نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فواید سنگ کریستال کوارتز | Clear Quartz | دُر | چاکرا

فواید سنگ کریستال کوارتز | Clear Quartz | دُر | چاکرا

فواید سنگ کریستال کوارتز | خواص

فواید سنگ کریستال کوارتز | خواص سنگ کریستال کوارتز

کریستال  هایه کوارتز در زمان های باستانی مورد احترام بوده اند و در مراسم معنوی مختلفی مورد استفاده قرار می گرفته اند . امروزه بسیار مورد توجه هستند و بسیاری از همان ایده های درمانی در جای خود باقی مانده اند .

فواید سنگ کریستال کوارتز

فواید سنگ کریستال کوارتز

در روم باستان ، ریزه کاری های کریستالی یا سنگ های محافظ توسط بسیاری از ساکنان طبقه بالا پوشیده می شد. آنها معمولاً برای به ارمغان آوردن یک زندگی سالم، ثروت، موفقیت یا پیامدهای مطلوب جنگ به کار گرفته می شدند .

فواید سنگ کریستال کوارتز : پزشکان اولیه چینی از کوارتز شفاف در طب سوزنی استفاده می کردند . آنها این سنگ قیمتی را در نوک سوزن ها به کار می بردند و معتقد بودند که این سنگ وقتی روی بیماران سوراخ می شود قدرت خود را آزاد می کند . 

خواص سنگ کریستال کوارتز

از سوی دیگر، مصریان کاربردهای گوناگونی از کوارتز شفاف داشتند . یکی از خاص ترین اهداف سنگ، راهنمایی عالی آن در هنگام دفن افراد است . تا زمانی که یک قطعه کوارتز شفاف در کنار جسد دفن شود، اعتقاد داشتند این جواهر روح را به ابدیت می برد .

خواص سنگ کریستال کوارتز : سربازان یونانی معتقد بودند که خرد کردن کوارتز شفاف و استفاده از آن بر روی بدن آنها قبل از جنگ، آنها را محکم و آسیب ناپذیر می کند .

کوارتز شفاف به همان اندازه که معنای تاریخی آن غنی است، دارای مقدار زیادی قدرت شفابخش است. در هند، کوارتز شفاف در آنچه که احتمالاً می تواند جامع ترین اشکال دارویی این سنگ باشد استفاده می شود .

به عنوان مثال، سیستم پزشکی آیورودا آنها تقریباً در همه چیز از کریستال هایی مانند کوارتز شفاف استفاده می کند . هندوها همچنین خواص درمانی بسیاری از سنگ هایی را که امروزه می شناسیم ، درک کردند .

آنها کوارتز شفاف را سنگ شفا دهنده اصلی نیز می نامند . اعتقاد بر این است که این سنگ انرژی مثبت آن را تشدید می کند. از این رو، تقویت توانایی های شفابخش طبیعی هر چیزی در پی آن است .

افکار میتوانند از تغیراته انرژیکی حتی بیشتر صحبت کنند یا با افکار زیادی روبرو شوند .

فواید کریستال کوارتز

فواید بی شماری برای ذهن، بدن و روح حامل خود دارد. کوارتز شفاف واقعاً در نوع خود یکی است .

اگر در دنیای پر دردسر امروزی هستید، داشتن یک کوارتز شفاف به شدت توصیه می شود. اعتقاد بر این است این کریستال احساسات و حواس حامل خود را پاکسازی می کند . هر زمان که قلب ناپایدار باشد، کوارتز شفاف روشنگری را که سزاوار آن است فراهم می کند .

فواید کریستال کوارتز : کوارتز شفاف حامل خود را از هر گونه شکست عاطفی محافظت می کند . بی عیب بودن این سنگ قیمتی با توانایی آن در نوازش قلب صاحبش مطابقت دارد . 

گاهی اوقات، نیروهای بیرونی می توانند بر ذهن شما تأثیر بگذارند و آن را از چیزی که واقعاً دنبال آن هستید منحرف کنند. 

Clear Quartz | خواص | سنگ کوارتز سفید

علاوه بر این کوارتز شفاف می تواند سلامت روان حامل خود را از استرس، اضطراب و افسردگی تسکین دهد. 

کوارتز شفاف ( دُر ) به معنای موفقیت، کامل بودن و آگاهی از همه پتانسیل ها هستند. در فنگ شویی، یک کره کوارتز شفاف به دلیل شکل آن خوش شانس در نظر گرفته می شود. اعتقاد بر این است که شیب ها و انتهای تیز باعث از بین رفتن همگام سازی می شود. از سوی دیگر، گرد بودن کره کوارتز شفاف، برعکس را تحریک می کند.

Clear Quartz | خواص سنگ کریستال کوارتز

1 – ایجاد هارمونی و توانایی هایه روانی

2 – وضوح و آرامش

3 – سنگ شفابخش

4 – تفکر عمیق در افکار

5 – جذب انرژی مثبت  – دفع انرژی منفی

6 – دفع فرکانس هایه مخرب تجهیزات الکترونیکی موبایل و ماکروویو و . . .

7 – سطوح فیزیکی، ذهنی، عاطفی و روحی را متعادل و احیا می کند .

8 – ارتباط بعد فیزیکی با ذهن

9 – افزایش توانایی هایه روانی

10 – کمک به تمرکز و حافظه

11 – تقویت سیستم ایمنی بدن

12 – ایجاد تعادل و  هماهنگی در تمام چاکرا ها

13 – وضوح در تقویت ارتباطات معنوی

14 – تحریک در افکار و مغز

15 – بهبود چاکرای هفتم تاج Crown Chakra .

چاکرارنگ
تاجسفید

در حدیثی از امام صادق ( ع) در مورد هر کس انگشتر دُر نجف در دست داشته باشد فرمود : خداوند متعال در هر نگاه او ثواب زَورَه‌اى در نامه عملش می‌نویسد که ثواب آن مثل ثواب پیغمبران و بندگان شایسته خدا باشد  .

طوسى، محمد بن الحسن‏، تهذیب الأحکام، ج ‏6، ص 37، تهران، دار الکتب الإسلامیه‏، چاپ چهارم‏، 1407ق

موارد ذکر شده طبق اصول چاکراها , روایات تاریخی و افسانه های باستانی میباشد لذا فروشگاه هیلند در مورد صحت یا عدم صحت مطالب ذکر شده تعهد و مسئولیتی نخواهد داشت  .

خرید سنگ کریستال کوارتز
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.