نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Light Blue فواید و کاربرد رنگ آبی روشن ( درخشان )

Light Blue فواید و کاربرد رنگ آبی

Light Blue

رنگ آبی روشن رنگ چاکرا گلو میباشد و با بیماری های تار های صوتی دستگاه تنفسی – تمام ناحیه دهان بخصوص مری و زبان غده تیروید – دمای بدن متابولیسم – لوله های برونشی – در ارتباط میباشد .

فرکانس ساخت رنگ آبی روشن بین ۵۸۰–۶۱۰ THz میباشد .

آبی هر دو خداوند و دریا را نشان می دهد و با فضاهای آزاد ، آزادی ، صدای درونی خود ، تخیل ، گسترده بودن ، الهام بخش بودن و حساسیت همراه است. آبی همچنین بیانگر معانی عمق ، اعتماد ، وفاداری ، اخلاص ، خرد ، اعتماد به نفس ، ثبات ، ایمان ، بهشت ​​و شعور است.

رنگ آبی تأثیرات مثبتی بر ذهن و بدن می گذارد. به عنوان رنگ روح ، باعث استراحت می شود و می تواند بدن را برای تولید مواد شیمیایی آرام بخش و احساس آرامش در بدن ایجاد کند. آبی به کندی متابولیسم انسان کمک می کند ، در طبیعت خنک می شود و به تعادل و بیان خود کمک می کند. آبی همچنین سرکوب کننده اشتها است.

اما همه بلوزها بی سر و صدا و آرام نیستند. بلوز برقی یا درخشان پویا و چشمگیر می شود ، رنگی جذاب که بیانگر هیجان است. همچنین ، ممکن است برخی از سایه های آبی یا استفاده از رنگ آبی بیش از حد به اندازه سرما یا بی احتیاط دیده شود و حرکت خاصیه را تضعیف کند.

آبی می تواند قوی و استوار یا روشن و دوستانه باشد. از آبی برای نماد تقوی و اخلاص در هرالدری استفاده می شود. رنگ آبی در بسیاری از فرهنگ ها در اعتقادات مذهبی قابل توجه است ، صلح را به ارمغان می آورد ، یا اعتقاد بر این است که ارواح بد را از بین می برد. در ایران آبی رنگ عزاداری است در حالی که در غرب چیزی که عروس آبی نشان دهنده عشق است.

رنگ آبی بدون ایجاد احساسات ترسناک یا شوم ، اهمیت ، اهمیت و اعتماد به نفس را برقرار می کند. اینجاست که لباس شخصی شرکت آبی و لباس آبی مأموران پلیس و آتش نشانی از آنجا درآمد. آبی که اغلب به عنوان یک رنگ کاملاً شرکتی در نظر گرفته می شود ، اغلب با هوش ، ثبات ، وحدت و محافظه کاری همراه است.

بیش از حد آبی می تواند احساسات مالیخولیایی ، انرژِی منفی بودن ، غم و اندوه ، عزت نفس و خودمحوری را به وجود آورد. رنگ آبی بیش از حد ویژگی های سوء ظن ، افسردگی ، سرسختی ، ترسو عدم اطمینان را به ارمغان می آورد.

اعتقاد بر این است که سنگهای قیمتی آبی در ایجاد آرامش در شرایط بحرانی یا موقعیت های هرج و مرج ، باز کردن جریان ارتباط بین عزیزان ، احساس واقعی بودن از الهام و کمک به شجاعت صحبت از قلب کمک می کنند.

سایه ها ، رنگ ها و رنگ های مختلف آبی معانی مختلفی دارند. به عنوان مثال ، رنگ آبی تیره می تواند ظریف ، پر انرژی ، پیشرفته ، هوشمندانه و پیرمرد باشد ، آبی رویال می تواند نمایانگر برتری باشد و آبی روشن می تواند به معنای صداقت و اعتماد به نفس باشد.

سایر معانی مرتبط با رنگ آبی:

ترکیب رنگ های قرمز ، سفید و آبی یک پالت رنگ میهن پرستانه برای ایالات متحده ایجاد می کند و این رنگ ها را در پرچم آمریکا نشان می دهد.
آبی و سفید دریایی ، هنگامی که در کنار هم استفاده می شوند ، یک پالت رنگ اقیانوس دریایی ایجاد می کنید که اغلب نشان دهنده دریانوردی و ملوانان است.
اصطلاحات “احساس رنگ آبی” یا “گرفتن بلوز” به احساسات آرام بسیار شدید مرتبط با آبی مانند غم و افسردگی اشاره دارد.
جمله “خارج از آبی” در اشاره به چیز غیرمنتظره استفاده می شود.
عبارت “آواز خواندن بلوز” به شخصی اشاره دارد که از شرایط خود شکایت دارد.
عبارت “آبی واقعی” برای کسی که وفادار ، قابل اعتماد وفادار باشد ، است.
اصطلاح “blueblood” به شخصی از تولد سلطنتی ، نجیب یا برتر اشاره دارد.
عبارت “بلوز کودک” برای توصیف غم و اندوهی که زنان بعد از زایمان احساس می کنند ، استفاده می شود. این اغلب در مراجعه به افسردگی پس از زایمان استفاده می شود.
“روبان آبی” بهترین ، مقام اول ، جایزه برتر یا عدد یک را نشان می دهد.
عبارت “به رنگ آبی” به معنای ورود به ناشناخته یا عدم اطمینان است ، و ندانستن به چه چیزی می روید.
عبارت “دوشنبه آبی” به معنای احساس غم و اندوه است ، غالباً احساساتی که هنگام تعطیلات آخر هفته به پایان می رسد و هفته کار شروع می شود.
اصطلاح “قوانین آبی” به قوانینی اطلاق می شود که در ابتدا برای اجرای معیارهای اخلاقی خاص تصویب شده اند.
گفته “زبان آبی” به استفاده از شیطنت اشاره دارد.
“کتاب آبی” به عنوان ثبتی از افراد دارای اهمیت در جایگاه اجتماعی شناخته می شود. بعداً ، اصطلاح Bluebook توسط صنعت اتومبیل به عنوان نام رجیستری که در آن مقادیر وسایل نقلیه است ، تنظیم شده است.
The Blues یک خوب موسیقی است که با تمرکز گاه غم انگیز یا پایین و ملودی های مالیخولیایی مشخص می شود.
کلمات اضافی که نمایانگر سایه ها ، رنگ های مختلف و مقادیر رنگ آبی است: یاقوت کبود ، لاجورد ، بریل ، سرو ، کبالت ، نیلی ، دریایی ، سلطنتی ، آبی آبی ، آبی رنگ آبی ، آبی تخم مرغ رابین ، سیان ، آبی ذرت ، آبی نیمه شب ، تخته سنگ ، استیل آبی ، آبی پروس.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *