نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Amethyst فواید و خواص سنگ آمتیست

amethyst افسانه ها و فواید سنگ

Amethyst فواید سنگ آمتیست

سنگ آمتیست Amethyst برای  فرهنگهایه باستانی و خردمند از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و اسطوره مرتبط با آن هنوز تا امروز در درون آن زندگی می کند.

رنگهای زیبای آمتیست Amethyst به معنای خصوصیات مبتنی بودن ، آرامش است.

شما می توانید با نگاه کردن به این سنگ درخشان ، فوراً احساس آرامش کنید. در حقیقت ، رنگهای بنفش و بنفش تابناک آن نشان دهنده هوشیاری احساسات و روح در طول تاریخ است.

البته در هر فرهنگی این سنگ افسانه های خودش رو داره

قرار دادن آن بر روی پیشانی ، ناف یا قلب ، می توانید بلافاصله احساس خشم ، ناامیدی و ناخوشی خارج از بدن خود حس کنید. آمتیست ما را  آرام می کند و ما را به مرکز خود باز می گرداند.

آمتیست بیانگر آرامش در فرهنگهای دیگر است ، نه فقط یونانیان ، بلکه معنای بسیار دیگری نیز داشت

فواید سنگ آمتیست

برای مصریان ، آمتیست به عنوان علامت حق امتیاز عالی بود
برای ان قرون وسطی ، رنگ بنفش  آمتیست نشان دهنده پاکی خون است. از آن برای ایجاد تطهیر استفاده می شد.
سرانجام ، به چینی های باستان ، آمتیست نماینده دریای رویای خانه بود. میتواند باعث شود رویاهای زیبا و زنده داشته باشید

سنگ روشنفکری است و اهمیت بهبودفی را به وضوح ذهن می بخشد.

علم طی قرن ها چنین دستی داشته است. اما این تنها مضامین شعور و تفکر رو به جلو با این سنگ حتی بیشتر پیوند می زند.

همچنین این هدیه سنتی برای ۳۳ سالگرد عروسی زوج است .

روانشناسان ، مدیاها و دیگر متخصصان الاهدی همچنان ارزش آمتیست را بسیار مورد توجه قرار می دهند.

آنها اغلب با نقش و نگارهای بنفش بی نظیر زیبا ، محراب ها و فضاهای مقدس را تزئین می کنند.

مطمئناً آمتیست یکی از پر انرژی ترین سنگ های روحانی در تمام دوران خواهد بود.

فواید سنگ آمتیست Amethyst

یکی از معدود سنگ هایی که رنگ بنفش منحصر به فرد خود دارد ، آمتیست نواعی کوارتز است. این ماده حاوی آهن و سایر مواد معدنی اب در ساختار آن است.

درست مانند Fluorite ، Amethyst سنگ مراقبه و آرام بخش است که روی افکار عاطفی ، و انرژِی منفی کار می کند. از این طریق می تواند موجب آرامش ، تعادل و صلح شود. مردم همچنین از آن برای از بین بردن بی اشتهایی استفاده می کنند.

آمتیست را می توان در سراسر انرژی این جهان یافت. برخی از گرانبها ترین یدر یونان ، ایتالیا ، خاورمیانه ، برزیل ، اروگوئه و شمال آفریقا وجود دارد.

امروزه ، مانند بسیاری از سنگی دیگر کوارتز ، آزمایشگاهها می توانند به راحتی آمتیست تولید کنند.

قدردانی از آمتیست تا کنون به تاریخ کهن بازمی گردد  روشن است که چرا بسیاری از فرهنگ ها به این احترام رسیده اند که این سنگ را نگه دارند.

بخش اعظم این مربوط به رنگ آمتیست است که بدیهی است.
این ممکن است به اندازه بسیاری دیگر گران نباشد…
از گرانترین سنگهای قیمتی است اما سنگهای آمتیست هنوز جواهرات و تزئینات فریبنده را رقم می زنند.

با این حال اگرچه تجملات مقرون به صرفه یک چیز است ، بسیاری از چیزهایی که امتیستیک می تواند به بهبود و نماد کمک کند چیز دیگری است.

آمتیست قدرت تقریباً افسانه ای بی نظیر دارد و در رده های لورهای سنگی جایگاه بی نظیری را به خود اختصاص داده است.

چرا از آمتیست استفاده می کنید؟

فواید سنگ آمتیست

آمتیست به همراه آمازونیت یکی از سنگهای قیمتی نسبتاً معدودی با هدف خاص بهبود تفکری و مغزی است.

شاید به این دلیل که در فرهنگ غربی ، اندیشه روشنفکری به عنوان مهارتی شناخته می شود که فرد باید در مدارس یاد بگیرد. و همچنین به عنوان نمادی از وضعیت در بین کسانی که به اندازه کافی ثروتمند بودند که می توانند آموزش عالی را دنبال کنند!

آمتیست به تنهایی به شما هوش نمی دهد. اما مطمئناً می تواند به شما در اعمال توان فکری در هر موقعیتی که ممکن است با آن روبرو شوید کمک کند.

آمیتیست در دوران سختی شما را قوی نگه میدارد .

به نظر می رسد که انرژی های سنگ می توانند حجاب هایی را که ابراز قضاوت خوب و ساده است برطرف کند.

ممکن است در مکانی کار کنید که تمرکز در آن دشوار باشد ، اما هنوز دقت و جزئیات مهم هستند. اگر این شما هستید ، ممکن است از روی آوردن به آمتیست استفاده کنید.

از آنجا که آمتیست در شکل ها و اندازه های زیادی وجود دارد ، به راحتی می توان در محیط اطراف خود از آن استفاده کرد. و همچنین برای کسانی که به دنبال استفاده از توانایی های خود در کاردستی هستند ، بسیار متنوع است و چیزی را از این کار در نمی آورد.

این به شما کمک می کند در مورد موقعیت هایی که با آن روبرو هستید ، هم هوشیارانه و هم به نقد فکر کنید.  این شما را به موفقیت بسیار بیشتری در اداره کردن آنها سوق می دهد.

لازم به یادآوری است که آمتیست نام خود را از کلمه یونانی باستان به معنی “مسموم نیست” به دست آورد.

آمتیست مدت هاست که باعث تقویت هوشیاری می شود. هم برای ترک اعتیاد و مشروبات الکلی ، و هم به معنای استعاری قادر به تفکر واضح تر. و اینکه با احساسات از هر نوع خاصی پوشیده نشویم.

اما به هر صورت ، کور است – و آمتیست می تواند به شما در بهبود عملکرد چشم سوم کمک کند.

از این سنگ شگفت انگیز می توانید در مواقعی که بخود اعتماد ندارید کمک کند ، از آن استفاده کنید. به شما کمک می کند تا با روشنی فکر کنید و اجازه ندهید که قضاوت شما از احساسات شما پوشیده شود.

یادآوری این نکته حائز اهمیت است که احساسات بخشی معتبر و ضروری از تجربه زندگی بشر است. و نباید از آن گذشت .

فواید سنگ آمتیست

با این حال ، در عین حال ، احساسات می توانند خطرناک باشند. زیرا پاسخ عاطفی همه به همان وضعیت دشوار خواهد بود. و برقراری ارتباط عواطف بین افراد می تواند دشوار باشد.

سنگ آمتیست به شما کمک می کنند مهارت لازم برای تحلیل انتقادی احساسات را ایجاد کنید. این امکان را به شما می دهد تا از وزن و ارزش آنها قدردانی کرده و سپس اقدام به انتخاب آنها کنید. یا اینکه آیا اعتبار آنها را تأیید می کند و سپس آنها را کنار می گذارد تا در عوض به تصمیمات فکری عمل کنند.

فواید سنگ آمیتیست

آمتیست ها می توانند به شما کمک کنند شرایط سخت را کاهش داده و به شما اجازه دهند درک کنید که واقعاً با چه مواردی سر و کار دارید. آنها این امکان را فراهم می کنند که تا حد امکان بدون دردسر گزینه های دشوار و فرآیندهای تصمیم گیری را بدست آورند.

آمتیست ها حل کننده بزرگ مشکل هستند .

قدم گذاشتن از احساسات هم در خودمان و هم در افراد دیگر می تواند به ویژه مشکل باشد.

در حالی که بسیار ارزشمند است  احساسات می توانند افکار ما یا دیگران را به روشهایی که منجر به تحریک اقدامات لحظه ای می شوند ، بکشند. و این می تواند به نتایج ناگوار یا حتی مضر منجر شود.

داشتن بهبودفیت ذهن هنگام افزایش تنش و یا احساس اینکه استدلال در حال افزایش است بسیار ارزشمند است. و اگر یک همدلی طبیعی میخواهید یا در غیر این صورت نسبت به محیط عاطفی خود بسیار حساس هستید
رابطه ذهنی

این خیلی سریع به یک رابطه عاطفی بهتر ترجمه خواهد شد ، زیرا افکار و به اشتراک گذاشتن احساسات به صورت صحیح است.

نحوه استفاده از آمتیست برای بهترین نتایج
آمتیست یک سنگ بسیار محبوب برای جواهرات است – و به دلایل آشکار! بنفش رنگی است که هنوز هم حاوی مفهوم تجملات است. این به آن معنی معناست که بسیاری از افراد به همین دلیل دوست دارند آن را داشته باشند .

اما آغوش ترمیم آمتیست همان دلیلی است که مردم بتوانند این سنگ را وارد زندگی خود کنند.

اگر آن را با بسیاری از سنگهای دیگر در نوع خود مقایسه کنید ، آمتیست به راحتی در دسترس است و نسبتاً مقرون به صرفه است. به همین دلیل است که از زمان بسیار قدیم انتخاب محبوب بوده است.

خاصیت روشنفکرانه و بهبودفیتی که آمتیست ارائه می دهد دلیل بزرگی برای محبوبیت آن است.

این سهولت دسترسی همراه با ویژگی های اب وضوح ذهنی و تمرکز مطمئناً باعث محبوبیت این سنگ فوق العاده شده است.

حس واضح تر مکالمه و فقط دانستن حرف صحیح گفتن یکی از هدایای فوق العاده ای است که به ما ارائه می دهد.

آمتیست Amethyst برای چاکراها
بیشتر چگونگی ارتباط سنگ به ما کمک می کند که دلیل ارتباط آن با چاکراهای ما و کاهش فعالیت آنها باشد.

زندگی روزمره می تواند این مراکز موجود در ما را دشوار کند تا در هماهنگی و همسویی قرار بگیرند. با این حال آمتیست می تواند به ما کمک کند ارزش ساده نگه داشتن چیزها را به خاطر بسپاریم.

سنگ بنفش بنفش زیبا
آمتیست با چاکرای تاج (و تا حدودی با انرژی چاکرای چشم سوم) مرتبط است. به همین دلیل داشتن سنگ های آمتیستیت نزدیک به مکانهای فیزیکی این دو چاکرا بسیار مفید است.

آنها به ترتیب بالای سر و مرکز پیشانی هستند

در زنها بستن آن به مو بهترین راه برای نزدیک کردن هرچه بیشتر آن به چاکرای تاج شماست.

فواید سنگ آمتیست

تعبیرهای فرهنگی بسیاری در مورد چگونگی بهتر داشتن آمتیست وجود دارد. و بسته به میراث خودتان ، ممکن است جذاب تر از دیگران باشید.

خبر خوب اینجاست که شما واقعاً نمی توانید اشتباه کنید! آمتیست با هر ترکیبی از قطعات جواهرات و مکان های روی بدن خوب به نظر می رسد. در عین حال سنگی از یک رنگ است که تقریباً با هر چیزی همراه است.

حتی در حوزه زیبایی شناسی ، این سنگ خارق العاده ترین سنگ است.

به همین ترتیب می توانید از Amethyst نیز برای تمرکز بر چاکرای تاج استفاده کنید. یا برای رفع سایر موانع انسداد در گردش انرژی در بدن.

به هر روشی که انتخاب کنید ، می فهمید که ایده ها سریع و با وضوح مشخص به دست می آیند. کافی است قطعه مورد علاقه خود را از Amethyst نزدیک نگه دارید.

آمتیست برای هوشیاری
یونانیان باستان همچنین ادعا می کردند که داشتن آمتیست در نزدیکی ناف از مسمومیت جلوگیری می کند.

آمتیست Amethyst  برای مسافرت
آمتیست Amethyst همچنین سنگ بسیار خوبی برای مسافران است. حمل یک قطعه با شما هنگام مسافرت راهی عالی برای استفاده از انرژی آن برای حفاظت و ایمنی است.

آمیتست را نزدیک به بدن خود بگذارید .

خواص سنگ امیتیست

از این گذشته ، مسافرت بدون هدف مشخص در ذهن ، اغلب دستورالعمل فاجعه است. و در دنیای امروز ، برنامه ریزی دقیق و صحیحی از آن صورت می گیرد.

آمتیست نماد تجمل است.

و البته ، بسیاری از ما برای معالجه خود ، یا به عنوان راهی برای کنترل استرس و فشارهای خانه  استفاده میکنیم.

این امر منطقی است که آمتیست در این سفر و مقصد به طور یکسان نمایانگر این نوع لذت است.

از آنجا که آمتیست تأثیر شگفت انگیزی در ذهن دارد ، آن را با گردنیند های کوتاه یا گوشواره استفاده کنید که با مغز خود کار کنید. خواه این قفسه کتاب شما باشد ، جایی که می خوانید ، توسط میز کار خود ، یا حتی کنار تختخواب خود. بعضی اوقات درست قبل از خوابیدن بهترین فکر خود را انجام می دهید

آمتیست همچنین داروهای دیرینه ای برای استرس ناشی از بهبودی تقریباً از هرگونه بیماری را کاهش می دهد.

بهترین سنگ های ترکیبی و استفاده با آمتیست
به لطف زیبایی طبیعی ، و همچنین روش رشد آن در یک آزمایشگاه ، کوارتز آمتیستیک به راحتی امکان پذیر است. اما این ارتباط آن را با سایر سنگها یا وسایل بهبودی با هدف کمتری از طریق آن همه جا نمی کند.

با استفاده صحیح از آن ، خصوصیات فکری و بهبودفی این سنگ می تواند با خصوصیات باطنی یا عاطفی تر یک سنگ  به طرز شگفت انگیزی میکس شود.

بیش از این ، آمتیست می تواند به مفاهیم ناشی از تماس یا مراقبه با آن سنگها کمک کند. و این فقط به شما کمک می کند تا به طور کلی رشد و بهبود پیدا کنید.

از آنجا که آن را با سایر سنگ ها و سنگ ها ترکیب می کند ، آمتیست همیشه در مجموعه علاقه مندان به سنگ جایی پیدا می کند.

و اگر نمی دانید بهترین هدیه برای یک عاشق سنگ چیست ، آمتیست همیشه انتخابی مناسب است. حتی اگر شخصی که قبلاً خریداری کرده اید یک نفر را داشته باشد. با تشکر از زیبایی طبیعی خیره کننده و تطبیق پذیری و ، به عنوان ابزاری برای بهبود و رشد ، دریافت بیشتر از آن همیشه خوش آمدید!

شما می توانید Amethyst را به طور مؤثر با سنگهایی که موجب تقویت عاطفه می شود ، جفت کنید تا در کنار خرد عقلی که در اختیار شما قرار می گیرد ، پیش بروید.

بهترین ترکیب های سنگی برای آمتیست
Moonstone روی عناصر پرورشی خرد عاطفی تمرکز دارد. این سنگ بسیار محبوب برای ترکیب با آمتیست است.
آکوامارین: آکوامارین رویکرد روانشناختی و تری می گیرد. این یکی دیگر از سنگی بسیار محبوب برای ترکیب آمتیست با.
ترکیبات سنگی چاکرا
اگر از آمتیست به عنوان سنگ برای چاکرای تاج خود استفاده می کنید ، می توان آن را با سنگ چاکرای دیگری ترکیب کرد. از این طریق شما می توانید به طور مستقیم به مواردی بپردازید که چاکرای تاج شما و هر نوع چاکرای دیگر در رابطه با آنها می تواند حل کند.

به عنوان مثال ، ممکن است شما علاقه مند باشید از اعتماد کردن به خود به عنوان منبع الهام بخش بودن برای حرفه خود استفاده کنید. در این حالت ممکن است بخواهید آمتیست خود را با سنگی جفت کنید که چاکرای پلکسیوس خورشیدی (چاکرای جاه طلبی) مانند توپاز یا چشم ببر را حاکم کند.

شما می توانید با ترکیبی مناسب از سنگ های چاکرا ، به مشکلات مربوطه رسیدگی کنید.

برخی از این سنگ ها شامل جاسپر ، خونستون و هماتیت است.

همه این سنگ ها و دیگران مانند آنها ، شما را به صورت ریشه ای در واقعیت حفظ می کنند. و آنها از توانایی شما در تصمیم گیری هایی که نتایج عملی مثبتی دارند – محافظت می کنند – نه اینکه بیش از حد نظری با هزینه عملی شوند.

ترکیبات دیگر
علاوه بر این ، Amethyst می تواند با سنگ هایی که دارای قدرت محافظتی هستند که از انرژِی منفی جلوگیری می کند ، جفت شود.

به عنوان مثال ، ممکن است مایل باشید که آمتیست خود را با Tourmaline جفت کنید. تورمالین توانایی فوق العاده ای برای دفع انرژی های انرژِی منفی یا افراد دارد.

اگر نمی خواهید این اثر کاملاً قوی باشد ، می توانید Amethyst را با عقیق مشکی جفت کنید.

این توانایی را برای برطرف کردن انرژِی منفی خواهد داشت ، اما آن را با توانایی کوارتز در روشنایی  انرژِی منفی زندگی شما که شما را رها می کند ، جابجا می کند.

اگر از آمتیست Amethyst در رابطه با هر سنگ استفاده می کنید ، ارزش آن را دارد که در مواقعی کم مصرف با دو مورد در کنار هم قرار بگیرید.

این احساس بهتری به شما نسبت به انرژی آنها می بخشد. آمتیست می تواند با انرژی سنگ دیگری که ممکن است بخواهید آن را جفت کنید ، بازی خوبی نکند.

فواید سنگ آمتیست

نحوه پاک سازی آمتیست
آب جاری یک ماده پاک کننده عالی برای آمتیست شماست. برای پاکسازی کردن آن می توانید به راحتی آمتیست خود را در زیر آب نگه دارید.

اما بیشتر توصیه می شود که سنگ خود را به یک چشمه یا رودخانه خالص برسانید. آب اقیانوس ایده آل است.

یا از نمک دریا درون آب استفاده کنید  .

با این وجود ، ممکن است در نزدیکی بدن آب زندگی نکنید. بنابراین اجرای آمتیست در زیر آب شیر و تجسم آن با شستشو همه اختلالات و ناخالصی ها نیز کار خواهد کرد.

این کار به سرعت و به طور مؤثر همه مزایای محبوب آمتیست را به معرض نمایش خواهد گذاشت.
.

سنگ شما آماده خواهد بود که به هر شکلی که مناسب بدانید به شما کمک کند. و ممکن است متوجه شوید که حتی هنگام نگه داشتن آن ممکن است احساس متفاوتی داشته باشد.

بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا آمتیست شما نیاز به پاکسازی دارد این است که به نظر می رسد درخشش خود را از دست داده است ، یا به طریقی افت کرده است.

خواص سنگ

هنگامی که یاد بگیرید این مسائل را بشناسید ، خیلی راحت بر طرف می شوید.

فواید سنگ آمتیست

آمیتیست Amethyst بینش قدرتمند و زیبای را برای شما فراهم می کند. به پیام هایی که در این لحظات به شما می آیند اجازه می دهد تا با روش های واضح تر و مشخص تر به شما برسند.

مقداری نمک دریایی را بگیرید و به راحتی آمتیست خود را با آن مسواک بزنید. پس از آن ، دوباره آن را با آب بشویید تا نمک پاک شود.

انرژی ماه برای سنگ های آمتیست شما نیز بسیار پاکساز  است.

و در واقع می توانید Ametist خود را برای نشاط اضافی به سادگی آن را برای چند ساعت مستقیماً در زیر نور ماه قرار دهید.

قرار دادن آمتیست در برف نیز راهی سریع و قدرتمند برای پاکسازی آن است.

بازگشت به مکانی که سنگ سرچشمه گرفته ، راهی مؤثر و قدرتمند برای پاکسازی کردن آن است. همچنین دود مخصوصاً برای پاکسازی کردن سنگی آمتیست مفید است.

درست مانند چگونگی پاک کردن و پاکسازی انرژی های خانه شما ، دود می تواند همین کار را با سنگ شما انجام دهد.

به یاد داشته باشید که وقتی سنگ آمتیست خود را به دست می آورید ، قبل از استفاده ابتدا باید آن را پاکسازی کنید.

فواید سنگ آمتیست

تا انرژی باقی مانده در آن توسط کسانی که به آن دست زده اند پاکسازی شود .  به همین دلیل است که باید قبل از شروع کار با آن ، ابتدا آن را پاکسازی کنید.

اهداف مختلفی دارد و مانند افراد دیگر ، نیاز به شارژ مجدد و پاکسازی کردن مرتباً دارد.

هر لحظه به خصوص پرتنش ، استرس زا یا دشواری که تصمیم به استفاده از آمتیست خود گرفتید ، آن را نیز با انرژی های بد یا دشوار تحمل می کنید.

در غیر این صورت ، آمتیست شما متوقف می شود و فقط انرژی های انرژِی منفی موجود در آن را بازیافت می کند.

و با آداب و رسوم سنگی مرعوب نشوید. لازم نیست متخصص باشید تا آنها را به درستی انجام دهید.

فواید سنگ آمتیست

ترفند این است که انرژی های انرژِی منفی و افکار و احساسات ناخواسته را که از سنگ و محیط شما پاک می شوند ، به شدت تجسم کنید.

بگذارید خودتان یاد بگیرید و در برابر همه این اکتشافها باز باشید. اینها همه بخشی از زیبایی آمتیست شماست.

هر زمان که شک دارید ، قلب و ذهن خود را به اهداف نور ، عشق و مثبت باز کنید. شما می دانید بعد چه کاری انجام دهید.

توضیحات پایانی و کلی در مورد انرژی آمتیست
خواص و کاربردهای آمتیست
دلیلی وجود دارد که آمتیست یکی از محبوب ترین سنگها برای کارهای پر انرژییی است! انرژی آن بی نظیر است و قدرت هایی دارد که معدود سنگ های دیگر نیز از آن استفاده می کنند.

بسیاری از سنگهای دیگر وجود ندارد که توانایی عمیق در شناخت احساسات را داشته باشند این همان چیزی است که توصیف کننده آمتیست است.

به همین ترتیب ، اگر در هر نوع شرایطی کار کنید یا در آن زندگی کنید ، جایی که معمولاً با موقعیت هایی روبرو می شوید که تنش زیاد باشد ، این سنگ ارزشمند است. و جایی که مردم در برقراری ارتباط عواطف خود مشکل دارند.

به عبارت دیگر ، تقریباً هر شغل و هر رابطه ای ، در بعضی مواقع!

آنقدر فرهنگ و میراث فرهنگی در پشت خود دارد … در قرآن کریم هم نام این سنگ آمده است .

جواهرات دارای آمتیست همیشه حس تجمل و اشراف دارد. حتی اگر این سنگ اغلب در میان سنگ های ارزان قیمت و پایین تر از سنگهای دیگر وجود داشته باشد.

این روش متعادل فوق العاده برای خلاصه کردن آنچه آمتیست برای ذهن می کند. این همه چیز را مورد توجه قرار می دهد و لذت بخش حس و وضوح را دعوت می کند.

با این وجود ، مهم نیست که چقدر فناوری سریع شتاب بگیرد ، یا زندگی مدرن چقدر تند شود ، همیشه به نظر می رسد مکانی برای آمتیست وجود داشته باشد تا وارد زندگی شخصی شود و قلب و ذهن او پاک کند.

سنگی که در تمام فرهنگ ها و رسوم ها ستایش شده

بمطمئنا Amethyst یکی از آنهاست ، و چیزی است که هر شخص باید در مجموعه خود داشته باشد.

سنگهایی وجود دارد که شما از آن برای آگاهی استفاده کنیدولی همان انرژی را دارد که آمتیست Amethyst دارد؟ من هنوز پیدا نکردم.

فواید سنگ آمتیست

خرید سنگ آمیتیست از اینستاگرام

خرید سنگ امیتیست از وبسایت

#آمیتیست #امیتیست #راف_آمیتیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *