نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Blue Agate فواید و خواص سنگ عقیق آبی

Blue Agate فواید و خواص سنگ عقیق آبی

Blue Agate فواید و خواص سنگ عقیق آبی

♥ امید ♥ وحدت ♥ پاکسازی ♥ هماهنگی ♥ محافظت ♥ خوش بینی – مثبت اندیشی – شادی ♥ حقیقت ♥ پاک سازی ♥ آرام بخش ♥ تقدیر از طبیعت – جریان انرژی آرام

علاوه بر خواص درمانی عمومی عقیق ، عقیق آبی یک سنگ بسیار خنک کننده و آرام بخش است و به ما احساس آرامش  می بخشد. یک درمان کننده گلو قدرتمند ، در بیان کلامی افکار و احساسات کمک می کند. عقیق آبی یک سنگ بزرگ پرورش دهنده و حمایت کننده است ، خشم ، عفونت ، التهاب و تب را خنثی می کند.

Blue Agate به تقویت و تسریع ترمیم استخوان ها ، کمبود تیروئید ، گلو و عفونت های لنفاوی کمک می کند. این قرمزی ، زخم چشم و هرگونه مشکل پوستی همراه با قرمزی و تحریک را تسکین می دهد.

ارتباط و قدرت تکلم را بهبود می بخشد – اتصال و هماهنگی روحی را ایجاد میکند .

برای هنرمندان بسیار مفید است زیرا خلاقیت را شکوفا میکند .

گفت گو در اینستاگرام در مورد سنگ عقیق آبی Blue Agate

فواید و خواص سنگ لابرادوریتادامه مطلب

نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Dendritic Agate فواید و خواص سنگ عقیق شجر

Dendritic Agate فواید و خواص سنگ عقیق شجر

Dendritic Agate فواید و خواص سنگ عقیق شجر

از عقیق شجر میتوانید برای ایمنی سفر استفاده کنید  ♥ محافظت ♥ وفاداری ♥ آرامش

علاوه بر خواص درمانی عمومی عقیق  ، عقیق شجر سیری و فراوانی را در تمام زمینه های زندگی به ارمغان می آورد. این سنگ فراوانی است. این یک محیط آرام ایجاد می کند و لذت هر لحظه را تشویق می کند. ارتباط شما با زمین و جهان را عمیق تر می کند. عقیق شجر در مواقع نزاع یا سردرگمی پایداری ایجاد می کند. استقامت و توانایی دیدن مشکلات را به عنوان یک چالش انجام می دهد. چاکراها را باز و تراز می کند.

از دیگر فواید و خواص سنگ عقیق شجر Dendritic Agate

با عروق و اعصاب ارتباط دارد. سیستم عصبی و شرایطی مانند نورالژی را بهبود می بخشد. اختلالات اسکلتی را درمان می کند. انحطاط مویرگی را معکوس کرده و سیستم گردش خون را تحریک می کند. تسکین دهنده درد است.

گفت گو در اینستاگرام در مورد فواید و خواص سنگ عقیق شجر Dendritic Agate

فواید و خواص سنگ عقیق شجر دریاییادامه مطلب

نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Marine Agate فواید و خواص عقیق شجر دریایی

Marine Agate فواید و خواص عقیق شجر دریایی - بهبود کلی در بدن

Marine Agate فواید و خواص عقیق شجر دریایی

عقیق شجر دریایی انرژی را تحریک میکند نه تنها انرژی منفی را از بین می برد بلکه آن را به یک نور  مثبت و خالص از عشق و آرامش تبدیل می کند. به عنوان یک سنگ قدرتمند ، می تواند برای نشان دادن رویاهای شما در واقعیت فیزیکی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

عقیق شجر دریایی یک درمان کننده کارآمد است که به پاکسازی و تنظیم مجدد مراکز انرژی بدن که جریان انرژی را تشویق می کند ، کمک می کند. یک درمانگر اصلی است و ممکن است برای هر شرایطی استفاده شود .

ار جمله دیگر فواید و خواص عقیق شجر دریایی به عنوان یک درمانگر اصلی عمل می کند و موانع منفی بدن را می شکند. در یک سطح ذهنی ، انرژی را به بالاترین سطح ممکن افزایش می دهد. این توانایی های روانی را افزایش می دهد و شما را با هدف معنوی سازگار می کند.

هنگام پوشیدن یا حمل آن اثر بهبودی حیرت انگیزی دارد ، بنابراین به طور موثر با چاکرای مختلف کار می کند. جدا از آن ، در تبدیل انرژی های منفی به انرژی های مثبت نیز کمک می کند. همچنین برای جلب موفقیت ، … ادامه مطلب

نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Red Agate فواید و خواص سنگ عقیق سرخ ( قرمز )

Red Agate فواید و خواص سنگ عقیق سرخ ( قرمز )

Red Agate فواید و خواص سنگ عقیق سرخ ( قرمز )

عقیق در واقع نوعی سنگ کوارتز است .

Reg Agate عقیق سرخ  شما را از حالت امتناع خارج می کند. دید گسترده تری به شما می دهد و شما را به سمت فضای جدید و بهتر سوق می دهد. در اینجا در مقاله ما می خواهیم به حقایق بیشتری در مورد عقیق قرمز و فواید ، خواص و کاربردهای آن بپردازیم.

فواید و خواص سنگ عقیق سرخ Red Agate

همه ما باید بدانیم که این نام عقیق از رودخانه آچاتس در سیسیل گرفته شده است. این مکان در سیسیل جایی است که عقیق ها کشف می شوند. سنگی که پیش از ۳۰۰۰ سال قبل از میلاد توسط مصریان ا به عنوان جواهرات و حتی در هند باستان استفاده می شده است.

در فرهنگ اسلامی روایات بسیاری در مورد استفاده از عقیق موجود است .

عقیق سرخ نشاط را برای حرکت به جلو در آینده به ارمغان می آورد. یک سنگ قیمتی شگفت انگیز برای نشان دادن و آتش قلب شما

. بسیاری آن را نیز سنگ رزمندگان نام گذاری کرده اند . 

عقیق ها معمولاً با رنگهای مختلفی از سفید ، قهوه ای ، خاکستری ، سیاه ، نارنجی ادامه مطلب