نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

545 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

545 راز عدد معنا و مفهوم

545 راز | عدد | معنی | ساعت | نشانه | دیدن اعداد

باور شما محدود نیست “من نمی توانم این کار را انجام دهم”. “من به طور طبیعی در آن خوب نیستم.” “من برای آن به اندازه کافی خوب نیستم”. خود را از آن چیزی که می‌توانید باشید باز ندارید .

این همه نشانه های یک ذهنیت ثابت است. این اعتقادی است که همه ما با نوعی مهارت های ذاتی به دنیا می آییم و هرگز نمی توانیم بیشتر از آن چیزها باشیم.

این ذهنیت ثابت را با ذهنیت پیشرفت جایگزین کنیم. ما موجوداتی نامحدود هستیم که همه فرصت پیشرفت داریم. هر چیزی ممکن است. تنها محدودیت این است که چقدر کار می کنیم.

فقط به این دلیل که زمان زیادی را صرف انجام اشتباه کرده اید، به اشتباه کردن ادامه ندهید
اغلب، به سختی می‌توانیم از چیزی که در قلبمان می‌دانیم برای ما مناسب نیست یا ما را خوشحال نمی‌کند بیرون بیاییم، زیرا زمان زیادی را روی آن سرمایه‌گذاری کرده‌ایم. این می تواند یک رابطه، یا شغل، یک حرفه، هر چیزی باشد.

فقط به این دلیل که زمان زیادی را برای یک اشتباه سرمایه گذاری کرده ایم به این معنی نیست که باید آن را ادامه دهیم.

رها کردن چیزی که خیلی از خودمان روی آن سرمایه گذاری کرده ایم دشوار است. اما فقط به این دلیل که تغییر می کنیم به این معنی نیست که آنچه را که داشتیم از دست می دهیم تغیر گاهی به معنایه ویرایش است برنامه ای را که برای خود در نظر گرفته اید ممکن است ایراداتی داشته باشد که در عمل قادر به مشاهده آن خواهید بود .

ما قابلیت این را داریم سریع مشکل را ارزیابی و شناسایی کنیم و در مورد حل آن اقدامی انجام دهیم تا در زمان اندکی با مسیر درست همسو شویم .

همان تغییری باشید که می خواهید ببینید
شکایت از وضعیت جهان آسان است. همه ما به جایی اشاره می کنیم که همه چیز اشتباه پیش رفته است. همچنین به راحتی می توان گفت که افراد دیگر چه کاری باید متفاوت انجام می دادند که نداده اند . اما این نوع رفتار ما به صورت فردی یا جمعی درست نیست .

بله، ما درست می گوییم، و تغییر باید اتفاق بیفتد. اما ما باید برای این تغییر تلاش کنیم. من از خودم شروع میکنم .

این کمی کلیشه ای است که بگوییم « تغییری باش که می خواهی ببینی »، اما کلیشه ای است زیرا درست است. ممکن است احساس کنید آنقدر کوچک و بی‌اهمیت هستید که نمی‌توانید تغییری ایجاد کنید. اما شما بیش از آنچه تصور می کنید قدرت دارید. و تصور کنید که هر کس مثل شما شروع به پذیرفتن مسئولیت خود کند. نتایج چیزی برای تعجب همگان خواهد بود.

شما همان چیزی هستید که به آن اعتقاد دارید
اگر باور دارید که چیزی غیرممکن است، همینطور است. وقتی باور دارید که نمی توانید کاری را انجام دهید، نمی توانید. اگر فکر می کنید که تغییر امکان پذیر نیست، اینطور نیست. دنیای ما بر اساس آنچه باور داریم ساخته می شود. وقتی معتقدیم چیزی ممکن نیست آن چیزها را فراتر از خودمان قرار می دهیم. فقط وقتی باور کنیم که چیزها ممکن هستند، ممکن می شوند این انتخاب ما خواهد بود مسیری که هر کس ممکن است متفاوت بردارد .

ما بیش از آنچه تصور می کنیم توانایی داریم. اولین قدم برای رسیدن به هر چیزی ، باور داشتن است .

💎 حدیث : پیامبر ( ص )

فرمود : بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله! پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت
 مستدرک الوسائل و مستنبط المسائل ج‏۱۳، ص ۱۳

تبلیغات محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.