نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Moonstone Fluorite فواید و خواص سنگ مون استون فلوریت

Moonstone Fluorite فواید و خواص سنگ فلولیت

Moonstone Fluorite

Moonstone Fluorite مون استون فلوریت و لابرادوریت هر دو به نظر می رسد که درخشش را خود نشان می دهند ، و قدرت آنها بسیار مشابه است.

با این حال ، سنگ مون استون دارای انرژی اضافه ای است که نور را به زندگی ذهنی و شما منتقل می کند ، و به شما در راهنمایی در موقعیت های حرکت خاصی و روانی دشوار و همچنین ارتباط بی نظیر با آرامش زنانه کمک می کند.

رنگ آمیزی و ظاهر منحصر به فرد این شکل سنگ به دلیل شکل گیری این ماده معدنی ایجاد می شود.

دو نوع مختلف فلدسپار با هم مخلوط می شوند و سپس با سرد شدن مواد معدنی ، خود را در لایه های متناوب قرار می دهند.

این لایه ها برخلاف اکثر سنگ ها ، نور را پراکنده می کنند که یا نور را جذب می کنند و یا اجازه می دهند تا نور به طور کامل از درون آنها عبور کند.

این همان چیزی است که به ظاهر درخشان از درون منجر می شود.

سنگ های Moonstone Fluorite مون استون فلوریت در سراسر جهان یافت می شود که دارای ذخایر قابل توجهی در کانادا ، استرالیا ، هند ، ماداگاسکار ، روسیه و سریلانکا است.

از آنجا که این یک نوع فلدسپات است ، و فلدسپات ماده معدنی است که ۶۰٪ پوسته زمین را تشکیل می دهد ، اما قطعات کوچک بسیار آسان یافت می شود ، گرچه موارد بزرگتر نادر هستند.

انرژیهای زنانه سنگ مون استون در روم باستان ، چین و هند رواج داشت و از نظر ظاهری بی نظیر آن ، سنگی بسیار دوست داشتنی است.

در دنیای باستان ، هند به دلیل داشتن سنگ های قیمتی Moonstone منبع عظیمی از ثروت و اعتبار برای کسانی که به آنها دسترسی داشتند مشهور بود.

کوه های سوئیس ، یک سایت معدن بسیار قدیمی ، منبع سنگ های قیمتی بسیار جدید Moonstone در دنیای مدرن است.

Moonstone Fluorite مهتاب به طور کلی براق بوده آبی یا چند رنگ را به نمایش می گذارد ، که آن را از سایر انواع سنگ ماه متمایز می کند.

این رنگ و براق بودن آبی نشانگر قدرت ماه کامل و سنگ مون استون است.  Moonstone Fluorite کاملماننده ماه مشاهده می شود ، نشانه ای غیرقابل تصور از قدرت جادویی باورنکردنی آن سنگ است.

چرا شما از سنگ های  Moonstone Fluorite استفاده می کنید؟
Moonstone Fluorite ، مانند همه انواع سنگ ماه (از جمله سنگ های قمر آبی) ، ارتباط بسیار  با دنیای دارد.

این سنگ مناسب است که از آن استفاده کنید و احساس کنید که به برخی راهنمایی های احتیاج دارید.

همچنین یک سنگ بسیار مناسب برای ارتباط با احساسات شماست.

ماه همیشه با دنیای عاطفی همراه بوده است ، به این معنی که سنگ آن عملاً مناسب کامل برای موقعیتهای عاطفی است.

معانی ، خصوصیات و قدرتها
به دلیل رنگهایMoonstone ، این سنگ دارای ارتعاش شاداب و پرانرژی تری نسبت به انواع کلاسیک سنگ ماه است که عمدتا سفید یا آبی کم رنگ هستند.

انرژی شما را حتی در مواقع دشوار حتی با و سعادت پر می کند و تا انرژی های انرژِی منفی را کنار بیاورید ، در حالی که تا به طور موثرتری به احساسات خود پیوستید.

انرژی تغذیه ای این سنگ در زمان های سخت به شما راحتی راهنمایی می بخشد.

سنگ مون استون به شدت با ایده “آرامش زنانه” ، قدرت زنانه مادر ،پیوند خورده است.

با بهره برداری از این انرژی ، شما در هر زمان و به صورت ، یک شخصیت مادر راهنما با خود خواهید داشت!

Moonstone Fluorite علاوه بر ویژگی های عاطفی خود ، محافظ است.

در روم باستان به Moonstone Fluorite گفته شده است که از مسافران ، به ویژه کسانی که شبانه مسافرت می کنند ، محافظت می کند.

همچنین این امید را به کسانی می دهد که یک مسافر در آن جا مانده است.

اگر شما به دور از خانه یا خانواده هستید یا در یک رابطه طولانی هستید ، Moonstone می تواند به شما در حفظ امنیت و حفظ حرکت خاصیه کمک کند.

برای بسیاری از افراد جالب است که Moonstone آرامش بخش و مادری می تواند چنین اثر محافظتی خوبی داشته باشد.

سنگهای قمر با پرورش ملایم و محافظ شدیدی ترکیب می شوند و به سنگی منتهی می شوند که می تواند شما را حتی در سخت ترین زمانها آرام کند.

با این حال ، احتمالاً بهترین استفاده از سنگ ماه برای عشق است.

این یک نشانه باستانی سنتی از عشق بی روح است ، عصبانیت را از روابط رفع میکند و به شما در پذیرش عشق دیگران کمک می کند.

دقیقاً همانطور که از نظر ظاهری آن ، هر نوع رنگی را که می توانید تصور کنید ، نیز به کار می برد ، همچنین کاربردهای آن در التیام قادر به برآورده کردن هر نیاز روح شما هستند.

اگرچه خواص درمانی قوی است ، طبیعتاً ، این سنگ ها مشکلات شما را برای شما حل نمی کنند ، اما مطمئناً می توانند شما را با دانش و خرد لازم برای واقعی شدن در زندگی به پیش ببرند.

کمک میکند تا چگونگی انجام این کار را با دلسوزترین و دوست داشتنی ترین حالت درک کنید
؟
تقریباً همه در موقعیت هایی بوده اند که به کمک وراهنمایی عاطفی نیاز دارند ، به خصوص در موضوعات مربوط به عشق و عاشقانه.

این می تواند بسیار سخت باشد که بدانیم بهترین راه برای طی کردن در موقعیت های عاشقانه چیست ، به خصوص اگر از نظر حرکت خاصی و عاطفی دچار سردرگمی شویم.

Moonstone Fluorite یکی از سنگهای مفید برای راهنمایی شما در اوقات سخت است.

ترکیب آن با پرورش ، اعتماد کردن به و محافظت ، ترکیب مناسبی برای اطمینان از انجام کارهای صحیح برای سلامتی عاطفی خود است.
قدرت پرورش این سنگ به شما راحتی ورهنمایی می بخشد و تمام امکاناتی را که برای شما باز است به شما نشان می دهد و شما را به اعتقاد به ارزش خود ترغیب می کند. این شما را به سمت بخت و اقبال راهنمایی می کند.

اعتماد کردن به ذاتی هر چیزی که به ماه مربوط باشد ، تا مسیر خود را با وضوح بیشتری مشاهده کنید.

این امر باعث جلوگیری از سردرگمی می شود و همچنین شما را در مقابل همه ی دام های متداول استفاده از یک رابطه به عنوان حواس پرتی از درد و روانی محافظت می کند.

سرانجام ، خصوصیات حفاظتی Moonstone شما را در برابر کسانی که به معنای آسیب رساندن به شما هستند ، محافظت می کند یا از شما سود می برد.

شما در برابر بدکاران بالقوه نامرئی می شوید و از برنامه های آنها در امان خواهید بود.

در حالی که همه موارد فوق در مورد همه سنگهای ماه صادق است ، رنگ آمیزی و ترکیب بی نظیر سنگ مون استون یک لایه دیگر را اضافه می کند.

به دلیل روشی که به معنای واقعی کلمه همه رنگهای Moonstone را در خود جای داده است ، یک سنگ مون استون می تواند احساسات ظاهراً متناسب با هم را به وجود آورد که هیچ سنگ دیگری قادر به آن نباشد.

من مطمئن هستم که شما یک یا دو بار در شرایطی قرار گرفته اید که حتی نمی دانید چه می خواهید ، و خواسته های رقابتی در مقابل یکدیگر قرار دارند و منجر به سردرگمی و فلج می شوند.

سنگ های Moonstone به شما امکان می دهد تمام خواسته ها در درون خود را ببینید ، بپذیرید و کنار بگذارید اما مطابق خواسته های واقعی شما نیست.

با وجود این قدرت ها ، Moonstone به وضوح یکی از بهترین سنگ هایی است که می توانید در زندگی خود بگنجانید ، به خصوص اگر جوانی باشید ، فقط وارد یک رابطه شده یا آن را به یک سطح جدید می رسانید ، یا احساس می کنید که گاها مرتب گیج می شوید یا گم می شوید. از نظر عاطفی یا .

این معنای Moonstone بسیار مورد استقبال مردم از اقشار مختلف زندگی قرار گرفته است.

از همه اینها داشتن وضوح و بهبودفیت ذهنی برای درک دقیق این مسئله که چرا اتفاقات رخ می دهد یا چرا مردم به روشی که انجام می دهند عمل می کنند یک چیز فوق العاده با ارزش است.

با این وجود Moonstone همچنین دانش را با احساسات تقویت می کند ، بنابراین شما زندگی سرد را به نفع خود و دنیای اطراف خود تحلیل نمی کنید.

درعوض ، شما این فرصت را دارید که با تصمیمات بزرگ شکافها در زندگی عشق خود را ببینید ، یا تصمیم بگیرید که چگونه به بهترین شکل ممکن به فصل بعدی زندگی که آرزوی آن را دارید ، از یک روش متعادل استفاده کنید.

چگونه می توان از Rainbow Stone برای نتیجه بهترین نتیجه استفاده کرد؟
همانطور که در بالا توضیح داده شد ، سنگ مون استون سنگی عالی برای محافظت از مسافران است.

در هنگام مسافرت ، یک قطعه کوچک را در چمدان ، کوله پشتی یا چمدان خود قرار دهید ، به خصوص اگر زمان مسافرت را در شب بگذرانید.

همچنین ایده خوبی است که برای حفظ پیوندهای روانی خود با آنها ، یک قطعه را با افرادی که پشت سر گذاشتید ، بگذارید.

در افسانه ها گفته میشود داشتن خرید گردنبند سنگ ماه در هنگام بیرون آمدن در تاریکی تضمین می کند که می توانید قبل از دیدن شما خطری را ببینید.

Moonstone با چاکرای تاج در ارتباط است ، به همین دلیل می تواند به شما در رشد دید کمک کند.

چاکرای تاج راهی عالی برای تقویت انرژی آن و پاک کردن انرژی این چاکرا است.

جایی که سنگ قهوه ای Moonstone را در بالای سر خود قرار می دهید و تمرکز خود را بر پاکسازی ذهن خود ، تجسم نورMoonstone که درون سنگ شما ریخته شده و سپس بدن شما پر می شود ، می تواند برای برانگیختن شادی بسیار مفید باشد.

حتی وقتی ریلکس نمی کنید ، می توانید با داشتن یک یک سنگ ماه از آن برای قدرت سنگ ماه برای تقویت  چاکرای تاج خود استفاده کنید.

خانم ها بعنوان گیره سر استفاده کنند ، آن را در بالای سر خود ، یا بالای گوش خود ، یا روی تاج سر خود قرار دهید.

هر چه به قسمت بالای سر شما نزدیکتر باشد ، اثرات آن قوی تر خواهد بود!

Moonstone در درک صدای درونی خودی از چرخه های طبیعی و ریتم های بدن فرد کمک می کند.

ممکن است به شما کمک کند بهبودف تر ، چه موقع و چرا احساس خستگی ، بی قرار ، شادی ، غم و اندوه یا هرگونه احساس غیر منطقی خاص ، مکرر و غیر منطقی می شوید.

یک واقعیت جالب اینجاست: در دوران قرون وسطایی ، گفته شد که داشتن خرید گردنبند سنگ ماه در طول رابطه جنسی می تواند به درک جنسی کمک کند ، زیرا این امر انرژی های قمری چرخه قاعدگی را تحریک می کند!

بهترین ترکیب برای استفاده با سنگ هایMoonstone
سنگ Moonstone در ترکیب با سنگی که انرژی و فعالیت شادی را ایجاد می کند ، مانند الماس ، گارنت یا زبرجد استفاده می شود.

فایده دیگر این سنگها این است که آنها عموماً باعث تقویت عمل می شوند.

این بینش و بینش مبنی بر کمک هزینه های سنگهای مون استون چیزهای شگفت انگیزی است و نباید دست کم گرفت.

با این وجود ، داشتن بینایی همیشه همان کارهایی نیست که انجام کاری با آن بینش انجام می شود.

اگر شما فقط از سنگ های قمر استفاده می کنید ، مواقعی خواهید یافت که حتی وقتی مسیر را از قبل می بینید ، نمی توانید خود را وارد عمل کنید.

به همین دلیل ، استفاده از سنگی که بر روی عمل متمرکز است ، مانند موارد ذکر شده در بالا ، بسیار مفید است.

آنها فشار لازم را به شما می دهند تا اطمینان حاصل کنید که برای رسیدن به اهداف خود ، کاری را که می دانید باید انجام دهید انجام می دهید!

سنگ قهوهMoonstone همچنین می تواند با سنگی مانند شونگیت یا کوارتز دودی مورد استفاده قرار گیرد تا انرژِی منفی شود.

یکی از خطراتی که با سنگ مون استون ایجاد می شود این است که ، شما را خیلی متناسب با احساسات خود قرار می دهد ، اگر احساساتی که لایروبی می کند احساسات انرژِی منفی و بد به همراه داشته باشد ، می تواند به ناراحتی و افسردگی زیادی منجر شود.

سنگی که به دفع انرژی انرژِی منفیمعروف است می تواند شما را در برابر احساسات انرژِی منفی خود محافظت کند ، که به طور طبیعی در همه ما وجود دارد.

اگر از سنگهای قمر در رابطه با قدرت ماه استفاده می کنید ، تا خود را به یک آگاهی طبیعی بالاتر برسید ، مطمئن شوید که از سنگی نیز استفاده می کنید که قدرت خورشید را مهار می کند.

سیترین و توپاز به دلیل اتصالات خورشید مشهور هستند. البته طلا نیز رسانای عالی انرژی خورشیدی است!

Moonstone که در طلا قرار دارد ، ترکیب نهایی قدرت کیهانی است.

رنگهای Moonstone معمولاً بی رنگ و با رنگ آبی  هستند.

درخشش آبی بسیار با ارزش است ، بنابراین Rainbow Moonstones که دارای قوی ترین براقی آبی است ، محبوب ترین و پرطرفدارترین هستند.

سنگهای Moonstone نیز بطور معمول به ویژه در اندازه های بزرگ به شدت زیاد گنجانده شده اند. با این حال ، این اجزاء بدلیل براق بودن زیبا هستند.

Rainbow Moonstone از ترکیب بسیار برخوردار باشد ، در سنگ نیز رنگ های کمتری وجود خواهد داشت. این به معنای سنگهای قیمتی پاکسازی است که به جای براق بودن رنگی Moonstone ، یک براق بودن آبی نشان می دهد.

سنگهای قیمتی مایل به رنگ  زرد بیشتر کابین رنگی بریده شده اند تا از بزرگسالی زیبای خود بیشترین بهره را ببرند.

هنگام خرید Rainbow Moonstone ، برش مهم است. همچنین برای رسیدن به براق بودن مطلوب باید از ارتفاع مناسب برخوردار باشد.

مون استون ممکن است دارای اجزاء کاملاً ناخوشایند باشد و می تواند در بزرگسالی اختلال ایجاد کند.

سنگهای مون استون را می توان در اندازه های کوچک و بزرگ یافت. سنگهای بزرگتر و بهبودف تر از حدود ۱۵ تا ۲۰ قیراط بسیار نادر و با ارزش هستند.
هرچه سنگ بزرگتر باشد ، رنگ بیشتری نیز خواهید دید که از داخل منعکس می شود.

جهت دیدن فواید سنگ لابرادوریت کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *