نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Casual Chakra چیست ؟

Casual Chakra چیست ؟

Casual Chakra چاکرای چیست ؟ چاکرای فرعی خارج از بدن در پشت سر

چاکرا جز چاکراهای فرعی خارج از بدن میباشد که ۳ تا ۴ سانتیمتر پشت سر بشکل توده های خاکستری قرار دارد .

حس های زنانه از عشق، شفقت، خلوص، و صدای درونی خود.

هدف چاکرای علت دریافت انرژی از چاکرای ستاره و فیلتر کردن آن در بدن ذهنی (لایه ای از هاله) است. چاکرای علت با کشف روح و خرد بالاتر سروکار دارد و هنگامی که مغز فعال است باز می شود زیرا ما را قادر می سازد تا تصویر بزرگ را از طریق خلاقیت ببینیم.

از طریق چاکرای علت ، پیام ها ، اطلاعات و الهام از حوزه های معنوی دریافت بیشتر می کنیم . برای تسهیل این امر باید خود را از باورهای آموخته شده خود جدا کنیم. وقتی اطلاعات وارد چاکرای علت شد ، برای توزیع در کل بدن به مراکز انرژی پایین ارسال می شود.

قبل از اینکه این چاکرا فعال شود ، باید از لحاظ آرامش – دوری از بدی و افکار منفی در شرایت خوبی قرار داشت به معنی دیگر در تعادل کامل بود .

وقتی این مرکز انرژی بیش از حد زیاد و از تعادل خارج شود ، دیگر نمی توانیم خاطرات الگوها ، رفتارها و تجارب قدیمی را آزاد کنیم. ما همچنان تجربه های مشابهی را به زندگی خود جذب می کنیم و گرفتار خود داوری ، گناه و پشیمانی می شویم.

فعال شدن این چاکرا درک ما را تغییر می دهد و افق آگاهی ما را گسترش می دهد. این معنای معنوی را به تمام الگوها و برنامه های ذهنی ما دعوت می کند. این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون در نظر گرفتن آزمایشات و مصیبت های فعلی خود ، آرام و بهبودف باشید.

 

ماه همچنین منعکس کننده نور خورشید بزرگ مرکزی است که به هلیوس معروف است .

در طول دوره های ماه کامل روی زمین ، نور قدرتمند نقره ای به ذهن بشریت می ریزد و عمیقاً بر مردم تأثیر می گذارد و تغییرات بزرگی در روشنگری را برای آمادگی برای دوره طلایی جدید در انتظار ایجاد می کند.

حیوانات و افراد حساس می توانند به شدت تحت تأثیر ماه کامل و ارتعاشاتی که از آنها ساطع می شود شوند. در طول سالهای ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ ماههای قمر به طور فزاینده ای قدرتمندتر شدند ، و در ماه کاملاً باورنکردنی ماه سپتامبر ۲۰۱۵ به اوج خود رسید. گایا  اکنون به اندازه کافی نور ماه را دریافت کرده است تا انرژی های مردانه و زنانه را بر روی زمین متعادل کند.

چاکرای Casual Chakra هدف قدرتمند دیگری نیز دارد . این ارتباط عمیق و صمیمی فراهم می کند. سطح این ارتباط بستگی به هدیه های حرکت خاصی و روانی دارد که یک فرد از خود به جلو آورده است.

ارتباط با بخش را بالا میبرد . سنگ ماه و سنگهای های سفید و خاکستری و

لابرادوریت سنگ مناسبی جهت بهبود این چاکرا است .

اینستاگرام 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *