نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Hematite فواید و خواص سنگ حدید چاکرای ریشه

Hematite فواید و خواص سنگ حدید چاکرای ریشه

Hematite

فواید سنگ حدید Hematite
سنگ حدید Hematite شکل معدنی اکسید آهن است.

چاکرا :  ریشه
عنصر – آتش / زمین

رنگ های معمولی – سیاه تا استیل یا خاکستری نقره ای ، قهوه ای تا قهوه ای مایل به قرمز یا قرمز

فواید سنگ حدید Hematite

تمرکز قدرت اراده

قابلیت اطمینان

شجاعت

اعتماد به نفس

خوش بینی

اعتماد

تعادل

پایداری

محافظت

Hematite

سنگ حدید سنگ محافظ قودی و ارتباط ما با زمین را تقویت می کند و باعث می شود احساس امنیت کنیم. این باعث شجاعت ، قدرت ، استقامت و نشاط ما می شود. سنگ حدید Hematite که “سنگی برای بهبود ذهن” است ، باعث تحریک تمرکز و  و تقویت حافظه و افکار می شود.

سنگ حدید برای تعادل نصف النهارهای درون بدن و ایجاد تعادل پایدار بین سیستم عصبی اثیری و سیستم عصبی جسمی استفاده می کند. انرژی و احساسات را برای تعادل بین بدن ، ذهن و روح متمرکز می کند.

ماننده تمام سنگ های چاکرای ریشه مناسب برای دفع انرژی منفی میباشد .

انرژی منفی را دور می کند و از جذب انرژی منفی دیگران جلوگیری می کند. سنگ حدید Hematite سنگ قدرتمندی است که از آن در تمام فرهنگ ها در طول تاریخ به نیکی یاد شده است ، از کمرویی حمایت می کند ، عزت نفس و زنده ماندن را تقویت می کند ، اراده و قابلیت اطمینان را افزایش می دهد و باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود. این امر برای غلبه بر اجبارها و اعتیاد ، درمان پرخوری ، سیگار کشیدن و سایر اشکال زیاده خواهی کمک می کند.

سنگ حدید Hematite خون را بازیابی ، تقویت و تنظیم می کند و به بیماری های خون مانند کم خونی کمک می کند. از کلیه ها پشتیبانی کرده و بافت را بازسازی می کند. جذب آهن و تشکیل سلولهای قرمز خون را تحریک می کند. گرفتگی پا ، اضطراب و بی خوابی را درمان می کند. سنگ حدید Hematite به تراز و شکستگی ستون فقرات کمک می کند.

جهت دیدن فواید سنگ چشم ببر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *