نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

عدد شش NO.6 فال عدد مسیر زندگی عدد ۶ ( شش )

NO.6 فال عدد مسیر زندگی عدد 6 ( شش ) فروشگاه هیلند سنگ های طبیعی

عدد شش NO.6 فال عدد مسیر زندگی عدد ۶ ( شش )

به عنوان یک کودک و بزرگسال ، مسئولیت همیشه در عدد شش NO.6 مسیر زندگییش وجود دارد ، اما ممکن است شما در برابر آن سرکشی کرده باشید ، زیرا احساس مسئولیت خانوادگی یا خانگی دارید که بیش از حد جوان هستید که نمی توانید آنها را اداره کنید یا جدی بگیرید. این با افزایش سن تغییر کرده و کسانی که در جوانی شما را می شناختند ممکن است اکنون از تبدیل شدن شما به چنین انسان بزرگسالی و مسئولیت پذیری شما متعجب شوند. به خاطر سپردن شرایط کودکی خود جوانان امروز را درک کنید ، که اگر فرزندان خود را داشته باشید بسیار مهم است. در غیر این صورت ، خواهید فهمید که بسیاری از بزرگسالان زندگی شما به نوعی فرزندان شما هستند.

در این دوران زندگی چیزهای زیادی درباره والدین خواهید آموخت. اما شما همچنین اینجا هستید که خلق کنید ، یاد بگیرید که خلاقیت اشکال مختلفی دارد و فقط به ایجاد یک خانواده بیولوژیک محدود نمی شود. خلاقیت از بیان ظاهری آنچه در درون خود احساس می کنید ناشی می شود و از طریق ارتباط با خانواده ، بسیاری از دروس خلاقیت آموخته می شود. والدین و شرایطی که در آن بزرگ شده اید احتمالاً تأثیر عمده ای روی شما خواهد داشت. در اینجا ممکن است درسهای سختی برای یادگیری وجود داشته باشد. شاید شما به طور نامتناسبی والدین یا خواهر یا برادر خود را مقصر بدانید یا حتی در بزرگسالی و حتی پس از فوت آنها نسبت به آنها احساس مسئولیت کنید.

شما نمی توانید تحمل کنید که وفاداری خود را زیر سوال ببرید ، و تشخیص عشق واقعی از گناه و سرزنش دشوار است. عدد شش NO.6 راه زندگی به شما می آموزد که شما در درجه اول به خودتان پاسخگو هستند، که اعضای خانواده و بستگان خود که پیشرفت یکدیگر را دوست داشته، و هنگامی که آن را قادر به جریان آزادانه در تمام جهات کنید. شما در مسیری از مسئولیت قدم می گذارید ، اما در قبال همه افراد و هر آنچه روبرو می شوید ، از جمله اعضای خانواده ، مسئولیتی ندارید. روابط خانوادگی و همچنین خود نسبیت برای شما مهم هستند . هر قدمی که برمی دارید مستقیماً با مرحله آخر و گام بعدی که بر می دارید ارتباط دارد.

یکی از اصلی ترین درس های عدد شش NO.6 ، تعادل است . شما در حال پیاده روی مسیری هستید که به سه خط تقسیم شده است. خط میانی شامل انرژی های عشق ، آرامش ، تعلق و مراقبت است و توانایی های چشمگیری در آموزش ، بهبود ، ایجاد ، پرورش ، سرگرمی و حل مشکلات برای شما فراهم می کند. در هر دو طرف افراط در زندگی قرار دارد – سو – تفاهم حل نشده ، نفرت ، کنترل ، حرص و آز ، درگیری ، بی رحمی و وابستگی. برخی عدد شش NO.6 است. بین دو افراط در شخصیت یا شرایطی که پدر و مادر و یا خانواده مخالف بودند.

شما هر از گاهی به افراط و تفریط می روید ، اما در آنجا خوشحال نخواهید شد و آرزو خواهید کرد که به ثبات مسیر مرکزی عدد شش NO.6 برگردید. روی عشق ، آرامش ، بهبودبخشی و درک متمرکز شوید. اینها عناصری است که باعث می شود ۶ سفر ظاهری و ذاتی شما موفقیت آمیز باشد. البته هر کسی که فکرش را بکند می تواند یک مسیر سه خطه را طی کند و در مرکز خود بماند. اما شما یک آزمون سخت تر را دارید . با پیشرفت زندگی خود ، مسئولیت ها و شرایطی را که باید شناسایی ، طبقه بندی ، تنظیم و دستکاری شوند ، جمع می کنید تا بتوانید تعادل خود را حفظ کنید.

بسیاری از وظایف شما خوشایند خواهد بود. به نظر می رسد بیشتر وزنی که خود را تحمل می کنید مسئولیت دیگران است که به نوعی در دامان شما قرار گرفته اند. شما مسئول زندگی خود و آن موقعیت ها و افرادی هستید که ایجاد کرده اید. وقتی از مسئولیت هایی که بر عهده شما نیست خلاص شوید ، ظرفیت شما برای کمک به دیگران و دریافت آن به عنوان پاداش کارمایی عشق به طور قابل توجهی گسترش می یابد.

عدد شش NO.6 مسیر زندگی قدرت مغناطیسی را به شما می دهد. هر آنچه را که تمرکز کنید راحت تر از اکثر افراد دیگر جذب خواهید کرد که دارای اشکالاتی آشکار است. روی خطر تمرکز کنید ، در نهایت در موقعیت های خطرناک قرار خواهید گرفت. روی نیکل و سکه تمرکز کنید ، و این تمام چیزی است که خواهید داشت. روی کاستی های دیگران تمرکز کنید و با رفتار منفی احاطه شوید. به دنبال مشکلات باشید آنها را جذب خواهید کرد. سعی کنید روی چیزهای خوب دیگران تمرکز کنید و قضاوت های قدیمی را با درک های جدید و واقع گرایانه جایگزین کنید. به دیگران اجازه دهید بدون ورود و انتقاد مداوم شما ، زندگی خود را بگذرانند.

شما یکی از سرگرم کننده های طبیعی  های زندگی هستید. مردم جذب هاله انرژی مهیج شما می شوند. در آنجا هستید که زندگی را ، کاملا متعادل و راحت طی می کنید. البته شما انواع مختلفی از شبکه های ایمنی را در محل خود دارید. پس از همه ، شما مسئول هستیدبرای خودت. به همین دلیل است که شما معمولاً می توانید هر زمان که سقوط کردید به عقب برگردید. دیگران به شما کمک می کنند تا دوباره پا به پا کنید زیرا آنها عاشق تماشای عمل هوشمندانه شما هستند. وقتی تعادل دارید می توانید چه نمایشی ارائه دهید. هنگامی که قدم های خود را بجای قدم دیگران قضاوت می کنید ، چه نمایش درخشان زیبایی از خود نشان می دهید. چه مثالی مثبت می زنید وقتی کاری را که دوست دارید در حالت تعادل انجام می دهید. شما یک سوپراستار هستید. یک سرگرم کننده ، هنرمند و میزبان طبیعی. دنیای شخصی شما ، شاید همه دنیا ، مرحله شماست. فقط به یاد داشته باشید که تعادل به معنای یکنواختی یا رکود نیست. این بدان معنی است که چیزها را به گونه ای تنظیم کنید که انرژی بتواند آزادانه حرکت کند. تعادل تنظیم مداوم است.

در مسیر ۶ ، شما باید ایده روشنی از آنچه از زندگی می خواهید ، بسازید ، در غیر این صورت خواهید دید که مسئولیت های ناخواسته ای را جمع می کنید فقط به این دلیل که آنجا ایستاده اید و هیچ کار دیگری برای انجام دادن ندارید. در حالی که آرزوهای خود را تحقق نیافته اید ، نیاز شما به داوطلب شدن باید مهار شود مگر اینکه البته داوطلب شدن آرزوی شما باشد.

شما یک معلم طبیعی هستید که می توانید به دیگران نشان دهید چگونه از نیازهای خود مراقبت می کنند ، در قبال خودشان مسئولیت پذیر هستند ، و زندگی مجازات نمی کند بلکه عواقبی را برای قضاوت و اعمال فرد ایجاد می کند. همانطور که در حالی که با مشکلات دیگران دست و پنجه نرم می کنید نمی توانید در این مسیر متعادل باقی بمانید ، اگر بیش از حد قضاوت کنید ، متکبر یا حرص بخورید ، می توانید سفر را بالا ببرید. تمایل به جستجوی گسل ها و مشکلات می تواند باعث شود شما از نیازهای اساسی خود غافل شوید ، یا در زندگی دیگران دخالت کنید با این باور که می توانید به نوعی آنها را “نجات” دهید.

این یک تجربه فروتنانه است که وقتی به عدد شش NO.6  گفته می شود از تجارت شخص دیگری صرف نظر کنید. این حداقل در زندگی شما یک بار اتفاق خواهد افتاد. دیگران از یک نگرش کاملاً آگاهانه و قضاوت کننده متنفرند. اما مدت طولانی در این حالت گم نخواهید شد. شما به ثبات روابط عاشقانه نیاز دارید. شما به توصیه های صحیح خود افتخار می کنید و هنگامی که ورودی شما نادیده گرفته می شود یا به شما کم می شود ، می توانید صدمه ببینید. شما به سرعت هنرهای گوش دادن ، دیپلماسی و زمان بندی صحیح را یاد می گیرید.

شما واقعاً می خواهید چیزها را درک کنید. شما می دانید که درک چیزی که تجربه نکرده اید غیرممکن است. این در مورد روابط شما نیز صدق می کند. می توانید یک عمر با کسی زندگی کنید و او را نشناسید زیرا سدی وجود دارد که مانع از احساس واقعی بودن او می شود. یا می توانید با یک غریبه ملاقات کنید و بلافاصله با این شخص آشنا شوید . کیفیت روابط شما با توجه به این که قضاوت را کنار بگذارید و خود را در برابر تجربه یک به یک فرد درگیر باز کنید ، تعیین می شود.

که ما را به خانواده برمی گرداند. فهمیدن ، آشنا شدن است. آشنایی در خانواده خود شما جایی است که این درس شروع می شود. زندگی به شما می آموزد که قوانین ، سنت ها به طور جدی مورد حمایت قرار می گیرند و ناتوانی در پذیرش اینکه هر کس با پیشرفت زندگی خود تغییر می کند ، روند آشنایی را متوقف می کند. و همینطور که اکنون با ۶ مسیر زندگی خود آشنا می شوید ، متوجه می شوید که چقدر دوست دارید با بسیاری از جنبه های مختلف زندگی آشنا شوید. شما برای درک و آموزش وارد این زندگی شدید.

شما دارای رویکردی مسئولیت پذیر هستید و مهارت های قابل توجهی در حل مسئله دارید. شما ممکن است همیشه از کسانی که به دنبال راه حل شما هستند استقبال نکنید ، اما ، زیرا طبیعت شما والدین است ، معمولاً آنها را به عنوان بخشی از گله ای که باید راهنمایی کنید ، با کمال مهربانی موظف می کنید.

شما در مورد نفوذی که افراد بر یکدیگر دارند یاد می گیرید و روابط زیادی ایجاد خواهید کرد. هر یک بر دیگری تأثیر می گذارد و این جایی است که مهارت های متعادل سازی شما آزمایش می شود. وفاداری یکی از ویژگی های عالی شماست ، تا زمانی که شما باید یکی از اتحادهای نزدیک را انتخاب کنید. خواهید آموخت که روابط شما با شماستو اینکه همه افراد در حلقه شما قرار نیست کنار بیایند. جذابیت (کاریزما) شما همان چیزی است که در وهله اول مردم را به سمت خود می کشد و با بیرون کشیدن تمایل به صلح در ظاهر شما احساس می شود. این میل انرژی ایجاد می کند که به دیگران می گوید صلح هدف شماست و آنها نمی توانند به شما احترام بگذارند. هنگامی که به درستی استفاده شود ، قدرت مغناطیسی اثر آرام بخشی دارد و باعث آرامش دیگران نیز می شود. وقتی واقعاً در این مکان متعادل ، صلح آمیز و غیرقانونی قرار دارید ، می توانید صلح را گسترش داده و فضای هدف و احترام متقابل را ایجاد کنید.

به همین دلیل است که شما به عنوان یک فرد ثابت ، مشاور ، مشکل ساز ، رهبر و صلح ساز تصور می شوید. به همین دلیل است که شما می توانید به احترام دیگران احترام بگذارید حتی اگر آنها نتوانند دلیل اینقدر احترام شما را مشخص کنند. وقتی دوستانتان به “خانواده” شما تبدیل می شوند ، آنها می خواهند همیشه به شما کمک کنند و از شما محافظت کنند.

ممکن است مواردی پیش بیاید که دیگران علیه شما رو بیاورند ، یا حتی از شما متنفر شوند. زمانهایی که نفس متورم شما می خواهد همه چیز را کنترل کند. یا وقتی به جای استفاده از قضاوت خوب قضاوت می کنید. در این مواقع ، عدد شش NO.6 ها به عنوان افراد کنترل گر و مستبد در نظر گرفته می شوند ، صاحب نظر ، پرخاشگر ، غیرمسئول ، مداخله گر ، رئیس و متعصب هستند. دیگران وقتی طبیعت دوست داشتنی خود را فراموش می کنید ناامید یا حتی از شما می ترسند. اگر در حالی که احساسات واقعی خود را تحمل می کنید – انکار می کنید – با صلح و عشق موعظه کنید در روابط نیز با مشکل روبرو خواهید شد. وقتی ۶ ها تعادل خود را از دست می دهند ، در واقع افراد ناموزونی هستند.

درمورد آنچه احساس می کنید با خود صادق باشید . شاید باور داشته باشید که اگر احساس نفرت می کنید محبت کردن غیرممکن است. اما واقعیت این است که اگر از نظر ظاهری نفرتی که ممکن است در درون داشته باشید ابراز نکنید ، نمی توانید عاشقانه واقعی باشید. در عین تحمل سنگینی احساسات بیان نشده غیرممکن است.

شما آرزوی ثبات و تأیید دارید. شما باید در خانه ، خانواده و اجتماع خود احساس تعلق و پذیرش داشته باشید. شما قوانین و سنتهای مشخص و مشخصی را می پسندید که از امنیت پذیرفته شده و شما را قادر به بازی در نقش والدین کنید. اما انتظار نداشته باشید دیگران طبق قوانین شما عمل کنند – اینها شبکه های ایمنی شما هستند .

بسیاری از عدد شش NO.6 ها اعتقاد ندارند که طبق سنت ، محافظه کاری یا قوانینی اداره می شوند تا زمانی که متوجه شوند که انگیزه احساس وظیفه و نیاز به انجام کار “درست” چقدر انگیزه آنها را گرفته است. شما ممکن است به معنای وسیع کلمه سنتی نباشید ، اما در خانواده و حلقه دوستان خود ، سنت های بسیاری وجود دارد که نمی خواهید تغییر دهید.

در عدد شش NO.6 مسیر زندگی ، خانه شما قلعه شماست. شما مسئول آن و کسانی هستید که در آن زندگی می کنند. شما حاکم ، مراقب اصلی ، مشکل ساز ، بهبود دهنده ، مربی و ارائه دهنده هستید. شما انتظار همکاری کامل را دارید و نمی توانید درک کنید که چرا دیگران قدردان نیستند که کاری که شما انجام می دهید برای آنها است . اما این باعث می شود که گناه و کینه همه افراد درگیر زمانی باشد که شما کاری را که باید برای خود انجام دهید انجام نمی دهید.

کسانی که در مسیر عدد شش NO.6 زندگی قرار دارند اغلب در موقعیت هایی درگیر می شوند که عدالت زیر سال رفته و مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد ، یا قوانینی با قاطعیت از آن حمایت می شود یا از روی سرکشی شکسته می شود. مراقب باشید در مورد عدالت و قضاوت ، قوانین و مقررات ، درست و غلط ، رویکردهای شدید ایجاد نکنید. اینجاست که بسیاری از ۶ ها با سقوط خود روبرو می شوند. برای اینکه متعادل بمانید ، باید موضع مرکزی بگیرید و نسبیت همه عوامل را بسنجید. شما خیلی خوب می دانید که هیچ قانونی نمی تواند مطلق باشد و عدالت واقعی در سطح بسیار بالاتر اتفاق می افتد.

وقتی قوانین خود را بر دیگران اعمال می کنید ، تعادل خود را از دست می دهید زیرا به همکاری آنها وابسته می شوید. سپس ، وقتی می فهمید که این چقدر شما را ناپایدار می کند ، ترس از دست دادن کنترل رفتار دیکتاتوری ایجاد می کند ، یا می توانید بدبین و ترسو شوید. در هر صورت ، این یک فلج عاطفی ایجاد می کند که از پیشرفت شما جلوگیری می کند. همچنین باعث می شود شما از مشاوران به اصطلاح متخصص که ممکن است کمتر از شما مطلع باشند مشاوره بگیرید.

NO.6

شما اینجا هستید تا تعادل را بیاموزید و مثال بزنید. خانه ، خانواده و جامعه ارتباط زیادی با آرزوهای شما دارند. با توجه به این تجربیات خواهید فهمید که دنیا خانه شما نیز هست و همه افراد روی کره زمین خانواده شما هستند. فقط در تعادل است که عشق بشریت می تواند آزادانه جریان یابد.

شما با گرایش های داوری متولد شده اید تا یاد بگیرید چقدر قضاوت نادرست است. شما متولد شده اید تا کنترل بر دیگران را تجربه کنید تا از بی فایده بودن آن مطلع شوید. شما به مسئولیت در مورد آزادی و آن است که آزادی نیست یاد بگیرند به دنیا آمده اند از مسئولیت که مورد نظر شما، اما آزادی به مراقبت از مسئولیت های خود را با سهولت. شما با هدیه جذابیت متولد شده اید تا دیگران را به مثال سرگرم کننده خود جذب کنید. شما متولد شده اید تا روند خلاقیت را درک کنید و این درک ها را به دیگران بیاموزید. شما برای ایجاد صلح متولد شده اید تا زندگی ادامه یابد.

مسیر ۶ زندگی در بعضی مواقع می تواند یک راهپیمایی گیج کننده باشد: راهی برای تغییر واقعیت ها ، وظایف و وفاداری ها. اما اگر قصد شما برای محافظت و زیبا سازی زندگی باشد ، می تواند سفر زیبایی و عشق باشد. قصد یک قدرت عالی است. این سوختی است که شما را در زندگی هدایت می کند و اندازه گیری آن جهت شما را تعیین می کند. مهم نیست که با چند جنگ  روبرو شوید ، یا حتی در آن شرکت کنید ، اگر هدف اصلی شما صلح و تفاهم باشد ، درسهای لازم آموخته می شود و عدد شش NO.6 مسیر زندگی شما را به جایی که می خواهید بروید می رساند.

۳۳ شکل دیگری از عدد ۶ است

۳ + ۳

۳۳ متعادل ترین شکل عدد شش NO.6 است.

۳ نشان دهنده دوستان ، همکاران ، ارتباطات ، خلاقیت ، مسائل مربوط به دوران کودکی و رشد کودک و ظاهر آنها است. پتانسیل اصلی ۳۳ همیشه وجود دارد ، اما به ندرت ظاهر می شود تا زمانی که ارتعاش در سطح قلب به درستی درک شود.

NO.6

شما توانایی یک عالی ، بهبودبخشی ، هنرمند و ارتباطی را دارید که معمولاً دروس آن را می آموزید – و تدریس می کنید – از طریق روش های غیرمعمول و به یادماندن

تمایل به بالابردن و الهام بخش بودنیدن  بهبود دیگران نسبت به عشق بدون قید و شرط خدا (در مقیاس وسیع و نه فقط در خانواده و دیگر گروه های کوچک) یکی از دلایل اصلی ورود شما به این زندگی است – و شرایطی که کودکی شما برای شما رقم زده است.

۳۳/۶ نه تنها بینش خلاقانه مورد نیاز برای تغییر جهان را به روشی دوست داشتنی و هدفمند فراهم می کند ، بلکه همچنین به شما امکان می دهد چشم انداز خود را عملی کنید. اگر این پتانسیل برآورده شود ، می توانید مستقیماً یا از طریق ارتباط با دیگران به جهان راهنمایی کنید.

برخی از قوی ترین ویژگی های ۳۳/۶ صداقت و فداکاری است ، و درک اینکه شما نمی توانید آنچه را که هنوز خودتان آموخته یا تجربه نکرده اید برای دیگران تبلیغ کنید. این باعث می شود شکل خاص ارتباط شما معتبر و جذاب باشد. همچنین اگر نگاه شما به زندگی یک طرفه یا مغرضانه باشد ، نمی توانید انتظار حفظ تعادل را داشته باشید.

تجربه غیرمترقبه ۳۳/۶ این است که هر از گاهی دچار تنش شدید شود. به نفع شما است که افرادی را وارد زندگی خود کنید که این را درک می کنند و مایل و قادر به حمایت از ایده آل ها و ایده های شما هستند. شما به شخصی نزدیک نیاز دارید که بتواند شما را در برابر خواسته ها یا کنجکاوی دیگران محافظت کند – و در صورت داشتن هرگونه خستگی ذهنی یا اضافه عاطفی – بدون داشتن قضاوت یا تلاش برای کنترل ، شما را به سلامتی باز می گرداند. با این حال ، شما به نوبه خود باید بسیار مراقب باشید که دیگران را کنترل نکنید و یا از حضور بسیار شدید خود برای ایجاد رعب و وحشت و اجبار استفاده نکنید.

کسانی که در مسیر ۳۳/۶ هستند این توانایی را دارند که از خودآگاهی و نیاز به کنترل ، به سطوح عمیق روشنگری و عشق تبدیل شوند. از طریق پذیرش مساوی احساسات زنانه توسط ذهن مردانه ، می توانید آن ایده های بزرگ خود را به راحتی به زندگی بیاورید.

اکثر مردم وقتی که ۳۳ را نمی تواننند پایدار نگه دارند، به انرژی ۶ برمی گردند ، اما برای کسانی که در این مسیر هستند نیز ممکن است تا حد پارانویا خودآگاه باشند. و کنترل تا مرز استبداد. اعداد اصلی را می توان بهتر نام برد ، زیرا پتانسیل آنها شامل برخی از افراط های نسبتاً زشت است.

عشق به جهان موقعیت متعادلی را در مسیرهای اصلی حفظ می کند ، خصوصاً مسیر ۳۳/۶ از آنجا که حاوی چنین غلظت انرژی «اصلی» است و از آنجا که ۶ ارتعاش تعادل است.

۳۳ می تواند به شما کمک کند تا رویکردهای منحصر به فرد ارتباط و خلاقیت را کشف کنید که اگر تمایل دارید که خود را تا این حد تحت فشار قرار دهید ، می تواند در مقیاس جهانی طنین انداز شود. در حالی که سیستم مردانه خود تخریبی قدیمی ما همچنان در حال از هم گسیختگی است و انرژی زنانه آزاد شده تعادل را به زمین می آورد ، ارتعاش ۳۳/۶ دقیقاً همان چیزی است که برای ایجاد یک شیوه جدید زندگی پایدار و مسالمت آمیز مورد نیاز است. کمک به ایجاد این تعادل جایی است که پتانسیل واقعی شما نهفته است.

NO.6

خرید از اینستاگرام

خرید سنگ لابرادوریت 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *