نوشته شده در

فواید سنگ آکوامارین – خواص اکوامارین – خاصیت Aquamarine

فواید سنگ آکوامارین - خواص اکوامارین Aquamarine

فواید سنگ آکوامارین – خواص اکوامارین – خاصیت Aquamarine

فواید سنگ آکوامارینخواص اکوامارینخاصیت Aquamarine

سنگ ماه تولد متولدین اسفند

سنگ های آکوامارین برای هزاران سال به دلیل رنگ آبی روشن و زیبایی گرانبهایشان ارزشمند بوده اند . با این حال ، آنها بیش از یک سنگ قیمتی درخشان  هستند. این سنگ مسحور کننده فواید و کاربردهای بسیار متنوعی دارد . در دوران باستانی طبق سنت ها از این سنگ برای شفای بیماران ، تصفیه آب و محافظت از ملوانان استفاده می‌شده است .

معنای سنگ آکوامارین به شدت بر اساس نام آن از دریا گرفته شده است . هر چیزی که اقیانوس بیکران آبی را نشان می دهد در معنای این سنگ گنجانده شده است . نشان دهنده نشاط و همچنین آرامش است . این سنگی است که شما را تشویق می کند تا احساسات خود را رها کنید و افکار شیطانی را پاک می کند . آکوامارین اعتماد و حقیقت را القا می کند .

فواید سنگ آکوامارین Aquamarine

خواص سنگ آکوامارین – فواید اکوامارین – خاصیت Aquamarine

خواص سنگ آکوامارین – فواید اکوامارین – خاصیت Aquamarine

یکی دیگر از فواید جدایی ناپذیر آن ، توانایی در آرام کردن ترس فرد از سخنرانی در جمع است .

از جمله دیگر فواید سنگ آکوامارین آرامش را تشویق می‌کند و در عین حال که حقایق و احساسات او را شفاف میکند ، خرد گوینده را برای خودش آشکار می‌کند. ارتباطش بهبود می‌یابد ، به از بین بردن خشم یا ترس  کمک میکند .

فرآیند استدلال فکری و توانایی یافتن سریع پاسخ نیز توسط آکوامارین تسهیل می شود . این سنگ به شما امکان می دهد تا در مورد جهان به طور کلی و همچنین خودتان بیاموزید ، زیرا تفکر تحلیلی را قابل کنترل تر می کند و به دلیل خلق و خوی بالا به نظم و به استقامت نیرو می بخشد .

خواص اکوامارین Throat chakra چیست

خاصیت سنگ آکوامارین | بهبود چاکرای گلو | Throat Chakra

خاصیت سنگ آکوامارین | بهبود چاکرای گلو | Throat Chakra

رفتار مسئولیت‌ پذیر، دلسوزانه و مهربان تشویق می‌شود که همگی در راستای معنای آبی آسمانی آن است . اگر قضاوت کردن برای شما آسان است ، با آکوامارین بردبارتر خواهید شد ، و اگر تمایل به غرق شدن در وظایف و مسئولیت های خود را داشته باشید ، در سازماندهی زمان و مدیریت کارها بهتر خواهید شد .

خواص سنگ آکوامارین برای شفای عاطفی ، روحی و جسمی بسیار مناسب است . اثرات تسکین دهنده و آرام بخش این سنگ، که در معنای آن مشخص شده است ، به کشف خشم و ترس های زمینه ای که عامل تمام آسیب های عاطفی هستند کمک می کند و به مقابله واقعی و معنادار با آنها کمک می کند . اگر یک آسیب عاطفی قدیمی وجود داشته باشد که شما را از پیشروی در زندگی باز می دارد، خواص پاک کنندگی آکوامارین رها کردن همه چیز را آسان تر می کند .

آسیب رساندن به نفس فرد می تواند باعث شود که آن شخص خود را ناکافی و بی لیاقت بداند و اغلب آنها را به سمت روابط آزاردهنده و دوستی های سمی سوق می دهد . آکوامارین به ما اجازه می دهد واقعی موقعیت خود را واضح تر ببینیم و مطابق با آن عمل کنیم . این امکان وجود دارد که شفای عاطفی خود را شروع کنید حتی اگر برای مدت طولانی به خود اجازه داده باشید که نقش قربانی را ایفا کنید . 

خاصیت درمانی آکوامارین چاکرا

افسانه های باستانی اکوامارین – معنی و مفهوم – بهبود

افسانه های باستانی اکوامارین – معنی و مفهوم – بهبود

آکوامارین رشد و آگاهی بیشتر را تشویق می کند. این ما را دعوت می کند که برای تفکر عمیق و روشن در زندگی خود ارزش قائل شویم و از درس های دنیای معنوی استفاده کنیم و آنها را در اینجا روی زمین به خوبی انجام دهیم. اگر به طور اتفاقی چیزی را باور کنیم که واقعاً آن را نمی‌فهمیم. آکوامارین ما را به یادگیری بیشتر و کنجکاوی به‌ویژه در مورد اسرار عمیق سوق می‌دهد.

از ما می خواهد که به یادگیری ادامه دهیم، نه اینکه وانمود کنیم که همه چیز را از قبل مشخص کرده ایم. آکوامارین به ما الهام می‌دهد تا به قدرت خود قدم بگذاریم و از دانش خود در خدمت خیر استفاده کنیم. آکوامارین به ما یادآوری می‌کند که در تمام معاملات خود صادق باشیم و همیشه محترمانه رفتار کنیم. به عنوان یک سنگ ارتباطی، می تواند به ما کمک کند تا حقیقت خود را آرام و دقیق بیان کنیم و همچنین به وضوح مواضع و عقاید دیگران را درک کنیم.

خواص متافیزیکی آکوامارین
چاکرا گلو
عنصر آب
زودیاک برج فروردین، خرداد، اردیبهشت
خواص درمانی عاطفی

فواید-سنگ-آکوامارین-خواص-اکوامارین-خاصیت-Aquamarine

سلامت روان با اکوامارین

سلامت روان با اکوامارین


آکوامارین به ما یادآوری می کند که چرا افرادی را که دوستشان داریم دوست داریم و آگاهانه تر و مهربان تر نسبت به آنها رفتار کنیم. حالات دلپذیری را به همراه می آورد و به ما کمک می کند روحیه ای شاد و آرام داشته باشیم.

آکوامارین اعتدال را تشویق می کند و می تواند به افراد قضاوت کننده کمک کند تا بردبارتر و دلسوزتر شوند. همچنین می تواند به ما بیاموزد که مالک اعمال خود باشیم و مسئولیت موقعیت هایی را که برای خود و دیگران ایجاد می کنیم، بپذیریم.

آکوامارین می تواند به ما کمک کند تا “چمدان” قدیمی را دور بریزیم و به سمت آینده ای بهتر حرکت کنیم. همچنین ما را تشویق می‌کند که به صورت دیپلماتیک صحبت کنیم، تا حقیقت خودمان شنیده شود . بتوانیم دیدگاه و نیازهای دیگران را به درستی درک کنیم. آکوامارین به ما کمک می کند تا در میان مکالمات پیچیده حرکت کنیم و راه حل های برد-برد ایجاد کنیم.

خواص درمانی روانی
آکوامارین عشق به یادگیری و کنجکاوی فکری سیری ناپذیر را تشویق می کند. این به ما در هضم سریع اطلاعات و یافتن کلماتی برای توضیح درک خود به دیگران کمک می کند. هنگامی که با پیچیدگی مواجه می شویم. آکوامارین به ما کمک می کند تا با آرامش موقعیت را مطالعه کنیم تا بتوانیم تصویر بزرگ را ببینیم، به جزئیات کوچک توجه کنیم و کشف کنیم که چگونه همه آنها به هم متصل می شوند.

خواص-سنگ-آکوامارین-فواید-اکوامارین-خاصیت-Aquamarine

تقویت سلامت روان فیزیکی و عاطفی

تقویت سلامت روان فیزیکی و عاطفی

آکوامارین منطق را با دانش یکی می کند تا بتوانیم از تمام قسمت های مغز خود برای درک بهتر جهان استفاده کنیم. آکوامارین ما را تشویق می کند که همیشه آماده باشیم تا بتوانیم با اطمینان با هر چیزی که سر راهمان قرار می گیرد روبرو شویم.

این سنگ سردرگمی را برطرف می کند و ما را تشویق می کند که هم در فکر و هم در عمل سازماندهی بیشتری داشته باشیم. این به ما کمک می کند تا متمرکز بمانیم. صادق باشیم و در مواجهه با مشکلات پایدار بمانیم. این یک حالات فوق العاده برای دانشجویان و محققان است.

خواص فیزیکی شفابخش
سنگ آکوامارین زمانی توصیه می شود که با مسائل فیزیکی پیچیده ای که نیاز به تفکر عمیق دارند سر و کار داریم. به ما یادآوری می‌کند که آرام بمانیم و اجازه ندهیم ترس نتیجه‌گیری کند یا مسیر عمل ما را دیکته کند. آکوامارین ما را تشویق می کند تا با کارشناسان صحبت کنیم و گزینه های خود را به دقت بررسی کنیم. این به ما کمک می‌کند تا برای ایده‌ها و درمان‌های جدید باز باشیم و تا زمانی که چیزها را کشف می‌کنیم صبور باشیم.

زمانی که با مشکلاتی که بر غده هیپوفیز یا تیروئید و همچنین به طور کلی چشم و گلو تأثیر می گذارد، سر و کار داریم، یک سنگ عالی است. آکوامارین همچنین حالات خوبی برای افرادی است که از بیماری‌های خودایمنی رنج می‌برند، به خصوص اگر تا حدی در اثر استرس ایجاد شده باشد.

بهبود چاکرای گلو و ارتباطات

بهبود چاکرای گلو و ارتباطات

اولین قدم در هر رشد عاطفی ، شناخت الگوهای رفتاری منفی است که شما را به موقعیتی که ممکن است در آن قرار داشته باشید ، سوق داده است .

خواص درمانی سنگ هایه قیمتی آبی نیز ارتباط با دیگران را تسهیل می کند . همانطور که قبلاً در مورد معنای سنگ صحبت کردیم، حل هر گونه اختلاف، با خشم و ترس کمتر، آسان تر است . مزایای آکوامارین به شما این امکان را می دهد که با شفقت ارتباط برقرار کنید ، منطقی تر و هوشمندانه به هر درگیری و اختلاف نظر نزدیک شوید .

آکوامارین می‌تواند برای کودکان نیز مفید باشد، به‌ویژه کسانی که در گذشته آسیب‌های روحی را تحمل کرده‌اند و موانع عاطفی ایجاد کرده‌اند و در نتیجه این ضربه رفتار پرخاشگرانه از خود نشان می‌دهند . والدین اغلب با انتظارات غیرواقعی و رویکردی قضاوت آمیز باعث آسیب می شوند . آکوامارین می تواند کمک بزرگی در التیام این آسیب در کودکان و بزرگسالان باشد . معمولاً این نوع آسیب عاطفی ریشه احساسات اضطرابی و حملات هراس ناشی از احساس گناه و احساس بی کفایتی است . با استفاده از آکوامارین می توان با موفقیت تمام این مسائل را حل کرد.

تصور می شود که خواص آکوامارین مربوط به شفای فیزیکی ارتباط نزدیکی با تنفس دارد . آکوامارین که گاهی اوقات به عنوان سنگ تنفس نامیده می شود ، برای کاهش مشکلات سینوسی . ریه و تنفسی شناخته شده است . همچنین اعتقاد بر این است که به برونشیت ، سرماخوردگی، تب یونجه، و … کمک می کند.

فواید سنگ آکوامارین | خواص اکوامارین

پاکسازی افکار و ایجاد آرامش و صلح

پاکسازی افکار و ایجاد آرامش و صلح , آرام بخش و تسکین دهنده , ایجاد شجاعت و دانستن قدر توانایی ها , استرس ذهن را آرام و کاهش میدهد .

توانایی تحمل دیگران را بیشتر میکند . سخن سنجیده با فکر را القا میکند . مسئولیت پذیری را افزایش میدهد . ادراک را روشن ، قدرت تصمیم گیری عقلی را افزایش و گیجی را برطرف می کند.

قدرت بیان و ارتباطات را افزایش داده و ترس را تسکین می دهد. یادگیری دانش و روشن بینی را تقویت میکند .

سنگ مناسب برای ایجاد آرامش . محافظ مادر در دوران بارداری . برای گلودرد ، غدد متورم و مشکلات تیروئید مفید است.

هورمون ها و رشد را تنظیم می کند. سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند . بهبود مشکلات تکلمی و گفتاری .

رنگ سنگ آکوامارینچاکرای سنگ آکوامارین
آبیگلو
سبزقلب
خرید سنگ آکوامارین