نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Kyanite فواید و خواص سنگ کیانیت

kyanite فواید سنگ کیانیت

Kyanite فواید و خواص سنگ کیانیت

کیانیت یک ماده معدنی آلومینوسیلیکات است.

عنصر – هوا
رنگ های معمولی – آبی ، خاکستری ، سیاه ، سبز

درمان با کیانیت
تبدیل رویا ها به واقعیت  ♥ حس جدید ♥ تغییر حالت ♥ تجسم های مفید ♥ وفاداری ♥ صداقت – آرامش

کیانیت یک سنگ عالی برای مدیتیشن و مراقبه است. ارتعاشات یا انرژی منفی را جذب نمیکند ، بنابراین هرگز به پاکسازی احتیاج ندارد. Kyanite همه چاکراها و اجسام ظریف را فوراً تراز می کند. این تعادل انرژی یین یانگ را فراهم می کند و انسداد را برطرف می کند و انرژی را به آرامی در بدن جسمی منتقل می کند.

کیانیت تأثیر آرامش بخش بر کل هستی دارد و آرامش را به ارمغان می آورد. توانایی های روانی و ارتباطات را در همه سطوح تشویق می کند.  عصبانیت ، ناامیدی ، سردرگمی و استرس را از بین می برد و به فراهم آوردن ظرفیتی برای تفکر خطی و منطقی کمک می کند. Kyanite یک انرژی تحریک کننده ، پشتکار و حمایت از فعالیت ها و موقعیت هایی را فراهم می کند که به طور عادی قدرت فرد را کاهش می دهد. این می تواند هنگام اتصال به راهنماهای حرکت خاصی کمک کند. کیانیت فراخوان خواب را القا می کند و می تواند رویاهای بهبودبخش را ارتقا بخشد.

Kyanite فواید و خواص سنگ کیانیت

کیانیت سیستم ادراری ، غدد فوق کلیوی و غدد پاراتیروئید را درمان می کند. این بیماری در اختلالات گلو ، مغز و سیستم عضلانی کمک می کند. به بهبود عفونت ها و کاهش فشار خون کمک می کند. کیانیت یک ضد درد طبیعی است.

 Kyanite
علاوه بر خاصیت درمانی عمومی کیانیت ، برخی از رنگهای خاص دارای خصوصیات اضافی نیز هستند:

کیانیت آبی
چاکرا – چاکرا گلو

Kyanite آبی چاکرای گلو را باز می کند و باعث تشویق ارتباط و بیان خود می شود.  ترس و انسداد را کاهش می دهد ، و به گفتن حقیقت شخص کمک می کند. برای مجریان بسیار مفید است زیرا صدا را تقویت می کند و گلو و حنجره را بهبود می بخشد.

کیانیت سیاه
چاکرا – پایه چاکره

ارتیاط با ما از طریق اینستاگرام 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *