نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Green فواید و کاربرد رنگ سبز

Green راز عدد معنا و مفهوم

Green

رنگ سبز رنگ چاکرا قلب میباشد و با بیماری های قلب و ریه – غده تیروس و سیستم ایمنی بدن در ارتباط میباشد .

فرکانس رنگ سبز بین ۵۴۰–۵۸۰ THz هست .

سبز ، رنگ زندگی ، تجدید ، طبیعت و انرژی با معانی رشد ، هماهنگی ، طراوت ، ایمنی ، باروری و محیط زیست همراه است. سبز همچنین به طور سنتی با پول ، امور مالی ، بانکداری ، جاه طلبی ، حرص و آز ، حسادت و دیوار خیابان همراه است.

رنگ سبز از قدرت بهبودبخش با خاصیت های درمانیی برخوردار است و برای دیدن چشم انسان آرامش بخش ترین و آرامش بخش ترین رنگ است. سبز می تواند به تقویت بینایی ، پایداری و استقامت کمک کند. سبز فضای بیشتری را در طیفی که برای چشم انسان قابل مشاهده است ، اشغال می کند و از نظر طبیعی رنگ غالب است. این یک انتخاب طبیعی در طراحی داخلی به عنوان یک پس زمینه ایده آل یا پس زمینه ایده آل است زیرا ما به عنوان انسان خیلی عادت داریم که همه جا آن را ببینیم.

با ارتباط رنگ سبز با تجدید ، رشد و امید ، اغلب سبز به معنای عدم تجربه و نیاز به رشد است. سبز همچنین مخفف رشد و تولد جدید است که معمولاً در فصل بهار وقتی همه گیاهان با رشد تازه و زندگی پس از ماههای سرد زمستان به زندگی خود باز می گردند ، متداول است.

Green

رنگ سبز از نظر انرژِی منفی و ذهنی از طریق متفاوت است. سبز آرامش بخش ، آرامش بخش و جوان است. سبز رنگی است که به کاهش اضطراب ، افسردگی و عصبی بودن کمک می کند. سبز همچنین احساس امید ، سلامتی ، ماجراجویی و تجدید و همچنین خودکنترلی ، دلسوزی و هماهنگی را به ارمغان می آورد. رنگ سبز اغلب برای نشان دادن ایمنی در تبلیغات داروها و محصولات پزشکی استفاده می شود. سبز مستقیماً با طبیعت و انرژی ارتباط دارد ، بنابراین از آن برای نمایش و تبلیغ محصولات “سبز” نیز استفاده می شود.

در فرهنگ های مختلف سبز معنی های مختلفی را به همراه دارد. به عنوان مثال رنگ سبز رنگ ملی ایرلند است و معمولاً با خوش شانس ، لپهچوها ، میخک و روز سنت پاتریک همراه است. رنگ سبز همچنین با روایات اسلام ارتباط تنگاتنگی دارد.

بیش از حد سبز می تواند باعث شود افراد دچار خلط ، تنبلی ، کند ، خلقی ، افسردگی و بی حالی شوند. رنگ سبز خیلی کم می تواند باعث احساس بی اشتهایی و ترس از طرد شود.

اعتقاد بر این است که سنگهای قیمتی سبز به ایجاد تعادل ، ترویج تغییر یا رشد ، افزایش احساس امیدواری و خوش بینی و شکستن خواسته های عاطفی دیگران کمک می کنند.

سایه ها ، رنگ های مختلف و رنگ های سبز معانی مختلفی دارند. به عنوان مثال ، سبز تیره نشانگر طمع ، جاه طلبی و ثروت است ، در حالی که سبز زرد مخلوط بیماری ، حسادت ، و ترسو است و سبز زیتون نشانگر رنگ سنتی صلح است.

سایر معانی مرتبط با رنگ سبز:

اصطلاح “هیولا چشم سبز” به شخص حسود اطلاق می شود و اصطلاح “سبز با حسادت” بیانگر حسادت و حسادت است.
سبز رنگی آرامش بخش با برخی از همان خصوصیات آرامش بخش آبی است. مانند رنگ آبی ، زمان در یک اتاق سبز سریعتر حرکت می کند.
هنگامی که در ترکیب با رنگ قرمز استفاده می شود ، سبز به عنوان یک رنگ کریسمس دیده می شود. رنگهای سبز و قرمز نیز رنگهای تل کننده ای هستند و ممکن است هنگام استفاده با هم داشته باشند.
بسته به اینکه در ترکیب با رنگ سبز از چه رنگی استفاده می شود ، هم از نظر گرم کننده و هم دارای خنک کننده ای است.
سبز زیتون و سایه و رنگ سبز سبز که در تجهیزات استتار استفاده می شود دارای معنی نظامی قوی است.
ترکیب سبز و آبی در کنار یکدیگر در یک پالت رنگی ، طبیعت را شامل می شود ، از جمله رشد جدید جنگل و آب. ترکیب قهوه ای و بژ با سبز اغلب با مواد آلی یا بازیافتی همراه است.
گفتن کسی که “انگشت سبز” دارد به این که با گیاهان و باغداری خوب است.
عبارت “فضای سبز” به اتاق یک استودیوی تئاتر یا تلویزیون اشاره دارد که میهمانان ، متخصصان و مجریان برای استراحت به آنجا می روند.
عبارت “مراتع سبزتر” و “چمن سبزتر است” در اشاره به چیزی جدیدتر یا بهتر استفاده می شود.
عبارت “سبز در اطراف آبشش” هنگام بحث درباره ظاهر بیمارگونه یا کم رنگ استفاده می شود. غالباً این توضیحات در اثر معده ناراحت و نیاز به پرتاب ایجاد می شود.
اصطلاح “گرین بک” به لایحه دلار ایالات متحده اشاره دارد.
کلمات اضافی که نمایانگر سایه ها ، رنگ های مختلف و مقادیر رنگ سبز است: زمرد ، سبز دریایی ، کف دریا ، زیتون ، دراب زیتون ، نخود سبز ، سبز چمن ، سیب ، نعنا ، جنگل ، چمن سبز ، آهک ، بهار سبز ، برگ سبز ، آبزیارین ، بریل ، منپر شور ، صنوبر ، کلی کلیشه ، کاج ، خزه ، جید ، مریم گلی ، زرد-سبز ، شیره ، ویریدیین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *