نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Aventurine فواید و خواص سنگ آونتورین

Aventurine فواید و خواص سنگ آونتورین

Aventurine فواید و خواص سنگ آونتورین

♥ خلاقیت ♥ تخیل ♥ استقلال ♥ رونق ♥ آرامش ♥ موفقیت شغلی ♥ تعادل ♥ گردش خون را بهبود می بخشد ♥

آونتورین سنگ شکوفایی است. ویژگی های رهبری و قاطعیت را تقویت می کند. دلسوزی و همدلی را ارتقا می بخشد. پشتکار را تشویق می کند. آونتورین لکنت زبان و روان رنجور شدید را تسکین می دهد.

این حالت روانی فرد را تثبیت می کند ، درک را تحریک می کند و خلاقیت را افزایش می دهد. کمک به دیدن گزینه ها و امکانات. خشم زیاد را آرام می کند. احساس خوب بودن را ارتقا می بخشد. آونتورین انرژی زن و مرد را متعادل می کند. این باعث ترمیم قلب می شود. از آلودگی محیط زیست محافظت می کند.

آونتورین برای غده تیموس و سیستم عصبی مفید است. فشار خون را متعادل کرده و متابولیسم را تحریک کرده و کلسترول را کاهش می دهد. آونتورین دارای اثر ضد التهابی است و فوران پوست ، آلرژی ، میگرن را تسکین می دهد و چشم ها را آرام می کند. این ریه ها ، سینوس ها ، قلب ، سیستم های عضلانی و ادراری تناسلی را بهبود می بخشد.

علاوه بر خواص درمانی عمومی Aventurine ، رنگ های خاص دارای ویژگی های اضافی هستند:

فواید سنگ آونتورین آبی
چاکرای چشم سوم ، چاکرای گلو

Blue Aventurine آونتورین آبی به افراد معتاد کمک می کند تا مسئولیت مشکلات خود را به عهده بگیرند. وقتی در مراقبه استفاده می شود تا اعتیاد را پشت سر بگذارید. Blue Aventurine انرژی های راکد و قدیمی را پاک می کند ، تا در برابر رشد درونی و کار معنوی باز شوید. این همچنین توانایی های ارتباطی را تقویت می کند ، تا در صورت لزوم صحبت کنید و نسبت به خود صادق باشید.

فواید سنگ آونتورین سبز
چاکرای قلب

Green Aventurine آونتورین سبز یک تسکین دهنده و درمان کننده قلب است. انرژی منفی قلب را خنثی می کند و در برابر اشعه و فرکانس های مخرب  کامپیوترها ، تلویزیون و سایر تجهیزات الکترونیکی مانند سپر عمل میکند .  آونتورین سبز حالت تهوع را برطرف می کند و احساسات و افکار منفی را حل می کند. این باعث آرامش عاطفی می شود. همچنین برای کمک به تقویت بینایی استفاده می شود. یک درمانگر خوب و همه جانبه.

فواید آونتورین زرد
چاکرای ساکرال ، چاکرای خورشیدی

Aventurine زرد چاکراهای Sacral و Solar Plexus را باز و متعادل می کند. این امر به ویژه برای کسانی که بیش از حد حساس یا بلاتکلیف هستند و در غلبه بر هرگونه احساس مشکل از قدرت و کنترل زندگی خود کمک می کنند ، بسیار مفید است. این می تواند علاوه بر افزایش میزان فراوانی و شکوفایی ، به ایجاد تمرکز در ایجاد احساس راحتی در خود کمک کند. آونتورین زرد همچنین باعث افزایش خلاقیت می شود.

در مورد محصولات سنگ آونتورین در اینستاگرام با ما گفت و گو کنید .

لینک های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *