نوشته شده در

فواید سنگ آونتورین – خواص اونتورین – خاصیت Aventurine

خواص سنگ آونتورین - فواید اونتورین - بهبود با Aventurine

فواید سنگ آونتورین – خواص اونتورین – خاصیت Aventurine

فواید سنگ آونتورینخواص اونتورینخاصیت Aventurine

آونتورین سبز به عنوان سنگ فرصت شناخته می شود . تصور می شود یک سنگ بسیار خوش شانس است . به ویژه در تجلی رفاه و ثروت ، یا برای افزایش لطف در مسابقات یا بازی هایه شانسی . یک متحد عالی برای افزایش شانس فرد در هر موقعیت هایه مختلف است .

آونتورین صرفاً یک جذب کننده شانس نیست . بلکه سنگی است که شرایط را میتوان آسان تر هماهنگ کند .

آونتورین کمک میکند الگوها و عادات – ناامیدی های قدیمی را رها کنید تا رشد جدیدی رخ دهد .

فواید سنگ آونتورین Aventurine

خواص سنگ آونتورین – فواید اونتورین – بهبود با Aventurine

خواص سنگ آونتورین – فواید اونتورین – بهبود با Aventurine

فواید سنگ آونتورین خوش‌بینی و اشتیاق به زندگی را به ارمغان می‌آورد و به فرد اجازه می‌دهد با اعتماد به نفس به جلو حرکت کند و تغییرات را در آغوش بگیرد .

خلاقیت و انگیزه فرد را افزایش می دهد و پشتکار را در موانع دشوار زندگی تشویق می کند .

همچنین قاطعیت فرد را تقویت می کند و ویژگی های رهبری را ایچاد میکند و حس شوخ طبعی و گشودگی به ایده های دیگران را تزریق می کند .

فواید سنگ آونتورین | خواص سنگ آونتورین

افسانه های باستانی – معنا و مفهوم – بهبود

خواص درمانی آونتورین سبز
سبز آونتورین سنگ آزادی و خوشبختی است. این یک همراه شجاع است ما را تشویق می‌کند با یکپارچگی کامل زندگی کنیم. Green Aventurine به ما کمک می کند تا در حال حاضر کاملاً حاضر و زنده باشیم.

از ما می‌خواهد که به خودمان باور داشته باشیم تا آینده را همانطور که می‌آید مدیریت کنیم و پشیمانی از گذشته را که نمی‌توانیم در زمان حال تغییر دهیم، کنار بگذاریم.

هنگامی که در آرامش استفاده می شود، آونتورین می تواند به ما کمک کند تا حالت صلح آمیزی را پیدا کرده و حفظ کنیم. آونتورین سبز یک سنگ خوش شانس است که رفاه مالی، دوستان خوب و برخوردهای شاد را به خود جلب می کند. Aventurine سبز با چاکراهای قلب و شبکه خورشیدی هماهنگ است و با علامت نجومی برج فروردین مرتبط است. به عناصر زمین و آب متصل است.

خواص درمانی عاطفی آونتورین سبز
آونتورین سبز ما را ترغیب می کند که از مکانی متمرکز بر قلب زندگی کنیم و نسبت به آینده مطمئن باشیم. این سنگ اقدام و در عین حال صبر است، به ما کمک می کند تا احساسات خود را به روش های سازنده هدایت کنیم و پیشرفت تدریجی را تصدیق کنیم.

این سنگ می تواند به ما کمک کند تا با آرامش با موقعیت های عاطفی دشوار کنار بیاییم و انتخاب هایی داشته باشیم که به بهترین وجه به خود و دیگران کمک کند.

آونتورین سبز با افسردگی، اضطراب و سایر احساسات منفی مبارزه می کند و اعتماد به نفس و امید را جایگزین آنها می کند. به ما کمک می کند طنز را در هر موقعیتی ببینیم و به جنبه های روشن زندگی نگاه کنیم. دوستان واقعی را جذب می کند، رفقای که می توانند در سفر بزرگ زندگی به ما بپیوندند.

فواید-سنگ-آونتورین-خواص-اونتورین-خاصیت-Aventurine

سلامت روان با اونتورین

خواص درمانی ذهنی آونتورین سبز – سلامت روان
آونتورین سبز – Green Aventurine به ما اعتماد به نفس لازم برای مدیریت موقعیت های جدید مانند تغییر شغل، مدرسه یا خانه را می دهد. این به ما یادآوری می کند که ما در هر کاری که در ذهنمان است کاملاً توانایی داریم و می توانیم موفق باشیم.

این امر به ویژه در هنگام مواجهه با تغییرات ناشی از افزایش سن، چه از کودکی تا نوجوانی و بلوغ، یا بزرگتر شدن مفید است.

آونتورین سبز به ما کمک می کند تا ببینیم که چگونه هر مرحله از زندگی زیبا و پر از معانی خوش است. این ما را تشویق می کند که زندگی را به عنوان یک ماجراجویی و خود را به عنوان پیشگام ببینیم. آونتورین سبز همچنین توانایی های رهبری و توانایی ما را برای اقدام قاطع تقویت می کند.

خواص شفای فیزیکی سبز آونتورین
آونتورین سبز برای نوزادان، کودکان، افراد مسن و افرادی که از نظر جسمی شکننده تر هستند توصیه می شود. اگر از آسیب جزئی رنج برده‌ایم، آونتورین به ما آرامش محبت‌آمیز می‌دهد.

اگر با آسیب یا بیماری بزرگی مواجه شویم، رنگ سبز آونتورین ذخایر عظیمی از شجاعت را برای رویارویی با چالش به ما می دهد. این یک حالات عالی برای کار در طول دوره توانبخشی یا زمانی که در حال بازیابی قدرت و نشاط بدنی خود هستیم.

سبز آونتورین همچنین یک سنگ قدرتمند برای قلب فیزیکی و ریه است.

فواید و خواص سنگ آونتورین چیست

آونتورین بهبود قلب و احساسات – سنگ شانس

فواید سنگ آونتورین – خواص اونتورین – خاصیت Aventurine

آونتورین | Aventurine نوعی کوارتز است که با اجزای درخشان میکا یا سایر مواد معدنی مشخص می‌شود که جلوه‌ای درخشنده به این سنگ می‌دهد

که نشان دهنده ماجراجویی در این سنگ است .

به‌ویژه برای صیقل دادن قابل توجه است . نام آن از واژه ایتالیایی a Ventura یا all’avventura به معنای “به طور تصادفی” گرفته شده است .

آونتورین معمولا سبز است . اگرچه به رنگ‌های آبی، قرمز تا قهوه‌ای مایل به قرمز- بنفش غبارآلود، نارنجی یا هلویی- زرد و خاکستری نقره‌ای نیز شکل می‌گیرد .

آونتورین با نام‌هایکوارتز آونتورین و جید هندی هم شناخته می‌شود .

خواص سنگ آونتورین

اونتورین ارتباط قوی با زمین دارد و درک بهتری از طبیعت و ارتعاشات آرامش بخش آن بر ذهن و بدن ارائه می دهد .

آونتورین یک سنگ عالی برای دفع فرکانس های مخرب تجهیزات الکترونیکی و فرکانسی است .

Heart-Chakra-سنگ-آونتورین-چاکرای-قلب-1

Heart Chakra – چاکرای قلب

خواص سنگ آونتورین سبز می تواند به تعادل و مشکلات جسمی ، عاطفی و روحی کمک کند . قدرت شفابخشی برای کمک به بیماری های جسمی و مسائل عاطفی دارد . کاربردهای درمانی گرین آونتورین سابقه طولانی و مستندی دارد .

آونتورین برای تسکین مزاج های تندخو ایده آل است و می تواند تا حد اثرات اختلافات خانگی را با ترویج عشق بین همسران کاهش دهد . خلاقیت و تخیل . رونق مالی و موفقیت و شکوفایی در کار و ثروت .

تقویت رهبری و قاطعیت . دلسوزی و همدلی , مهربانی .

پشتکار و قدرت اراده . رفع کینه و نفرت . کنترل خشم . بهبود روابط و قدرت درک . دفع فرکانس هایه مخرب تجهیزات الکترونیکی . تثبیت حالات روانی . کمک به ایجاد تعادل و متابولیسم .

کمک به رفع احساسات و افکار و بار منفی در گذشته . کمک به بهبود قلب فیزیکی و ریه . آرامش قلبی و ایجاد حس بخشش و امید .

چاکرای سنگ آونتورینرنگ سنگ آونتورین
قلبسبز
خرید سنگ آونتورین