نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

523 راز عدد | معنی | دیدن اعداد اعداد

523 راز عدد | معنی | دیدن اعداد اعداد

اگر می خواهید به جلو حرکت کنید، باید تلاش کنید
همه ما در مواردی مقصر بوده ایم که در مورد اهداف بزرگ خود صحبت کرده ایم و به دیگران گفته ایم که می خواهیم به چه چیزی برسیم، اما واقعاً انرژی و تلاش لازم برای تحقق آن را صرف نکرده ایم.

اما همانطور که می گویند، همه می خواهند به بهشت ​​بروند، اما هیچ کس نمی خواهد بمیرد. همه می‌خواهند موفق شوند و زندگی استثنایی داشته باشند، اما این افراد هستند که تلاش می‌کنند و جلو می‌روند

مقداری از پول خود را در خلاقیت خود بگذارید و شروع به کار برای آنچه می خواهید کنید.

همه ما فردی را می شناسیم که او را سبک توصیف می کنیم، آن‌ها صحبت می‌کنند، اما وقتی نوبت به نشان دادن کارهایی می‌شود که می‌توانند انجام دهند، باور ندارند. آنها همیشه یک طرح یا سرمایه گذاری تجاری جدید دارند، اما هیچ چیز برای مدت طولانی دوام نمی آورد.

مراقب بخش هایی از زندگی خود باشید که ممکن است ادراک را بر واقعیت ترجیح دهید. آیا وعده هایی می دهید که زمان یا ظرافت انجام آنها را ندارید؟ آیا به دیگران می گویید که راه خاصی را فقط برای جلب لطف آنها دارید؟

همه ما در یک مصاحبه شغلی وسوسه می‌شویم که دروغ بگوییم و خودمان را بزرگ کنیم، اما به یاد داشته باشید، ممکن است به شغلی برسیم که با شخصیت و مهارت‌های ما همخوانی ندارد. مراقب باشید که با محصول مطابقت داشته باشد.

وزنی که شما را سنگین کرده و عقب نگه می دارد را رها کنید
پایان دادن اغلب آغاز است، زیرا فرصت‌های جدید اغلب به چیزی نیاز دارند که به پایان برسد تا بتوانیم فضایی در زندگی‌مان برای آن‌ها داشته باشیم و انگیزه لازم برای تغییر شکل را داشته باشیم.

اگر برای یافتن فرصت‌های جدید یا فداکاری‌های لازم برای تحول تلاش می‌کنید، به آنچه در زندگی‌تان به پایان رسیده است نگاه کنید، اما آنقدر سرسخت هستید که نمی‌توانید رها کنید ؟

اجازه ندهید شکست یا بار گذشته شما را به عقب بکشد یا سنگین کند فقط به این دلیل که زمان زیادی را برای آن صرف کرده اید اگر دیگر نتیجه و سودمندی ندارد .

قبل از اینکه به کار بعدی بروید، کار را تمام کنید
در حال حاضر جامعه درباره اهمیت عادات صحبت می کند، و اینکه چگونه کارهای کوچکی که هر روز انجام می دهیم، تصمیمات کوچکی که می گیریم، زندگی ما را شکل می دهند. توصیه این است که سعی نکنید و همزمان بسیاری از عادات خود را تغییر دهید، زیرا این دستوری برای شکست است. مهمترین را انتخاب کنید و ابتدا آن را تغییر دهید. هنگامی که آن گیر کرد، می توانیم به کار بعدی برویم.

آنچه برای عادت ها توصیه خوبی است، برای همه چیز در زندگی ما توصیه خوبی است. وقتی چند کار را انجام می دهیم، فکر می کنیم که کارهای زیادی را همزمان انجام می دهیم. اما در واقع، تنها کاری که ما انجام می دهیم این است که به سرعت توجه خود را بین چیزهای مختلف تغییر دهیم. این کار سختی است و به این معنی است که هر کدام کمتر از چیزی که لیاقتش را دارند می گیرند.

سرعت خود را کم کنید و از سفر لذت ببرید
همه ما اهدافی داریم و می خواهیم در سریع ترین زمان ممکن به آنها برسیم. اما تصور کنید در این لحظه بدون تلاش موفق می شدید و کار را انجام می دادید چه چیزی را از دست می دادید؟ آیا شما هم همین احساس موفقیت را خواهید داشت؟ آیا فکر می کنید ارزش یکسانی داشته باشد؟ آیا آنطور که انتظار دارید متحول می شوید؟

محصول نهایی، به طور کلی، بدون سفر ارزش زیادی ندارد. برای اهداف خود سخت کار کنید و سعی کنید تا جایی که می توانید سریع به آنها برسید، اما برای لذت بردن از نعمت هایتان نیز وقت بگذارید.

۹۱۹ برای عشق چه معنایی دارد؟
آیا چیزی وجود دارد که شما را از حرکت به جلو با یک رابطه جدید باز دارد؟ آیا به چیزهای منفی که در یک رابطه گذشته رخ داده و باعث می شود احساس ناامنی کنید، پایبند هستید؟ آیا آنچه فکر می کردید در یک رابطه قدیمی مهم است، بر آنچه فکر می کنید در رابطه جدید مهم است تأثیر می گذارد؟

روابط جدید هرگز زیر مشکلات روابط قدیمی شکوفا نخواهند شد. و در حالی که ممکن است رابطه خود را جدید تصور نکنیم، مشکلات حل نشده می تواند راهی برای ماندن طولانی مدت در رابطه داشته باشد. برای از بین بردن مشکلات کاری پیشگیرانه انجام دهید.

523 | ساعت

یک روز صبح از خواب بیدار شدم و به گرگ ها فکر کردم و متوجه شدم که دسته گرگ ها مانند یک خانواده عمل می کنند. هر کسی نقشی دارد ، و اگر شما در چارچوب پارامترهای نقش خود عمل کنید ، کل گله موفق می شود، و زمانی که این نقش از هم می پاشد، از بین می رود.
پدر معلم من بود . اما مهمتر از همه او پدر بزرگی بود.
مادر آنقدر باهوش است که می تواند هر چیزی را که دوست دارد بفهمد.
اگر هیچ کودکی در زمین نداشتیم هرگز نمی توانستیم به این خوبی زمین را دوست داشته باشیم.
گذشته هیچ قدرتی بر لحظه حال ندارد.
بسیاری از مردم تا زمانی که پولشان به پایان برسد ، هیچ مراقبتی از پول خود نمی کنند و دیگران نیز همین کار را با زمان خود انجام می دهند.
امید یعنی امید داشتن در زمانی که چیزها ناامید کننده هستند ، یا اصلاً فضیلتی نیست … تا زمانی که امور واقعاً امیدوارکننده هستند، امید صرف چاپلوسی یا کارهایه سخاوتمندانه است. تنها زمانی که همه چیز ناامید است ، امید به قدرت تبدیل می شود.


بزرگترین مانع کشف ، نادانی نیست ، بلکه توهم دانش است.

باید باور کنیم که برای چیزی استعداد داریم و باید به این امر رسید.
تعیین هدف راز آینده ای جذاب است.

من هرگز در مورد موفقیت آرزو نداشتم ، برای آن تلاش کردم.

از آنجایی که خداوند آینده ما ، شخصیت و ظرفیت ما را می داند، او هرگز بیش از آنچه که ما در حال حاضر می توانیم به آن رسیدگی کنیم، به ما نخواهد گفت.

خدا را به خاطر شکست هایم شکر می کنم . شاید نه در آن زمان ، اما پس از اندکی تأمل. من هرگز احساس شکست نمی کنم فقط به این دلیل که چیزی که تلاش کردم شکست خورده است.
کنترل خود یک قانون است . خشم یک احساس غیرقابل کنترل است که وقتی خودتان نیستید به آنچه هستید خیانت می کند. خشم آن نیروی قدرتمند درونی است که نور عقل را منفجر می کند. این خشم زاییده میل است .


آنچه را که آموخته اید برای دیگری توضیح دهید . آموزش باعث یادگیری می شود.
ما از ابتدا خواهر یا برادر نبودیم، اما از همان ابتدا می‌دانستیم که سرنوشت ما را گرد هم آورد تا صمیمانه خواهر یا برادر باشیم
هیچ نوآوری و خلاقیتی بدون شکست وجود ندارد.

گاهی اوقات این اشتباهات هستند که به بهترین بخش های زندگی تبدیل می شوند.
تحقیقات در مورد شادی نشان می دهد که یک تجربه خوشایند برنامه ریزی شده لذت بخش تر از به دست آوردن یک شی فیزیکی است.
ایمان قدرتی است که با آن دنیایی از هم پاشیده با نور ظهور خواهد کرد.

بهتر عمل کنید .

به دنبال چیزهایی است که دوست دارید باشید .

سرگرمی جدیدی داشته باشید .

شروع به ملاقات با افراد جدید کنید.

محیط های جدید، با افراد جدید و تغییرات جدید

از منطقه راحتی خود خارج شوید و کاری را امتحان کنید که هرگز انجام نداده اید. این به خودی خود یک دستاورد است.

تغییر خوب است. همیشه از تغییر استقبال کنید، زیرا بدون آن هرگز یاد نخواهید گرفت.

شما خیلی چیزها را در زندگی خود پشت سر گذاشته اید و دستیابی به همه چیزهایی که دارید قطعاً کار کمی نیست.

اهداف بزرگتر و انجام کارهای هیجان انگیزتر از شیرینی هایه زندگیست .

به نوبه خود شما سهم خود را انجام دهید .

در مورد اینکه می خواهید زندگیتان به کجا برسد تصمیم بگیرید .

نقش مهمی در نزدیکتر کردن شما به اهدافتان دارد.

۱ ثانیه از زمان خود را برای چیز بی ارزش از دست ندهید زیرا زمان تنها چیزیست که قابل بازگشت نیست .

وقتی علایق جدیدی در زندگی ایجاد می کنید، به عنوان یک فرد پیشرفت خواهید کرد و در نتیجه افراد مثبت تری را به سمت خود جذب خواهید کرد که در اشتیاق شما نسبت به جنبه های مختلف زندگی سهیم هستند.

از تغییر نترسید، به خصوص اگر تغییر محیط باشد.

💎 حدیث از پیشوای دهم امام هادی ( ع )

خودپسندی مانع تحصیل علم است و انسان را به سوی نادانی و خواری می‌کشاند. (بحارالنوار، ج. ۶۹، ص. ۲۰۰، میزان الحکمه، ج. ۶، ص. ۴۶)

523 | تبلیغات محصولات

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.