذشته و حال تجربه کسب کنید. همه اینها می تواند کاری دلهره آور به نظر برسد. یا ، با نگاهی متفاوت ، می تواند یک ماجراجویی هیجان انگیز و راضی کننده باشد.

نگرش زنده شما بخشی زیبا از آنچه شما هستید هست ، اما همچنین می تواند به شما نتیجه معکوس دهد. برای مقابله با این مسئله ، باید احترام عمیق به خود قائل شوید و در نقش “بخشنده” خود راحت باشید. سپس ، در صورت لزوم با گفتن “نه” مشکلی نخواهید داشت. خواهید فهمید که هیچ کس به شما بدهکار نیست و کسی هم نیست که به او واجب باشید. در این صورت می توانید از گناهی که غالباً آن ۹ نفری را که نمی داند ۹ بودن چیست ، دور شوید و خواهید فهمید که عمل هایه که بخشندگی و فداکاری در آنهاست واقعاً چقدر زیباست. فقط به یاد داشته باشید که شما نمی توانید آنچه را که بدست آورده اید بدهید. و شما نمی توانید بدون پر کردن سهام خود ، چه انرژی و چه چیزهای مادی ، به دادن آن ادامه دهید. بیشتر به دنبال کیفیت باشید تا کمیت.

۹ مسیر زندگی به شما هدیه تطبیق پذیری می بخشد. موارد بسیار کمی وجود دارد که نمی توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و احتمالاً کمی درباره همه چیز می دانید. با این حال ، اگرچه چنین انعطاف پذیری سرمایه بزرگی است ، اما می تواند مشکلاتی را در رابطه با احساس هویت ، تأمین هزینه های زندگی و ایجاد یک پایگاه امن برای خود ایجاد کند. بنابراین ، لازم است در کاری که به شدت به آن علاقه دارید ، تخصص داشته باشید. در غیر این صورت ، نمی توانید درد احساس عدم تحقق را تحمل کنید. خودکوفایی ، معمولاً از طریق خلاقیت و کمک به دیگران ، یکی از هدایای زیبایی است که ۹ ارائه می دهد.

زندگی شما اغلب شرایطی را ایجاد می کند که باید دائماً با آن سازگار شوید. این باعث می شود تمرکز همزمان روی یک چیز دشوار باشد. ممکن است خودتان را خیلی کند گسترش دهید و نتوانید به اندازه کافی تمرکز کنید تا تجربه یا تخصص لازم را کسب کنید.

ممکن است شما در حال حاضر در زندگی بسیار خوب عمل کرده باشید ، اما نمی توان گفت که چقدر می توانید با تمرکز به موفقیت برسید. این همیشه عدم تمرکز است که باعث می شود این شما هستید که باید تخصص خود را بشناسید (علاقه و اشتیاق خود را) و به آن تمرکز لازم را بدهید.

شما تمایل دارید که وقت ، انرژی ، فرصت ها و منابع خود را برای امور غیر مهم هدر دهید. شما باید گاهی اوقات از  زندگی خود عقب نشینی کنید و شرایط یا روابطی را که باید از بین بروند و پایان یابد ارزیابی کنید.

برای یافتن حقیقت ، شما باید از همان ابتدا شروع کنید و به منبع – اصل موضوع – به گذشته – برگردید تا خود را از احساسات بیان نشده ای که شما را در آنجا نگه داشته اند ، رها کنید. تشخیص دهید که کجا خودتان را به لحاظ عاطفی تحت شکنجه قرار می دهید و نمی توانید کاری از عهده آن بردارید. وقتی می فهمید که این همان کاری است که اغلب با خود انجام می دهید ، پذیرفتن گذشته ، رها کردن آن و حرکت به سمت یک واقعیت راحت تر آسان تر خواهد بود.

در نهایت ، شما یاد می گیرید که چگونه رها شوید. این می تواند یک روند دردناک باشد تا زمانی که ضرورت آن را بفهمید – و اینکه ۹ موضوع را نمی فهمد و حل نمی کند ، نمی تواند آن را رها کند.

ممکن است سوال کنید که چگونه ممکن است فردی دوست داشتنی و سخاوتمند باشید که می دانید هستید ، در حالی که ممکن است مجبور شوید به خود یا دیگران آسیب برسانید. زندگی یک ۹ هرگز ساده نیست. خیلی اوقات ، افرادی که فکر می کنید ممکن است صدمه بزنید واقعاً باید آزاد شوند تا زندگی آنها به شکلی طبیعی برای آنها پیش برود. از نظر شما ، فراق چنان موارد غم انگیز و ترسناکی است که با نگاهی به گذشته ، متوجه شدیم که این بهترین چیز برای همه افراد است.

از طرف دیگر ، با ایجاد تحمل بیشتر نسبت به دیگران ، هرگز نیازی به پایان دادن به روابط خاصی نیست. شما باید بیاموزید که تنوع انسانیت را بپذیرید و از غنای روابط عاشقانه ای که در آن اهداف مشترک جای منیت را می گیرند لذت ببرید. برای کسانی که شما را دوست دارند سخت است  ، کمترین کاری که می توانید انجام دهید این است که به آنها اجازه دهید همان کسانی باشند که هستند و نه آنچه شما می خواهید باشند. شما می توانید از کسانی که مطابق ایده آل های عالی شما نیستند ناامید شوید ، اما ناامیدی شما در واقع به دلیل عدم تحمل خودتان است. ممکن است فکر کنید تحمل یکی از ویژگی های بزرگ شماست ، اما این سو تفاهم است زیرا ما فقط آن چیزی را تحمل می کنیم که دوست نداریم. پذیرش کلید است. این بدان معنی است که شما باید از قضاوت خود و دیگران دست بردارید.

۹ عدد هدیه دادن است و گرانبهاترین هدیه ای که می توانید به هرکس عطا کنید پذیرش شما از آنها است همانطور که هستند. این به هیچ وجه به معنای پایین آوردن استانداردهای شما یا تحمل رفتارهای نامطلوب مداوم نیست. شما باید به خود و اصول خود وفادار بمانید. اما بینش شما یک دید منحصر به فرد است و نمی توانید انتظار داشته باشید دیگران زندگی را همانطور که می بینید ببینند. اگر سعی کنید دیگران را کنترل کنید ، یا بیش از حد تملک ، غیرمسئولیت ، غیر احساسی یا مخرب باشید ، این ۹ به طرز چشمگیری علیه شما کار خواهد کرد.

شما احتمالاً حداقل یک ضربه ، بیماری ، از دست دادن ، تصادف ، رسوایی یا رویداد چشمگیر دیگری را تجربه خواهید کرد که کل زندگی شما را تغییر می دهد. با این حال ، چنین وقایع دردناکی معمولاً نقاط عطف مهمی هستند که شما را به قدرت عاطفی متصل می کنند و به نوبه خود شما را در مسیر معناداری قرار می دهد. وقتی احساسات خود را صادقانه ابراز می کنید ، زندگی تجربه ها و درک های غیرمعمول و عمیق بسیاری برای شما فراهم می کند. هرچه تجربه شما رشد می کند ، یک نوع فیلسوف می شوید و می خواهید بینش خود را با دیگران در میان بگذارید.

در ۹ مسیر زندگی ، چیزی وجود ندارد که از عهده آن بر نیایید . شما خیلی مجبور شده اید با ترس روبرو شوید به طور غریزی هدف آن را می فهمید. هرچه بیشتر با ترس خود روبرو شوید ، بیشتر خواهید فهمید که واقعاً چه چیزهایی باید ترسیده باشند و چه چیزهایی نه. این شما را شجاع ، باهوش و دلسوز می کند. ممکن است مجبور باشید در ایجاد این سطح از اعتماد به نفس سخت کار کنید. هنگامی که این کار را انجام می دهید ، یک تغییر عظیم آگاهی را تجربه خواهید کرد. احساسات شما به جای ضعف شما به قدرت شما تبدیل خواهد شد و درک عمیق تری از هدف خود به عنوان یک انسان خواهید داشت.

برخی از طبیعی ترین خصوصیات شما ویژگی های سخاوت و عطوفت است. دیگران که می توانند نیاز شما را برای دادن احساس کنند ، ممکن است سعی کنند از انرژی شما سو استفاده کنند.  شما نمی توانید با گناه مبارزه کنید. فقط می توانید آن را تشخیص دهید و از آن دور شوید. به یاد داشته باشید که احساس گناه یک احساس نیست ، بلکه یک دیوار قضاوت است که به شما اجازه نمی دهد چیزی را احساس کنید.

شما می توانید به عنوان یک همسر یا پدر و مادر دوست داشتنی ، به دیگران مهربانی و آسایش بدهید ، یا به نیازمندان پول و کمک مادی بدهید ، می توانید دوستی ، تشویق ، فرصت ، حمایت عاطفی ، راهنمایی و مشاوره بدهید. شما می توانید از طریق زمینه کاری خاص خود ، یا از طریق استعداد خلاقیت فراوان به خودتان و دیگران بدهید.

وقتی تمرکز شما زیاد نباشد ، می توانید همیشه حرف بزنید و هیچ اقدامی انجام ندهید. وقتی واضح است که شما قصد استفاده از آنها را ندارید ، چه کسی می تواند دیگران را به دلیل نادیده گرفتن یا سرقت ایده های شما سرزنش کند؟ شما یک برنامه ریز و رویاپرداز طبیعی هستید ، اما همچنین باید عملی را انجام دهید که اهداف شما را محقق سازد. فقط از طریق اعتقاد به خود می توانید این کار را انجام دهید.

۹ مسیر زندگی از تمام اعداد دیگر تشکیل شده است ، و شما باید بدانید که آنها از چه چیزهایی تشکیل شده اند تا ویژگی های آنها را در زندگی روزمره خود بگنجانید:

۱. مستقل بودن: دانستن اینکه کی هستید ، خود را با تغییر وفق دهید و زندگی خود را پیش ببرید.

۲. ارتباط: همکاری با دیگران ، صبر ، درایت ، توجه دقیق به جزئیات ، رشد صدای درونی خود.

۳. خلاقیت: ارتباط ، دوستی ، زیبایی و خوشبختی.

۴- شکستن: دانستن اینکه کار شخص باید همان چیزی باشد که شخص دوستش دارد. برخورد با محدودیت

۵. آزادی: کسب تجربه با آموختن از اشتباهات. مسافرت رفتن. کنار آمدن با تحولات ناگهانی.

۶. مسئولیت پذیری

۷. خرد: رشد ، معنویت و دانش.

۸. رضایت خاطر: استفاده از قدرت تجلی خود از طریق درک درست و تعادل.

۹. تکمیل: پیروی از احساسات خود به اراده آزاد.

شما می توانید بسیاری از چیزها را درک کنید ، از بهترین فرد در جهان گرفته تا یک فرد هشدار دهنده عصبانی ، خودمحور. اغلب اوقات آنچه برای دیگران به عنوان رفتار “منفی” به نظر می رسد در واقع برای شخصی که جنبه های مختلف زندگی شما را به شدت شدید تجربه می کند کاملاً طبیعی است. خودت باش. بگذارید احساسات شما ، خود به خود و از طریق شما  خارج شود.

شما می توانید همه طرفهای یک موقعیت را ببینید و می فهمید که دیگران چقدر نزدیک بینی می توانند داشته باشند. حتی اگر از دنیایی که بسیار ساده لوحانه است ناامید شوید ، طبیعت دلسوز شما می خواهد چشم مردم را به واقعیت باز کند. شما اینجا هستید تا از منظر وسیع تری در مورد زندگی یاد بگیرید و سپس یافته های خود را برای دیگران تفسیر کنید. شما باید راهی برای برقراری ارتباط ایده های پیچیده در اشکال ساده پیدا کنید. در غیر این صورت زندگی شما مانند یک مبارزه بزرگ مداوم برای توضیح دادن خود احساس می شود.

شما می توانید با تطبیق پذیری و دانش گسترده خود  و دیگران را تحت تأثیر قرار دهید اما در پایان این خود شما هستید که باید احساس رضایت کنید. موفقیت نتیجه عوامل مختلفی است که در زمان مناسب ، در مکان مناسب و توسط افراد مناسب گرد هم آمده اند. شما نسبت به بسیاری از چیزهایی که توسط یک نخ مشترک به هم متصل شده اند احساس عمیقی می کنید. آنچه شما می خواهید فقط از طریق آنچه احساس می کنید قابل تشخیص است و اینکه تا چه حد عمیقاً به خود اجازه می دهید آن را احساس کنید.

برای شما فقط آرزوی چیزی نیست فقط کافی است. این مسئله این است که نگاه خود را به خواسته خود معطوف کنید و سپس مرحله به مرحله ، با حوصله و قاطعیت خود را به آن نزدیک کنید. با برداشتن مراحل بیشتر ، بینش جدید روند را تسریع می کند. سپس ، می فهمید که این هدف خاص تنها یک قدم در یک فرایند بسیار بزرگتر است و حتی اهداف بالاتر نیز قابل دستیابی هستند. طبیعت در حال تکامل مارپیچ ۹ مسیر زندگی چنین است.

تاکید ۹ بر پایان ها بدان معنی است که تا پایان هر مرحله نمی توانید پیشرفت کنید.  به محض آموختن این درس ، دیگر نمی توان گفت که چه چیزی می توانید به دست آورید ، به خصوص اگر اهداف شما شامل خلاقیت یا مسائل بشردوستانه باشد.

شما دوست ندارید وقتی قلب شما روی چیزی قرار می گیرد حواس شما پرت شود اما طبیعت متنوع شما اغلب شما را به جهات مختلف می کشاند. همانطور که وقت خود را صرف می کنید تا بفهمید کدام راه را انتخاب کنید ، دیگران ممکن است فکر کنند که شما تنبل یا غیر مطمعن باشید. اما ، اگر به کاری که انجام می دهید اعتقاد داشته باشید ، انتقادهای دیگران تأثیر چندانی نخواهد داشت. شما در حال سفر به یک جاده کاملا متفاوت با بیشتر افراد دیگر هستید و بنابراین باید به خود آزادی کافی – جدا شدن کافی – بدهید تا راه خود را پیدا کنید.

سرانجام ، هم شما و هم اطرافیان خواهید دید که تمام آن وقایع به ظاهر نامرتبط در زندگی شما در واقع به نوعی به هم پیوسته اند و نشان دهنده پیوند ناشناخته و هدف شما در این زندگی هستند. سعی کنید هیچ چیز را ناتمام نگذارید. تمام انتهای شل را ببندید. بدانید چه زمانی کارتان تمام شد و بگذارید بروید. سپس ادامه دهید. وقتی بدانید که چگونه می توانید انرژی قدرتمند ، غیرقابل پیش بینی و دوست داشتنی خود را دریافت کنید ، مسیر زندگی شما می تواند یک سفر عالی باشد.

NO.9

هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید | HEALLAND.SHOP

خرید سنگ لابرادوریت

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *