نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Larvikite فواید و خواص سنگ لارویکیت

Larvikite فواید و خواص سنگ لارویکیت

Larvikite

فواید سنگ لارویکیت

لارویکیت سنگ چاکرای ریشه و زمین عضوی از خانواده سنگ های فلدسپات است. این نام از منطقه لارویک فیورد در نروژ ، جایی که این نوع سنگ آذرین یافت می شود ، گرفته شده است. گاهی اوقات به غلط “سنگ ماه سیاه Black Moonstone” و حتی “لابرادوریت سیاه Black Labradorite” نامیده می شود ، زیرا همه آنها مواد معدنی فلدسپات هستند.

فواید سنگ لارویکیت

چاکراها : چاکرای پایه – چاکرای زمین
عنصر – آب
رنگهای معمولی – خاکستری تیره ، آبی تیره تا مشکی با فلاش آبی یا استیل رنگی

خواص سنگ لارویکیت
♥ انرژی زمینی – محافظ – یاد دادن صبر کردن

لاروکیت یک سنگ محافظ و پایه است. این ماده برای اجسام ظریف پاک می شود و ارتباط قوی با انرژی زمین را تسهیل می کند و به ارتباط با ارواح طبیعت کمک می کند. لاروکیت بینش را تحریک می کند

و توانایی های روانی ما را افزایش می دهد. این به ما امکان می دهد گذشته را ببینیم ، و بینایی از یادآوری زندگی گذشته را روشن می کنیم.

لارویکیت می تواند جادوهایی را که دیگر تحت تعقیب نیستند خنثی و لغو کند. انرژی منفی را دفع می کند. لارویکیت امنیت ما را در قدرت عقل خود افزایش می دهد.

خلاقیت و تبادل خرد را تحریک می کند. لارویکیت به ما کمک می کند تا خود را از طریق زاویه بالاتر خود ببینیم. لارویکیت صبر را آموزش می دهد ، و می تواند در صورت نیاز به اتمام و بستن یک هدف پشتیبانی کند. همچنین به ما کمک می کند تا حقایق پیچیده را درک و حل و فصل کنیم و تصمیماتی منطقی و هوشیارانه بگیریم و بر اساس احساسات ما نباشد.

لارویکیت Larvikite  به مغز کمک می کند تا اطلاعات جدید را به راحتی دریافت کند. این مسیرهای جدیدی را برای سفر دانش ایجاد می کند و می تواند درهای جدیدی را به روی ما باز کند. لارویکیت می تواند به سازگاری بیشتر ما با شرایط کمک کند.

لارویکیت می تواند به ناتوانی های یادگیری کمک کند. می تواند برای درمان اختلالات پوستی استفاده شود و باعث افزایش نشاط و جوانی شود. لاروکیت به بهبود سکته های مغزی کمک می کند و به عملکرد مغز کمک می کند. این باعث پاک سازی و تصفیه بافت بدن ، هماهنگی متابولیسم و ​​کمک به سم زدایی عضلانی می شود. لارویکیت باعث آرامش اعصاب می شود و باعث خنک شدن و کاهش فشار خون می شود.

Larvikite

 

جهت دیدن فواید سنگ لابرادوریت کلیک کنید

خرید سنگ لارویکیت از اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *