نوشته شده در 2 دیدگاه

فواید سنگ کهربا – خواص درمانی Amber – خاصیت و چاکرا

خواص سنگ کهربا - فواید درمانی Amber - خاصیت و چاکرا

فواید سنگ کهربا – خواص درمانی Amber – خاصیت و چاکرا

فواید سنگ کهرباخواص درمانی Amberخاصیت و چاکرا

اگرچه کهربا به عنوان یک سنگ قیمتی در نظر گرفته می شود . ولی منشا کهربا رزین و از درخت فسیل شده ساخته میشود .

این یک ماده ارگانیک است که اغلب برای ساخت جواهرات و وسایل تزئینی استفاده می شود . رنگ کهربا اغلب نارنجی یا قهوه ای است و طیف وسیعی از شفافیت را دارد . در مقیاس سختی Mohs از 1 تا 3 می آید . معنای کهربا پاک کننده و تجدید کننده است .

کهربا با انرژی باستانی و گرمای طبیعی غنی خود ، مدتهاست که برای همه کسانی که کریستال ها را دوست دارند جذابیت داشته است .

کهربا که مرز بین جواهر گرانبها و درخت کهنسال را در بر می گیرد. وزن و دانش میلیون ها سال را با خود حمل می کند .

گاهی کهربا موجودات زنده و حشرات را با سخت شدن در خود جمع می کند و آنها را برای همیشه در درون خود نگه میدارید .

فواید سنگ کهربا خواص درمانی

خواص سنگ کهربا – فواید درمانی Amber – خاصیت و چاکرا

خواص سنگ کهربا – فواید درمانی Amber – خاصیت و چاکرا

وقتی به کهربا فکر می کنیم، اغلب رنگ های طلایی مسی و نارنجی را تصور می کنیم . اما Amber در واقع در بیش از 300 رنگ مختلف از جمله آبی ، سفید، سبز، سیاه و قرمز وجود دارد.

کهربایی آبی نادرترین شکل است و رنگ‌های نارنجی و زرد رایج‌ترین رنگ‌ها هستند .

در آسیا ، روح ببر نامیده می شد و با انرژی شجاعت و قدرت مرتبط بود . شکی نیست که این سنگ روح شما را تحریک می کند .

کهربا واقعاً یک سنگ شفابخش و همچنین یک انرژی باشکوه است .

فیزیکی
این کریستال می‌تواند درد را از بین ببرد ،سیستم ایمنی را تقویت کند ، و همچنین یک انتخاب عالی برا برای رفع خستگی است .

وقتی مسدود می‌شویم ، ممکن است از درون احساس خالی بودن کنیم – ممکن است میل جنسی کم یا نامتعادل داشته باشیم .

ما می‌توانیم به‌راحتی در حالت طاقت‌ فرسا قرار بگیریم و به سرعت به ترس و ناامنی تبدیل شود. هنگامی که چاکرای خاجی ما به خوبی تنظیم می شود منبع عالی حرکت ، خلاقیت و احساسات است .

کهربای اصل و طبیعی یکی از دوست داشتنی ترین و ارگانیک ترین جواهرات موجود است . کهن ، گرم ، و بعد از هزاران سال از درخت ایجاد شده است ، ما را به طبیعت و چرخه های تولد دوباره متصل می کند . این سنگ گرمای طلایی ناب است که همیشه آماده است تا خواسته های اصیل شما را برانگیزد و روح شما را آرام و زیبا کند.

برای کسانی که می خواهند خود را پاکسازی کنند ، کهربا طلایی شما با تجربه یک فسیل درخت کهنسال است .

خواص درمانی کهربا خاصیت

خاصیت کهربا – خواص درمانی

خاصیت کهربا – خواص درمانی

کهربا غنی و گرم است که آن را برای کسانی که از سرماخوردگی، آنفولانزا، سردرد و بیماری‌های تنفسی رنج می‌برند، تبدیل به سنگ مناسبی می‌کند .

. این گوهر طلایی همچنین یک مسکن موثر درد است ، به این معنی که هر گونه مشکل مزمن، یا حتی دندان درد ساده یا آرتریت پیچیده را می توان با نور شفابخش نرم کهربا آرام کرد .

برای کسانی که در یک رکود افسردگی احساس تنبلی، بی‌حالی یا گم شدن می‌کنند ، کهربا می‌تواند خوب عمل کند . متابولیسم را تحریک می کند، سطح انرژی را افزایش می دهد .

شفای ذهنی و عاطفی
تجدید و پاکسازی نه تنها بدن را از نظر فیزیکی التیام می بخشد ، بلکه از نظر احساسی نیز کمک می کند .

کهربا یک ابزار استثنایی برای تسکین حالات بد است. خانه عاطفی شما را با از بین بردن انرژی منفی و جایگزینی آن با باور مثبت ، احساس قدرت و نگرش متعادل و انعطاف پذیر سوق میدهد .

توانمندسازی برای بهزیستی روزانه ما ضروری است زیرا به همه چیز مربوط می شود . از احساس ارزشمندی ما در جهان و نحوه درگیر شدن ما با دیگران در اطرافمان.

کهربا به ما کمک می‌کند تا آن قدرت درونی را که تضمین می‌کند مرزهای زیبایی را به روش‌های محترمانه تعیین می‌کنیم ، آشکار کنیم .

به پاکسازی چاکرای خاجی که احساسات در آن قرار دارد کمک می کند . این گوهر همه چیز در مورد تعادل و ثبات و ساختن خرد است .

کهربا بیان خلاقانه و پاکسازی افکار را تشویق می کند . چاکرای خاجی مرکز اشتیاق و صمیمیت ماست ، جایی است که احساس شادی و حتی ارتباط با دیگران پیدا می کنیم .

چاکرا خرید کهربا

افسانه های باستانی – بهبود – معنی و مفهوم

افسانه های باستانی – بهبود – معنی و مفهوم

معنی کهربا خواص درمانی
کهربا آفتابی است که می توانیم در دستان خود نگه داریم و برای اتصال ما به هر چیزی که نور و خیر است استفاده می شود. ما را به بالاترین خودمان پیوند می‌دهد و به ما کمک می‌کند تا ببینیم چگونه می‌توانیم به عوامل مثبت تغییر در زندگی خود و دیگران تبدیل شویم.

ما را تشویق می کند که خودجوش و با اعتماد به نفس باشیم و در عین حال ملایم و محترم باشیم. کهربا یک ابزار تجلی فوق‌العاده است که به ما الهام می‌دهد تا اهداف خود را در دست بگیریم و کاری کنیم که آنها را به واقعیت تبدیل کنیم. کهربا برای ما خوش شانسی به ارمغان می آورد .

خواص متافیزیکی کهربا
شبکه خورشیدی چاکرا
عنصر زمین
زودیاک مرداد و بهمن


خواص درمانی عاطفی
کهربا ارتعاش فوق العاده شاد و شادی دارد. حالات آن ما را از هرگونه زنجیره عاطفی منفی که ما را به هم می بندد رها می کند و به مبارزه با افسردگی، اضطراب و سایر احساسات دشوار کمک می کند. کهربا به ما یادآوری می کند که زندگی خوب است و ما بخشی حیاتی از آن هستیم.

کهربا می تواند به ما در تقویت و بهبود انواع روابط، به ویژه بین دوستان و عاشقان کمک کند. این به ما یادآوری می کند که چرا ابتدا دیگران را دوست داشتیم و چه چیزی در خودمان بود که آنها را به سمت خود جذب کردیم. کهربا ما را تشویق می کند تا بهترین های خود را در روابط خود به ارمغان بیاوریم و بی قید و شرط و گسترده عشق بورزیم. این یک سنگ صلح آمیز است که ما را تشویق می کند سخاوتمند و اعتماد کنیم.

فواید-سنگ-کهربا-خواص-درمانی-Amber-خاصیت-و-چاکرا

سلامت روان – بهبود عاطفی و فیزیکی

سلامت روان – بهبود عاطفی و فیزیکی

خواص درمانی روانی
کهربا حس هدف و جهت ما را تقویت می کند. این ما را تشویق می کند که بزرگ فکر کنیم و به سمت راه حل های واقعی کار کنیم. عقل و همچنین خلاقیت ما را تحریک می کند. کهربا به ما یادآوری می کند که وقتی آگاهانه و از صمیم قلب خود را هدایت می کنید و روی چیزی تمرکز می کنیم، می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم. کهربا ما را به حرکت فراتر از عملی بودن سوق می دهد . در عوض به سمت الهام بخش حرکت می کند. کهربا ما را تشویق می کند که جهان را به وضوح ببینیم .

خواص فیزیکی شفابخش
کهربا در مواقعی توصیه می شود که می دانیم باید چه کاری انجام دهیم و برای انجام آن به یک قدم اضافی نیاز داریم. این به ما کمک می کند تا از خرابکاری در زندگی، سلامت و رفاه عمومی خود دست برداریم.

کهربا دارای حالات شادی آور است که ما را تشویق می کند عادت های مثبت را در آغوش بگیریم و عادت هایی را که در خدمت خیر برتر ما نیستند کنار بگذاریم.

کهربا یک ماده عالی برای رسیدگی به مشکلات دستگاه گوارش و اندام های مجاور از جمله معده، طحال. کبد، کلیه ها و کیسه صفرا است. کهربا سنگ نرمی است که به راحتی می شکند و ممکن است لبه های تیز داشته باشد. در حالی که کهربای بالتیک حاوی اسید سوکسینیک است که یک ضدالتهاب است، تنها زمانی آزاد می‌شود که کهربا تا 400 درجه حرارت داده شود.

چاکرارنگ
دوم خاجینارنجی
سوم شبکه خورشیدیزرد
خرید کهربا

2 دیدگاه دربارهٔ «فواید سنگ کهربا – خواص درمانی Amber – خاصیت و چاکرا»

  1. سلام کدام سنگ برای بهبود کیفیت خواب موثر است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *