نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

فواید سنگ مرجان – خواص فسیل – Coral – خاصیت

فواید سنگ مرجان – خواص فسیل – Coral – خاصیت

فواید سنگ مرجانخواص فسیلCoralخاصیت

مرجان اسکلت معدنی سخت جانوران دریایی است که در درجه اول از کربنات کلسیم تشکیل شده است.

افکار مثبت – افکار منفی را دفع  می کند – عشق افلاطونی ♥ دوستی ♥ جامعه پذیری ♥ خلاقیت ♥ شور ♥ عشق رمانتیک ♥ و ایمان ♥ خوش بینی ♥ شوق ♥ تعادل ♥ آرامش ♥ محافظت ♥ سفر ایمن روی آب

مرجان نماینده دیپلماسی و همزمانی است. احساسات را فرو می نشاند و آرامش را در درون خود به ارمغان می آورد. شهود ، تخیل و تجسم را تسهیل می کند. مرجان انتقال دانش را تسریع می کند.

خواص سنگ مرجان به سیستم گردش خون و استخوان های بدن کمک می کند. باعث تحریک بازسازی بافت و تغذیه سلول های خونی می شود. اختلالات کانال نخاع ، کانال تغذیه ای ، سیستم عصبی را درمان می کند.

بهبود رنگ با مرجان
علاوه بر خواص درمانی عمومی مرجان ، رنگ های خاص دارای ویژگی های اضافی هستند:

مرجان صورتی
چاکراها – چاکرای قلب

مرجان صورتی با توجه به احساسات و شرایط جسمی ، حساسیت را تحریک می کند. این چاکرای قلب را فعال می کند ، جنبه های شهودی عشق را افزایش می دهد. مرجان صورتی اختلالات قلب ، پستان ، معده و اندام های تولید مثل را درمان می کند.

فواید فسیل مرجان

چاکراها – چاکرای ریشه

مرجان قرمز تحریک دستیابی به انرژی را تحریک می کند. از افسردگی و استیصال محافظت می کند. سکسکه ، قولنج و دل درد را درمان می کند. به آزاد شدن ناخالصی ها از سیستم عضلانی کمک می کند. مرجان قرمز اختلالات کلیه ، مثانه و پاراتیروئید را درمان می کند.

خاصیت خواص درمانی مرجان

معنا و مفهوم – افسانه های باستانی – بهبود

افسانه های باستانی – بهبود

مرجان قرمز ما را دعوت می کند تا خود واقعی خود را عمیقاً و صادقانه کشف کنیم. بدون تواضع کاذب یا منیت غم انگیز. ما را جرأت می‌کند که اصیل‌ترین خود را ادعا کنیم – متمایز شدن از جمعیت و آن چیزی که واقعاً هستیم باشیم.

مرجان سرخ به ما می آموزد که وقتی قوی و مستقل هستیم در بهترین موقعیت برای خدمت به دیگران و ایجاد وابستگی متقابل سالم هستیم. این به ما کمک می کند تا اهداف خود را تجسم کنیم و مراحل عملی و معنوی را که برای رسیدن به آنها لازم است درک کنیم.

مرجان سرخ به ما یادآوری می کند که هر عملی، مهم نیست که چقدر پیش پا افتاده، جنبه معنوی دارد. به این ترتیب، ما به تدریج می‌توانیم یاد بگیریم که چگونه هر حرکت نوعی دعا و هر لحظه یک عمل فداکاری است. بنابراین فرصتی برای ارائه بهترین خود و زندگی کامل زنده است. مرجان قرمز با چاکراهای ریشه و خاجی هماهنگ است و با علامت نجومی مهر مرتبط است. به عنصر آب متصل است .

مرجان قرمز خواص درمانی عاطفی
مرجان قرمز احساسات آشفته را آرام می کند

این به ما یادآوری می کند که عمیق نفس بکشیم و به عقب برگردیم و منطقی و با ذهنی بی طرف به موقعیت نگاه کنیم. مرجان قرمز محافظت و شفا را در برابر آسیب های افسردگی و اضطراب ارائه می دهد. این یک ابزار فوق العاده برای استفاده در هنگام کار بر روی مسائل چاکرای اول است که تمام اساسی ترین نیازهای فیزیکی و عاطفی ما را در بر می گیرد.

ما را تشویق می کند که احساسات خود را بپذیریم

مرجان قرمز به ما کمک می کند تا بر روی آن دسته از اقداماتی که پایه اصلی ما را تقویت می کنند متمرکز بمانیم. ما را تشویق می کند که احساسات خود را بپذیریم، اما اجازه ندهیم که با ما فرار کنند. مرجان قرمز همچنین به ما کمک می کند تا هر گونه باور عاطفی منفی را که ممکن است در مورد پول، عشق یا ایمن داشته باشیم کشف کنیم.

این به ما کمک می کند تا ایده اصلی را که باعث شد فکر کنیم لایق چیزهای خوب نیستیم ریشه کن کنیم و آن را با ایده های جدیدی جایگزین کنیم، ایده هایی که شادی و فراوانی واقعی را جذب و پرورش می دهند.

خواص درمانی ذهنی مرجان قرمز
مرجان قرمز حالات منحصر به فردی دارد که هم بسیار معنوی است و هم عمیقاً کاربردی است. این حالات ترکیبی به ما کمک می کند تا تعادل را در زندگی خود پیدا کنیم و از اعمال و باورهای افراطی که به ما کمک نمی کنند دور شویم. مرجان قرمز به ما کمک می کند تا در تماس باشیم و به عقل سلیم ذاتی خود اعتماد کنیم و این حس را عملی کنیم. این ما را تشویق می کند که به طور مرتب خودمان را بررسی کنیم تا مطمئن شویم که افکار، گفتار و اعمال ما با ارزش های ما سازگار است. با برداشتن یک قدم جلوتر.

از ما خواسته می‌شود که بررسی کنیم تا مطمئن شویم ارزش‌هایمان با عالی‌ترین خیر موجودات و سیاره ما همسو هستند. مرجان قرمز مخصوصاً برای کارآفرینان و صاحبان مشاغل خوب است و به ما کمک می‌کند تا اطمینان حاصل کنیم که کسب‌وکار ما با باورهای شخصی‌مان همسو است و نیروی خوبی در این دنیا است که به اندازه یا بیشتر از آنچه لازم است به ما می‌دهد.

خواص سنگ مرجان – فواید فسیل – Coral – خاصیت

خواص سنگ مرجان – فواید فسیل – Coral – خاصیت

بهبود چاکرای ریشه | Root Chakra

مرجان فسیلی یک سنگ طبیعی است که وقتی مرجان های ما قبل تاریخ به تدریج با عقیق جایگزین شود ، ایجاد می شود. مرجان ها حیوانات دریایی هستند و اسکلت آنهاست که فسیل شده و حفظ می شود. مرجان های فسیلی از طریق رسوبات سخت شده ای که در اثر آبهای غنی از سیلیس مانده اند ، تشکیل می شوند. کل روند ممکن است بیش از 20 میلیون سال طول بکشد.

از رسوبات مرجان فسیلی به دلیل دارا بودن کلسیم ، پتاسیم ، منیزیم و سدیم بالا ، اغلب برای ساخت مکمل های بهداشتی و دارویی استفاده می شود. از آنجا که مرجان فسیلی می تواند ناخالصی های شیمیایی مانند کلر و فرمالدئید را از بین ببرد . در کودهای صنعتی و فیلترهای تصفیه آب استفاده می شود.

فواید و خواص متافیزیکی فسیل مر جان

طبق اعتقادات متافیزیکی ، مرجان های فسیلی سنگ پایه ای برای ایجاد تغییرات است. این سنگ نوعی عقیق است می تواند به بهبود اختلالات لوزالمعده کمک کرده و گردش خون و هوا را بهبود بخشد. مرجان فسیلی برای بهبود بیماری های چشم ، پوست و معده استفاده می شود. حتی اعتقاد بر این است که باعث افزایش طول عمر می شود. برای بهبود بیماری ها مفید خواهد بود .

فسیل کورال

مرجان های فسیلی از طریق فرآیند جایگزینی کربنات کلسیم (مرجان) با سیلیس ایجاد می شوند. سیلیس از اوپالین آمورف سبک تا اشکال متراکم کلسدونی متغیر است. بسته به غلظت مواد معدنی ، نمونه های مرجانی فسیلی می توانند چگالی کمی متفاوتی داشته باشند. اگرچه الگو و رنگ بدن مرجان های فسیلی کاملاً مشخص است ، اما می توان آن را با انواع دیگر عقیق مانند خزه یا عقیق دندریتیک اشتباه گرفت.

فواید سنگ مرجان Coral

فواید فسیل مرجان چیست

این گوهر زیبا واقعاً یک سنگ قیمتی نیست، بلکه یک ماده آلی است که در اقیانوس یافت می شود. ارتباط عمیق آن با زندگی، سرزندگی، تندرستی و رفاه، آن را برای قرن ها برای استفاده در جواهرات محبوب نگه داشته است. اگر می‌خواهید قدرت درون خود را باز کنید، Red Coral جواهری است که به شما در انجام آن کمک می‌کند .

بیشتر کریستال ها و سنگ هایی که در مجموعه خود دارید احتمالاً کانی هایی هستند که از صخره ها استخراج شده اند. با این حال، مرجان قرمز محصول جانبی پولیپ های دریایی است، موجودات زنده ای که به طور مداوم موادی را ترشح می کنند تا یک اسکلت سخت و بیرونی برای محافظت از آنها تشکیل دهند.

با گذشت زمان، اسکلت های بیرونی شبکه های وسیعی از این اسکلت های به هم پیوسته را تشکیل می دهند و صخره های مرجانی را تشکیل می دهند. وقتی پولیپ های دریایی می میرند، اسکلت باقی می ماند. بقایای اسکلتی زیبا از پولیپ های دریایی برداشت شده و به صورت سنگ های قیمتی مرجان قرمز بریده می شوند.

مرجان قرمز یک ماده نرم و متخلخل با سختی Mohs 3.5 است. بیشتر از کربنات کلسیم ساخته شده است و هیچ شکاف قابل تعریفی ندارد. هنگام برداشت، به طور طبیعی مات است، اما معمولاً به سنگی با روکش براق صیقل داده می شود.

گوهر مرجان سرخ با خواص متافیزیکی، رمز و راز نجومی و خوش شانسی رسیده است. مرجان قرمز باعث موفقیت در زندگی و کسب و کار می شود، به کسانی که در نقش های رهبری هستند کمک می کند و حتی در رویدادهای ورزشی شانس را افزایش می دهد.

ارتباط مرجان قرمز با خون به ارتقاء سلامت جسمی و رفاه و حتی تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کند.

ویژگی ها خصوصیات متافیزیکی – چاکرا Coral

ویژگی ها خصوصیات متافیزیکی – چاکرا Coral

مرجان قرمز همچنین سنگ دانش است و به شما کمک می کند تصمیمات بهتری بگیرید و از عقلانیت استفاده کنید. حتی تصور می شود که مرجان سرخ بلوغ را افزایش می دهد و رفتارهای احمقانه را از بین می برد.

مرجان قرمز جواهر حیاتی است که نشاط، سلامتی و تمرکز ذهنی را به حداکثر می رساند. این نشان دهنده موفقیت و شکوفایی است و همچنین نشان دهنده گردش خون، هم در بدن و هم در خارج است.

مرجان قرمز بیشترین ارتباط را با چاکرای ریشه دارد. اشتیاق و ثبات را هدایت می کند. احساس امنیت ایجاد میکند .

مرجان قرمز همچنین به تعادل و تراز چاکرای خاجی که ریشه سلامت جنسی ما است کمک می کند. این سنگ پرشور به تقویت باروری و حتی به تحریک میل و استقامت کمک می کند.

حتی در دوران باستان از مرجان قرمز برای شفای جسمانی استفاده می شد. تصور می‌شد که افراد باستانی برای جلوگیری از مشکلات معده و گوارشی (از جمله اسپاسم)، کمک به بی‌خوابی و از بین بردن سنگ‌های مثانه، از جواهرات مرجان استفاده میکردند .

مرجان قرمز خواص درمانی فیزیکی
گفته می شود که مرجان قرمز به کاهش سوزش سر دل و درمان قولنج و همچنین موارد شدید سکسکه کمک می کند. همچنین اعتقاد بر این است که متابولیسم را تحریک می کند . گفته می‌شود که مرجان قرمز گلبول‌های قرمز خون را تغذیه می‌کند و باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می‌شود.

خرید سنگ مرجان
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *