نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فواید سنگ لارویکیت – خواص درمانی – چاکرا – Larvikite – خاصیت

فواید سنگ لارویکیت | خواص درمانی | چاکرا | Larvikite

فواید سنگ لارویکیت – خواص درمانی – چاکرا – Larvikite – خاصیت

لارویکیت – فواید سنگ لارویکیتخواص درمانیچاکراLarvikiteخاصیت

لارویکیت سنگ چاکرای ریشه و زمین عضوی از خانواده سنگ های فلدسپات است. این نام از منطقه لارویک فیورد در نروژ ، جایی که این نوع سنگ آذرین یافت می شود ، گرفته شده است. گاهی اوقات به غلط “سنگ ماه سیاه Black Moonstone” و حتی “لابرادوریت سیاه Black Labradorite” نامیده می شود ، زیرا همه آنها مواد معدنی فلدسپات هستند.

لارویکیت به ما کمک می کند تا گذشته را پردازش کنیم و تروما و درد را از بین ببریم. وقتی به شدت خواهان بسته شدن هستیم از ما حمایت می کند. وقتی بسته شدن امکان پذیر باشد، سریع ترین راه را به ما نشان می دهد. وقتی ممکن نیست، لارویکیت ما را ثابت نگه می دارد تا بتوانیم واقعیت را همان طور که هست بپذیریم.

افسانه های باستانی – سلامت روان – بهبود

افسانه های باستانی – سلامت روان – بهبود

خواص درمانی
Larvikite – لارویکیت به ما کمک می کند تا به سرعت هر آنچه را که بایدبیاموزیم، یاد بگیریم و سپس با آرامش به جلو برویم. لارویکیت به ما می آموزد که چگونه خود را با چشمان مهربان ببینیم. این سنگ الهام بخش صبر، شفقت و عقل سلیم است.

لارویکیت واقعیت را به وضوح آشکار می کند. این به ما توصیه می کند که مراقب باشیم هر چیزی را که فکر می کنیم و احساس می کنیم باور نکنیم، بدون اینکه ابتدا آن را در برابر حقیقت آزمایش کنیم.

این یک ابزار آرامش فوق العاده است که تمرکز ذهن ما را تیز می کند و افکار اضافی را از بین می برد. همچنین یک سنگ شمن قدرتمند است که بینش های درونی ما را تیز می کند، قدرت های روانی ما را تقویت می کند و از ما در طول سفر محافظت می کند.

خواص متافیزیکی لارویکیت
ریشه چاکرا، چشم سوم
عنصر زمین، باد
زودیاک بهمن


خواص درمانی عاطفی
لارویکیت به ما کمک می کند تا گذشته را پردازش کنیم و تروما و درد را از بین ببریم. وقتی به شدت خواهان بسته شدن هستیم از ما حمایت می کند. وقتی بسته شدن امکان پذیر باشد، سریع ترین راه را به ما نشان می دهد. وقتی ممکن نیست، لارویکیت ما را ثابت نگه می دارد تا بتوانیم واقعیت را همان طور که هست بپذیریم. Larvikite ما را تشویق می کند که از نظر احساسی آگاه تر و تحت کنترل باشیم.

سلامت روان بهبود فیزیکی و عاطفی

سلامت روان بهبود فیزیکی و عاطفی

این امر آگاهی ما را نسبت به باورهای خود، خودآگاه و ناخودآگاه، و همچنین افکار و احساسات ما افزایش می دهد. لارویکیت به جای اینکه به طور ضمنی به آنها اعتماد کنیم، به ما کمک می کند تا این تفکرات ذهنی را در برابر واقعیت آزمایش کنیم. اگر واقعیت دیدگاه متفاوتی ارائه دهد، لارویکیت به ما کمک می‌کند تا با حقیقت همسو شویم. این همسویی مجدد، ممکن است همیشه لذت را به همراه نداشته باشد.

اما همیشه شفافیت را به همراه خواهد داشت و از آنجا، مطمئن ترین مسیر برای صلح طولانی مدت است. Larvikite به ما هدایایی از اعتماد به نفس، اتکا به خود و انعطاف پذیری می دهد. این به ما یادآوری می کند که ما به اندازه کافی قوی و توانا هستیم تا بتوانیم با چالش های زندگی مقابله کنیم.

Larvikite همچنین به ما کمک می کند تا دیگران را بهتر درک کنیم، از جمله اینکه آنها از نظر عاطفی از کجا آمده اند و چه باورهایی انگیزه اعمال آنها هستند. Larkvite به ما یادآوری می کند که صبور باشیم و روی آنچه در کنترل ما است تمرکز کنیم.

خواص درمانی روانی
لارویکیت یک کریستال شفابخش فوق العاده برای ذهن است. این به مغز ما کمک می کند تا اطلاعات پیچیده یا جدید را سریع و آسان پردازش کند. لارویکیت توانایی های فکری طبیعی ما را تقویت می کند و آن را به سنگی عالی برای دانش آموزان و یادگیرندگان مادام العمر تبدیل می کند.

سلامت روان بهبود فیزیکی – خلاقیت

لارویکیت خلاقیت ما را تحریک می کند، به ویژه زمانی که ما به دنبال واقع گرایی در کار خلاقانه خود هستیم تا انتزاع. Larvikite ذهن ما را متمرکز می کند و زمانی که نیاز به عملکرد فکری داریم به ما قدرت ذهنی می دهد. به یادآوری حافظه کمک می کند و به ما کمک می کند حقیقت را از داستان جدا کنیم. لارویکیت ما را تشویق می کند که به جای واکنش عجولانه، تصمیمات عاقلانه و هوشیارانه بگیریم. این به ما کمک می کند تا به طور منطقی از موقعیت های دشوار بیرون بیاییم و حقیقت را بدانیم.

خواص فیزیکی شفابخش
لارویکیت برای مشکلات مرتبط با مغز فیزیکی توصیه می شود. این می تواند به ما کمک کند تا بفهمیم چگونه با ناتوانی های یادگیری یا تفاوت های یادگیری کار کنیم. به ما یادآوری می کند که تا زمانی که به هدف نهایی می رسیم، مسیر خاصی که ما را به آنجا رسانده مهم نیست. لارویکیت همچنین پس از سکته مغزی یا سایر آسیب های مغزی حمایت کننده است.

وقتی سعی می‌کنیم مسیرهای عصبی را بازسازی کنیم یا راه‌حل‌های جدیدی پیدا کنیم، راحت‌تر است. اگر احساس ناامیدی می کنیم زیرا مغز ما آنچه را که می خواهیم انجام نمی دهد، لارویکیت صبر، پذیرش را می آموزد و به ما کمک می کند تا روی آنچه می توانیم کنترل یا تأثیر بگذاریم تمرکز کنیم.

Larvikite خصوصیات – بهبود

Larvikite ما را تشویق می کند که از نظر احساسی آگاه تر و تحت کنترل باشیم. این امر آگاهی ما را نسبت به باورهای خود، خودآگاه و ناخودآگاه، و همچنین افکار و احساسات ما افزایش می دهد. اگر واقعیت دیدگاه متفاوتی ارائه دهد.

لارویکیت به ما کمک می‌کند تا با حقیقت همسو شویم. این همسویی مجدد، ممکن است همیشه لذت را به همراه نداشته باشد، اما همیشه شفافیت را به همراه خواهد داشت و از آنجا، مطمئن ترین مسیر برای صلح طولانی مدت است.

Larvikite به ما هدایایی از اعتماد به نفس، اتکا به خود و انعطاف پذیری می دهد. این به ما یادآوری می کند که ما به اندازه کافی قوی و توانا هستیم تا بتوانیم با چالش های زندگی مقابله کنیم. Larvikite همچنین به ما کمک می کند تا دیگران را بهتر درک کنیم، از جمله اینکه آنها از نظر عاطفی از کجا آمده اند و چه باورهایی انگیزه اعمال آنها هستند. Larkvite به ما یادآوری می کند که صبور باشیم و روی آنچه در کنترل ما است تمرکز کنیم.

فواید سنگ لارویکیت - خواص درمانی - چاکرا - Larvikite - خاصیت

خواص سنگ لارویکیت – فواید درمانی – چاکرا – Larvikite – خاصیت

خواص سنگ لارویکیت – فواید درمانی – چاکرا – Larvikite – خاصیت

رنگهای معمولی – خاکستری تیره ، آبی تیره تا مشکی با فلاش آبی یا استیل رنگی

انرژی طبیعت را با خود دارد – محافظ  است و صبر در کارها را به ما می آموزد .

لاروکیت یک سنگ محافظ و پایه است.بینش را تحریک می کند .

لارویکیت می تواند افکار منفی را دفع می کند.  امنیت ما را در قدرت عقل خود افزایش می دهد.

لارویکیت سنگی عاقل و محافظ است. Larvikite به ما کمک می کند تا به سرعت هر آنچه را که باید آموختیم، یاد بگیریم و سپس با آرامش به جلو برویم. لارویکیت به ما می آموزد که چگونه خود را با چشمان مهربان و خردمند ببینیم.

این الهام بخش صبر، شفقت و عقل سلیم است. Larvikite واقعیت را به وضوح آشکار می کند. این به ما توصیه می کند که مراقب باشیم هر چیزی را که فکر می کنیم و احساس می کنیم باور نکنیم، بدون اینکه ابتدا آن را در برابر حقیقت آزمایش کنیم.

این یک ابزار آرامش فوق العاده است که تمرکز ذهن ما را تیز می کند و افکار اضافی را از بین می برد. همچنین یک سنگ قدرتمند است که بینش های درونی ما را تیز می کند، قدرت های روانی ما را تقویت می کند و از ما در طول سفر محافظت می کند. لارویکیت به ما کمک می کند تا حضور طبیعت را حس کنیم و اگر در دام تمدن گم شده ایم، دوباره به طبیعت متصل شویم.

خواص سنگ لارویکیت - فواید درمانی - چاکرا - Larvikite - خاصیت

ویژگی های سنگ لارویکیت – فواید و خواص درمانی آن چیست

ویژگی های سنگ لارویکیت – فواید و خواص درمانی آن چیست .

خلاقیت و تبادل و ایمان را تحریک می کند. لارویکیت به ما کمک می کند تا خود را از طریق زاویه بالاتر خود ببینیم. لارویکیت صبر را آموزش می دهد  به ما کمک می کند تا حقایق پیچیده را درک و حل و فصل کنیم و تصمیماتی و هوشیارانه بگیریم و بر اساس احساسات ما نباشد.

لارویکیت Larvikite  به مغز کمک می کند تا اطلاعات جدید را به راحتی دریافت کند. این مسیرهای جدیدی را برای سفر دانش ایجاد می کند و می تواند درهای جدیدی را به روی ما باز کند. می تواند به سازگاری بیشتر ما با شرایط کمک کند.

لارویکیت می تواند به ناتوانی های یادگیری کمک کند. می تواند برای درمان اختلالات پوستی استفاده شود و باعث افزایش نشاط و جوانی شود. لاروکیت به بهبود سکته های مغزی کمک می کند و به عملکرد مغز کمک می کند. باعث پاک سازی و تصفیه بافت بدن ، هماهنگی متابولیسم و ​​کمک به سم زدایی عضلانی می شود.  باعث آرامش اعصاب می شود و باعث خنک شدن و کاهش فشار خون نیز می شود.

خرید-سنگ-لارویکیت-خواص-درمانی-چاکرا-Larvikite-خاصیت-1
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *