نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

Chrysocolla فواید و خواص سنگ کریزوکولا

Chrysocolla فواید و خواص سنگ کریزوکولا

Chrysocolla فواید و خواص سنگ کریزوکولا

کریزوکولا ماده معدنی حاوی مس است. که با چاکرای قلب و گلو ارتباط دارد .

فواید و خواص سنگ کریزوکولا

آرامش – و ایمان – ضمیر ناخودآگاه ♥ شهود ♥ صبر ♥ پرورش –  پذیرش – تحمل – عشق بدون قید و شرط ♥ آرامش ♥ مراقبه ♥ صداقت ♥ امید ♥ صمیمیت ♥ لطافت ♥ حساسیت

کریزوکولا باعث آرامش و پاکسازی  می شود. احساس گناه را بیرون می آورد ، درد قلب را التیام می بخشد و توانایی عشق را افزایش می دهد.

Chrysocolla فواید و خواص سنگ کریزوکولا

خواص سنگ کریزوکولا :  ارتباطات را بهبود می بخشد و دید روانی را باز می کند. و تعادل درونی را تشویق می کند. اعتماد به نفس و حساسیت را ایجاد می کند.

کریزوکولا قدرت شخصی را افزایش می دهد و از خلاقیت الهام می گیرد. با استرسیم منفی و تأمین انگیزه بر هراسی غلبه می کند. بر استرس غلبه میکند – تنش روانی را کاهش می دهد. راست گویی و بی طرفی را ترویج می کند. باعث شادی می شود.

فواید سنگ کریزوکولا : کریزوکولا آرتروز ، بیماری های استخوانی ، پوکی استخوان ، اسپاسم عضلات ، اختلالات خونی و مشکلات ریوی را درمان می کند. سموم کبد ، کلیه ها و روده ها  از بین میبرد. اکسیژن رسانی مجدد خون ، بازسازی لوزالمعده و تنظیم انسولین. عضلات را تقویت می کند و گرفتگی عضلات را تسکین می دهد. کریزوکلا عفونت ها را بهبود می بخشد ، فشار خون را کاهش می دهد و سوختگی ها را تسکین می دهد. PMS و گرفتگی های قاعدگی را درمان می کند.

فواید و خواص سنگ آپاتیت

گفت گو در اینستاگرام در مورد سنگ Chrysocolla کریزوکولا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.