نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

چگونه مرد متولد دی را جذب کنیم Capricorn Man

Capricorn Men کد جذب مرد متولد دی

چگونه مرد متولد دی را جذب کنیم Capricorn Man

چگونه مرد متولد دی را جذب کنیم Capricorn Man

متولدین دی عملگرا ترین افراد در بین ماه ها هستند . در حالی که او می تواند کاملاً رمانتیک باشد، توسط افکارش اداره می شود . اگر می خواهید یک مرد دی را جذب کنید ، نه تنها باید به احساسات او متوسل شوید .  باید او را متقاعد کنید که شما دو نفر در سطح عملی نیز با هم همخوانی خوبی خواهید داشت.

تمایل او برای موفقیت به ندرت به دلایل صرفاً خود خواهانه است. او می‌خواهد برای خانواده‌اش و اطرافینش هم خوب کار کند و برای آنها نیز سودمند باشد .

هنگام تلاش برای جذب یک مرد دی ، دانستن اینکه او چگونه است و در یک شریک به دنبال چه چیزی است، مفید است.

یک مرد دی مای تاجر کهن الگو است. او محافظه کار است و در هر کاری که برای امرار معاش انجام می دهد بسیار خوب است. معمولاً به سرعت در موقعیت پیشرفت میکند

با این حال، حتی هدفمند ترین افراد نیز هر از چند گاهی به استراحت نیاز دارند. یک مرد برج جدی به دنبال کسی است که بتواند این استراحت را برای او فراهم کند. او همچنین به شخصی نیاز دارد که مایل و قادر به رسیدگی به امور داخلی باشد که برای آنها وقت کافی ندارد.

یک مرد برج جدی برای امور معمولی وقت ندارد. به همین دلیل، او احتمالاً حتی با شما قرار ملاقات نخواهد گذاشت. مگر اینکه فکر کند ممکن است یک شریک طولانی مدت خوب ایجاد کنید.

چگونه یک مرد دی را جذب کنیم

اکنون که یک مرد دی و آنچه او در یک زن به دنبال آن است را فهمیدیم. می‌توانیم نحوه جذب او را بررسی کنیم.

جذب مرد متولد دی چگونه است Capricorn Man

جذب مرد متولد دی چگونه است Capricorn Man

1) محافظه کارانه لباس بپوشید

همانطور که قبلا ذکر شد، یک مرد دی ، صرف نظر از سیاست خود، کاملاً محافظه کار است. 

ظاهر برای یک مرد دی اهمیت دارد. او نگران نقص های فیزیکی نیست، اما متوجه نحوه لباس پوشیدن و اهمیت دادن فرد به امور شخصی خود می شود .

بنابراین، اگر می‌خواهید یک مرد دی را جذب کنید، بهترین کار این است که در همان سطح او لباس بپوشید. طوری لباس بپوش که انگار قرار است سر کار بروید 

۲) زیاد صحبت نکنید

یک مرد دی تمایل دارد زندگی بسیار درونی شلوغی داشته باشد زیرا همیشه افکار او در حال بررسی و کشف چیزی جدید است و از این نظر میتواند کمی شلوغ به نظر برسد . او بسیار جدی است و خیلی سخت کار می کند. با این حال، دی ماه یک نشانه سردی است ، به این معنی که او بیشتر به استراحت نیاز دارد تا فعالیت , این به این معنی است که او تقریباً همیشه کار زیادی دارد.

وقتی کار نمی کند، واقعاً تا آنجا که می تواند به استراحت نیاز دارد. این بدان معنی است که او در زندگی خود به افرادی نیاز دارد که با آنها آرام باشند و زمان استراحت خوبی برای آنها فراهم کنند . اگر تمایل به پرحرفی دارید، این خطر را دارید که او را خسته کنید او گفتن سخنان کوتاه و مفید را بسیار می پسندد .

بهترین شرط شما این است که هنگام صحبت کردن از او پیروی کنید. بگذارید موضوعات بحث را مطرح کند و اگر این کار را نکرد ، خوب است فقط ساکت باشید . احساس نکنید که نیازی به پر کردن شکاف های مکالمه دارید . اگر از سکوت ناراحت هستید، ممکن است این چیزی باشد که عادت کنید

کد جذب مرد دی چیست – Capricorn Man

کد جذب مرد دی چیست – Capricorn Man

با وجود اینکه یک مرد دی می تواند عاشق شود ، تقریباً هرگز تنها برای عشق ازدواج نمی کند. علاوه بر این، او با کسی قرار نمی‌گذارد مگر اینکه فکر کند ازدواج در آینده امکان‌ پذیر است . بنابراین، اگر می خواهید یک مرد دی را جذب کنید، او باید اهداف و برنامه هایه شما را بشناسد .

به خودی خود نیازی نیست که اهداف شما به خوبی تعریف شود و همچنین نیازی نیست , توضیحات کوتاهی در مورد آنها کافیست

به همین دلیل، اگر این نوع ازدواج برای شما جذابیت دارد ، به او اطلاع دهید . البته ، اگر چنین است ، باید به او نشان دهید که یک زن خانه دار خوب خواهید شد زیرا برای او بسیار اهمیت دارد که گل خانه ی او بخوبی کنترل درون خانه را در دست داشته باشد . برخی از راه هایی که می توانید این کار را انجام دهید این است که وقتی او برای بازدید می آید خانه ای تمیز داشته باشید و برای او آشپزی کنید تا نشان دهید که می توانید زیرا آنها به کیفیت خوراک خود اهمیت میدهند .

در واقع، اهداف شما هر چه که باشد، خوب است نشان دهید که توانایی دستیابی به آنها را دارید.  تا زمانی که رویاهای شما واقع بینانه باشد، او به هر چیزی احترام می گذارد و کمک هایه خوبی به شما خواهد داد .

1) برای او غذا بپزید

در قدیم می گفتند راه رسیدن به دل مرد از شکم اوست . در حالی که این توصیه ممکن است در عصر حاضر عجیب به نظر برس د، اما هنوز برای یک مرد دی صادق است. 

کار او اغلب به او این فرصت را نمی دهد

کار او اغلب به او این فرصت را نمی دهد که آنطور که باید از خودش مراقبت کند، اما هنوز وقتی بتواند آن را تهیه کند از یک وعده غذایی خوب لذت می برد.

غذایی که تهیه می کنید نیازی نیست که فانتزی یا پر آبرو باشد. یک مرد برج جدی از “غذای راحتی” خوشحال خواهد شد، با این فرض که به خوبی آماده و خوشمزه شده باشد . او تمایلی به ریزه خواری ندارد و معمولاً از آنچه پیش روی او گذاشته می شود خوشحال است .

2) او را راحت کنید

یک مرد دی نیاز به استراحت دارد و گاهی اوقات پاهای خود را بالا می‌گیرد. برای او سخت است که برای این کار وقت پیدا کند، اما وقتی این کار را می کند، دوست دارد در محیطی راحت باشد. اگر بتوانید این محیط های اطراف را به او پیشنهاد دهید، او احتمالاً به شما پاداش می دهد.

نیازی نیست که خانه کاملاً تمیز باشد. با این حال، باید مرتب و زیبا باشد. برای او سخت است که در یک آشفتگی درهم و برهم راحت باشد. مطمئن شوید که مکانی راحت برای نشستن و استراحت او دارید. یک مرد دی کسی نیست که ساعت ها جلوی تلویزیون بنشیند، اما نمایش یا یک فیلم گاه به گاه را دوست دارد.

یک صندلی نرم و تصویر زیبایی برای دیدن و زمانی برای ساکت شدن روح او را جوان می کند . بنابراین احساس نکنید که لازم نیست در تمام مدتی که او آنجاست او را سرگرم کنید. یک مرد دی به درونگرا بودن تمایل دارد. بنابراین از اینکه فقط با شما باشد بدون نیاز به تعامل ، بسیار خوشحال خواهد شد

او دوست دارد مسئول باشد و ابتکار عمل را به دست بگیرد، بنابراین بهتر است منتظر بمانید تا او تصمیم بگیرد که چه کاری انجام دهد .

به او هدیه بدهید

3) به او هدیه بدهید

یک مرد دی چیزهای فیزیکی مدرن را دوست دارد. این شامل هدایا می شود. ناگفته نماند که مهم است که تاریخ های مهمی مانند تولد و سالگرد شما را به خاطر بسپارید. او در مورد چنین مسائلی دقیق است و از شما نیز انتظار دارد.

تلاش های شما در راه هدیه دادن احتمالاً پاداش خوبی خواهد داشت.

چگونه یک مرد دی را به دست آوریم

یک مرد دی کاملا جدی و هدفمند است. او به طور تصادفی قرار نمی گذارد و در بیشتر موارد، از همان مراحل اولیه رابطه شما را به عنوان یک شریک زندگی بالقوه در نظر می گیرد. بنابراین، حتی اگر به دنبال راه هایی برای جذب کردن مرد دی هستید ، خوب است در نظر داشته باشید که چگونه می توانید او را به دست آورید.

یک مرد دی ماه برای تصمیم گیری وقت خود را صرف می کند و این کار باعث نمی شود که او عجله کند. با این حال، کارهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا نشان دهید که شریک خوبی برای او خواهید بود.

1) به او بفهمانید که می خواهید با او تعهد داشته باشید

در مورد انتقال رابطه شما به مراحل عمیق تر، می خواهد ابتکار عمل را به دست بگیرد. از طرفی دوست ندارد ریسک کند. مهم نیست که چقدر شما را دوست داشته باشد و شما را شریک خوبی بداند، از شما سوال نخواهد کرد مگر اینکه کاملاً مطمئن باشد که شما بله خواهید گفت .

اگر قصد ازدواج دارید به او اطلاع دهید. این بدان معنا نیست که شما باید به او یا هر چیزی در این راستا پیشنهاد دهید. در عوض، زمانی را برای بحث در مورد آینده خود اختصاص دهید و روشن کنید که او را در آن می خواهید.

برای او مهم است که بداند شما هم به اندازه او جدی هستید

برای او مهم است که بداند شما هم به اندازه او جدی هستید

اگر قرار است یک مرد دی ماه را به دست آورید، برای او مهم است که بداند شما هم به اندازه او جدی هستید. یکی از مواردی که او در نظر خواهد گرفت این است که شما دو نفر در کجا زندگی خواهید کرد.

در برخی موارد، این ممکن است آشکار باشد. ممکن است یکی از شما قبلاً خانه داشته باشد و این ممکن است برای شما دو نفر کاربردی‌ترین و راحت‌تر باشد. اگر نه، بحث در مورد گزینه ها مهم خواهد بود.

هر گزینه ای که در نظر می گیرید باید واقع بینانه باشد. یک دی رویاها و هدف هایه بزرگی دارد، اما آنها همیشه چیزهایی هستند که دست یافتنی هستند.

3) در مورد کودکان صحبت کنید

حتی اگر یک مرد دی تمایل دارد روی کار خود تمرکز کند، اما اغلب خانواده می خواهد. او به عنوان یک پدر خوب عمل می کند و شریکی می خواهد که فکر می کند مادر خوبی باشد. بنابراین، برای شما مهم است که در مورد احساسات خود در مورد کودکان صحبت کنید.

نه تنها مهم است که در مورد احساسات خود در مورد اینکه آیا بچه می خواهید صحبت کنید. بلکه می خواهید افکار خود را در مورد مسائلی مانند آموزش و فلسفه نسبت به موضوعاتی مانند نحوه تربیت فرزندانتان، از جمله افکارتان در مورد آنها، به او بگویید.

اگر یکی یا هر دوی شما قبلاً بچه دارید، می خواهید در مورد اینکه چگونه فرزندانتان را در رابطه خود ادغام خواهید کرد صحبت کنید.

نتیجه

 او را می توان متهم کرد که مسائل قلبی را به نفع جاه طلبی های خود فراموش کرده است

یک مرد دی ماه بسیار جدی و سخت کوش است. او را می توان متهم کرد که مسائل قلبی را به نفع جاه طلبی های خود فراموش کرده است. با این حال، او واقعاً می تواند یک شریک فداکار و وفادار برای کسی بسازد که بتواند او را درک کند و از او قدردانی کند. اگر می خواهید یک مرد دی ماه را جذب کنید ، باید او را متقاعد کنید که شما آن شخص هستید. همچنین باید او را متقاعد کنید که رابطه شما در سطح عملی و مادی برای هر دو طرف سودمند خواهد بود.

چگونه یک مرد دی دلتنگ شما شود

هنگامی که یک مرد دی ماه وارد یک رابطه جدی می شود، به طور قابل توجهی پایدار است. او تمایل دارد تا تمام عمر با یک نفر بماند مگر اینکه مشکلی وحشتناک پیش بیاید.

از طرف دیگر، اولویت اول او همیشه کار یا شغلش خواهد بود، و این ممکن است شما را به این فکر وادار کند که چگونه یک مرد دی ماه دلتنگتان شود.

اغلب، وقتی می‌پرسید چطور دلتنگ مردتان شوید، این یک علامت هشداردهنده است که در رابطه شما مشکلی وجود دارد.

ممکن است فکر کنید محبت او نسبت به شما کم شده است ، اما لزوماً اینطور نیست.

عشق او نسبت به شما تزلزل نکرده است. مسئله واقعی این است که شما توجهی را که می خواهید و نیاز دارید دریافت نمی کنید.

4 راه برای اینکه یک مرد دی دلتنگ شما شود

1) در مورد نگرانی های خود مستقیماً با او صحبت کنید

بهترین راه برای تجدید رابطه خود با یک مرد دی ماه این است که مستقیماً در مورد نگرانی های خود با او صحبت کنید.

روابط خود را کاملا جدی می گیرد

یک مرد دی ماه زندگی و روابط خود را کاملا جدی می گیرد. او می خواهد همه چیز را درست انجام دهد و حاضر است برای هر کاری که انجام می دهد سخت کار کند.

بله ، او کار خود را در اولویت قرار می دهد، اما این بدان معنا نیست که او به شما نیز اهمیت نمی دهد.

اگر مستقیماً در مورد نگرانی های خود به او بگویید، او می خواهد به آنها رسیدگی کند.

وقتی مسائل خود را با او در میان می‌گذارید، مهم است که مشخص کرده باشید. پاسخ دادن به نارضایتی عاطفی مبهم برای او بسیار سخت خواهد بود .

یک مرد دی ماه می خواهد اگر بتواند شما را راضی کند، اما شما باید در مورد آنچه می خواهید واقع بین باشید.

هیچ اشکالی ندارد که بخواهید از او برای حضور در کنار شما وقت بگذارد، اما باید یک سازش منطقی باشد.

ممکن است بخواهید به کارهایی فکر کنید که او می تواند انجام دهد و به زمان زیادی نیاز ندارد.

ممکن است به نظر عاشقانه رضایت بخش نباشد که مجبور باشید به او بگویید چه نیازی دارید، اما اگر این کار را انجام دهید، او تمام تلاش خود را می کند تا شما را در کنار خود قرار دهد.

۲) به کار او علاقه مند شوید

کار یک مرد دی زندگی اوست. حتی وقتی سر کار نیست، به آن فکر می کند. اگر سعی کنید با آن رقابت کنید، در یک نبرد بازنده خواهید جنگید.

بنابراین، به جای رقابت با کار او، سعی کنید تا جایی که می توانید از حرفه او حمایت کنید.

یکی از راه هایی که می توانید از آن حمایت کنید، یادگیری در مورد آن است. بهترین منبع اطلاعات شما در مورد آن مرد دی شماست.

وقتی با هم هستید از او در مورد کارش بپرسید.

وقتی با هم هستید از او در مورد کارش بپرسید. فقط نپرسید که روز او چگونه گذشت، بلکه در مورد جزئیات کاری که انجام می دهد نیز بپرسید.

یک مرد دی معمولاً مایل است در مورد شغل خود صحبت کند، به خصوص اگر علاقه واقعی نشان دهید.

از طرف دیگر در دام این که بخواهید به او نصیحت کنید یا به او بگویید چه کاری انجام دهد، نیفتید، مگر اینکه شما در همان زمینه یا زمینه ای مشابه او کار می کنید و دانش کافی دارید .

به دانش و تخصص او احترام بگذارید. شما فقط با دادن یک گوش حمایتی به او کمک خواهید کرد.

3) روی کار ویا سرگرمی های خود تمرکز کنید

نادیده گرفتن عمدی توصیه نادرست است، اگر می خواهید او را دلتنگ خود کنید.

از طرف دیگر، اگر او وقت ندارد با شما باشد، مجبور نیستید به دنبال او بگردید.

هیچ اشکالی ندارد که به کار یا علایق خود ادامه دهید. در واقع، انجام این کار ایده بسیار خوبی است.

و او وقتی ببیند شما هم برای کارهایه خود وقت دارید و از انجام آنها خوشحالید اینگونه او دلتنگ شما میشود

با این کار دو چیز محقق خواهد شد. اول از همه، شما را خوشحال تر می کند.

اگر شما هم مشغله دارید، زمان کمتری برای نگرانی در مورد اینکه آیا مرد دی به شما آنطور که دوست دارید توجه می کند خواهید داشت.

اگر خوشحال و راضی باشید، از بودن در کنار شما لذت بیشتری خواهد برد و از همراهی شما لذت بیشتری خواهد برد.

ثانیاً، یک مرد دی به موفقیت و کار سخت احترام می گذارد.

اگر ببیند که شما پرمشغله و سازنده هستید، در مجموع برای او جالب تر خواهید بود. 

پرورش دهنده باشید

4) پرورش دهنده باشید

یک مرد دی در کنار گذاشتن احساسات خود برای انجام هر کاری که پیش روی او است بسیار خوب است. این بدان معنا نیست که او احساساتی ندارد.

حتی اگر او احتمالاً ترجیح می دهد آن را نپذیرد، یک مرد دی هم انسان است. او محدودیت هایی دارد و نیاز به پرورش و مراقبت دارد.

وقتی کسی بتواند از او مراقبت کند بسیار قدردانی می کند.

بنابراین، اگر می خواهید یک مرد دی ماه دلتنگ شما شود، راه هایی برای پرورش او پیدا کنید.

براش آشپزی کنید مراقب لباسش باشید زمانی که استرس زیادی دارد کنار او باشید

به او کمک کنید تا از بدنش مراقبت کند، هم از نظر ورزش کافی و هم استراحت کافی. او متوجه تلاش های شما خواهد شد و از آنها سپاسگزار و قدردان خواهد بود و به شما افتخار میکند که ضعف او را که توجه به خود است را به او در آن کمک میکنید تا بهبود یابد

گاهی اوقات مردم فکر می کنند که راه برای دلتنگی یک مرد این است که حسادت او را شعله ور کنیم . این یک اشتباه بزرگ با مرد دی خواهد بود.

او معمولاً در معرض احساسات عمیق و شدید نیست.  قادر است احساسات خود را تقسیم کند تا هر کاری را که باید انجام شود انجام دهد.

از طرفی حس شرافت و شایستگی قوی دارد. او همچنین به وظیفه و مسئولیت اعتقاد دارد که از خود و هر کسی که با او در ارتباط است انتظار دارد.

به همین دلیل، او با هیچ چیز که ممکن است حاکی از آن باشد، مهربان نخواهد بود.

این به این معنی است که اگر سعی کنید با شعله ور کردن حسادت یک مرد برج جدی دلتنگ خود کنید. بعید است به نتیجه ای که به دنبالش هستید برسید.

این باعث دور شدن از شما میشود

این باعث دور شدن از شما میشود اما حتی اگر این کار را نکند، با شما سرد در زمان باقی مانده سرد تر خواهد بود

زیرا بازگرداندن اعتماد او سخت خواهد بود .

نتیجه

یک مرد دی ماه در روابط خود ثابت و وفادار است، اما این خطر وجود دارد که توجهی را که می خواهید و نیاز دارید به شما ندهد.

دلیلش این است که هر چقدر هم که شما را دوست داشته باشد، کارش همیشه حرف اول را می زند.

اگر به این فکر می کنید که چگونه یک مرد برج جدی دلتنگ شما شود، ممکن است یک مشکل جدی وجود داشته باشد.

از سوی دیگر، محتمل ترین سناریو این است که او روی حرفه خود تمرکز کرده است.

یک مرد دی ماه به دنبال چیزی که می خواهد می رود. او برای زندگی‌اش برنامه‌ای دارد. که شامل رسیدن به اوج هر حرفه‌ای است که خودش را در آن پیدا می‌کند.

او سخت کوش و هدفمند است، ساعت های طولانی کار می کند و هر چیزی که مربوط به کار نیست در رتبه دوم قرار می گیرد.

اگر می خواهید یک مرد دی ماه را وادار کنید که شما را تعقیب کند، باید به او نشان دهید که در برنامه زندگی او قرار می گیرید.

حتی اگر یک مرد دی ماه در درجه اول بر روی کار خود تمرکز می کند، می تواند بسیار عاشق شود. او می تواند کاملاً احساسی باشد و برای شخصی که انتخاب می کند شریک فداکار و وفاداری است.

با این حال، برنامه او به ندرت شامل قرار ملاقات گاه به گاه می شود. بنابراین باید نشان دهید که فردی هستید که پتانسیل تبدیل شدن به یک شریک دائمی برای او را دارید.

یک برج جدی چه چیزی را جذاب می داند؟

یک برج جدی چه چیزی را جذاب می داند؟

مرد دی ماه به دنبال زنی ساکت و مهربان و سر به زیر می گردد.

او کسی را دوست دارد که باثبات و معقول باشد و احساساتی شدن او را از بین نبرد. 

از آنجایی که یک مرد دی ماه به ندرت وقت آزاد اضافی دارد، او می خواهد بداند که با هر کسی که قرار ملاقات دارد، پتانسیل طولانی مدتی وجود دارد.

او به کسی نیاز دارد که بتواند و مایل باشد در مورد جنبه عملی یک رابطه، از جمله موضوعات دشوار مانند پول و امور مالی صحبت کند.

یک مرد دی در شریک زندگی به چه چیزی نیاز دارد؟

یک مرد دی زمانی بهترین کار را انجام می دهد که بتواند زمان و انرژی خود را به کارش اختصاص دهد و شریک زندگی خود را مدیریت کند.

به همین دلیل، او به کسی نیاز دارد که اهل خانه و خوشحالی باشد که یا در خانه بماند یا زندگی خانگی خود را مقدم بر کار یا شغل خود قرار دهد. او همچنین به دنبال کسی می‌گردد که فکر می‌کند برای هر فرزندی که ممکن است با هم داشته باشند، مادر خوبی باشد.

9 راه برای اینکه یک مرد دی شما را دنبال کند

اگر می خواهید یک مرد دی تعقیبتان کند، باید صبور باشید و لنگر او باشید. مردان دی ماه زنی معقول و بالغ می خواهند که بتوانند آن را به عنوان یک شریک ایده آل تصور کنند.

1. به خودتان توجه کنید

او استراتژیک فکر می کند و به ندرت تحت تأثیر عشق یا انگیزه قرار می گیرد

او استراتژیک فکر می کند و به ندرت تحت تأثیر عشق یا انگیزه قرار می گیرد. این بدان معناست که او حتی از کسی برای قرار ملاقات نمی خواهد مگر اینکه فکر کند احتمال جدی بودن آن وجود دارد.

او آراستگی و نظم را دوست دارد

2. اجازه دهید او نزد شما کمی تنها باشد

اگر او نمی خواهد کسی دنبالش برود. به همین دلیل، مهم است که صبور باشید و منتظر باشید تا او نزد شما بیاید.

یک مرد دی ذهن خود را می شناسد و به ندرت تحت تأثیر شخص دیگری قرار می گیرد. اگر او شما را دوست داشته باشد، به دنبال شما خواهد رفت. 

اگر سعی کنید به دنبال او بروید، احتمالاً با ناامیدی روبرو خواهید شد. 

3. صبور باشید

یک مرد دی معمولاً چیزهای زیادی در ذهن خود دارد و انرژی زیادی برای صحبت های بیهوده ندارد. وقتی به دنبال شریک زندگی می‌گردد، به دنبال شخصی می‌گردد که برای او آرام باشد و انرژی زیادی مصرف نکند.

اگرچه یک مرد دی در مورد ارائه یک حضور عمومی می تواند به خوبی عمل کند، اما تمایل دارد درون گرا باشد و از کسی که می تواند با او آرامش داشته باشد قدردانی می کند .

از ایجاد شکاف در گفتگو با او نترسید . 

4. معقول باشید

یک مرد دی می تواند یک شریک عاشق و فداکار باشد، اما از ملاحظات عملی هر رابطه نیز کاملا آگاه است.

او در اوایل رابطه در مورد مسائلی مانند پول صحبت می کند و می خواهد بداند که رابطه با شما در سطح مادی برای دو طرف مفید خواهد بود.

حتی اگر این نوع گفتگوها عاشقانه به نظر نرسند، اگر از آنها دوری کنید، او را از دست خواهید داد.

5. جنبه پرورش دهنده خود را نشان دهید .

یک مرد دی گاهی اوقات می تواند نسبتاً سرد و گوشه گیر به نظر برسد

یک مرد دی گاهی اوقات می تواند نسبتاً سرد و گوشه گیر به نظر برسد. او اغلب احساسات خود را نشان نمی دهد و اگر لازم باشد کارش را به سرانجام برساند، آنها را کنار می گذارد. برای متعادل کردن این امر، او به شریکی نیاز دارد که مراقب او باشد .

با او مهربان و ملایم باشید. به او کمک کنید وقتی با شماست احساساتش را بیان کند. 

حتی اگر قدردانی خود را به شکلی که شما دوست دارید نشان ندهد، متوجه تلاش شما خواهد شد.

6. استعدادها و توانایی های خود را نشان دهید

یک مرد دی بیش از هر چیز دیگری عملی است. علایق عاشقانه او همیشه در رتبه دوم پس از نگرانی های مادی قرار می گیرد. این به این معنی است که اگر یک مرد دی ماه به تعقیب شما ادامه دهد، باید ببیند که چگونه می توانید به رابطه خود کمک کنید.

او برای مهارت ها و توانایی هایی که شما برای هر شراکتی به ارمغان خواهید آورد، ارزش می بیند.

اگر مهارت های خانگی مانند آشپزی و خانه داری دارید، با آشپزی برای او نشان دهید. شاید شما در ساختن چیزها خوب هستید، به او در مورد کارهایی که انجام می دهید و آنچه در حرفه خود به دست آورده اید بگویید توضیحات شما به او کمک میکند

واقعاً مهم نیست که مواهب و توانایی های شما چیست، اگرچه بهترین کار این است که مکمل او باشند.

7. اجازه دهید او به شما کمک کند

یک مرد دی ماه به دنبال روابطی است که برای دو طرف سودمند باشد. این بدان معناست که او می خواهد چیزهای مفیدی را نیز به رابطه وارد کند. اگر نگوییم برای او مهم‌تر است که بتواند کارهایی را برای شما انجام دهد، به همان اندازه که شما بتوانید کارهایی را برای او انجام دهید.

بنابراین، اجازه دهید او در مورد مسائل به شما کمک کند.

بنابراین، اجازه دهید او در مورد مسائل به شما کمک کند. یک مرد دی استعدادها و توانایی های طبیعی زیادی دارد. به ویژه، اکثر مردان این ماه در هر چیزی که شامل استراتژی و سازمان باشد، برتری دارند.

با این حال، یک هشدار در این مورد وجود دارد. او دوست دارد ابتکار عمل را به دست بگیرد و مسئول باشد. به همین دلیل، اگر از او کمک بخواهید، ممکن است کمی ابهام کند یا در یافتن زمان دچار مشکل شود.

از طرف دیگر، وقتی چیزی را می بیند که فکر می کند شما به آن نیاز دارید، به شما پیشنهاد کمک می کند. اگر این کار را کرد، او را با پیشنهاد همراه کنید. به طور کلی، یک مرد دی ماه چیزی را ارائه نمی دهد مگر اینکه بداند که می تواند ارائه دهد.

حتماً قدردانی خود را برای کارهایی که او برای شما انجام می دهد نشان دهید. این نه تنها مؤدبانه است، بلکه به او اطمینان می دهد که برای شما مفید بوده است و به او نیاز دارید.

یک مرد دی در رابطه کاملاً پایدار است. به محض اینکه با شما کنار بیاید. احتمالاً با شما خواهد ماند. از طرف دیگر، او ممکن است توجهی را که می خواهید به شما ندهد.

تمرکز اصلی او روی کارش خواهد بود و ممکن است بیشتر اوقات در خانه تنها باشید. حتی زمانی که در خانه است، به احتمال زیاد کارش را با خود به خانه می آورد.

با این حال، کارهایی وجود دارد که می توانید برای احیای دوباره عاشقانه خود انجام دهید و یک مرد دی را مجبور کنید دوباره شما را تعقیب کند.

8. سعی کنید کار او را کمی یاد بگیرید

او در توسعه افراد دیگر خوب است اینگونه برای دیگران سودمند عمل میکنند .

اجازه دهید او با شما آرام بگیرد

9. اجازه دهید او با شما آرام بگیرد

یک مرد دی ماه برای ساکت شدن و آرامش به زمان نیاز دارد.  با وجود اینکه بلند پرواز و سخت کوش است، نشانه سردی است، به این معنی که بیشتر از فعالیت به استراحت نیاز دارد. اگرچه او به ندرت استراحتی را که نیاز دارد بدست می آورد.

اگر از اینکه فقط با او ساکت هستید خوشحال هستید، او می خواهد هر زمان که فرصت پیدا کند با شما باشد.

مخصوصاً از اینکه بتواند بنشیند و بخواند یا به فعالیت های انفرادی دیگری بپردازد لذت می برد. کتاب خود را برای خواندن، انجام یک پازل یا کار بر روی یک پروژه کاردستی بیابید، بدون اینکه احساس کنید نیازی به درگیر کردن او در گفتگو دارید.

در نهایت وقتی آماده شد، با شما صحبت خواهد کرد و تمایل شما به ساکت نشستن با او، او را سرشار از قدردانی و محبت نسبت به شما خواهد کرد.

10. به کار او احترام بگذارید

یکی از بزرگترین مشکلات در دوست داشتن یک مرد دی این است که شما همیشه با کار او رقابت می کنید. با این حال، شکایت یا عصبانی شدن در مورد آن برای شما مفید نیست.

اگر فشار وارد شود، او کار خود را به رابطه شما انتخاب می کند، بنابراین بهتر است حتی اجازه ندهید که این موضوع به یک مسئله تبدیل شود و جز گزینه خود حتی آن را قرار ندهید .

بنابراین به جای رقابت با کار او، سعی کنید به بزرگترین حامی و تشویق کننده او تبدیل شوید. به کاری که انجام می دهد علاقه مند باشید و مایل باشید به صحبت های او در مورد کارش گوش دهید. به خاطر موفقیت هایش به او تبریک بگویید و در مواقعی که با مشکلاتی روبرو می شود از او حمایت کنید.

چگونه-مرد-متولد-دی-را-جذب-کنیم-Capricorn-Man
سنگ های ماه تولد متولدین دی

اگر او شما را به عنوان یک متحد و حامی می بیند

اگر او شما را به عنوان یک متحد و حامی می بیند، بیشتر می خواهد با شما نزدیک باشد. اگر او شما را عاملی برای حواس پرتی و مانعی برای کار خود بداند، کمتر تمایل دارد با شما باشد.

نتیجه

یک مرد دی شریکی خوب و ثابت است. او به تعهد اعتقاد دارد و سهم خود را انجام خواهد داد تا زندگی مشترک شما برای هر دو طرف سودمند باشد.

با این حال، ارادت اصلی یک مرد دی همیشه به کار و حرفه اش خواهد بود، بنابراین شما باید به آن احترام بگذارید و راهی برای تطبیق با زندگی او پیدا کنید. 

اگر می خواهید یک مرد دی ماه شما را تعقیب کند، باید او را متقاعد کنید که از زمانی که شروع به قرار ملاقات می کنید، پتانسیل یک شریک طولانی مدت را دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *