نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Clear Quartz فواید و خواص سنگ کلیر کوارتز ( کریستال )

Clear Quartz خواص سنگ

Clear Quartz

سنگ چاکرای هفتم  ولی بر همه چاکراها تاثیر میگذارد بخصوص چاکرای زمین و سنگی برای بیداری معنوی .

سنگ کوارتز سفید معمولاً با عنوان “سنگ بلور” شناخته می شود و یک سنگ قیمتی بی رنگ است. ناخالصی هایی که در ساختار بلوری آن یافت می شوند ، عمدتا مسئول محدوده غیرقابل باور بودن رنگها هستند. با توجه به نوع ناخالصی ، بلور کوارتز ممکن است در رنگ های زرد ، سفید ، آبی ، قرمز ، سبز ، نارنجی ، صورتی ، سیاه ، بنفش یافت شود اما همچنین می تواند بی رنگ و چند رنگ باشد.

هنگامی که مردم سنگ کامل را تصور می کنند ، اغلب آنها جلوه ای از منشور شش طرفه را که با طیف کاملی از رنگ ها درخشش می یابد ، تصور می کنند. در حقیقت “سنگ کامل” ، Clear Quartz است. نام این سنگ قیمتی از واژه یونانی “krystalos” گرفته شده است که به صورت یخ ترجمه شده است. این گوهر اغلب در طبیعت در خوشه ها یافت می شود. هنگام جبهه ، با درخشش زیبایی می درخشد.

از ابتدای زمان بشر ، Clear Quartz به دلیل زیبایی ، خاصیت جسمی و متافیزیکی خود مورد ارزش قرار گرفته است. تقریباً هر تمدن باستانی از انرژی مثبت این کریستال که به اعتقاد به خصوصیات رشد شخصی خود بهره می برد .

کانی شناسی: کوارتز
سختی: مقیاس ۷ Mohs
معنویت: تقویت ، ارتباط با فرشته معنای این عدد ، اتصال با فرشته ، قلمروهای بالاتر ، راهنمایی ، بیداری
احساسات: رفع استرس ، تنش ، پذیرش ، تعادل ، بهبودی ، تثبیت
ذهنی: تعادل ، حافظه ، بهبودی ، انرژی مثبت
جسمی: ​​دندان ، قلب ، سوزش قلب ، سیستم ایمنی بدن ، کلیه ها ، تسکین درد ، تیروئید ، سرزندگی ، بیماری های ناعلاج ، سرگیجه رایج است

۱. معنی و استفاده
۲. خواص درمانی جسمی
۳. خواص درمانی عاطفی
۴- خصوصیات متافیزیکی
۵- چاکرای بهبود

فواید سنگ کلیر کوارتز Clear Quartz  به دلیل خاصیت پیزوالکتریک آن که می تواند گرما و فشار را به انرژی الکترومغناطیسی تبدیل کند ، ارزش دارد.

این غالباً به دلیل توانایی خود در تقویت انرژی ، تمرکز ، تبدیل و ذخیره انرژی مورد استفاده قرار می گیرد.

برای این منظور ، این کریستال از فرکانس های مخرب دستگاههای مختلف اطراف ما  از تراشه های حافظه ، رایانه ها ، دستگاه های الکترونیکی ، گیرنده ها ، فرستنده ها ، میکروفون ها و تلفن های هوشمند و غیره از ما محافظت میکند .

برای  تقویت انرژی ، کوارتز سنگ قابل توجه است که برای بهبود مراقبه ، ارتباط و گسترش آگاهی استفاده می شود. داشتن جواهرات ساخته شده از این سنگ برای مدت زمان طولانی ، فراوانی ، هارمونی ، عشق ، سرزندگی ، شکوفایی را برای شما به ارمغان می آورد. این به شما کمک می کند تا هدف خود را پیدا کنید ، در هماهنگی زندگی کنید و از آسیب در امان باشید.

به عنوان یکی از بهترین سنگهای قیمتی تقویت انرژی ، اغلب برای ساختن دستگیره های کریستالی ، کارمندان ، اهرام مورد استفاده قرار می گیرد ، که برای بهبودف سازی کریستال و غیره مورد استفاده قرار می گیرد ، هنگام نگهداری در محل کار ، انرژی مثبت این سنگ می تواند کلمه بحرانی را تغییر داده و حس منفی را از بین ببرد. نیروی محافظ آن برای مخترعین ، بهبود دهنده ها ، هنرمندان ، پزشکان ، رسانه ها و نوازندگان بسیار عالی است. این سنگ محیط شما را از انرژی منفی ، تابش و رادیواکتیویته پاک می کند.

خواص درمانی جسمی
– کلیه ها ، مثانه ، جریان انرژی ، از بین بردن سموم ، مشکلات دندانی ، سرزندگی
– متابولیسم ، سیستم ایمنی ، حافظه ، سوزش قلب
– اسهال ، عفونت های پوستی ، تسکین درد ، سرگیجه ، سردرد

کریستال کوارتز پاک یکی از بهترین کریستال های بهبودبخش محسوب می شود و ممکن است برای معالجه بسیاری از شرایط مورد استفاده قرار گیرد. داشتن این سنگ باعث تحریک سیستم ایمنی بدن ، تقویت جریان انرژی شده و تمام بدن شما را به تعادل می رساند. از زمان های بسیار قدیم مردم از آن برای درمان سردرد ، سرگیجه ، سرگیجه ، بیماری حرکتی ، بهبود سوخت و ساز بدن و کاهش وزن استفاده می کردند. همچنین کوارتز پاک برای از بین بردن سموم بدن ، بهبودی مشکلات گوارشی و عفونت ها نیز مفید است.

خواص درمانی عاطفی
– تعادل عاطفی ، پاکسازی
– آگاهی ، تفکر مثبت ، استرس را کاهش می دهد.
– پذیرش ، بهبودی عاطفی ، ثبات.

خواص درمانی عاطفی کلیر کوارتز با جریان عاطفی همراه است. انرژی بهبودبخش این سنگ ، خود را در برابر انرژِ منفی محافظت کرده و انرژی و افکار مثبت را تحریک می کند. با این سنگ برای مدت طولانی ، تعادل عاطفی را احساس خواهید کرد.

خصوصیات متافیزیکی
– تقویت انرژی ، راهنمای معنوی
– ارتباط با فرشته قلمروهای بالاتر ، فروتنی
– هوشیاری ، بیداری

 کوارتز سفید به عنوان هدیه ای از مادر زمین و یکی از کریستال های بسیار متداول توسط عقاید مختلف در نظر گرفته شده است . و افرادی که به دنبال راهنمای و پیشرفت خرد خود هستند آن را جذب می کند. داشتن این کریستال ذهن را بیدار می کند و رشد شخصی و همچنین آگاهی را تقویت می کند. و باعث گرفته شدن تصمیمات بهتر خواهد شد .

به عنوان یکی از بهترین سنگ ها برای اتصال دنیای جسمی و معنوی در نظر گرفته می شود.

چاکرا بهبود است
با توجه به توانایی فوق العاده سنگ Clear Quartz در تقویت انرژی و ارتعاش در تمام فرکانس های رنگ ، می تواند با همه چاکراها هماهنگ باشد.

علاوه بر این ، آن را در طول فرایند مراقبه ، هماهنگی کامل را حفظ می کند.این کریستال برای تحریک چاکرای تاج عالی است

این مثل لابرادوریت یکی از سنگ های اصلی است که هرکسی باید از آن استفاده کند .

خرید سنگ کلیر کوارتز 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *