نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Citrine فواید و خواص سنگ سیترین

Citrine افسانه ها و فواید سنگ سیترین

Citrine

سنگ چاکرای دوم و سوم

 

Citrin فواید و خواص سیترین 1

 

رنگ زرد Citrine نمادی از خصوصیات معنوی شادی ، فراوانی و انتقال آن است. رنگ زرد کمرنگ آن چیزی است که نام خود را به آن می دهد ، Citrine که در فرانسوی به معنی لیمو است.

Citrine همچنین به دلیل داشتن توانایی انتقال سریع انرژی به راحتی در تسهیل انتقال انرژی از یکدیگر به عنوان Merchant’s Stone معروف است.

برای کسانی که درگیر مشاغل تجاری ، بویژه با مشتری یا شرکای جدید هستند ، سیترین می تواند ابزاری عالی برای دستیابی به پیشرفت باشد

Citrine همچنین نشانگر شادی است زیرا نور مثبت و پرانرژی را در اطراف هاله خود پخش می کند و گفته می شود که تنها از یکی از دو سنگی است که نیازی به شارژ یا پاکسازی آن نیست. این به این معناست که انرژِی منفی را جذب نمیکند مانند کیانیت

با توجه به این نکته ، می توانید از آن به عنوان ابزاری عالی برای آوردن انرژی های مثبت به زندگی خود استفاده کنید .

با کنار گذاشتن سنگ Citrine در  فضاهای خانه خود به عنوان دکور ، انرژیهای منفی را به هاله خود جذب کرده و آنها را یک بار دیگر به انرژیهای مثبت و شادی بخش منتقل می کند

درست مثل یک دستگاه تصفیه

Citrine ، یک سنگ زرد ، همچنین نمادی از ماه های تابستان و انعکاسات نور خورشید است.

بسیاری از افراد این موضوع را نمی فهمند ، اما ما به طور مداوم در حال تبادل ، گرفتن و دادن انرژی به قسمتهای مختلف بدن خود هستیم .

Citrine یک سنگ با انرژی خلاق است.

 

Citrin فواید و خواص سیترین 2

اگر به دنبال دستیاری خلاق هستید از آن استفاده کنید .

سنگهای سیترین معمولاً زرد ، زرد-قهوه ای ، نارنجی ، نارنجی قهوه ای تیره و قهوه ای مایل به قرمز است. آنها به راحتی یکی از محبوب ترین کوارتزها هستند.

آنها زمانی تشکیل می شوند که آمتیست بنفش تحت عملیات گرما قرار می گیرد. به همین دلیل است که گاهی اوقات از آن “آمتیست سوخته” نیز یاد داده می شوند.

نام Citrine از واژه یونانی “citron” گرفته شده است زیرا بلور دارای رنگی مشابه میوه سیترین است.

سنگهای سیترین شبیه یک توپاز است و رنگ سیتریک در اثر ناخالصی های شیمیایی ایجاد می شود. این آهن موجود در Citrine است که رنگ زرد کم رنگ یه آن می دهد.

همچنین ممکن است همانطور که از نام این محصول پیداست ، با Citrine سبز که نسخه ای متفاوت از این سنگ متفاوت است ، آشنا باشید.

معانی ، خصوصیات و قدرتها

اعتماد به نفس ، ذهن روشن و انرژی زیادی را برای رسیدن به اهداف خود القا می کند.

Citrine یک مراقبه عالی برای کسانی است که به دنبال اضافه کردن نشاط و برخی انرژی پر جنب و جوش هستید.

اگر در حالت مراقبه قرار دارید احساس گنگ و مبهم داشته باشید ، Citrine مانند یک چراغ روشن خواهد بود که می درخشد.

Citrine برای شما بسیار با ارزش خواهد بود یک پاک کننده معنوی است.

هر روز ، روح شما در معرض انرژی های بیرونی قرار می گیرد که هم برای روح مضر است و هم برای آنها مفید است.

شما باید هر چند وقت یکبار این کار را انجام دهید. به خصوص اگر در معرض افراد منفی زیادی در محیط خود هستید.

سنگهای سیترین نیز با خود دارای فضیلتهای بهبود هستند.

آنها سنگ های عالی برای بهبودی هستند.

فواید سنگ سیترین

Citrine

Citrin فواید و خواص سیترین 3

 

این یک سنگ بسیار شگفت آور  است که همیشه به نظر می رسد با انرژی در حال حرکت است.

به همین ترتیب ، وقتی فاقد انرژی جسمی یا انگیزه هستید ، Citrine می تواند تقویتی را که باید از طریق آن استفاده کنید ، اثبات کند.

این سنگ برای کمک به شما در غلبه بر بیماری های جسمی و یا حتی به طور کامل در جلوگیری از ابتلا به بیماری به شما کمک می کند.

انرژی سنگ های سیترین به شما الهام می بخشد و انرژی شما را افزایش می دهد.

Citrine حامل قدرت خورشید است.

بنابراین ، اگر می خواهید دوباره احساس آفتابی و شادمانی کنید ، حتماً سنگ های Citrine خود را استفاده کنید .

انرژی بهبودبخش خورشید و همچنین جنبه های علمی تر قرار گرفتن در معرض آن ، مانند ویتامین D ، همه خصوصیات جوان سازی است که در سیترین نیز یافت می شود.

فواید سنگ سیترین

Citrine می تواند به شما در ایجاد انرژی و ایجاد انگیزه کمک کند. در آن لحظاتی که احساس می کنید همه کارها را باید انجام دهید و در هیچ کجا فرصت کافی برای انجام آن ندارید ، Citrine می تواند به شما کمک کند.

اگر دچار افسردگی می شوید ،  اگر ترس دارید شما را به زندگی عادی باز می دارد.

این به شما کمک می کند که تابش بیشتری داشته باشید و دارای یک نگرش خوش بینانه تر باشید. و می تواند شما را با امید به آینده سوق  دهد .

سنگهای سیترین شما را تشویق می کند که کمی زندگی کنید . مانند هماتیت ، آنها می توانند صلح و خرد به وجود آورند و فعالیتهای فکری شما را تحریک کنند.

انرژی سیترین به شما در تجزیه و تحلیل موقعیت ها و هضم اطلاعات کمک می کند. تا راه حل هایی برای مشکلات خود پیدا کنید ، با مهربانی انتقاد سازنده را بپذیرید و با شجاعت به آنها عمل کنید.

به شما کمک می کند تا احساسات خود را ثابت نگه دارید .و به شما آرامش میدهد حتی در سخت ترین شرایط. همچنین ، این شما را ترغیب می کند تا خودجوش تر شوید زیرا شما نیز مستحق زندگی بهتری هستید.

 

Citrin فواید و خواص سیترین 4

 

سیترین می توانند در درمان بیماریهای مرتبط با مجاری ادراری ، کلیه ها و دستگاه گوارش کمک کنند. همچنین می تواند به تنظیم عدم تعادل در غده تیروئید و مشکلاتی در مثانه صفرا کمک کند.

این می تواند عملکرد سیستم غدد درون ریز شما را بهبود بخشد و به تسکین یبوست کمک کند. و همچنین به عنوان یک ماده تصفیه کننده عمل می کند و به مقابله با اثرات مضر داروهای دارویی کمک می کند.

سنگهای سیترین انرژی لازم را به بدن می دهند و باعث تقویت انگیزه های الکتریکی در سیستم عصبی می شوند. در تقویت اعصاب و تقویت ستون فقرات کمک می کنند.

آنها می توانند برای افرادی که از بیماری های دژنراتیو معکوس رنج می برند مفید باشند.  می توانند گردش خون را بهبود ببخشند ، و حتی سلولیت را از بین ببرند.

سیترین می توانند هضم مناسب و عملکردهای مناسب طحال را تحریک کنند

به یاد داشته باشید ، سلامت جسمی ما اغلب با سلامت عاطفی ما ارتباط دارد. چیزهایی که در زیر سطح ما ایجاد می شوند ، حتی اگر آنها را متوجه نباشیم ، غالباً سرایت می کنیم تا در درازمدت به مشکلات عجیبی جدی تبدیل شوند.

سیترین می توانند در سطح معنوی و عاطفی به همان راحتی و از نظر جسمی بهبود پیدا کنند. وقتی بیمار هستید . در هنگام بیماری به شما حرکت خاصیه میدهد .

Citrine تعادل ، هماهنگی و چشم انداز وسیع تری را فراهم می کند که به شما اطمینان می دهد .

علاوه بر این ، استفاده صحیح از این سنگ و انرژی های آن نمی تواند کمکی به شما کند اما باعث می شود احساس انرژی و هوشیاری کنید.

 

Citrin فواید و خواص سیترین 5

 

سیترین و ثروت
Citrine همچنین به عنوان سنگ موفقیت (Stone Success) و سنگ تجارت (Merchant’s Stone) شناخته می شود. این موفقیت و فراوانی را در کار یا حرفه شما نشان می دهد.

و از طبیعت سخاوتمندانه شما پشتیبانی خواهد کرد اما به شما در محافظت از ثروت کمک می کند. این همه چیزهای شگفت انگیز در زندگی را برای شما جلب می کند و موفقیت شخصی و حرفه ای را نیز به خود جلب می کند.

سنگهای سیترین از انرژی های یک خانه یا محیط کار پشتیبانی می کنند و شما را در هر مرحله از راه احیا می کنند. آنها انرژی پول را به همراه دارند و داشتن این سنگ در زندگی شما ثروت و فراوانی را برای شما به ارمغان می آورد.

پول هرگز نمی تواند خوشبختی را بخرد ، اما شما مطمئناً سزاوار راحتی هستید!

این سنگ به شما کمک می کند گردش مالی را به راحتی مشاهده کنید. جریان مالی از یک طرف به طرف دیگر ، همیشه در حال حرکت است.

بخاطر بسپارد که آیا برای به دست آوردن پول باید پول خرج کنید Citrine به شما کمک می کند تا یک نگاه بلند مدت داشته باشید و فقط به فرایند اعتماد داشته باشید.

و البته ، این بی دلیل ترین و در عین حال استقبال از جذب پول جدید و فرصت های جدید را برای شما دارد.

چشم و قلب خود را در مقابل این انرژیها باز کنید. و بگذارید آنها آزادانه همانطور که باید جریان داشته باشند – بدون دخالت ، هرچند که فرسوده و ترسناک باشد.

سیترین برای عشق و روابط
دقیقاً مانند Red Jasper ، Citrine انرژیهای منفی را در زندگی شما از بین میبرد و و آرامش مورد نیاز شما را به ارمغان می آورد. مهم است که شما  کمی  آرام باشید و با آرامش لذت ببرید.

وقتی سکوت کنید ، به شما امکان می دهد افکار خود را بشنوید و احساسات خود را احساس کنید. همه چیز روشن خواهد شد ، و شما تصویری واضح تر از آنچه باید انجام دهید خواهید دید .

هنگامی که هاله شما خوب و مثبت باشد ، چیزهای خوبی را نیز جذب خواهید کرد. این نه تنها شما بلکه شریک زندگی و روابط شما نیز سود خواهد برد.

نور دوست داشتنی Citrine زمانی الهام بخش بودن است که احساس می کنید عشق راحتی در روابط شما وجود ندارد.

 

Citrin فواید و خواص سیترین 6

 

این رنگ بخشش و مثبت است. و برای کمک به شما در تراز کردن سر و قلبتان مفید است وقتی به نظر می رسد چیزهای مختلفی می خواهید.

بعضی اوقات می دانیم که برای خیرخواهی خود یا روابط خود باید اقدام خاصی انجام دهیم ، اما در عین حال تمایلی به دیدن آن نداریم.

شاید این چیزی باشد که ما نمی خواهیم خطر آسیب رساندن آن را داشته باشیم. یا شاید این فقط یک فعالیت ترسناک باشد که ما را از منطقه راحتی خود دور کند.

Citrine  انرژی را ثابت نگه می دارد. این به شما کمک می کند تا نور به همان اندازه جسورانه و درخشان را درون خود تجسم کنید .

، Citrine حداقل به شما کمک می کند تا به یک درک برسید. و یک نقطه اتصال که شما را قادر می سازد به جای ضعف ، از اختلافات از قدرت استفاده کنید.

سنگهای سیترین همچنین به شما کمک می کنند تا بر ترس از مسئولیت خود غلبه کنید. هر چه پیرتر شوید ، مسئولیت های بیشتری نیز به همراه خواهد داشت. شما نمی توانید برای همیشه از آنها فرار کنید ، و نمی توانید آنها را به شخص دیگری منتقل کنید.

وقتی عاشق کسی می شوید و با آنها رابطه برقرار می کنید ، خوشبختی آنها بر عهده شماست.

شما را تشویق می کند که در معرض تجربیات جدید قرار بگیرید و یک نگرش مثبت را حفظ کنید. این به شما الهام میبخشد که در هر نوع شرایط خوش بین باشید ، هر چقدر هم سخت و ترسناک باشد.

این سنگ وقتی شخصی با شما روبرو نیست یا راستگو نیست ، مانند یک سیستم هشدار اولیه عمل خواهند کرد. اگر بتوانید به شخصی اعتماد کنید یا نه ، فوراً خواهید فهمید.

Citrine به عنوان یک جذب کننده قدرتمند عشق و خوشبختی عمل می کند.  هاله شما را تمیز ، انرژی را گرم می کند. کمک می کند با وضوح بیشتری فکر کنید تا به درستی عمل کنید.

همچنین بسیار محافظت می کند. این امر از تهدیدهای عاطفی یا حرکت خاصی و همچنین انرژیهای منفی جلوگیری می کند.

خصوصیات و قدرتهای معانی
فواید و خواص سنگ سیترین

سنگهای سیترین در برابر گرما بسیار حساس هستند. به همین دلیل نباید آن را قرار دهید یا آن را در جایی قرار دهید که در معرض گرما و نور زیاد قرار گیرد. این می تواند رنگ سنگ را تغییر داده و آن را محو کند.

سیترین انرژی منفی را در خود نگه نمیدارند و نیاز به پاکسازی ندارند .

 

Citrin فواید و خواص سیترین 7

 

خواهید فهمیدکه یکی از قابل اعتمادترین سنگ های موجود در مجموعه شماست.  هاله ای با اعتماد به نفس است .

همچنین  تسکین علائم دردناک PMS مانند گرگرفتگی ،  قاعدگی ، نوسانات خلقی ، نفخ و هوس غذاهای ناسالم کمک کند. همچنین می تواند به کاهش احساس خستگی کمک کند.

خواص سنگ سیترین

بهترین راه برای بهره مندی از انرژی سنگ های سیترین داشتن آن روی بدن است.

به  خود اجازه می دهید و احساس می کنید که با خودتان در هم می آمیزید. تعجب نکنید اگر این سنگ به شما کمک می کند احساس انرژی بیشتری داشته باشید.

این سنگ برای طولانی ترین زمان در لوازم جانبی و جواهرات مورد استفاده قرار گرفته است.

با گذشت سالها ، جایگاه خود را در دنیای جواهرات حفظ کرده است.

داشتن خرید گردنبند  Citrine ممکن است جایی باشد که چالش آغاز شود.

با داشتن گزینه ها و امکانات بسیار زیاد ، خرید یک خرید گردنبند Citrine می تواند به سرعت از یک تجربه لذت بخش به یک تجربه بیش از حد عالی تبدیل شود.

سیترین می توانند یک افزودنی فوق العاده برای مجموعه جواهرات شما باشند. مانند همه سنگ های قیمتی ، چهار عامل اصلی وجود دارد که هنگام خرید خرید گردنبند سیتریک رویایی خود باید در نظر بگیرید.

رنگ ، برش ، وضوح و قیراط هستند. رنگ احتمالاً مهمترین چیزی است که باید هنگام خرید خرید گردنبند سیترین به آن توجه کنید.

رنگ قهوه ای زرد است که سنگ را به عنوان Citrine طبقه بندی می کند. این می تواند متفاوت باشد
از یک زرد نیمه بهبودف تا یک قهوه ای عمیق غنی.

مقدار آهن موجود در هنگام تشکیل بلور ، این تغییر رنگ را تعیین می کند. اما همچنین می تواند مربوط به روند تصفیه گرما باشد.

مطلوب ترین رنگ یک Citrine یک رنگ نارنجی قهوه ای غنی با بهبودفیت نیمه است.

یک سیترین با این رنگ کمی می تواند گران قیمت باشد. سیترین در رنگ زرد تر نیز می تواند بسیار با ارزش باشد زیرا به یک الماس زرد یا توپاز شباهت دارد.

رنگی که انتخاب می کنید کاملاً به رنگی که احساس می کنید به بهترین وجه متناسب با نیازها و خوب زندگی شما است بستگی دارد.

خرید گردنبند Citrine یک راه عالی برای نمایش زیبایی بی نظیر این سنگ است. با توجه به این که شما اغلب می توانید سنگ های بزرگتر Citrine را پیدا کنید ، به عنوان یک خرید آویز بزرگ بسیار عالی عمل می کند.

سنگ های بزرگ می تواند روشی بی نظیر برای نمایش سنگ باشد ، در حالی که یک قطعه کوچکتر جلا یافته و بریده شده ممکن است جلوه ای کلاسیک تر به دست آورد.

یک روش عالی این است که به سنگ خود در نور نگاه کنید.

citrine به معنی خصوصیات و قدرتها است
برخی ممکن است Citrine را یک سنگ بحث برانگیز بدانند ، اما این به آن معنی معنی نیست که فاقد مزایای شگفت انگیز برای صاحب آن است.

این می تواند عزت نفس شما را تقویت کرده و جریان مثبت انرژی را به زندگی شما ترغیب کند.

در عرصه ذهنی ، سیترین بهبودفیت ذهنی ، اعتماد به نفس و قدرت را تقویت می کند. وضوح ذهنی و حمایت از اعتماد به نفس موجب افزایش خلاقیت و صداقت می شود.

از آنجا که Citrine اعتماد به نفس و همچنین انرژی مثبت را به همراه دارد ، می تواند به از بین بردن ترس از داوری یا ایده های دیگران نیز کمک کند.

شما همچنین می توانید از آن برای از بین بردن ترس از تنها بودن یا بی ارزش بودن عشق استفاده کنید.

سیترین سنگی شاد است. این می تواند خوشبختی را برای شخصی که آن را حمل کرده و یا پوشیده است به ارمغان بیاورد.

به دلیل حذف انرژی منفی و مثبت بودن آن ، می تواند افسردگی ، شک و تردید در خود ، عصبانیت و نوسانات خلقی را کاهش دهد.

Citrine به خاطر انرژی های خود در تجسم بزرگترین رویاهای شما و موفقیت و سعادت بیشتر شناخته شده است

حتی وقتی آنها را با تصدیق های مثبت ترکیب کنید ،  قدرتمندتر است.

سنگ سیترین یک انتخاب عالی برای بهبودی  است. نه تنها Citrine می تواند به پاک کردن هاله شما و جذب ثروت کمک کند

بلکه در تمام مناطقی که بر قدرت شخصی شما حاکم هستند نیز تأثیر قدرتمندی دارد.

 

Citrin فواید و خواص سیترین 8

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *