فواید سنگ عقیق شجر | خواص درمانی Dendritic Agate | خاصیت

فواید-سنگ-عقیق-شجر

فواید سنگ عقیق شجر | خواص درمانی Dendritic Agate | خاصیت

فواید سنگ عقیق شجر | خواص درمانی Dendritic Agate | خاصیت | خواص سنگ عقیق شجر

مطالب این صفحه از مقالات برتر تاریخی در مورد اطلاعات سنگها چکیده شده است , لذا فروشگاه هیلند در مورد عدم صحت مطالب مسئولیتی ندارد و نباید از اطلاعات سنگ ها به عنوان توصیه پزشکی استفاده کرد .

عقیق شجر چیست ؟
عقیق دندریتیک یکی دیگر از سنگ های گرانبها از خانواده عقیق است که گاهی به آن عقیق درختی نیز می گویند. سنگ مخصوصی است که بافتی نیمه شفاف دارد و در رنگهای مختلفی مانند قهوه ای، سیاه، خاکستری یا حتی بی رنگ یافت می شود. حتی گاهی اوقات بی رنگ نیز یافت می شود.

از عقیق شجر میتوانید برای ایمنی سفر استفاده کنید  ♥ محافظت ♥ وفاداری ♥ آرامش

علاوه بر خواص درمانی عمومی عقیق  ، عقیق شجر سیری و فراوانی را در تمام زمینه های زندگی به ارمغان می آورد. این سنگ فراوانی است. این یک محیط آرام ایجاد می کند و لذت هر لحظه را تشویق می کند. ارتباط شما با زمین و جهان را عمیق تر می کند. عقیق شجر در مواقع نزاع یا سردرگمی پایداری ایجاد می کند. استقامت و توانایی دیدن مشکلات را به عنوان یک چالش انجام می دهد. چاکراها را باز و تراز می کند.

با عروق و اعصاب ارتباط دارد. سیستم عصبی و شرایطی مانند نورالژی را بهبود می بخشد. اختلالات اسکلتی را درمان می کند. انحطاط مویرگی را معکوس کرده و سیستم گردش خون را تحریک می کند. تسکین دهنده درد است.

خواص سنگ عقیق شجر چیست | فواید و خاصیت درمانی

خواص سنگ عقیق شجر چیست | فواید و خاصیت درمانی

عقیق شجر چیست؟
عقیق شجر یکی دیگر از سنگ های گرانبها از خانواده عقیق است که گاهی به آن عقیق درختی نیز می گویند. سنگ مخصوصی است که بافتی نیمه شفاف دارد و در رنگهای مختلفی مانند قهوه ای، سیاه، خاکستری یا حتی بی رنگ یافت می شود.

عقیق شجر چه عنصری است؟
اجزای این سنگ که «دندریت» نامیده می‌شود. مخلوطی از منگنز یا مواد معدنی اکسید آهن است که هنگام تشکیل عقیق در داخل سنگ قیمتی به دام افتاده است. هنگامی که عقیق سفید دارای اجزای دندریت سیاه است، این اثر صحنه زمستانی چشمگیر از پوشاندن شاخه های درختان برف را شبیه سازی می کند.

چگونه می توان تشخیص داد که عقیق شجر طبیعی است؟
عقیق واقعی نیمه شفاف است، به این معنی که نور می تواند از سنگ عبور کند. در حالی که عقیق تقلبی عمدتاً مات است. وجود حباب های گرد نشانه عقیق تقلبی است. ظاهر کسل کننده سیگنال عقیق جعلی ساخته شده از پلاستیک است. خراش روی سطح – همچنین برای عقیق تقلبی معمول است.

خواص-سنگ-عقیق-شجر-DENDRITIC-AGATE

دیدگاهتان را بنویسید