نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فواید سنگ زمرد – خواص درمانی – چاکرا – Emerald – خاصیت

فواید سنگ زمرد | خواص درمانی | چاکرا | Emerald

فواید سنگ زمرد – خواص درمانی – چاکرا – Emerald – خاصیت

فواید سنگ زمردخواص درمانی Emeraldخاصیت و چاکرا

سنگ تولد اردیبهشت

فراوان‌ ترین رنگ در طبیعت ، که چشم انسان بیش از هر رنگ دیگری میبیند سبز است . این رنگ حس وضوح ، تجدید ، و جوانی را به ارمغان می آورد ، که در دنیای پیچیده امروز بسیار مهم است .

زمرد همیشه یکی از با ارزش ترین سنگ ها در میان سنگ های قیمتی بوده است . زمرد که زمانی سنگ‌ های قیمتی مورد علاقه مهاراجه‌های هند و معروف‌ترین فرعون زن مصر ، کلئوپاترا بوده است .

نام این سنگ تولد ماه اردیبهشت از کلمه یونانی باستان به معنای سبز “smaragdus” گرفته شده است. زمرد در مصر استخراج شد که قدمت آن حداقل از 330 قبل از میلاد تا 1700 است .

هنگامی که کاشفان اسپانیایی در قرن شانزدهم به قاره آمریکا حمله کردند ، زمرد از کلمبیای کنونی بخش مهمی از غارت بود . اینکاها تا زمان ورود اسپانیایی ها بیش از 500 سال از زمرد در جواهرات و مراسم مذهبی خود استفاده می کردند .

فواید سنگ زمرد - خواص درمانی - چاکرا - Emerald - خاصیت

خواص سنگ زمرد – فواید درمانی – چاکرا – Emerald – خاصیت

خواص سنگ زمرد – فواید درمانی – چاکرا – Emerald – خاصیت

آنها بیشتر به طلا و نقره علاقه داشتند ، زمرد را با فلزات گرانبها معامله کردند . در طول راه ، چشمان آنها به شکوه زمرد و فرصت های تجاری که به خانواده سلطنتی اروپایی و آسیایی ارائه می کردند باز شد .

امروزه کلمبیا بزرگترین تامین کننده زمرد است که بیش از 60 درصد تولید جهانی را بر عهده دارد . زمرد همچنین از برزیل، زامبیا و زیمبابوه تهیه می شو د، در حالی که از نظر تاریخی زمرد در مصر و هند نیز استخراج شده است .

خواص زمرد خاصییت درمانی

خاصیت سنگ زمرد – خواص درمانی

خاصیت سنگ زمرد – خواص درمانی

زمردها از دیرباز به دلیل خواص منحصر به فردشان مورد توجه بوده اند . افسانه ها می گویند که زمرد به پوشنده اجازه می داد آینده را پیشگویی کند . هنگامی که زمرد زیر زبان قرار می گرفت ، گفته می شود که حقیقت را آشکار می کند و از طلسم های شیطانی محافظت می کند .

برخی از داستان های باستانی می گویند که داشتن زمرد می تواند یک گوینده فصیح بسازد . در زمان های قبل از طب مدرن، زمرد برای درمان بیماری هایی مانند وبا و مالاریا استفاده می شد .

Emerald | زمرد با چاکرای قلب مرتبط است و تصور می شود که اثر شفابخشی بر روی قلب فیزیکی و همچنین عاطفی دارد . زمرد وفاداری را به ارمغان می آورد و عشق بی قید و شرط را تقویت می کند . اتحاد و دوستی را ترویج می کند . سنگ زمرد خود را نزدیک نگه دارید تا تعادل را در شراکت خود تقویت کنید .

ویژگی های زمرد
سنگ سبز رنگی است که سرشار از امید است . منادی آمدن بهار، بازسازی و رشد جدید است . رنگ سبز شاداب آن بسیار خیره کننده است .

این گونه سبز مایل به آبی از خانواده بریل مدتهاست که به دلیل رنگ غنی و عجیبی که با وجود کروم. وانادیوم و آهن ایجاد می شود مورد تحسین قرار گرفته است .

خواص سنگ زمرد | چاکرای قلب

افسانه های باستانی – بهبود – معنا و مفهوم

افسانه های باستانی – بهبود – معنا و مفهوم

معنی زمرد
خواص درمانی
زمرد روح ما را به رشد تشویق می کند! این سنگ به ما کمک می‌کند تا دیدگاه‌های قدیمی را از آنچه نباید باشد تسلیم کنیم و در عوض از پتانسیل کامل آنچه که می‌ توانیم برای بهتر شدن استفاده کنیم. زمانی که زمرد در آرامش استفاده می‌شود. می‌تواند باورهای خودآگاه و ناخودآگاه را که ما را عقب نگه می‌دارند .

زمرد به ویژه برای رهایی از تفکر کمبود و در عوض پرورش فراوانی خوب است. زمرد ما را مستقیماً با قدرت عشق الهی مرتبط می کند و به ما کمک می کند تا انتخاب هایی را انجام دهیم که تأیید کننده زندگی هستند. این به ما انگیزه می دهد که بیشتر دلسوز و قدردان باشیم و زیبایی واقعی را در همه ببینیم.

خواص متافیزیکی زمرد
چاکرا قلب
عنصر آب
برج فروردین – اردیبهشت – خرداد

خواص درمانی عاطفی
زمرد سنگ عشق موفق است و یک متحد کریستالی فوق العاده خوب برای هر دو شریک متعهد و هر کسی که به دنبال یک رابطه عاشقانه طولانی مدت است. همکاری. تفاهم و وابستگی متقابل را افزایش می دهد و به ما امکان می دهد بدون از دست دادن احساس خود با دیگران ادغام شویم.

زمرد همچنین صبر را می آموزد و به ما کمک می کند تا بر شکست ها و بدبختی ها غلبه کنیم و به آینده امیدوار بمانیم.

این کار قلب ما را جوان نگه می دارد و به ما اجازه می دهد تا دوستان و معشوقه های خود را همانطور که در اولین ملاقاتمان بودند به یاد بیاوریم و هرگز اجازه ندهیم که عشقمان نسبت به آنها کهنه یا خسته شود. زمرد ما را تشویق می کند که بدون ترس از طرد شدن یا سوء تفاهم، عشق و علاقه به دیگران نشان دهیم.

خاصیت-سنگ-زمرد-خواص-درمانی

سلامت روان – بهبود فیزیکی – قلب و احساسات

سلامت روان – بهبود فیزیکی – قلب و احساسات

خواص درمانی روانی
زمرد یک دید وسیع و معقول به ما می دهد و به ما کمک می کند تا موقعیت ها را به وضوح ببینیم و دیدگاه های مختلف را بدون قضاوت منفی درک کنیم. قدرت تشخیص را افزایش می دهد و هوش را تشویق می کند و به ما کمک می کند تا بر اساس اطلاعات فعلی بهترین انتخاب ممکن را داشته باشیم.

زمرد ما را تشویق می کند که هدف گرا باشیم و اجازه ندهیم ترس از شکست یا بی لیاقتی ما را باز دارد.

این حافظه را تقویت می کند و به ما کمک می کند از نظر ذهنی متمرکز و فعال بمانیم. زمرد همچنین سنگ عدالت است و از ما می‌خواهد تا برای آنچه درست است و برای محافظت از بی‌گناهان و کسانی که نمی‌توانند از خود محافظت کنند.

قدم برداریم و بجنگیم. ما را تشویق می کند که بزرگ شویم و هرگونه خودخواهی کوچک را کنار بگذاریم و در عوض با اشراف و قدرت رفتار کنیم.

خواص فیزیکی شفابخش
زمرد برای درمان چشم ها، سینوس ها، دستگاه تنفسی فوقانی و قلب فیزیکی و کبد استفاده می شود. همچنین اعتقاد بر این است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند و به بدن برای بهبودی از بیماری های عفونی کمک می کند.

سنگ زمرد

فواید و خواص | بهبود چاکرای قلب و احساسات

محبت , بهبود امور قلبی و عاشقانه ها . دید شفاف , پاکسازی قلب و احساسات . کمک به افزایش ایمان . آرامش , اثر سم زدایی بر روی کبد . حافظه و ارتباطات , شفای جسمی و عاطفی .

نماد عشق موفق , ;کمک به بهبود ناراحتی های قلب، ریه ها، ستون فقرات و سیستم عضلانی . فاداری , شهود قلبی . عشق بی قید و شرط و ایجاد دوستی ها و روابط جدید .

اتحاد را تقویت می کند و دوستی را ترویج می دهد . شراکت ها را در تعادل نگه می دارد . چشم ها را تسکین می دهد و بینایی را بهبود می بخشد . زمرد به بهبود چاکرای قلب کمک می کند و اثر شفابخشی بر احساسات و همچنین قلب فیزیکی و بیماری هایه مربوط به آن دارد.

تعادل فیزیکی، عاطفی و ذهنی . استفاده از ظرفیت ذهنی بیشتر را تحریک می کند. آگاهی از ناشناخته ها به شناخت آگاهانه . به تحریک فعالیت و تمرکز در اقدامات کمک می کند. حافظه را تقویت می کند و به وضوح فکر می دهد. این نشانه شناخت عمیق درونی است ، حقیقت و تشخیص را ترویج می کند .

در حدیثی از حضرت امام رضا (ع) در مورد سنگ زمرد نقل شده است ، فرمود : انگشتر زمرد در دست داشتن فقر را به توانگری بدل می کند . عیون اخبار الرضا ج2ص132

خرید سنگ زمرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *