نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فواید سنگ فلوریت چیست | خواص درمانی Fluorite | خاصیت

فواید و خواص فلوریت چیست
 

فواید سنگ فلوریت چیست | خواص درمانی Fluorite | خاصیت

فلوریت | فواید سنگ فلوریت چیست | خواص درمانی Fluorite | خاصیت | خواص سنگ فلوریت

فلوریت سنگی است که افزایش شفافیت ذهنی و ارتقای آرامش ذهنی را همراه دارد .

منشا کلمه “فلوریت” از کلمه لاتین flux گرفته شده است که به معنای جاری شدن است. این کلمه هم به روشی اشاره دارد که به نظر می رسد رنگ های فلوریت در نور تغییر می کنند و با هم ترکیب می شوند .

فلوریت بسته به رنگ آن می تواند معانی مختلفی داشته باشد. سایه های رنگین کمانی که کریستال های فلوریت دارند به طرق مختلفی بر بدن و ذهن تأثیر می گذارد.

فواید سنگ فلوریت fluorite چیست خاصیت درمانی

خواص سنگ فلوریت | فواید درمانی | Fluorite | خاصیت

خواص سنگ فلوریت | فواید درمانی | Fluorite | خاصیت

سفید / شفاف – فلوریت شفاف شفافیت ذهنی و آینده نگری را تحریک می کند.

مانند بسیاری از کریستال های شفاف، این نوع فلوریت به خوبی با کریستال های دیگر جفت می شود و هر کجا که می رود هماهنگی ایجاد می کند.


فلوریت سبز – انواع سنگ فلوریت سبز ارتباط نزدیکی با چاکرای قلب دارد.

فلوریت سبز که برای همه چیزهای مربوط به قلب و احساسات پشتیبانی می کند، برای افرادی که با ناراحتی یا ناراحتی دست و پنجه نرم می کنند، عالی است.


آبی – این کریستال آبی روشن نشان دهنده چاکرای گلو و صدای شما است. می توانید از آن برای تقویت مهارت های ارتباطی و افزایش صداقت، شفافیت و اصالت استفاده کنید.


فلوریت بنفش – از نظر رنگ و معنی شبیه به آمیتیست، فلوریت بنفش تصویر صلح است.

این سنگ با اتصال به چاکرای تاج را تقویت می کند و نشان دهنده محافظت و عشق در زندگی شما است.


زرد – مانند یک پرتو طلایی نور، کریستال فلوریت زرد اینجاست تا با اطمینان و شادی از شما حمایت کند. فلوریت زرد که به چاکرای شبکه خورشیدی وابسته است، اعتماد به نفس و نیات مثبت را تحریک می کند.


فلوریت رنگین کمانی – فلوریت رنگین کمان به طور همزمان زمینگیر و از نظر روحی ارتقاء می بخشد. فلوریت رنگین کمان ارتباط عمیق تری با شهود ایجاد می کند و حتی می تواند توانایی های روانی را افزایش دهد. برخی افراد می گویند فلوریت رنگین کمان نیز شما را خلاق تر می کند.


صرف نظر از رنگی که سنگ فلوریت شما دارد. معنای فراگیر این ماده معدنی پیامی از خنثی سازی و دگرگونی است.

خواص-سنگ-فلوریت-شارژ-پاکسازی

فواید و خواص درمانی فلوریت چیست

فواید و خواص درمانی فلوریت چیست


سنگ فلوریت چیزی بیش از یک چهره زیباست . مردم هزاران سال است که از این کریستال به عنوان وسیله ای برای درمان استفاده می کنند.

از دیدگاه روحی و عاطفی، فلوریت می تواند به روش های مختلف کمک کند. فلوریت به دلیل اثر خنثی کننده طبیعی خود، می تواند به از بین بردن حالت بد قدیمی و راکد کمک کند و طراوت و وضوح ذهن را به شما معرفی کند.

برای آن دسته از ما که برای رها کردن نگرانی ها و اضطراب ها تلاش می کنیم. سنگ فلوریت می تواند بسیار مفید باشد. انرژی پاک کنندگی قدرتمند آن افکار و الگوهای قدیمی را پاک می کند تا شفافیت، آرامش و تغییر سالم رخ دهد.

از منظر فیزیکی، فلوریت همچنین می تواند فواید درمانی زیادی را برای ما به ارمغان آورد. کریستال فلوریت همراه با پاکسازی پر انرژی، توانایی پاکسازی فیزیکی و سم زدایی را به همراه دارد.

بسیاری از مردم از فلوریت به عنوان سنگ ضد ویروسی استفاده می کنند که سموم و ویروس های مضر را از بدن دفع می کند. همچنین می توان آن را به صورت استراتژیک در خانه قرار داد تا جلوه هارمونیک فنگ شویی قدرتمندی داشته باشد.

چگونه از سنگ Fluorite استفاده کنیم؟


کشف قدرت و خواص فلوریت یک چیز است. اما دانستن اینکه چگونه آنها را در زندگی روزمره خود به کار ببرید چیز دیگری است.

خوشبختانه، راه‌های آسان و ساده بسیاری وجود دارد که می‌توانید کریستال‌های فلوریت را در زندگی‌تان بگنجانید .

آن را در خانه خود قرار دهید – یک کریستال فلوریت در کنار تخت یا روی میز کار خود بگذارید و عشق و قدردانی را در خانه ترویج کند. فلوریت علاوه بر سم زدایی، بسیار زیباست و تزیینی عالی دارد.
آن را به عنوان جواهرات استفاده کنید – یکی دیگر از راه‌های ساده و در عین حال سرگرم‌کننده دیگر برای تأثیرگذاری بر قدرت فلوریت، استفاده از آن به عنوان جواهرات است. چه گوشواره انتخاب کنید، چه گردنبند یا یک دستبند انرژی‌بخش، می‌توانید به فلوریت اعتماد کنید تا ظاهر و احساس خود را به بهترین شکل ممکن نشان دهد.

چگونه آن را پاکسازی و شارژ کنیم؟

محلول در آب (یعنی می توانند در آب حل شوند)، نباید در آب تمیز شوند. در عوض، می توانید سنگ فلوریت خود را با لکه دار کردن آن با دود مریم گلی شارژ کنید یا اجازه دهید در نور ماه کامل در طول شب حمامی از مهتاب کند.

چگونه می توان تشخیص داد که فلوریت واقعی است؟
تشخیص واقعی بودن فلوریت آسان است زیرا در زیر نور UV به شدت می درخشد. از آنجایی که سنگ نیز بسیار نرم است، خراش های ریزی در سراسر آن خواهد داشت.

در مقابل، فلوریت تقلبی از شیشه یا پلاستیک ساخته می شود و در زیر اشعه ماوراء بنفش نمی درخشد. همچنین احتمالاً دارای حباب و سطحی است که خراش های یکسانی ندارد.

رنگ های فلوریت چیست؟
درست مانند رنگین کمان، فلوریت در فضای وسیعی از رنگ های منحصر به فرد زیبا و مسحورکننده موجود است. رنگ های شفاف، سبز، آبی، بنفش و زرد شاید رایج ترین شکل های رنگی فلوریت باشند. در این بین فلوریت رنگین کمان مورد علاقه در نظر گرفته می شود.

فلوریت رنگین کمان برخلاف آنچه از نامش پیداست، در واقع تمام رنگ های رنگین کمان را شامل نمی شود. در عوض، ترکیبی خواب‌آور از بنفش تیره و سبز به خود می‌گیرد که سایه‌های مختلف هر رنگ در هم تنیده شده است.

فلوریت رنگین کمان ترکیبی قدرتمند از دو رنگ زیبا را ارائه می دهد که در صورت متحد شدن چیزی واقعاً خاص می شود.

کمیاب ترین رنگ فلوریت چیست؟


علیرغم اینکه سنگ فلوریت رنگین کمان چقدر خاص است، سنگ های فلوریت رنگی جداگانه در واقع نادرترین انواع معدنی موجود هستند. هر چه رنگ روشن تر و واضح تر باشد، سنگ کمیاب تر و ارزشمندتر می شود.

آبی و زرد دو رنگ نادر فلوریت در نظر گرفته می شوند. با این حال، نمی توان واقعاً گفت که کدام نادرترین است زیرا بازار دائماً در حال تغییر است و رنگ تنها چیزی نیست که کلکسیونرها هنگام ارزیابی کمیاب بودن یک جواهر به دنبال آن هستند.

آیا فلوریت گران است؟
هزینه یک سنگ فلوریت تا حد زیادی به برش، شفافیت، رنگ و اندازه آن بستگی دارد.

برخی از سنگ‌ها می‌توانند قیمت بالایی داشته باشند ، اما بیشتر کریستال‌های فلوریت قیمت مناسبی دارند و از بازرگانان مقیاس کوچک و بزرگ در سراسر جهان در دسترس هستند.

چه کریستال هایی با فلوریت می آیند؟
کریستال هایی با انرژی های مشابه یا مکمل می توانند خواص درمانی یکدیگر را بیشتر کنند. فلوریت با عقیق، کارنلیان، مالاکیت، چشم ببر بسیار خوب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.