نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Apatite فواید و خواص سنگ آپاتیت

Apatite فواید و خواص سنگ آپاتیت 

Apatite فواید و خواص سنگ آپاتیت

 

فواید و خواص سنگ آپاتیت

♥ عقل ♥ تمرکز ♥ یادگیری ♥ وضوح ذهن ♥ پذیرشعشق بی قید و شرط –  تحریک افکار و عقاید ♥ ارتباطات قوی با تمرکز فکری ♥ صلح و هماهنگی ♥ با ویروس ها مبارزه می کند .

آپاتیت سنگ تجلی است. این مربوط به خدمات بشردوستانه است. آپاتیت با آینده سازگار است ، اما با زندگی گذشته ارتباط برقرار می کند. این باعث تحریک پیشرفت استعدادهای روحی و سازگاری ، تعمیق مراقبه و کمک به ارتباطات و بیان خود در همه سطوح می شود. بدن ، جسم ، احساسات عاطفی ، ذهنی و روحی و چاکرای گلو و چشم سوم را متعادل می کند ، بیش فعالی را از بین می برد و کم تحرکی را تحریک می کند.

از نظر روانشناسی ، آپاتیت انگیزه را افزایش می دهد. دفع افکار منفی را به همراه دارد. برای بیش فعالی و اوتیسم در کودکان مفید است. آپاتیت باعث افزایش خلاقیت و و ایمان می شود. این سردرگمی و سرخوردگی را از بین می برد ، تحریک پذیری را کاهش می دهد و توانایی و خلاقیت هایه خود فرد را بیدار می کند. آپاتیت دانش و حقیقت را گسترش می دهد و غم و اندوه ، بی علاقگی و عصبانیت را کاهش می دهد.

فواید سنگ اپاتیت

از نظر جسمی ، آپاتیت به جذب کلسیم کمک می کند ، به غضروف ، استخوان و دندان کمک می کند. بهبود استخوان ها و تشویق به تشکیل سلول های جدید. آرتروز و مشکلات مفصلی را بهبود می بخشد. آپاتیت می تواند با موفقیت در سرکوب گرسنگی و افزایش میزان متابولیسم ، تشویق تغذیه سالم. این غدد و اندام ها را بهبود می بخشد و فشار خون را از بین می برد.

التیام رنگ با آپاتیت
علاوه بر خواص درمانی عمومی آپاتیت ، رنگ های خاص دارای ویژگی های اضافی هستند:

فواید سنگ اپاتیت آبی

چاکرا – چاکرای گلو

آبی آپاتیت چاکرای گلو را باز می کند. این ارتباط در گروه ها را افزایش می دهد و سخنرانی در جمع را تسهیل می کند. قلب و احساسات را التیام می بخشد. Blue Apatite به سطح بسیار بالایی از هدایت متصل می شود.

زرد آپاتیت Apatite
چاکرا – چاکرای خورشیدی Plexus

زرد آپاتیت چاکرای شبکه خورشیدی را فعال می کند. این سنئ یک دفع کننده عالی سموم است زرد آپاتیت افسردگی و بی حالی را درمان می کند و می تواند بر عدم تمرکز و یادگیری ناکارآمد غلبه کند. به هضم ضعیف کمک می کند و به از بین بردن سلولیت کمک می کند ، کبد ، لوزالمعده ، کیسه صفرا و طحال را درمان می کند. از نظر احساسی ، خشم ذخیره شده را خنثی می کند.

فواید سنگ لابرادوریت

گفت گو در اینستاگرام در مورد سنگ Apatite فواید و خواص آپاتیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.