نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

عدد هفت NO.7 فال مسیر زندگی عدد ۷ ( هفت )

NO.7 فال مسیر زندگی عدد 7 ( هفت ) فروشگاه هیلند جواهرات با سنگ های طبیعی

عدد هفت NO.7 فال مسیر زندگی عدد ۷ ( هفت )

عدد هفت NO.7 مسیر زندگی شما را به سفری خارق العاده می رساند که در آن جستجوی دانش عامل اصلی هر کاری است که انجام می دهید و هر آنچه برای شما اتفاق می افتد. شما واقعیت جویی هستید که چیزی جز حقیقت را نمی پذیرید. و تا زمانی که تشخیص ندهید و دستیابی به خرد هدف اصلی شما برای حضور در اینجا است ، ممکن است از اعمال و نگرش های دیگران گیج و ناامید شوید.

افراد در مسیر عدد هفت NO.7 زندگی به دنبال کمال هستند ، اما در این جهان ناقص ، شما فقط می توانید به آنچه برای شما عالی است آرزو کنید و حتی اگر کمال “خود” را پیدا کنید ، به زودی نقایص آن را کشف کرده و دوباره ناراضی خواهید شد. شما به دنبال نقص هستید! اگر نمی توانید این ویژگی را در خود تشخیص دهید ، برای مدتی اقدامات و نیازهای خود را مطالعه کنید یا از شخصی که شما را به خوبی می شناسد سوال کنید. به زودی خواهید دید که شما یک روح دقیق هستید که استانداردهای آن برای نگهداری دیگران و حتی خودتان خیلی زیاد است.

ممکن است بخواهید خود را از صحنه زندگی روزمره دور کنید ، اما دیگران این را دوری یا پنهان کاری می دانند و شناختن و حتی نزدیک شدن به آنها دشوار است. در مورد شما یک “چیز عجیب” وجود دارد که ممکن است دیگران آن را دلهره آور بدانند ، اما این یک قسمت طبیعی از آنچه شما هستید هست. هنگامی که سعی می کنید با رفتارهای “عادی” مورد قبول واقع شوید ، می توانید دیگران را از خود بیگانه کنید زیرا به عنوان یک فرد تکان دهنده ، مبتذل ، قضاوت کننده یا کاملاً ناجور برخورد می کنید. سپس غرور شما رنج می برد – و شما بسیار افتخار می کنید. درس های عزت برای شما مهم است و تا بر احساس تنهایی غلبه کنید که غالباً بر شما غلبه می کنند.

وقتی با متفاوت بودن خود راحت می شوید ، دیگران می فهمند که در واقع منحصر به فرد شماست – این چیزی است که شما را قادر می سازد از میان دیگران متمایز شوید و به خاطر بسپارید. ۷ عرفان را به شخصیت شما می آورد. شما مردم را فریب می دهید – و دوست دارید که نیز فریب خورده باشید. معماها شما را هیجان زده می کنند ، بیشتر به این دلیل که خودتان یک معما هستید. معمایی جذاب و گاه گیج کننده. باز کردن معمای شما همه بخشی از سفر شماست.

شما تمایل دارید که در ذهن خود زندگی کنید ، دائماً برای یافتن پاسخ سوال متنوع مختلف – همیشه در جستجوی حقیقتی هستید که می تواند تغییراتی را که تصور می کنید ، جستجو کنید. شما اعتقادات و احساسات عمیقی دارید ، اقتدار را زیر سال می برید و برای تغییر اجتماعی و شخصی استدلال های تأثیرگذار مینگرید. شما می توانید با دیدگاه ها و بینش های غیر معمول خود دیگران را متحیر کنید.

همچنین وقتی مسائل فراتر از درک شما باشد مستعد استرسی و نگران هستید. شما ممکن است از سردرد رنج ببرید ، که نتیجه فشار زیادی است که ناشی از سخت فکری است ، یا مجبور به تحمل محیط ، افراد یا موقعیت هایی که مغایر با شما است ، است.

تلاش شما برای پاسخ دادن اغلب سوالات بیشتری ایجاد می کند. اما آیا این اساس هوش بالاتر نیست؟ پاسخ به سوالات تا زمان کشف حقیقت؟ همانطور که ۵ مسیر جسمی باعث فشار بر بدن می شود ، عدد هفت NO.7 مسیر زندگی فکری نیز می تواند ذهن را فراتر از منطقه راحتی خود تحت فشار قرار دهد. سردردهای شما تا زمانی که اجازه دهید ۷ ذهن شما گسترش یابد ، ادامه یابد و آنقدر باز شود که دیگر مرزهای آن شما را تحت فشار قرار ندهد و شما را آزار ندهد. ایجاد یک ذهن کاملاً باز برای سلامتی شما ضروری است و قسمت عمده ای از هدف زندگی شماست. این به آسانی به نظر نمی رسد. بخشی از مشکل این است که شما ممکن است باور داشته باشید که در حال حاضر دارای ذهن باز هستید ، در واقع ، در مورد بسیاری از چیزها اعتقادات ثابت دارید.

در ۷ مسیر زندگی ، گشودگی فکری هنگامی حاصل می شود که تفاوت ها و نقص ها را بپذیرید ، وقتی یاد بگیرید واقعیت های عاطفی زندگی را بپذیرید و خود را خود به خود ابراز کنید. این با پذیرش این اتفاق می افتد که شما یک فرد بسیار حساس و احساسی هستید که برای کسب دانش به اینجا آمده اید ، این بدان معنی است که شما با این دانش متولد نشده اید و برای یادگیری به اینجا آمده اید.

اگر مورد بازبینی و انتقاد عمومی قرار بگیرید ، احساس درد و خجالت می کنید. کارهای زیادی که دیگران کاملاً آشکار انجام می دهند وجود دارد که شما باید پشت درهای بسته انجام دهید. شما شرکت کسانی را ترجیح می دهید که آنها را تحصیل کرده ، با سلیقه یا به نوعی متمایز می دانید. عشق شما به کیفیت بالا احتمالاً یکی از خصوصیات شناخته شده شماست. کسانی که در مسیر عدد هفت NO.7 هستند دارای براقیت و سرسختی خاصی هستند که هرگز نمی توان آنها را به عنوان عوام فریبی اشتباه گرفت.

شما تمایل دارید که خود را در محیط های محافظه کارانه قرار دهید ، اما به هیچ کلک ، فلسفه یا قانونی پاسخ نمی دهید ، مگر اینکه از آن شما باشد. حتی وقتی حداقل باوقار باشید ، به طور غریزی می دانید که یک روح عاقل هستید که باید با آهنگ خود برقصید. شما یک متفکر عمیق ، یک برنامه ریز  باهوش ، یک محقق دقیق ، یک تحلیلگر خلاق ، یک صدای درونی خودی دقیق و یک مسئله حل کننده چشمگیر هستید. برای گسترش این هدایا به تمام توانایی هایشان ، باید یاد بگیرید که هم با افکار و هم با احساسات خود در آرامش باشید . در واقع ، شما باید یاد بگیرید که تفاوت بین فکر و احساس را تشخیص دهید.

نگرانی بیش از حد شما ناشی از دوست داشتن ذهن شما است اما متنفر بودن از احساسات. تعادل زمانی حاصل می شود که افکار و احساسات شما با یکدیگر موافق و پذیرفته باشند. در آن مرحله ، هماهنگی حاصل می شود ، راه حل هایی پیدا می شود و سردرد و سایر دردهای جسمی از بین می رود.

پارانویا در عدد هفت NO.7 مسیر زندگی یک وضعیت شایع است ، اما “برادر بزرگ” که فکر می کنید شما را زیر نظر دارد اغلب ترس غیرقابل قبول خود شما از نحوه درک شدن شما است. از طرف دیگر ، در این عصری که کل مفهوم “برادر بزرگ” به واقعیت تبدیل شده است ، این حقیقت که “پارانوئید کسی است که کمی درباره وقایع می داند” حقیقت زیادی دارد . بگذارید احساس طبیعی ترس همان کاری را انجام دهد که قرار است انجام دهد – شما را در امان نگه دارید. حقیقت دانش است و دانش قدرت است – به ترتیب. اطلاعات فقط زمانی دانش هستند که دقیق باشند – و به درستی درک شوند.

فقر یکی از مواردی است که شما بیشتر از آن می ترسید و همچنین ترس از رسوائی و بی حیایی است. اما توانایی شما در جعل برنامه های اصلی ، بدون هیچ جزئیاتی که فرصت داشته باشد ، می تواند امنیت شما را تأمین کند. اما اگر برنامه های شما به نقشه تبدیل شود ، خود را در موقعیت آسیب پذیر گرفتار شدن قرار می دهید. سپس پارانویا دوباره از ابتدا شروع می شود. غالباً نوعی دسیسه در زندگی یک عدد هفت NO.7 وجود دارد زیرا عدد هفت NO.7 تعداد رازها ، توطئه ها ، رسوایی ها و فعالیت های پشت صحنه است.

شما قصد ندارید که در “لبه” زندگی کنید یا درگیر فعالیتهای سریع ، بلند ، آشفته یا کم کاری باشید. پتانسیل واقعی شما در محیطهای ناشی از حسادت ، پرخاشگری یا دستکاری قابل تحقق نیست. شما باید بدون وقفه فکر کنید ، کیفیت و هنرمندی را تحسین کنید و زیبایی و آرامش را به خود جلب کنید. شما به آرامش و سکوت احتیاج دارید و به آرامش احتیاج دارید ، تا بتوانید صدای درونی خود چشمگیر خود را پرورش دهید.

صدای درونی خود شما را قادر می سازد مسیر زندگی خود را حس کنید و احساس کنید. وقتی یاد بگیرید به صدای ترکیبی از افکار و احساسات خود اعتماد کنید ، نتایج مثبتی در پی خواهد داشت. در حالی که دیگران گیج از یک مسئله نشسته اند ، شما می توانید به طور غریزی ، در یک فلاش بصری پاسخ صحیحی را ارائه دهید. و هنگامی که راه حل را پیدا کردید ، صدای درونی خود شما را به سمت عقب و عقب می برد تا به شما نشان دهد که چگونه به آن رسیده اید.

شما ذهن کاوشگر تحلیلگر و دانشمندی است که تا پاسخ کامل سوال آرام نخواهد گرفت. اگر کسی به شما بگوید بدون توضیح هدف ، کاری انجام دهید ، احتمالاً عصیان خواهید کرد. شما باید بدانید که چرا

شما می توانید از روند فکر خود و اعماقی که ذهن شما قادر به رفتن است ، بترسید. این بدان معنی است که شما از معنویت خود می ترسید. روح آگاهی شماست (نباید مغز فیزیکی را اشتباه بگیرید). این انرژی مردانه شماست. نور شما اگر یاد بگیرید چگونه انرژی زنانه ، اراده ، احساسات خود را در معادله شخصی خود بگنجانید ،میتوانید در تعادل کامل باشید .

۷ نشان دهنده علم است. تعداد دانش و هوش است. و شما باید یاد بگیرید که احساسات خود را به عنوان بخشی از خود که به اندازه دیگران مقدس است ، بپذیرید. شما باید احساسات خطاب نشده خود را برطرف کنید.

از ترسیدن نترسید. ترس خود را احساس کنید. در این صورت می توانید مواردی را که واقعاً احتیاط بیشتری لازم دارند را از مواردی که لازم نیست جدا کنید. بدون این درک ، شما می توانید یک عمر کامل را در وضعیت نگرانی ، نگرانی ، گناه یا پارانویا زندگی کنید. ممکن است فکر کنید دانشمند نیستید یا فکر می کنید فرد معنوی نیستید ، اما نمی توانید انکار کنید که دوست دارید در آن ذهن خود فرو بروید تا حقیقت بیشتری درباره زندگی کشف کنید. عدد هفت NO.7 بدون روشنایی منظم نمی توانند خوشحال باشند.

اما ، اوه ، چطور از چیزهای عادی و معمولی متنفر و ترسیده است. شما می توانید یک منتقد ظالم باشید ، به احساسات دیگران آسیب برسانید و حتی عشق و دوستی خود را با آن زبان تیز خود از دست دهید. یا شاید شما از آن عدد هفت NO.7 نفری باشید که مستقیماً با دیگران روبرو نمی شود اما قبل از اینکه آنها را خرد کنید منتظر می ماند تا از گوش خارج شوند. تصدیق کنید.

که در واقع نسبت به کسانی که استانداردها و سلیقه های عالی شما را ندارند ، انتقاد دارید. در حالی که ذات شماست که به دنبال کمال در زندگی باشید ، به یاد داشته باشید که تعداد کمی از افراد هرگز انتظارات شما را برآورده می کنند ، حتی اگر آنها بخواهند. تشخیص این گرایش تا با حضور گرم که دوستانه ، اعتماد به نفس ، هوش و عطوفت را ترغیب می کند ، جلوی هوس باز شدن سهوی خود را بگیرید. وقتی با کمی فروتنی ابراز وجود می کنید در جذاب ترین حالت خود هستید .

تعجب نکنید اگر بعضی از افراد سعی می کنند از شما الگو بگیرند و به دنبال شبیه شدن به شما هستند. این ممکن است شما را سرگرم کند یا اذیت کند که دیگران در حال کپی کردن شیوه زندگی شما ، نگاه شما ، بیان شما یا هر چیز دیگری هستند که آنها تحسین می کنند. به یاد داشته باشید که تقلید اغلب بالاترین شکل چاپلوسی است. مطمئناً مطمئن باشید که آنها هرگز آن را با همان اندازه کمال که شما می کشند ، برنمی دارند. وقتی دیگر نتوانند تظاهر را حفظ کنند ، احتمالاً میزها را برمی گردانند و از شما به دلیل پرمدعایی انتقاد می کنند. اما ، البته این شما نیستید که سعی می کنید با جونز همگام شوید.

استفاده بی رویه از کلمات می تواند ویرانی ایجاد کند. شما فوق العاده باهوش هستید و نتیجه خواهد داد همه چیز را می شناسید – یا یک ناآگاه – این یک تخریب ویرانگر حیثیت شما خواهد بود. بیشتر عدد هفت NO.7 ها از بحث هوشمندانه لذت می برند و نمی توانند خود را درگیر مبادلات پیچیده کنند. البته ، این می تواند بعضی اوقات شما را به وضوح ساکت کند. عدد هفت NO.7 ساله ها در صورت عدم اطمینان از خود درونگرا ، خجالتی ، ناامن می شوند – یا بوروره بلند و پرخاشگر می شوند.

هر وقت بحث سنگین یا غیرمولد وجود داشته باشد ، بیشتر ۷ ها فریاد زدن و قانع کردن را به عهده دیگران می گذارند. آنها بی سر و صدا می نشینند ، با وقار به نظر می رسند و به نظر می رسد گوش می دهند. اما آنچه که آنها واقعاً انجام می دهند فرار و تلاش برای آرامش ذهن خودشان است. یا آنها بلند می شوند و صحنه را کاملا ترک می کنند. همیشه عنصر تنها در ۷ وجود دارد. اما وقتی ۷ ساله ها واقعاً چیزهای خود را می دانند و به جای بحث در مورد عقیده خود ، خرد خود را به اشتراک می گذارند ، بحث ها پیروز می شوند و احترام به دست می آید.

شما به دنبال خرد هستید ، اما اگر دانش با دیگران تقسیم نشود ، چه فایده ای دارد که جمع کنید؟ وقتی می فهمید که چقدر مبارک هستید ، وقتی از هر تجربه چیزی عمیق می آموزید ، وقتی جرات پیدا می کنید دانش و رویاهای خود را با دیگران در میان بگذارید و وقتی می فهمید که تنها بودن اشکالی ندارد و تنها بودن به آن احتیاج ندارد شما تنها باشید ، سهم چشمگیر شما در زندگی شناخته می شود و برای دانش ویژه خود جستجو می شوید ، و به همین ترتیب پاداش می گیرید.

همیشه دنیوی و متوسط ​​وجود خواهد داشت. خام و خشن نادان و شر ، اما تا زمانی که این جنبه ها را به عنوان بخشی از واقعیت زندگی بپذیرید ، بدون اینکه موقعیت خود را به خطر بیندازید ، ۷ مسیر زندگی می تواند شما را به هر کجا که می خواهید بروید. برساند

خرید سنگ چشم ببر 

برای بهبود چاکرای سوم خورشیدی

هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید  HEALLAND.SHOP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *