نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Coral فواید و خواص سنگ مرجان و فسیل آن

Coral فواید و خواص سنگ مرجان و فسیل آن

Coral فواید و خواص سنگ مرجان و فسیل آن

مرجان چیست؟
مرجان اسکلت معدنی سخت جانوران دریایی است که در درجه اول از کربنات کلسیم تشکیل شده است.

بهبودی با مرجان

انرژی مثبت – انرژی منفی را دفع  می کند – عشق افلاطونی ♥ دوستی ♥ جامعه پذیری ♥ خلاقیت ♥ شور ♥ عشق رمانتیک ♥ خرد ♥ خوش بینی ♥ شوق ♥ تعادل ♥ آرامش ♥ محافظت ♥ سفر ایمن روی آب

مرجان نماینده دیپلماسی و همزمانی است. احساسات را فرو می نشاند و آرامش را در درون خود به ارمغان می آورد. شهود ، تخیل و تجسم را تسهیل می کند. مرجان انتقال دانش را تسریع می کند.

مرجان سیستم گردش خون و استخوان های بدن را تقویت می کند. باعث تحریک بازسازی بافت و تغذیه سلول های خونی می شود. اختلالات کانال نخاع ، کانال تغذیه ای ، سیستم عصبی را درمان می کند.

بهبود رنگ با مرجان
علاوه بر خواص درمانی عمومی مرجان ، رنگ های خاص دارای ویژگی های اضافی هستند:

مرجان صورتی
چاکراها – چاکرای قلب

مرجان صورتی با توجه به احساسات و شرایط جسمی ، حساسیت را تحریک می کند. این چاکرای قلب را فعال می کند ، جنبه های شهودی عشق را افزایش می دهد. مرجان صورتی اختلالات قلب ، پستان ، معده و اندام های تولید مثل را درمان می کند.

مرجان سرخ

فواید فسیل مرجان

چاکراها – چاکرای ریشه

مرجان قرمز تحریک دستیابی به انرژی را تحریک می کند. از افسردگی و استیصال محافظت می کند. سکسکه ، قولنج و دل درد را درمان می کند. به آزاد شدن ناخالصی ها از سیستم عضلانی کمک می کند. مرجان قرمز اختلالات کلیه ، مثانه و پاراتیروئید را درمان می کند.

فواید و خواص فسیل مرجان

فواید و خواص سنگ مرجان

Coral فواید و خواص سنگ مرجان و فسیل آن

مرجان فسیلی یک سنگ قیمتی طبیعی است که وقتی مرجان های ما قبل تاریخ به تدریج با عقیق جایگزین شود ، ایجاد می شود. مرجان ها حیوانات دریایی هستند و اسکلت آنهاست که فسیل شده و حفظ می شود. مرجان های فسیلی از طریق رسوبات سخت شده ای که در اثر آبهای غنی از سیلیس باقی مانده اند ، تشکیل می شوند. کل روند ممکن است بیش از ۲۰ میلیون سال طول بکشد.

از رسوبات مرجان فسیلی به دلیل دارا بودن کلسیم ، پتاسیم ، منیزیم و سدیم بالا ، اغلب برای ساخت مکمل های بهداشتی و دارویی استفاده می شود. از آنجا که مرجان فسیلی می تواند ناخالصی های شیمیایی مانند کلر و فرمالدئید را از بین ببرد ، در کودهای صنعتی و فیلترهای تصفیه آب استفاده می شود.

فواید و خواص متافیزیکی فسیل مرجان

فواید فسیل مرجان

طبق اعتقادات متافیزیکی ، مرجان های فسیلی سنگ پایه ای برای ایجاد تغییرات است. این سنگ نوعی عقیق است می تواند به بهبود اختلالات لوزالمعده کمک کرده و گردش خون و هوا را بهبود بخشد. مرجان فسیلی برای بهبود بیماری های چشم ، پوست و معده استفاده می شود. حتی اعتقاد بر این است که باعث افزایش طول عمر می شود. برای بهبود بیماری ها مفید خواهد بود .

ویژگی های زمین شناسی مرجان فسیل

مرجان های فسیلی از طریق فرآیند جایگزینی کربنات کلسیم (مرجان) با سیلیس ایجاد می شوند. سیلیس از اوپالین آمورف سبک تا اشکال متراکم کلسدونی متغیر است. بسته به غلظت دقیق مواد معدنی ، نمونه های مرجانی فسیلی می توانند چگالی کمی متفاوتی داشته باشند. اگرچه الگو و رنگ بدن مرجان های فسیلی کاملاً مشخص است ، اما می توان آن را با انواع دیگر عقیق مانند خزه یا عقیق دندریتیک اشتباه گرفت.

گفت گو در ایستاگرام در مورد Coral فواید و خواص سنگ مرجان و فسیل آن

خرید دستبند کوارتز دودی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *