نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

No.3 فال عدد مسیر زندگی عدد ۳ ( سه ) فروشگاه هیلند سنگ های معدنی و طبیعی

No.3 فال مسیر زندگی عدد 2 ( سه ) فروشگاه هیلند سنگ های معدنی و طبیعی

No.3 فال مسیر زندگی عدد ۳ ( سه ) فروشگاه هیلند سنگ های معدنی و طبیعی

ارتباطات هدف اصلی شما در این دوره از زندگی است. در No.3 مسیر زندگی ، تجربیات شما نحوه برقراری ارتباط موثر را به شما می آموزد. مشکلات از واژه های نامناسب بیان می شوند.

کلمات و تصاویر رمز موفقیت و خوشبختی شما هستند ، اما تا زمانی که یاد نگیرید چه چیزهایی باید یاد گرفته شود ، استفاده نادرست از کلمات و تصاویر نیز می تواند سقوط شما باشد. کلمات اساس ارتباطات هستند ، اما اغلب سو استفاده استفاده و برداشت غلط می شوند تا زمانی که معنای واقعی آنها از بین برود. از آنجا که زبان “ابزار” اصلی شماست ، باید واقعاً مقصود خود را بگویید و آنچه را که می گویید معنی کنید. شما صدای متمایز ، غیرمعمول و به یاد ماندنی دارید تا آنچه می گویید تأثیر بگذارد و به خاطر سپرده شود.

در دنیایی که اینقدر به چیزهای بی اهمیت توجه می شود و مسائل مهم غالباً بی اهمیت می شوند ، یادآوری آنچه برای بیان آن به اینجا آمده اید و یافتن متقاعد کننده ترین راه ممکن است طول بکشد و سرسختی زیاد. بیان آن تا زمانی که این جنبه از طبیعت خود را جدی نگیرید ، ممکن است بی وقفه صحبت کنید در حالی که به دیگران فرصت صحبت نمی دهید. یا ممکن است خیلی زیاد از بیان خود ترسیده باشید. اگر در هر یک از این افراط ها قرار گرفتید ، به این دلیل است که بیش از حد نگران نحوه درک دیگران هستید و / یا یاد نگرفتید که چگونه گوش کنید. No.3 ها باید یاد بگیرند که گوش دهند – نه به خاطر پاسخ دادن ، بلکه به خاطر درک کردن .

ارتباطات یک تمرین مداوم در بازده و بازخورد است. دریافت و رساندن اطلاعات و مرتب سازی واقعیت از داستان. اگر این را درک نکنید ،مشکل دارید . ثابت ترین مشکلات شما سرنخ هایی است که ارتباطات شما باید در آن دنبال کند. شما از کلمات استفاده کرده اید و می توانید از بسیاری از شرایط  صحبت کنید ، اما ممکن است متوجه نشوید که در وهله اول ممکن است گفته های خود شما این مشکل را ایجاد کرده باشد.

شما باید برای استعداد کلامی خود یک خروجی هدفمند پیدا کنید. No.3 تمایل دارند به جای احساساتی که دارند ، در مورد آنچه “می دانند” صحبت کنند ، شناختن شما در سطح عمیق تر را دشوار می کند. اما وقتی احساسات شما از قلب ، بدون خودآگاهی ، شایعات ، یا انتقادات به صراحت ابراز می شود ، می توانید بقیه را با بینایی و توانایی خارق العاده خود در تحریک مردم با سخنان خود متعجب کنید.

اگرچه No.3 ها واقعاً قادر به تشخیص شوخ طبعی در جایی هستند که دیگران نمی توانند ، اما تمایل به انتقاد وجود دارد و اگرچه ممکن است سعی کنید این موضوع را با شوخ طبعی مبدل کنید ، اما یک صدای بی وقفه انتقادی در نهایت می تواند باعث تخریب کسانی شود که زندگی خود را با آنها تقسیم می کنید. اگر این امر باعث از بین رفتن دوستی شما شود ، ممکن است به جای اینکه بپذیرید خود او را از خود دور کرده اید ، طرف مقابل را سرزنش کنید. No.3 تعداد خلاقیت است – اما این شکل بیان مخرب است ، خلاق نیست. با این وجود ، هیچ کس به غیر از No.3 هایی که سعی در اثبات قدرت خود ندارند ، توانایی الهام بخش بودنیدن به دیگران را ندارد. اما با این واقعیت که به اندازه دیگران قوی یا ضعیف هستند ، راحت هستند.

تمایل شما برای پایین آوردن احساس واقعی شما ، و ایجاد این تصور که همه چیز خوب است ، حتی اگر مشکلات شما آشکار باشد ، می تواند شما و نزدیکانتان را گیج کند. برخی از افراد ممکن است تحت تأثیر نحوه بازگشت شما از ناملایمات تحت تأثیر قرار بگیرند گویی که اتفاقی نیفتاده است ، اما این فقط تا زمانی است که آنها واقعاً شما را بشناسند. سپس ، آنها متوجه می شوند که شما همه چیز را نگه داشته اید و فقط “نمایش خوبی” را به نمایش گذاشته اید.

No.3 ها خواهان محبوبیت و مقبولیت اجتماعی هستند و به خاطر حفظ ظاهر بدنام هستند. دوستی ها اغلب از بین می روند زیرا دیگران احساس می کنند شما نمی خواهید به خودتان کمک کنید. اما ، آنها ماهیت پیچیده شما ، یا ترس وحشتناک شما را از دست دادن دوستی با “سنگین کردن” آنها با احساسات واقعی خود درک نمی کنند.

۳ ها سخت می توانند خود را جدی بگیرند زیرا از آنچه دیگران در مورد آنها فکر می کنند می ترسند. این نوعی شرم و گناه است. این وجود دارد زیرا No.3 شامل شادی ناب است و بسیاری از No.3 معتقد نیستند که “شایسته” چنین احساس گرانبهایی هستند. در نتیجه ، آنها به اشتباه اعتقاد دارند که مجاز به نشان دادن هیچ احساسی غیر از نشاط شاد – یا بدبینی صریح نیستند – و خودآگاهی را در خود جای داده است. اما وقتی ۳ ها جرأت می کنند زیر سطح خودشان بروند و بپذیرند که مشکلات و احساسات آنها مانند دیگران واقعی و معتبر است ، زندگی آنها عمیق تر و خلاقانه تر می شود.

شما از احساسات خود می ترسید زیرا بسیار شدید هستند. اما احساسات شما چیز ترسناکی نیست. فکر می کنید چرا اینقدر جذب افراد خلاق می شوید؟ به این دلیل است که شما به طور مخفیانه تحریک انرژی عاطفی آنها را تحسین می کنید و آنها را مجذوب خود می کنید – توانایی آنها در احساس و بیان.

No.3 به شما می آموزد که بدون جدی گرفتن بیش از حد جدی ، خود را جدی بگیرید. شوخ طبعی ، خونسردی و خنده از عناصر حیاتی خود واقعی شما هستند ، اما تا زمانی که احساس شادی واقعی نکنید قادر به استفاده از آنها نخواهید بود. تفاوت زیادی بین شوخ طبعی و خوشبختی وجود دارد. از هر کمدین حرفه ای در این باره بپرسید ، یا اینکه چرا دلقک غالباً با لبخند اغراق آمیز نقاشی می شود تا اشکهایش را استتار کند. تا زمانی که همه غم و اندوهی را که در اعماق درون خود دفن شده است شناسایی و رها نکنید ، هرگز قادر به احساس و تجربه شادی واقعی نخواهید بود. غم و اندوهی که شما از بیان آن امتناع می ورزید و تمام آن خشم و ترس را که در زیر آنچه شوخ طبعی خود می خوانید دفن می کنید.

No.3 ها باید مورد پسند واقع شوند و اغلب به سمت موقعیت هایی جلب می شوند که در آنها باعث می شود دیگران احساس خوبی داشته باشند. اما اگر خودتان احساس خوبی ندارید ، حفظ آن موقعیت دشواری است. بنابراین ، شهامت انجام آنچه را که واقعاً در زندگی می خواهید ، داشته باشید. نه آنچه امیدوارید دیگران را خشنود یا تحت تأثیر قرار دهد. نه آنچه فکر می کنید به دلیل کمبود فرصت ، بودجه یا تحصیلات محدود به آن هستید. تصدیق واقعی و نه تنها شکل ظاهری آن ، همان چیزی است که باید برای آن تلاش کنید. در این صورت می توانید فارغ از نگرانی از افرادی که می خواهید تحت تأثیر قرار دهید ، زندگی کنید. لطفا تحت تأثیر قرار دهید ، و خودتان باشید . نگرانی در مورد آنچه دیگران فکر می کنند باعث ناراحتی بزرگ شماست.

No.3  نشان دهنده دوستی است. باید یاد بگیرید که اولویت های افراد همراه با تجربیاتشان تغییر می کند. بنابراین احساساتی که مردم نسبت به یکدیگر دارند نیز دارند. ممکن است دردناک باشد وقتی ۳ ها متوجه شوند که دیگر هیچ چیز مشترکی با کسی ندارند که فکر می کنند دوستشان است. یا ترساندن وقتی متوجه می شوند که چقدر با دیگران که به خصوص دوست ندارند مشترک هستند. این نقش شما این نیست که همه را راضی نگه دارید ، یا آزادی خود را به نام دوستی یا پذیرش اجتماعی فدا کنید. شما یک مجری طبیعی هستید ، اما نیازی نیست که همیشه “روی صحنه” باشید. شما در یک محیط طبیعی که می توانید در آن آرام  باشید ، رشد می کنید. بزرگترین الهام شما از خود طبیعت است.

No.3 ها می دانند که هدف آنها برقراری ارتباط است. برخی تصور می کنند آنچه را که آنها ارتباط برقرار می کنند ، باید همیشه “درست” باشد. اما اگر گوش ندهید طرف دیگر داستان را از دست خواهید داد. بدون ورود دیگران ، نمی توانید چیز جدیدی یاد بگیرید و “عمل” شما کهنه می شود. این یک درس دشوار برای یک ۳ است. توجه کنید که چگونه نیاز شما به درست بودن – ترس از اشتباه بودن – ارتباط را در مسیر خود متوقف می کند.

ما در دوران تغییرات عظیم به سر می بریم. آنچه ممکن است دیروز حقیقت داشته باشد ، امروز نیز ممکن نیست. مایل به یادگیری چیزهای جدید باشید و ارتباطات شما همیشه تازه ، سرگرم کننده و الهام بخش بودن باشد. نیازی به دائماً صحبت کردن ، اشاره کردن ، خنداندن مردم ، شایعات کردن یا تکرار کلمات به کلمه آنچه شنیده اید دیگران درباره مردم ، موقعیت ها و روندها می شنوند ، نیست. هنگامی که شما عقایدی را شکل می دهید که مبتنی بر واقعیت – و احساسات روده ای باشد – به جای شنیده های صرف ، دیگران خواهان شنیدن سخنان شما هستند.

No.3 ها طراحان طبیعی هستند ، به همین دلیل است که اغلب در تجارت زیبایی یا سایر زمینه های خلاق یافت می شوند. شروع خوبی است. اما ، زیبایی سطح یک توهم است. استعدادهای واقعی شما وقتی ظهور می کنند که به زیر سطح چیزها و مردم نگاه کنید. فقط وقتی واقعیت آنچه با آن سر و کار دارید را ببینید و بپذیرید ، می توانید اصالت دیدنی خود را بیان کنید. هرگز یک کتاب را با توجه به جلد آن ، یا یک شخص را با توجه به “نگاه” آن قضاوت نکنید. همه روکش است. زیبایی واقعی موضوعی است که در درون آن می گذرد.

وقتی تخیل شما از پیوندهای مزوخیستی فشار همسالان آزاد باشد ، توانایی های خلاقیت شما حیرت انگیز است. تنها تأیید مورد نیاز خود شما است. شما باید دریابید که چه مقدار انرژی خلاقانه در درون شما وجود دارد – زیر ظاهر سطح شما. هیچ کس بیش از No.3 توانایی بالقوه خلاقیت خلاقیت ندارد. متأسفانه ، هیچ کس بیش از No.3 مستعد هدر دادن این توانایی نیست. اگر مایل هستید چیزهای جدیدی یاد بگیرید ، و تنظیم کنید همانطور که می روید کوک کنید.

اصرار شما برای پیروی از چیزهای معروف و مردم و ایجاد جایگاهی برای خود در جامعه بی دلیل نیست. میل شما به محبوب بودن بخشی از ۳  است. شما باید مورد پسند واقع شوید. اما شما غالباً آنقدر وقت را صرف جلب رضایت دیگران می کنید که دیگر وقت ندارید بفهمید دوست دارید برای خودتان چه کاری انجام دهید. بسیاری از ۳ ها وقتی سطحی به نظر می رسند که در حقیقت ، احساسات و استعدادهای آنها فوق العاده پیچیده باشد.

برای شما دشوار است که یکبار روی یک چیز تمرکز کنید. خودآگاهی کاملاً مبدل شما غالباً بیشتر از توانایی تمرکز شماست. شما تمایل دارید که انرژی خود را در جهات زیادی پخش کنید. توانایی شما برای شروع کار چشمگیر است. اتمام کارها مسئله دیگری است. از قضا ، یکی از دلایلی که نمی توانید برای تکمیل آن فقط روی یک چیز تمرکز کنید این است که به دنبال تأیید هستید. این می تواند یک چرخه معیوب باشد تا زمانی که یاد بگیرید مسئولیت اشتباهات خود ، خوشبختی ، موفقیت و زندگی خود را به عهده بگیرید.

وقتی از آنچه دیگران درباره شما فکر می کنند نگران می شوید ، تصورات شما خفه می شود و نمی تواند شگفتی های خلاقانه ای را که قادر به تولید است ایجاد کند. تخیل آزاد حد و مرز ندارد. شاید باور کنید که از قبل خلاق هستید. دیگران نیز ممکن است استعدادهای شما را ببینند. اما احتمالاً فقط بازتاب کم رنگی از توانایی واقعی شماست. اگر ایده های شما اصیل نیستند ، تصورات شما آزاد نیست. ایده های شما اگر مبتنی بر خشنودی دیگران به جای خود شما باشد ، نمی تواند اصیل باشد.

بسیاری از ۳ ها سکوت را تحمل نمی کنند. آنها در جوهای آرام چنان خودآگاه هستند که در مورد هر چیزی صحبت می کنند تا خلا ساکت و خاموش را پر کنند. سپس آنها خود را در یک کلام غول پیکر پیدا می کنند و در پایان گفتگو مشکل دارند. آنها احساس می کنند که باید حرف بزنند ، حتی وقتی حرفی برای گفتن ندارند.

تماشای و گوش دادن به s روایت داستان کاملاً یک تجربه است. با توجه به  ، میزان صدا تغییر می کند. مشاهده کنید که این ۳ چگونه به مخاطب واکنش نشان می دهند و چگونه با او ارتباط برقرار می کنند و چگونه او برای حفظ توجه خود از نظر جسمی به درون مخاطب می رود. او می تواند همان داستان را بارها و بارها تکرار کند ، همراه با همان طرز رفتار ، همان صدای گزش صدا و همان شور و شوقی که برای اولین بار در ماجرا تعریف شده است. اگر شنوندگان از داستان خسته شوند ، تزئینات به آن هیجان زده می شود. وقتی مهارت های ارتباطی ۳ توسعه نیافته باشد ، شخصی را می بینیم و می شنویم که دائماً همان داستان های قدیمی را تکرار می کند گویی که در گذشته گیر کرده اند .

وقتی ۳ ها عمق خود را احساس نمی کنند ، می توانند به آنچه گفته می شود علاقه نشان دهند ، اما واقعاً گوش نمی دهند. آنها منتظر اولین فرصت برای تغییر موضوع به موضوعی هستند که با آن راحت ترند. و در آنجا شما آن را دارید! ارتباطات از بین می رود.

اما وقتی ۳ ها متوجه می شوند ارتباط هوشمند ، به موقع و هدفمند عملکرد آنها در زندگی است ، شخصی را می بینیم و می شنویم که قدرت یادگیری چیزهای جدید و تأثیرگذاری و الهام بخش بودنیدن به کل جهان را دارد. به همین دلیل شما اینجا هستید و در این عصر دروغ و اطلاعات غلط ، شما واقعاً یک مأموریت جدی است.

وقتی برای مدت طولانی روی چیزی تمرکز کنید که به آن احساس اشتیاق می کنید ، زیبایی شماست که باید آن را تماشا کنید. شما به سبک زندگی تعلق دارید که از خلاقیت قدردانی می کند و به آن کمک می کند و با هم ارتباط اجتماعی برقرار می کنید. اگر درگیر کارهای خلاقانه نیستید ، باید در کنار کسانی باشید که هستند. شما قرار است در کنار افراد خلاق ، پرشور ، احساسی باشید تا بتوانید روند خلاقیت را درک کنید ، یاد بگیرید که احساسات خود را از طریق مثال جدی بگیرید و در این راه احساس علاقه خود را پیدا کنید. شما به این زندگی آمدید تا یاد بگیرید چگونه خلق کنید – چگونه ایده ها را به واقعیت تبدیل کنید!

تمایل خود به انتقاد را بخصوص در سالهای جوانی و به ویژه در مورد ظاهر افراد دیگر تشخیص دهید. این صفات ضد اجتماعی باید به دوستی و پذیرش واقعی تبدیل شود. با استفاده بی احتیاطی از کلمات می توانید دیگران را آزار دهید ، اما اگر دیگران از شما انتقاد می کنند می توانید سریع عمل کنید. آنچه را که نمی توانید مصرف کنید ، بشویید.

۳ تعداد ظاهر است. ظاهر خود شما را به یاد ماندنی نشان داده است. نوع نگاه شما برای شما مهم است ، اما احتمالاً جنبه ای از شکل ظاهری شما وجود دارد که باعث نگرانی شما می شود. ۳ تعداد جاذبه است. هنگامی که خود هستید در جذاب ترین حالت خود هستید. وقتی احساسات شما آزاد است ، ظاهر جسمی شما تغییر می کند تا مورد تأیید خود قرار گیرد. به عبارت دیگر ، اگر شما اعتقاد دارید که زیبا هستید ، بقیه نیز چنین خواهند کرد. اما به یاد داشته باشید که ما در مورد اعتقاد صحبت می کنیم: نه تظاهر ، نه ظاهر اعتقاد.

۳ ها غالباً در وقفه های زمانی گیر می کنند و باعث می شوند افراد ، اعتقادات و سبک های قدیمی از بین بروند. محبوبیت تنها در زمان حال حفظ می شود ، در غیر این صورت تنها افرادی که شما را جذب خود می کنند کسانی هستند که در زمان های گذشته گیر کرده اند. با رها کردن احساسات بیان نشده قدیمی که شما را در آنجا نگه داشته اند ، خود را از لنگرهای گذشته رها کنید. ظاهر شما – حضور فیزیکی شما – آنچه را در درون خود احساس می کنید ، منعکس می کند. وقتی خودآگاهی خود را شناختید و یاد گرفتید که در درون و بیرون با خود آرامش پیدا کنید ، افراد مناسب را به جای رشته ای از آشنایان سطحی که به هیچ جا نمی روند و چیزی برای ارائه ندارند ، جذب خواهید کرد.

۳ مسیر زندگی شامل موهبت های کلمات ، جذابیت ، اجتماعی بودن ، خلاقیت ، خوش بینی ، حافظه ، دوستی و شوخ طبعی است. از این استعدادها برای دیدن فراتر از آنچه دیگران می بینند استفاده کنید. زنجیر افکار عمومی را بشکنید و جرات زندگی خودجوش را داشته باشید. به دنبال شادی های زندگی باشید ، و نه فقط ظاهر شادی. خوشبختی واقعی را از طریق انتقال تجربیات خود ، خوشحال یا غمگین ، به دیگران کشف کنید. خوشبختی خود را پیدا کنید و دیگران متوجه خواهند شد که می توانند خوشبختی خود را پیدا کنند. خود و ۳ انرژی خود را جدی بگیرید ، زیرا آنچه در حال حاضر جهان بیش از هر چیز به آن نیاز دارد ، دوز جدی خوش بینی ، زیبایی ، خلاقیت و خنده ۳ نفر است.

فروشگاه هیلند را در اینستاگرام دنبال کنید .

فواید سنگ لابرادوریت 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *