نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فواید سنگ کیانیت چیست – خواص درمانی Kyanite – خاصیت

فواید سنگ کیانیت چیست - خواص درمانی Kyanite - خاصیت

فواید سنگ کیانیت چیست – خواص درمانی Kyanite – خاصیت

فواید سنگ کیانیت چیست خواص درمانی Kyanite خاصیت

کیانیت برگرفته از کلمه Kuanos یا Kyanos که به آبی عمیق ترجمه می‌شود

کیانیت آبی یکی از محبوب ترین شکل های کیانیت است . مانند اکثر کریستال های آبی به چاکرای گلو متصل می شود . چاکرای گلوی ما جایی است که حقیقت ما از آن سرچشمه می گیرد و زمانی که بتوانیم این حقیقت را با دنیا در میان بگذاریم و احساس کنیم شنیده می شود ، در مسیر دستیابی به حداکثر پتانسیل خود هستیم .

کیانیت انسدادهای چاکراها بهبود میبخشد سنگی است که الهام‌بخش پیوندهای قوی ، وفاداری ، شکوفایی , ارتباطات مهربانانه و دلسوزانه است .

Kyanite کیانیت می تواند ذهن را آرام کند .

وقتی نوبت به بدن فیزیکی می رسد . این یک مسکن طبیعی شگفت‌ انگیز است که همیشه آماده است تا با همه چیز از کمک به کاهش فشار خون گرفته تا مرتب‌سازی التهاب و کمک به بدن در دفع انواع عفونت‌ها کمک کند .

برای کسانی که در زندگی خود مجبور شده اند با نوعی آسیب جسمی دست و پنجه نرم کنند . کیانیت می تواند سنگی باشد که به زیبایی به بهبودی کمک می کند .

فواید سنگ کیانیت چیست

افسانه های باستانی – معنا و مفهوم – بهبود

افسانه های باستانی – معنا و مفهوم – بهبود

کیانیت حالات فوق العاده آرام و عاقلانه ای دارد. این سنگ خلاقیت و دانش ما را تا حد زیادی باز می کند و به ما امکان می دهد بهتر به توانایی های روانی خود دسترسی پیدا کنیم. هر توهمي را كه ممكن است در مورد سرنوشت داشته باشيم برش مي زند .

در عوض به ما نشان مي دهد كه در هر زماني توانايي تغيير مسير خود را داريم. کیانیت یک ابزار آرامش فوق‌العاده است که ذهن ما را از افکار اضافی پاک می‌کند و بینش‌ ما را برای ما به ارمغان می‌آورد.

خواص متافیزیکی کیانیت
چاکرا گلو با تاثیر گذاری بر تمام چاکراها

زودیاک برج فروردین، اردیبهشت و مهر

خواص سنگ کیانیت Kyanite

سلامت روان – بهبود عاطفی

سلامت روان – بهبود عاطفی


خواص درمانی عاطفی
کیانیت به ما کمک می‌کند تا احساس اضطراب، خشم و سایر احساسات شدید را تسکین می دهد. همچنین می تواند به ما کمک کند تا حقیقت خود و دیگران را ببینیم و درک کنیم. که به جای انکار یا پنهان کردن آنها، پاسخ ها و اعمال احساسی خود را بهتر مالکیت کنیم.

به همین ترتیب، کیانیت به ما کمک می کند تا به وضوح ارتباط برقرار کنیم. هم برای شناخت نیازها و خواسته های خود و هم برای شنیدن و درک دقیق آنچه توسط دیگران به ما می گویند. هر جا که بلوک‌های عاطفی، آسیب‌های روحی یا الگوهای منفی مخرب داشته باشیم. کیانیت می‌تواند به ما کمک کند حالات منفی را از بین ببریم و تغییرات مثبتی ایجاد کنیم که ما را به آرامشی تزلزل ناپذیر سوق دهد.

خواص درمانی روانی
کیانیت “مه ذهنی” را از بین می برد و به ما امکان می دهد حقیقت هر موقعیتی را به راحتی و واضح ببینیم و بدون تردید بی مورد تصمیم درستی بگیریم. ما را دعوت می کند تا الگوهای احساسی، افکار و باورهای خود را بررسی کنیم و تعیین کنیم که آیا آنها با عالی ترین خیر ما همسو هستند یا خیر.

کیانیت به ما کمک می کند تا اولویت های خود را به وضوح سازماندهی کنیم و از دادن انرژی به اولویت های کم خودداری کنیم. کیانیت سنگ عاقلانه ای است و هنگامی که برای ارتباط و برنامه ریزی استفاده می شود، می تواند به ما کمک کند دیپلماتیک تر، مذاکره کنندگان موثرتر و رهبران بهتری به تمام معنا باشیم.

خواص-سنگ-کیانیت-فواید-درمانی-Kyanite

خاصیتهای فیزیکی شفابخش کیانیت

خاصیتهای فیزیکی شفابخش کیانیت چیست ؟


کیانیت برای افرادی که نیاز به کاهش فشار خون و ایجاد یک زندگی آرام تر دارند توصیه می شود. این سنگ ما را تشویق می کند تا تغییرات معقولی را با سرعت معقول انجام دهیم و به خود فرصت کافی برای بهبودی و یافتن تعادل خود بدهیم. کیانیت به ما کمک می کند تا سلامت خود را در اولویت قرار دهیم، نه اینکه از مشکلات تا زمانی که به یک بحران تبدیل شوند اجتناب کنیم.

در صورت نیاز به مراجعه به پزشک، کیانیت به ما کمک می کند تا برویم. اگر نیاز به تغییر عادت‌هایمان داشته باشیم، به ما کمک می‌کند تا متمرکز بمانیم و غرق نشویم. کیانیت یک حالات عالی برای هر کسی است که دچار آسیب مغزی، از جمله ضربه مغزی، تشنج یا سکته شده است. هنگام تلاش برای بازسازی مسیرهای عصبی آسیب دیده، به ویژه مسیرهایی که بر حافظه یا توانایی ما در برقراری ارتباط تأثیر می گذارند، راحت است.

خاصیت-کیانیت-فواید-درمانی-خرید

خواص سنگ کیانیت | فواید درمانی Kyanite

خواص سنگ کیانیت | فواید درمانی Kyanite

Kyanite کیانیت یکی از آرام بخش ترین سنگ ها است . برای کسانی که احساس می‌کنند اعصابشان همیشه از هم خیلی زود می‌ پاشد یا مستعد انفجارهای سریع خشم یا اضطراب هستند . سنگی است که برای تسکین خوب عمل میکند .

کیانیت می تواند یک سنگ عالی برای نرم کردن ارتباطات و رشد شفقت باشد . برای کسانی که برای برقراری ارتباط به کمی مراقبت نیاز دارند ، این سنگ میتواند برای کشف دانش شهودی و درک کمال خوب عمل کند تا بتوانید بیان خود را در کنترل خود داشته باشید .

کیانیت یک پاکسازی کننده چاکرا شگفت انگیز است , در حالی که کیانیت به تشویق تفکر منطقی معروف است ، این بدان معنا نیست که وقتی صحبت از پیچیدگی معنوی و بالا بردن توانایی‌های روانی می‌شود ، کنار می‌رود .

فواید کلی سنگ کیانیت

بهبود قدرت تکلم و ارتباطات . رویایه شفاف . بالا بردن قدرت تجسم . صداقت و آرامش درونی . افزایش توانایی هایه روانی . کمک به رفع خشم و نا امیدی . بالا بردن استقامت .

به اختلالات گلو ، مغز کمک می کند . به بهبود عفونت ها و کاهش فشار خون کمک می کند . تفکر و ایده پردازی . کیانیت یک مسکن طبیعی است . تقویت چاکرای گلو . کمک به رفع ترس و افسردگی .

برای سخنرانان و مجریان مفید است زیرا صدا را تقویت می کند و گلو و حنجره را التیام می بخشد .

چاکرا : گلو | چشم سوم

خرید-سنگ-کیانیت
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *