نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فواید سنگ عقیق نارنجی – خواص کارنلین – خاصیت Carnelian

فواید سنگ عقیق نارنجی - خواص کارنلین - خاصیت Carnelian

فواید سنگ عقیق نارنجی – خواص کارنلین – خاصیت Carnelian

فواید سنگ عقیق نارنجیخواص کارنلینخاصیت Carnelianپرتغالی

فواید سنگ عقیق نارنجی | خواص سنگ عقیق پرتغالی

از گذشته ها سنگ عقیق یک سنگ معنوی بوده است چه در روایات ما از سوی اهل بیت ( ع ) و چه در فرهنگ هایه باستانی طبق شواهد همواره بشکل هایه مختلف مورد استفاده برای درمان قرار گرفته است .

مصریان باستان عقیق نارنجی را سنگ غروب می نامیدند میگفتند گرمایه خورشید را میگیرد و آن را به حمل کننده آن منتقل میکند .

در فرهنگ های مدرن نمادی از امید به زندگی در نظر گرفته می شود . همچنین برای محافظت و کسب ثروت استفاده می شود .

عقیق نارنجی نشاط و انگیزه و گرما در احساسات – عواطف و خلاقیت را برای افکار تازه افزایش میدهد .

انتخاب های بهتر و باور قدرتمند را در زندگی را ترویج می کند و بی علاقگی را از بین می برد .

فواید سنگ عقیق نارنجی

فواید سنگ عقیق کارنلین – خواص نارنجی – Carnelian پرتغالی

فواید سنگ عقیق کارنلین – خواص نارنجی – Carnelian پرتغالی

عقیق کارنلین باعث میشود شخص بیشتر به توانایی هایه خود اعتماد و باور داشته باشد و با اعتماد بنفس بیشتر حرکت کند تا به موفقیت دست یابد .

عقیق نارنجی را میتوان برای شرایطهای دشوار و غلبه بر مشکلات با استقامت بیشتر استفاده کرد .

عقیق نارنجی یا کارنلین توانایی های تحلیل را بهبود می بخشد و ادراک را روشن می کند . تمرکز را افزایش داده و میتواند به بی حالت های ذهنی کمک کند .

از حسادت ، خشم و کینه محافظت می کند . نا آرامی را کمتر می کند ، منفی گرایی عاطفی را از بین می برد و عشق به زندگی را جایگزین آن افکاری که مفید نیستند , می کند .

باستانی ها اعتقاد داشته اند که باروری را افراد افزایش میدهد و کسانی که با مشکلات جنسی سر و کله میزنند از آن استفاده میکردند .

عقیق نارنجی با مشکلات کمر – روماتیسم و آرتریت، نورالژی و افسردگی , کلیه ها – تسریع بهبودی استخوان ها و رباط ها , جذب ویتامین و مواد معدنی – خون رسانی مناسب به اندام ها و بافت ها در ارتباط است .

خواص کارنلین Carnelian پرتغالی

افسانه های باستانی – معنی و مفهوم – بهبود

افسانه های باستانی – معنی و مفهوم – بهبود

معنی کارنلی
خواص درمانی عقیق نارنجی
عقیق نارنجی دارای حالات آرام‌بخش و گرم است که باعث می‌شود احساس امنیت و دوست‌داشتن کنیم. این سنگ به ما کمک می کند تا دایره زندگی را درک کنیم و ترس از مرگ و ناشناخته ها را رها کنیم. عقیق نارنجی یک سنگ بسیار محافظ است و هر چیزی که با آن در تماس است پاک می کند. این حالات پاکسازی به نوبه خود فراوانی. رفاه و همه چیزهای خوب را جذب می کند.

ویژگی های متافیزیکی عقیق کارنلین نارنجی
چاکرای جنسی ( خاجی )

عنصر آتش
زودیاک اردیبهشت . شهریور و مرداد .
خواص درمانی عاطفی
عقیق نارنجی جوهر خانه را تداعی می کند . جایی که می توانیم خودمان باشیم و به خاطر آنچه هستیم دوست داشته باشیم. این سنگ ما را تشویق می کند که جامعه ای از دوستان و خانواده را پیدا کنیم که از ما در رشد ما حمایت می کند . ما نیز به نوبه خود می توانیم به آنها خدمت کنیم. کارنلیان جسارت می آورد و ترس را از بین می برد . به ویژه ترسی که ما را از اقدام و به دلیل تنبلی کردن فلج می کند.

کارنلیان به درمان آسیب های عاطفی ناشی از سوء استفاده کمک می کند و به ما کمک می کند تا با افرادی که خوب و مهربان هستند دوباره آسیب پذیر باشیم. به محافظت از ما در برابر خشم، حسادت و سایر احساسات منفی کمک می کند و ما را تشویق می کند که متمرکز و شاد باشیم.

فواید-سنگ-عقیق-نارنجی-خواص-کارنلین-خاصیت-Carnelian-پرتغالی

سلامت روان – بهبود عاطفی و فیزیکی

سلامت روان – بهبود عاطفی و فیزیکی

خواص درمانی روانی
عقیق نارنجی کارنلیان سنگی از عمل است که به ما می آموزد برای رویاهای خود کار کنیم و فقط منتظر ظهور آنها نباشیم. این سنگ سردرگمی را برطرف می کند و به ما کمک می کند تا سریع و درست تصمیم بگیریم. کارنلیان همچنین به ما کمک می کند تا تغییرات را در آغوش بگیریم و واقعاً در برابر تحولات مثبت در خود و زندگی خود باز باشیم.

Carnelian منطق، عقل عمل‌گرایانه و خلاقیت ما را تحریک می‌کند، ترکیبی که آن را به یکحالات قوی برای به ارمغان آوردن موفقیت مالی برای کسانی که در هنرهای خلاق هستند تبدیل می‌کند.

خواص فیزیکی شفابخش
زمانی که می خواهیم بدن را به سلامتی پر جنب و جوش برگردانیم، کارنلیان خوب است. مانند پرتوی از خورشید عمل می کند که باعث می شود ما نسبت به زندگی احساس اعتماد به نفس و هیجان داشته باشیم.

عقیق نارنجی همچنین می تواند به ما کمک کند تا عادت های اعتیادآور، به ویژه سوء مصرف الکل و مواد مخدر را ترک کنیم. این به ما یادآوری می کند که نقطه مقابل اعتیاد، ارتباط است و مواجهه با مشکلات ما همیشه هوشمندانه تر از پنهان شدن از آنهاست.

عقیق نارنجی به ما کمک می کند تا به خانه خود با افرادی که ما را دوست دارند به خانه برگردیم. کارنلیان یک سنگ عالی برای هر گونه مشکلی است که بر طحال، کلیه ها، پانکراس، روده ها و دستگاه تناسلی تاثیر می گذارد. همچنین زمانی که باید سنگ کلیه را دفع کنیم، آرامش بخشی است.

خواص سنگ عقیق نارنجی چاکرا خاصیت درمانی Carnelian

خواص سنگ عقیق نارنجی

انرژی جسورانه و تحریک آن . به سخنرانان ترسو کمک کند تا جسور شوند . به سخنرانان ترسو کمک کند تا جسور شوند . مناسب برای جنگجویان و سربازان برای شجاعت و قدرت فیزیکی برای کمک به غلبه بر دشمنانشان .

مناسب برای جنگجویان و سربازان برای شجاعت و قدرت فیزیکی برای کمک به غلبه بر دشمنانشان . سنگ تخصصی افزایش عزت نفس . برونگراتر و اجتماعی تر شدن .

محافظت در برابر حملات عصبی و روانی و حفظ آرامش . دارایه مقادیر بالایه آهن . سلامت و شادابی و افزایش انرژی حیاتی . سلامت و شادابی و افزایش انرژی حیاتی .

تقویت سیستم ایمنی . رهاسازی احساسات بد . پاکسازی عاطفی . افزایش قدرت ذهنی و هوش . افزایش اراده . رشد معنوی و آگاهی – یافتن هدف در زندگی .

چاکرای سنگ عقیق نارنچیرنگ سنگ عقیق نارنجی
چاکرای دوم خاجینارنجی
خرید سنگ عقیق نارنجی
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *