نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فواید سنگ آپاتیت – خواص درمانی Apatite چیست – خاصیت

فواید سنگ آپاتیت - خواص درمانی Apatite چیست - خاصیت

فواید سنگ آپاتیت – خواص درمانی Apatite چیست – خاصیت

فواید سنگ آپاتیت خواص درمانی Apatite چیست خاصیت

♥ عقل ♥ تمرکز ♥ یادگیری ♥ وضوح ذهن ♥ پذیرشعشق بی قید و شرط –  تحریک افکار و عقاید ♥ ارتباطات قوی با تمرکز فکری ♥ صلح و هماهنگی ♥ با ویروس ها مبارزه می کند .

آپاتیت سنگ تجلی است. این مربوط به خدمات بشردوستانه است. آپاتیت با آینده سازگار است ، اما با زندگی گذشته ارتباط برقرار می کند. این باعث تحریک پیشرفت استعدادهای روحی و سازگاری ، تعمیق مراقبه و کمک به ارتباطات و بیان خود در همه سطوح می شود. بدن ، جسم ، احساسات عاطفی ، ذهنی و روحی و چاکرای گلو و چشم سوم را متعادل می کند ، بیش فعالی را از بین می برد و کم تحرکی را تحریک می کند.

از نظر روانشناسی ، آپاتیت انگیزه را افزایش می دهد. دفع افکار منفی را به همراه دارد. برای بیش فعالی و اوتیسم در کودکان مفید است. آپاتیت باعث افزایش خلاقیت و و ایمان می شود. این سردرگمی و سرخوردگی را از بین می برد ، تحریک پذیری را کاهش می دهد و توانایی و خلاقیت هایه خود فرد را بیدار می کند. آپاتیت دانش و حقیقت را گسترش می دهد و غم و اندوه ، بی علاقگی و عصبانیت را کاهش می دهد.

فواید-سنگ-آپاتیت-خواص-درمانی-Apatite-چیست-خاصیت

افسانه های باستانی در مورد سنگ آپاتیت – معنی و مفهوم

افسانه های باستانی در مورد سنگ آپاتیت – معنی و مفهوم

خواص درمانی آپاتیت
آپاتیت سنگ شادی است که برونگرایی و میل به خدمت به دیگران را ترویج می کند. سنگی برای الهام شاد و تجلی قدرتمند است. این به ما قدرت و امید می دهد تا رویاهای خود را دنبال کنیم. حتی زمانی که زمان ها دشوار است و مسیر پیش رو دلهره آور به نظر می رسد.

آپاتیت سبز به ما کمک می کند تا بیشتر بخندیم و هر تاریکی را که بخواهد در اطراف ما باقی بماند را دفع می کند. هاله ما را بهبود می بخشد و گسترش می دهد. سلامتی و نشاط را برای زندگی ما به ارمغان می آورد. آپاتیت سنگی باورنکردنی برای ایجاد فراوانی در همه سطوح است. از جمله کمک به ما در شکستن هر گونه پیوند گذشته که ما را عقب نگه می دارد.

آپاتیت با صدای بلند به ما وعده می دهد که می توانیم زندگی غنی و هیجان انگیزی را همین جا و همین حالا داشته باشیم. با چاکرای قلب، گلو، چشم سوم هماهنگ است و به علامت نجومی خرداد پیوند دارد. به عناصر آب و زمین متصل است .

خواص درمانی عاطفی آپاتیت
آپاتیت یکی از بهترین سنگ‌هایی است که می‌توان برای تشویق یک زندگی پر جنب و جوش و یک تقویم اجتماعی فعال حمل کرد. این به معکوس کردن احساسات بی تفاوتی، تحریک پذیری و خستگی عاطفی کمک می کند. این به ما اجازه شادی می دهد که بدون احساس گناه یا شرم به دنبال علایق متعدد خود باشیم.

فواید-سنگ-آپاتیت-خواص-Apatite

سلامت روان – بهبود عاطفی و ذهنی اپاتیت

سلامت روان – بهبود عاطفی و ذهنی

آپاتیت ما را تشویق می کند تا عادات عاطفی و اجتماعی خود را بررسی کنیم و تغییرات مثبتی ایجاد کنیم تا بتوانیم از زندگی لذت بیشتری ببریم. همچنین خلاقیت، تنوع و خودانگیختگی را تشویق می کند. آپاتیت مخصوصاً برای کمک به ما با احساس بی ارزش بودن برای عشق و توجه مفید است.

این به ما یادآوری می کند که در روابط سالم سرمایه گذاری کنیم تا بتوانیم نیازهای خود را برآورده کنیم. همچنین به ما کمک می کند تا با خرج کردن پول برای مراقبت از خود و فعالیت های سرگرم کننده احساس راحتی کنیم.

خواص درمانی ذهنی آپاتیت
آپاتیت الهام‌بخش افکار شاد است و به ما کمک می‌کند از سختی‌های گذشته خودداری کنیم. ما را تشویق می کند در لحظه حال زندگی کنیم و از پتانسیل ذهنی خود برای برنامه ریزی آینده ای شگفت انگیز استفاده کنیم. هنگامی که ما در حال رشد هستیم. آپاتیت به ما کمک می کند در آنجا بمانیم.

هنگامی که در حال مبارزه هستیم، آپاتیت به ما کمک می کند تا صادقانه افکار و باورهای ناخودآگاه خود را در مورد پول و فراوانی بررسی کنیم. این به ما کمک می کند عادات فعلی خود را بشناسیم و اهداف معقولی ایجاد کنیم.

آپاتیت سبز به ما اجازه بازی در نقش قربانی را نمی دهد و به ما می آموزد که ما قدرت داریم. حتی اگر ما شخصاً همه چیز را درست انجام دهیم. وقتی از قوانین پیروی می‌کنیم و باز هم می‌بازیم. آپاتیت کمک می‌کند که آن را شخصی نگیریم یا ناامید نشویم.

خواص-سنگ-آپاتیت-فواید-درمانی-خاصیت-Apatite

بهبهود فیزیکی با اپاتیت

بهبهود فیزیکی با اپاتیت

آپاتیت به ما امید به آینده ای بهتر و تمایل به سخت کوشی و بخشی از راه حل را ارائه می دهد. سخاوت روحیه را تشویق می کند و طلسم فوق العاده ای را برای هر کسی که در کار اجتماعی یا خدمات عمومی درگیر است می سازد .

خواص درمانی فیزیکی آپاتیت
حالات امیدوارکننده آپاتیت آن را به انتخابی ایده آل برای هرکسی تبدیل می کند که باید روحیه خود را در حین بهبودی از یک بیماری یا آسیب جدی حفظ کند. این به ما کمک می کند تا هر پیروزی کوچکی را در سفر شفامان جشن بگیریم و اگر بهبودی بیش از آنچه دوست داریم طول بکشد، صبور باشیم .

آپاتیت سنگی فوق العاده برای مشکلات قلب فیزیکی از جمله بیماری قلبی و حملات قلبی است. به خصوص اگر استرس مزمن و عادات ناسالم به این مشکل کمک کرده باشد، بسیار خوب است .

آپاتیت ما را تشویق می کند تا به سبک زندگی و باورهای زیربنایی که به ما انگیزه می دهد نگاه کنیم و تعیین کنیم که در کجا می توان تغییرات ایجاد کرد. آپاتیت یک متحد دلگرم کننده است که از ما دعوت می کند بیشتر بخندیم و همه چیز را آنقدر جدی نگیریم. اما همچنین به ما یادآوری می کند که شفا و بهبود روحی و روانی و زندگی شاد مسئولیت ماست، پس دست به کار شوید و آن را محقق کنید .

خواص-سنگ-آپاتیت-فواید-درمانی-خاصیت-Apatite-1

خواص سنگ آپاتیت | فواید درمانی خاصیت Apatite

خواص سنگ آپاتیت | فواید درمانی خاصیت Apatite

از نظر جسمی ، آپاتیت به جذب کلسیم کمک می کند ، به غضروف ، استخوان و دندان کمک می کند. بهبود استخوان ها و تشویق به تشکیل سلول های جدید. آرتروز و مشکلات مفصلی را بهبود می بخشد. آپاتیت می تواند با موفقیت در سرکوب گرسنگی و افزایش میزان متابولیسم ، تشویق تغذیه سالم. این غدد و اندام ها را بهبود می بخشد و فشار خون را از بین می برد.

التیام رنگ با آپاتیت
علاوه بر خواص درمانی عمومی آپاتیت ، رنگ های خاص دارای ویژگی های اضافی هستند:

چاکرا – چاکرای گلو

آبی آپاتیت چاکرای گلو را باز می کند. این ارتباط در گروه ها را افزایش می دهد و سخنرانی در جمع را تسهیل می کند. قلب و احساسات را التیام می بخشد. Blue Apatite به سطح بسیار بالایی از هدایت متصل می شود.

زرد آپاتیت Apatite
چاکرا – چاکرای خورشیدی Plexus

زرد آپاتیت چاکرای شبکه خورشیدی را فعال می کند. این سنئ یک دفع کننده عالی سموم است زرد آپاتیت افسردگی و بی حالی را درمان می کند و می تواند بر عدم تمرکز و یادگیری ناکارآمد غلبه کند. به هضم ضعیف کمک می کند و به از بین بردن سلولیت کمک می کند ، کبد ، لوزالمعده ، کیسه صفرا و طحال را درمان می کند. از نظر احساسی ، خشم ذخیره شده را خنثی می کند.

خرید سنگ آپاتیت
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *